Цивільний протигаз ЦП-9 захист від радіації

Бриз-Кама Бриз-Кама

2 340 грн

Ціна без ПДВ

  • Ціна з ПДВ
  • Ціна без ПДВ

Є в наявності

Доставка по Україні за 24 години.

Зробити замовлення по телефону: +38 (066) 715-45-47

Протигаз цп 9 з жовтим корпусом і фільтром під аміак і ртуть є сучасним видом протигаза, одним з найбільш затребуваних для цивільної оборони. Маска панорамного типу укомплектована підмасочником з двома клапанами видиху, тому відпрацьоване повітря не буде накопичуватися під маскою.

Подробнее

Купити Цивільний протигаз ЦП-9 захист від радіації

Протигаз цивільний фільтрувальний 9 2021 рік поліпшеної модифікації гідний конкурент військовому або пожежному протигазу. Маска без пристосування для приймання води має два розміри і забезпечує хорошу розбірливість мови і стовідсоткову чутність, вуха залишаються відкритими. Фільтрувальні протигази вимагають наявності коробки, це модель укомплектована фільтром з підвищеним захистом, який можна використовувати для знезараження повітря від парів ртуті або похідних аміаку.

Ми даємо можливість протигаз купити моделі цп-9 за низькою ціною і у великих обсягах, від надійного виробника. Жовтий цивільний панорамний протигаз з легкістю помітний при поганій погоді і може бути використаний для роботи на вулиці.

Характеристики товару Цивільний протигаз ЦП-9 захист від радіації

Країна виробник Україна
Пакування 1шт
Клапан видоху Так
Відповідність вимогам ДСТУ EN 361-2001
Санітарний висновок Так
Найменування Протигаз
Час використання 50-60г
Призначення Захист органів дихання
Клас захисту А Пари та гази органічних речовин з температурою кипіння вище 65°С (ксилол, циклогексан, бензол, толуол, нітробензол, ацетонітрил, тетраетилсвинець, фурфурол, фенол та ін.)
Клас захисту В Неорганічні гази та пари (хлор, фтор, бром, сірковуглець, хлорціан, галогени, синильна кислота, сірководень, хлорціан, сірковуглець, йод, фосфін та ін.)
Клас захисту Е Кислі гази та пари (діоксид сірки, хлорид водню, водень бромистий, кислоти мурашина та оцтова, пари азотної кислоти)
Клас захисту К Аміак та його органічні похідні анілін, хлоранілін, дифеніланілін, метиланілін та ін.
Клас захисту P Аерозолі у вигляді частинок пилу, диму, туману (пара)
Клас захисту Hg Пари ртуті
Сертифікати Є
Розмір маски М Кісткова дуга В 103,5- Ш 123,5 мм, відстань від підборіддя до перенісся В 126- Ш 144,5 мм

Переглянуті товари