Фильтры
Фільтри
Виробник
Категории

Респиратор полумаска

Респіратор напівмаска  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 28 товарів
Подкатегории

Захисні напівмаски 3М США - знак якості

Американська хімічна корпорація вже довгий час розробляє різноманітні засоби індивідуального захисту для безпеки працівників. Компанія 3М виробляє продукцію найвищої якості світового рівня та реалізує свою продукцію у понад 58 країнах. Робота компанії не стоїть на місці, багатопрофільна індустрія має величезний досвід і постійно вдосконалює продукцію, призначену для захисту здоров'я користувачів.

Уже сьогодні купити захисні напівмаски 3М USA означає стати володарем високоякісного продукту, де ціна відповідає якості, ви можете бути впевнені, що платите за високий рівень захисту і максимальний комфорт. У вас ніколи не виникне відчуття, що ви даремно викинули гроші, оскільки якість виготовлення виправдає себе з лишком. Велика частина продукції для захисту органів дихання має багаторазове застосування і характеризується довгим терміном експлуатації.

У сфері захисних матеріалів компанія славиться власними розробками, завдяки чому вироби складають гідну конкуренцію аналогічній продукції інших світових компаній. Як зародилося таке підприємство і як змогло завоювати лідируючі позиції та довіру користувачів у всьому світі?

Трохи з історії компанії

Компанія зародилася 1902 року в США в штаті Міннесота і відтоді стрімко йде вперед. Зліт компанії зумовлений, крім усього іншого, важливими не двома складовими: трепетний індивідуальний підхід і наукові розробки. Ось чому ми запрошуємо вас купити захисні напівмаски 3М США оптом в Україні, ми самі довіряємо цій якості.

Зверніть увагу, що з 1930-х роках 3M спрямовує близько 45% свого прибутку в нові науково-дослідні роботи. Ось чому продукція за якістю завжди випереджає конкурентів, має сучасний і стильний вигляд, у ній використовуються тільки гіпоалергенні матеріали. Напівмаски 3М вирізняються зручністю використання, забезпечує щільне прилягання по всьому обличчю контуру незалежно від форми обличчя.

Як каже історія представники компанії 3М, ще в сорокових роках запровадили таку практику, контактувати не тільки з агентами із закупівель, а й відвідувати особисто магазини і торгові центри, щоб розмовляти безпосередньо з користувачами і покупцями. Це дало змогу з перших вуст дізнатися про всі плюси та мінуси продукції, вчасно запровадити необхідні коригування та враховувати побажання клієнтів. То в підсумку, були розроблені цілі серії напівмасок 3М та інших засобів індивідуального захисту з урахуванням потреб різних груп користувачів. Цей маневр, звісно ж, допоміг компанії придбати мільйони постійних і вдячних користувачів.

Що особливого в напівмасках 3М США

Напівмаски 3М USA захищають органи дихання від потрапляння дрібних аерозольних речовин, призначені такі вироби для багаторазового застосування, і вони повинні комплектуватися змінними фільтрами. Маски 3м встановили новий стандарт комфорту і захисту, що одразу оцінили користувачі, адже виробник використовує особливий за структурою клапан видиху Cool Flow ™, що забезпечує захист від газів, парів і різного роду аерозолів, але водночас не скупчується волога під маскою, і ви можете вільно та природно дихати.

Високоякісна продукція 3m помітна і за іншими показниками:

 • Напівмаски використовуються широким асортиментом фільтрів;
 • Вироби вирізняються низькими витратами на обслуговування;
 • Напівмаска 3М USA виготовляється з 2 основних матеріалів: пластик і м'який еластомер;
 • М'який, але щільний обтюратор забезпечує потрібний рівень захисту;
 • Величезний діапазон застосування напівмасок захисних 3 м;
 • Маски 3м виробляються в 3 розмірах, що дає змогу вибрати найбільш зручний варіант.

Багаторазова напівмаска 3М дуже подобається багатьом простотою у використанні та невеликою вагою. Покупці знайдуть також широкий вибір різних фільтрів для комплектації масок. Це можуть бути протипилові фільтри, фільтри з протиаерозольної серії або ж комбіновані варіанти, які можуть захищати одночасно від кількох груп ризику.

Купити оптом напівмаски 3М США рекомендується для проведення зварювальних і шліфувальних робіт, адже напівмаски мають ідеальну сумісність зі зварювальними шоломами і відповідають високим вимогам стандарту.

Розміри та серії напівмасок 3М

Високоякісні та зручні напівмаски 3М відрізняються за конструкцією і виробляються в 3 розмірах. Середня вага напівмаски без фільтрів 450гр, всі моделі мають настроюване наголов'я і силіконовий обтюратор, а наявність клапана видиху забезпечує підвищену зносостійкість. Професіонали в усьому світі рекомендують купити напівмаску 3М оптом для проведення безпечних і продуктивних робіт з отруйними або забруднювальними речовинами як у приміщеннях, так і на вулицях.

Види напівмасок 3М:

 1. Розбірна напівмаска серія 7500;
 2. Нерозбірна напівмаска 3М серії 6200.

За розмірною сіткою відрізняти моделі можна таким чином: малий розмір, середній розмір і великий розмір, якому відповідають цифрові показники зі збільшенням на 100. Наприклад, серія напівмаски 3М 6000 надає для своїх користувачів:

 • 6100 напівмаска 3М - маленький розмір "S";
 • 6200 3М - середній розмір "M";
 • І 6300 3М це найбільший розмір "L".

Чашоподібні формовані напівмаски мають невелику вагу, лицьова частина може важити від 80 г до 136 г залежно від серії та моделі. За наявності фільтра вага захисного пристрою збільшиться. Однак, фільтрувальні напівмаски незалежно від виду широкомасштабно використовуються як у медицині, так і у важкій промисловості.

Як правильно вибрати ЗІЗ за розміром, якщо ви вирішили купити напівмаску 3М USA в Україні з доставкою? Для цього можна користуватися такими правилами:

 • Ширина обличчя: від 117 мм до 135 мм, довжина від 93 мм до 113 мм - відповідає малому розміру S.
 • Довжина обличчя від 104 мм до 123 мм, а ширина від 126 мм до 144 мм - середній розмір напівмаски М.
 • Ширина обличчя від 135 мм до 153 мм, довжина обличчя від 113 мм до 133 мм - підходить великий розмір напівмаски 3М.

Залишити зазначити, що продукт для захисту органів дихання невимогливий. Для догляду достатньо протирати вологою серветкою або промивати проточною водою.

Напівмаска 3М переваги та недоліки

Великим плюсом є той факт, що маску можна використовувати при виконанні найрізноманітніших роботи, для цього достатньо підібрати фільтр. І вам не потрібно буде нову купувати напівмаску 3М USA з доставкою через інтернет-магазин, підібрали новий фільтр, встановили і користуйтеся знову.

Варто зазначити, що фільтри для напівмасок 3М мають байонетне кріплення. Цей вид кріплення фільтра має переважні властивості:

 1. Щоб замінити фільтр не потрібно знімати напівмаску 3М;
 2. Заміна фільтра проводиться за кілька секунд до клацання;
 3. Зміна фільтрів дає змогу використовувати напівмаску довговічний період часу.

Відгуки про напівмаски і респіратори 3 м показують, що в масках легко дихати, модель щільно прилягає до обличчя завдяки еластичному кріпленню навколо потилиці і шиї, немає тиску на вухах. Що важливо, якщо Вам доводиться працювати довгий відрізок часу. Перевагою також є велика сфера застосування, які позитивні аспекти ще варто розглянути:

 1. Напівмаски використовуються в автомобілебудуванні та літакобудуванні;
 2. Виробництво і робота з лакофарбовими матеріалами, нафтопереробка;
 3. Напівмаски виготовляються з гіпоалергенного силікону;
 4. Конструкція не обмежує огляд і не ускладнює мовлення, можна використовувати захисними окулярами;
 5. Доступна вартість напівмасок 3m США оптом в Україні з доставкою в будь-який регіон країни.

Унікальна технологія виробництва вугільних фільтрів є великою перевагою компанія 3М, якщо виникає необхідність вловлювати великі частинки пилу, необхідно встановити передфільтр. Захисні напівмаски 3м США можна використовувати для роботи з хімічними реагентами і з максимальною концентрацією забруднювальної речовини до 50 ГДК.

Серед недоліків цієї продукції можна виділити, що ціна не з бюджетного сегмента, бо щоб зробити хорошу якість, потрібно вкласти по-справжньому хороші матеріали, які самі по собі мають високу собівартість.

У нашому інтернет-магазині Ви можете вигідно замовити респіратор напівмаску 3М, продукція допущена до застосування згідно з європейським стандартом якості. Ми гарантуємо оперативну доставку і високе сервісне обслуговування. Для виробництва з постійною зайнятістю працівників, оптом купити захисну маску 3М USA з доставкою по Україні, на нашому сайті можна, як з фільтрами, так і без фільтрувальних картриджів.

Виробник MSA країна США на варті вашої безпеки на сторожі вашої безпеки

Світовий лідер у розробці високоякісних і перевірених засобів індивідуального захисту для представників найрізноманітніших професій. Про цю компанію чули люди в усьому світі, організація MSA забезпечує захист робітників більш ніж у 140 країнах. І тепер в Україні можна купити продукцію MSA для захисту органів дихання і не тільки, за доступною вартістю і передової якості.

Історія компанії, що прославилася на весь світ

Mine Safety Appliances, або MSA Safety (нам зрозуміліше "Ем Ес Ей Сейфеті"), було засновано за сприяння американського винахідника й підприємця, творця фонографа та телефону Томаса Алва Аддісона. І відтоді дотримуються того самого напрямку, постійно розробляючи нові інноваційні прилади та засоби захисту людей, яким доводиться працювати в небезпечних для життя умовах.

У 1914 році компанія розпочала свою діяльність у Піттсбурзі, штат Пенсільванія. На Російський ринок компанія потрапила 1968 року, філія і склад компанії розташовується в Москві. Хоча найбільша частина діяльності спрямована на Північну Америку. Американська компанія випробовує продукцію, аналізує її роботу і постійно вдосконалюється.

Основна продукція MSA USA

Провідний у світі виробник засобів захисту здоров'я людей і захисту обладнання, завжди прагнув забезпечити людям найкращі умови роботи, щоб вони завжди поверталися до своїх родин. І досі цей виробник чудово справляється з поставленими завданнями і асортимент його продукції незмінно розширюється з кожним роком. Пріоритеті використання сучасних матеріалів для захисту користувачів від загрозливих і небезпечних ситуацій на робочому місці та в житті.

Ключові товари використовуються в протипожежній службі, в нафтогазовій галузі, в галузі будівництва та для комунальних служб. У наш час ви можете купити маски MSA USA для захисту органів дихання, а також протигазів, костюмів хімічного захисту, касок і засоби газового аналізу. Останні найбільш популярні, це невеликі сигналізатори та газоаналізатори індивідуального користування.

Наприклад, пожежні шоломи виробляються з 1960 років і зазнали масу модернізацій. Крім цього, американська компанія MSA може запропонувати:

 • Обладнання, що здійснює контроль концентрації токсичних газів;
 • Респіратори напівмаски з плоским профілем;
 • Фільтри поглиначі та напівмаски MSA USA;
 • Вимірювачі вмісту горючих газів (CH4, C3H8, H2) і токсичних речовин;
 • Окуляри захисні Racers MSA-Sordin, США, відкритого і закритого типу;
 • Капюшони рятувальні для пожежників;
 • Повнолицьові маски MSA USA;
 • Захисні каски для голови з плавною системою Fas-Trac;
 • Засоби захисту від падіння з висоти, тепловізори;
 • Напівмаска для захисту від газів саморятівник і багато іншого.

Універсальна лінія продуктів компанії застосовується в широкій галузі гірничодобувної промисловості та для військових. Оптимальний захист органів дихання від різних шкідливих речовин досягається за допомогою використання тільки перевіреного та якісного обладнання, з цією роллю прекрасно справляються повнолицьові та напівмаски MSA США, замовити з доставкою, які в Україні сьогодні не складе труднощів.

Приміром, окуляри для захисту зору під час стрільби з пневматики і вогнепальної зброї використовуються так само на полюванні. І для захисту від механічного та фізичного впливу, захисні засоби підходять для різних погодних і виробничих умов.

У нас ви можете купити оптом захисні напівмаски MSA USA, вони забезпечують оптимальний захист, підвищений комфорт і виготовлені з використанням новітніх технологій. Маски для захисту органів дихання мають термін експлуатації до 8 років!!! При цьому всього лише невелика вага від 80 до 100с гр.

Пріоритети та цінності компанії з виробництва ЗІЗ

Великою перевагою є той факт, що вся продукція має стильний дизайн і високий рівень комфорту при носінні. Взяти, до прикладу, портативні газоаналізатори, які оснащені зручними кнопками та, мають великий монітор і міцний прогумований корпус, все це дає змогу не боятися зовнішнього впливу. І це потребувало високоякісної інженерної та технічної роботи, бо компанія MSA USA дотримується у виготовленні продукції лише високої планки виробництва та якості.

Тож якщо ви думаєте придбати будь-які захисні засоби компанією MSA, ви отримаєте надійну продуману продукцію, в сучасному дизайні та ніколи не пошкодуєте, що вирішили купити напівмаску MSA США для роботи чи застосування в побуті.

Компанія пропонує своїм постійним користувачам продукцію ЗІЗ, вкладаючи в неї багаторічний досвід. Виробник MSA США розробив дивовижну шлангову систему подачі повітря і професійні дихальні апарати замкнутого циклу, і мобільну болонську систему подачі стисненого повітря. Усе це характеризує компанію як професіонала у своїй справі з величезною базою знань і досвіду.

А напівмаски MSA USA можуть застосовуватися в металургії, на хімічному виробництві, для дерева або каменеобробки, також у гірничодобувній промисловості та в будівельній сфері. Форма маски надає широкий кут огляду і з легкістю дає змогу використовувати інші захисні засоби, на кшталт окулярів або каски.

У пріоритетах у компанії робити вироби ще були безпечними. Ця високоякісна продукція дає змогу безпечно працювати з сипучими матеріалами, які містять азбест, мідь, барій, титан, ванадій, хром, марганець, вугільний пил. Природно, ви отримаєте високий рівень захисту в галузі фармацевтики та харчової промисловості.

Американська компанія MSA USA дуже цінує здоров'я своїх користувачів, тому всі вироби для захисту органів дихання виробляються з гіпоалергенного матеріалу, і мають такі переваги:

 • Знижений опір диханню;
 • Висока надійна лінія обтюрації;
 • Хороше співвідношення ціни напівмаски MSA USA і якості;
 • Зручна посадка на голові;
 • Регульовані лямки для фіксації;
 • Надійні захисні фільтри 2 штуки.

Ще виробник завжди розширює сферу застосування своїх захисних засобів, тому напівмаски можна використовувати під час роботи на хімічних заводах, фабриках, а також у сферах, де використовують електричне, газове зварювання або різання металів, переробку скло- і мінераловолокнистих матеріалів. Крім цього, призначення - захист від карценогенних аерозолів, радіонуклідів, грибків, мікроорганізмів (віруси, бактерії, спори).

Виробник також постачає фільтри з байонетним кріпленням, які дають змогу просту зміну картриджа без зняття маски. Дія фільтрів не заважає природному диханню. Завдяки цьому під час вдихання повітря через фільтрувальний елемент мінімізується навантаження на грудну клітку, що запобігає появі задишки.

Затребувані засоби захисту органів дихання людини, що добре зарекомендували себе, а також захист слуху і захисний одяг, а також обладнання для тестів і компресорів. Напівмаски виробляються в 3 розмірах і можуть похвалитися простим одяганням, недавним приляганням і виготовленням з використанням новітніх технологій. На нашому сайті ви можете замовити продукцію цієї компанії з доставкою в будь-яке місто України.

Рowertool пропонує фільтрувальні засоби найвищої якості, зокрема, напівмаски msa usa оптом вартість в Україні, яких вас приємно порадує. Ми забезпечимо оперативну доставку куди ви скажете. Захисні напівмаски і повнолицьові маски фільтрувальні, допускається до роботи в найскладніших умовах.

Багаторазова захисна напівмаска STALKER завжди в рейтингу

Напівмаски Stalker Vita (Китай) або захисні респіратори виконують важливу і незамінну функцію, оберігають органи дихання від потрапляння шкідливих речовин та отруйних газів, при виконанні різноманітних робіт у побутовій сфері або на підприємствах. Маски застосовуються в широкому температурному діапазоні від -40 градусів до +50 С і підвищеної вологості.

Напівмаска Сталкер може бути використана для захисту співробітників під час перебування в наукових лабораторіях, у сільському господарстві, у будівельній сфері та фармацевтиці. Ви отримуєте надійну продукцію і високий рівень захисту від диму, пилу і туману. Захисна маска респіратор добре зарекомендувала себе для захисту органів дихання від органічних газів і парів, зокрема від метану та бензину.

Основні переваги цього захисного елемента:

 • Багаторазове використання і проста конструкція;
 • Максимально зручна ізолювальна напівмаска;
 • Модель не потребує особливого догляду;
 • Довгий експлуатаційний термін;
 • Доступна ціна напівмаски Stalker оптом в Україні;
 • Компактна конструкція, сумісна з іншими засобами індивідуального захисту;
 • Регульоване наголов'я на потилиці і на шиї, забезпечує надійну фіксацію маски.

Варто зазначити, для 100% результату маска обов'язково повинна герметично прилягати до обличчя по всій лінії обтюрації. Користувач повинен враховувати, що наявність бороди може створити перешкоди для правильного використання захисної напівмаски STALKER ЗІЗ.

Виробник напівмаски Сталкер і переваги моделі

Не варто помилятися, що, якщо напівмаски Stalker це Китай, значить не варто стільки віддавати за продукт. Адже вартість напівмаски Stalker оптом вища за бюджетний сегмент. Проте, для деяких така ціна означатиме гідну якість, якій можна довіряти. Сьогодні в Китаї виробляється понад 80% продукції від відомих і лідируючих компаній у всьому світі. Практично всі ми користуємося китайською продукцією, яка була розроблена і запатентована зовсім в інших країнах.

На сайті ви можете знайти засоби індивідуального захисту Франція або США, складання яких теж могло здійснюватися на китайській території. У нашому онлайн магазині можна за привабливою ціною купити напівмаску Сталкер відмінної якості, з високими технічними характеристиками і великим терміном використання.

Напівмаска Stalker (Китай) практично є копією продукцією відомої компанії 3m США, яка пропонує свою продукцію за набагато більшою ціновою політикою. Тому, замість того щоб переплачувати за засоби індивідуального захисту американського виробника і розкручений бренд, Ви можете недорого купити напівмаску Stalker оптом і отримати відмінну якість за доступну вартість. І наш магазин може допомогти вам у цьому, надавши необхідну кількість захисних напівмасок у найкоротші терміни.

Ефективна сталкер маска для захисту органів дихання вже набула чудової репутації серед користувачів, зокрема, у військових і поліцейських, працівників МНС і рятувальних підрозділів. Також маска-респіратор використовується з найрізноманітнішими фільтрами, які сприяють надійному захисту дихальних органів у будь-яких умовах. Перевагами є широкий асортимент фільтрів і оптимальний розподіл ваги. За конструкцією напівмаски бувають:

 • Напівмаска Stalker 2 з двома патронами;
 • Респіратор Stalker 1 (з одним фільтрувальним картриджем);
 • Респіратор напівмаска хімік-2;
 • Комплект окуляри з респіратором Stalker-1 аналог 3М модель 3200.

Захисні пристосування підходять для роботи з твердими та рідкими аерозолями і виготовляються з гіпоалергенного силікону. А фільтри змінюються, коли виникає сильний опір диханню або сторонній запах. При цьому, важливою вимогою для використання цієї продукції є вміст кисню 18%-25%.

Де не можна застосовувати маску респіратор Stalker

Для кожного продукту є певні обмеження, навіть якщо маска має практично універсальне застосування, за рахунок встановлення різних фільтрів, необхідно враховувати певне правило. Напівмаски за своєю конструкцією захищають тільки:

 1. Органи дихання;
 2. Шкіру навколо носа, рота і підборіддя.

Тому, природно, для повного захисту необхідно використовувати окуляри, каску та інші засоби індивідуального захисту. І навіть за такого розкладу, вуха і шия залишаються відкритими, це важливий аспект, наприклад, під час гасіння пожежі. Тому напівмаски не є придатними для пожежників. Не можна використовувати напівмаску Stalker з фільтром не за призначенням, тобто дія фільтра не поширюється на дану речовину або є недостатньою для її фільтрації та нейтралізації.

Якщо отруйні речовини, гази можуть викликати подразнення очей і шкіри, використання цієї продукції не рекомендується, використовуйте повнолицьову маску Stalker. Важливим є герметичність маски респіратор Stalker і контроль, щоб фільтр був закручений до упору.

Якщо Ви помітили, що термін дії фільтра на етикетці вже закінчився, застосовувати фільтрувальний картридж заборонено. Також виробник використовує гіпоалергенні матеріали, які не спричиняють алергії та подразнення, але все-таки трапляються рідкісні випадки особистої непереносимості певних речовин. Тому люди, схильні до алергій, повинні враховувати і цей фактор.

Купити респіратор напівмаску сталкер означає придбати надійний і перевірений продукт, який прослужить Вам довгий період часу.

Респіратор напівмаска Сталкер основні особливості

Фільтрувальна маска респіратор сталкер-1 характеризується наявністю одного фільтра. При цьому напівмаска має такі особливості:

 • Складна конструкція;
 • Третій клас захисту;
 • Клапан видиху знижує опір диханню;
 • Спрощена конструкція, не потрібен специфічний догляд;
 • Матеріали не викликають алергії та подразнення;
 • Обтюратор комфортно прилягає до обличчя.

Маска зручно одягається, наголов'я має регульовану еластичну тасьму. А наявність вугільного фільтра надає ефективний захист органів дихання від шкідливих домішок. Купити напівмаску сталкер 1 можна одразу з фільтром або без нього, а фільтри змінні, пилові для респіратора Сталкер-2, Хімік 2 є аналогічними.

Купити респіратор vita сталкер-2 воліють ті, хто змушений тривалий відрізок часу контактувати з небезпечними для органів дихання речовинами. Два фільтри збільшують термін експлуатації маски, і сприяють збалансованій конструкції.

Респіратор напівмаска Stalker 2 має такі відмінні риси:

 • Маска активно використовується з підвищеною вологістю до 98%;
 • Модель не ускладнює мову і не обмежує огляд;
 • Силікон використовується для виготовлення лицьової частини;
 • Доступна вартість напівмаски Сталкер оптом в Україні з доставкою є перевагою;
 • Модель зручно одягається і надійно фіксується оголів'ям і на шиї;
 • Тримачі для пилового фільтра для респіратора Stalker 2 і хімік 2 також є однаковими.

Маска сталкер-3 зручна практична, невеликого розміру, має одну явну відмінну рису - це фільтр зі збільшеною площею для фільтрації шкідливих речовин. Незважаючи на один фільтрувальний патрон, напівмаску активно використовують у будівництві, промисловості та під час ремонтних робіт.

Можна відзначити позитивний аспект, що респіратор СТАЛКЕР-3 можна використовувати за зниженою температурою, і водночас матеріал не грубіє і не твердне, зберігається надійність і комфорт.

Напівмаски універсального застосування з протигазами хімічними фільтрами мають різьбове кріплення, що дає змогу встановлення фільтра швидко та безпечно. Продукція відповідає найвищим вимогам і стандартам, наш інтернет-магазин перед відправленням перевіряє заздалегідь, щоб усунути брак, і Ви отримали тільки маски відмінної якості і за прийнятною ціною.

Інтернет-магазин Рowertool реалізує широкий перелік товарів для оберігання органів дихання, від перевірених і провідних виробників. Наша відмінність від інших подібних магазинів у великому асортименті, оперативній доставці та низькій ціні, а також у наданні гарантії на весь товар. Гарантії надаються відповідно до законодавства, яке захищає права споживачів.

Показано 1 - 28 из 28 товаров

Предлагаем респіратор напівмаска с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Респіратор напівмаска

 Сучасна фільтрувальна напівмаска респіратор докорінно відрізняється від своїх попередниць у минулому. Покращився дизайн і функціональні можливості, а двофільтрова конструкція дає змогу якісно очищати повітря і виконувати роботу в масці довший період часу.

 Необхідність купити респіратори виникає не тільки у працівників хімічної або індустріальний промисловості, цей прилад виявиться вельми корисним під час ремонту будинку, утилізації відходів, чищення стоків, під час оброблення дерев і кущів та дезінфекції приміщень. У каталозі ви знайдете напівмаски респіратори від провідних виробників, відомих унікальними розробками та за доступною ціною.

 Пристрій маски є багаторазовим, більшість деталей замінюються і подовжують експлуатаційний термін пристрою. Швидке оформлення замовлення та оперативна доставка, а також спрощений спосіб замовлення, допоможуть вам насолодитися покупкою якісного приладу для захисту дихання, в небезпечному для здоров'я середовищі.

Складові частини

 Основний матеріал напівмаски для корпусу - це м'який або силікон. Особлива конструкція маски дає змогу приєднати систему подачі повітря за допомогою компресора. У нашому інтернет-магазині ви знайдете доповнювальні комплектуючі для респіратора такого типу, наприклад, відкриті або закриті окуляри для захисту очей, під час роботи в запиленому приміщенні.

 Респіратор напівмаска максимально ефективний при регулярній заміні фільтрувальних коробок. Зокрема і плоских фільтрів для респіратора 3М, які мають спеціальну миттєву систему кріплення в роз'єм маски. Респіратор медичний захищає від бактерій і вірусів, не просто в період грипу, а навіть під час сильних викидів у лабораторіях. Для використання напівмаски не потрібно проходити специфічного навчання для її застосування дорослій людині.

 Характеристика напівмаски респіраторного типу:

 • Вага - в середньому 86 -136 г, без фільтра;
 • Клапан видиху;
 • Клапан вдиху;
 • Прокладка з натуральної гуми;
 • Допускається кріплення двох фільтрів;
 • Еластичні ремені кріплення;

Байонетна система кріплення вже відома в усьому світі і тепер в Україні можна купити напівмаску респіратор, оснащену таким видом фіксації. Професійні 3М респіратори посідають рейтингові позиції вже довгий час завдяки байонетному зміцненню, принцип дії якого полягає в одному русі і фільтр швидко встановлений у відповідний паз.

Респіратор від пилу багаторазовий виготовлений унікальним методом, за якого зменшується тиск на перенісся. Нові розробки дали змогу зробити так, що сьогодні напівмаска респіратор 3m, зарубіжного виробництва, найбільш затребувана і популярна серед споживачів.

Розміри напівмаски

 Напівмаска забезпечує якісний і надійний захист тільки в тому разі, якщо вона відповідає для цього виду робіт і щільно прилягає до обличчя протягом усього періоду використання. Усі моделі масок розробляються за особливими технологіями, тому категорично забороняється переробляти або вдосконалити напівмаску на власний розсуд.

 Респіратор протигазовий відрізняється від інших спеціальним набором парних фільтрувальних коробок. Технічні характеристики респіратора напівмаски забезпечують підвищений комфорт користувача завдяки трьом ременям наголов'я і застібці, яка зменшує натяг гумок шляхом легкого натискання із заднього боку.

 Якщо лицьові елементи напівмаски нещільно прилягають до лицьової частини, заходити в забруднену зону не можна. Тому розмір респіратора напівмаски не повинен бути великим або маленьким, він повинен підходити вам на сто відсотків.

 Серія напівмасок представлена 6000 і 7500, кожна з них має свої особливості за конструкцією і є надійним помічником для роботи, коли в атмосфері концентрація твердих і рідких аерозолів перевищує пкд від 4 до 50 разів. За розмірами респіратори напівмаски 3М діляться на такі групи:

 • Респіратори 3m 7500 - 7501 (найменший розмір), 7502 (середній розмір) і 7503 (найбільший).
 • Серія масок респіраторів 6200 3М - 6201 "S", 6202 "M", 6203 L".

 Незважаючи на різноманітність розмірів, кожна напівмаска окремо може регулюватися додатково, за допомогою гумових ременів. Таким чином, можна досягти найкращого розташування респіратора на обличчі працівника і забезпечити надійний захист дихальних органів від шкідливих речовин.

Вагомі причини купити респіратор напівмаску

 Среди множества преимуществ, респиратор полумаска, цена которого полностью соответствует качеству, обладает ещё разносторонней функциональностью. Устройство можно применять в доме, на даче и в саду, на фабриках и заводах, при работе с деревом и металлом. А также при ремонтно-строительных работах, в том числе покраска, обработка ацетоном поверхности и демонтаж, который связан с большим количеством строительной пыли.

 Серед безлічі переваг, респіратор напівмаска, ціна якого повністю відповідає якості, має ще різнобічну функціональність. Пристрій можна застосовувати в будинку, на дачі та в саду, на фабриках і заводах, під час роботи з деревом і металом. А також під час ремонтно-будівельних робіт, зокрема фарбування, обробка ацетоном поверхні та демонтаж, який пов'язаний з великою кількістю будівельного пилу.

 Респіратор напівмаска 3М 6200 повний комплект, може похвалитися унікальною розробкою компанії. Оскільки силіконова частина маски підтримує нормальну температуру тіла, особлива будова клапана видиху зменшує накопичення всередині маски теплого повітря.

Ось кілька причин, чому варто стати власником такого приладу як напівмаска респіратор:

 • Парні полегшені фільтри;
 • Випускається в декількох розмірах;
 • Невелика вага, не створює дискомфорту під час роботи;
 • Великий вибір фільтрів;
 • Гіпоалергенний силікон для лицьової частини;
 • Можливість індивідуальної підгонки розміру.

 Для виготовлення апарату виробник використовує термопластичний еластомер, з'єднання каучуку і полістиролу. А також силікон - гума, що містить силікон і не викликає дискомфорту або алергії. Максимальна вага напівмаски респіратора з двома фільтрами, з очищеним активованим вугіллям, становить 355 г.

 Коли для роботи ви використовуєте й інші засоби індивідуального захисту, їх наявність не завадить вам, за потреби, зняти напівмаску респіратор. Продуманий пристрій маски дає змогу швидко проводити заміну фільтрів, не зупиняючи для цього весь робочий процес. А високоякісний клапан видиху, розроблений спеціально так, щоб полегшити дихання людини, знизивши концентрацію вуглекислого газу.

 Напівмаски багаторазового використання допускають облаштування апарату примусової подачі повітря, в тому випадку, коли склад атмосфери невідомий або відсоток отруйних речовин дуже високий. Напівмаска респіратор серії 6000 3m може бути використана з комбінованими фільтрами 5911 і 5935 для захисту від парів, газів і аерозолів.


Респіратор напівмаска - респіратори 3м напівмаски фільтрувальні з доставкою по Україні, ціна, відгуки.

Респіратор напівмаска купити за найкращою ціною. Респіратори 3м найкращий ЗІЗ. Будь-який вид оплати. Швидка доставка. Оплата при отриманні. ОПТ. Роздріб. ПДВ. Безготівка за перерахуванням.