Категорії
Автогенне обладнання

Автогенне обладнання  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 41 товарів
Показано 1 - 30 из 41 товаров

Пропонуємо автогенне обладнання з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Газове та автогенне обладнання для роботи та відпочинку

Різання, пайка, зварювання та інші види робіт пов'язані із застосуванням автогенного обладнання. Також до нього належать редуктори, запобіжні клапани, різні пальники, без яких не обходиться напівавтоматичне або газове зварювання. У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати найкращі товари за доступною вартістю.

Газозварювальні прилади забезпечують високу точність різання, без будь-яких втрат продуктивності та зниження рівня безпеки. Вогнезахисні та зворотні клапани дають змогу виконувати роботу якісно і без потенційно небезпечних моментів у роботі.

Рowertool інтернет-магазин пропонує високоякісне автогенне обладнання оптом з доставкою в Україні від надійних виробників і за привабливою ціною. Величезний асортимент, який ми вам пропонуємо, надає велику нішу для вибору. Консультація менеджерів допоможе визначитися з найкращим варіантом для вашої роботи, ми допоможемо зібрати комплексне замовлення і оформити оперативну доставку.

Пропанові газові пальники та різаки

Пропанові газові пальники і різаки знаходять своє застосування на металообробних виробництвах, а також у будівельній сфері. Пропановий пальник для пайки незамінний для монтажних і покрівельних робіт, також це корисний інструмент для власників приватних будинків і, гаражів, дач і заміських садиб.

Пальники газові покрівельні складаються з міцного корпусу, зручного руків'я, розподільного сопла і газового шланга. Також до пристрою пальника належать газова трубка, редуктор, балон з пропаном і хомути. Зварювальне газове обладнання виробляється як українськими, так і зарубіжними виробниками, є моделі з регуляторами і без нього.

Газорізальне обладнання призначене для широкої сфери застосування і при цьому показує високі показники ККД. А ціна на автогенне обладнання оптом в Україні залежить від виробника і обраної моделі. Набрати потрібну вам модель з урахуванням вашого бюджету допоможуть наші досвідчені фахівці, телефонуйте нам просто зараз і замовляйте автогенне обладнання на газу з доставкою в будь-який регіон.

Газокисневе обладнання оптом в Україні купується для проведення робіт у промислових і побутових умовах, автогенне обладнання забезпечує хорошу швидкість, на нашому сайті також представлені і комплектуючі та приладдя для газозварювального обладнання. Більшість видів виробів наділяються спеціальним запальним елементом, що забезпечує розпалювання пальника одним рухом руки.

Газові пропанові редуктори

Газовий редуктор для приватного будинку призначений для регулювання тиску газу, що надходить з балона. Більшість моделей виготовляються з латуні або алюмінію. Обираючи відповідну модель, зверніть увагу на максимальний тиск газу на виході та максимальний робочий тиск газу, який відрізнятиметься.

Пропановий газовий редуктор на балон крім регулювання також забезпечує зниження тиску газу. Ще одна з функцій редуктора - це підтримання робочого тиску газу в автоматичному режимі. Вироби мають невелику вагу, в середньому близько півкілограма.

Редуктори надають можливість безпечно виконувати газозварювальні роботи та різання металу, газ у такому разі надходить з балона в потрібному тиску, без коливань. Газові редуктори відрізняються монтажним положенням, яке може бути вертикальне або горизонтальне.

Туристичні пальники і балони

Пальники для роботи або відпочинку на природі продаються як окремо, так і в комплекті з газовим балоном, без якого неможлива робота пристрою. Щоб налаштувати оптимальний режим для пайки, вироби мають спеціальні регулювання полум'я. За своїм конструктивним виконанням пальник може мати довге або коротке сопло.

Автогенне обладнання для туризму лідирує в списках цілий рік, адже любителі зимового полювання або риболовлі так само активно використовують пальники і балони для розігріву їжі та обсмалювання туші тварин. Навесні, вирушаючи на пікнік, якщо ви візьмете з собою газовий туристичний пальник, вам не потрібно буде витрачати час на пошуки сухого хмизу для розпалювання багаття, та й взагалі можна обійтися без дров для приготування чаю або кави.

Від потужності пальника залежить інтенсивність горіння, а від місткості балона залежить обсяг газу. Похідні газові балони можуть мати вагу від 300 г і до понад 7 л. Багаторазові газові балони для пальника можна заправляти на будь-який час і використовувати для приготування їжі для великої компанії або сім'ї. Застосування газових пальників, як одного виду газового обладнання, має безліч переваг:

  • Можна використовувати різні види газу для заповнення балона;
  • Невеликі габаритні розміри пристрою;
  • Туристичні пальники не залишають кіптяви на посуді;
  • Газове обладнання для пікніка має доступну вартість;
  • Пальник і балон для пікніка можна вмикати за мінусової температури, підвищеної вологості та під час дощу.

Пальники характеризуються гарною формою полум'я і високою інтенсивністю теплового потоку. Багато моделей можуть доповнюватися комплектувальними пристосуваннями, такими як захист від вітру або відбивачі тепла. Більшість газових пальників з балонами оснащуються п'єзопідпалом і користувачеві навіть непотрібні сірники.

Газові паяльні лампи з п'єзопідпалом

Всім відомі гасові, бензинові та спиртові лампи для паяльних робіт, проте величезні і безперечні переваги мають газові паяльні лампи.

Більшість видів паяльних ламп з газом використовується з пробивними газовими балонами, температура полум'я до 1450°С.

Усунення газові лампи отримали за здатність формувати стійкий факел полум'я і при цьому відрізняється простотою застосування. Такий інструмент може використовуватися для з'єднання різних матеріалів, їх з'єднання, а також нагрівання лакофарбового покриття або водопровідних труб. У кожному господарстві знайдеться застосування такому пристрою, тому вибираючи купити автогенне обладнання оптом в Україні, багато хто зупиняє свій вибір на паяльних лампах.

Паяльні лампи створюють контрольоване полум'я і тому ідеально використовуються для високотемпературних робіт. Наприклад, якщо потрібно підігріти різьбові з'єднання для полегшення їхнього розбирання (утворилася іржа або обмерзання) лампа допоможе швидко і легко усунути цю проблему. Такий прилад може спокійно використовувати електрик для розігріву термоізоляції проводів.

В основному можна зустріти два види паяльних ламп:

  1. Лампи з насосом;
  2. Паяльна лампа без насоса.

Найголовнішою перевагою газового обладнання, зокрема паяльної лампи, є можливість створити полум'я більш високої температури горіння. Зокрема, якщо порівнювати з бензиновими аналогами. Туристичний газовий примус із п'єзопідпалом має типову будову газової паяльної лампи.

Газополум'яне обладнання постійно вдосконалюється, завдяки різним клапанам з'явилася можливість значним чином підвищити безпеку робіт з автогенними приладами. Сучасні моделі дають змогу не тільки регулювати довжину факела, а й навіть температуру вогню. Зручні для використання регулятори полум'я допомагають створити полум'я потрібної консистенції.

Обладнання також може використовуватися для дезінфекції приміщень, при цьому резервуар для палива може мати різну масу, від цього залежить час застосування інструментів. Приготування їжі в похідних умовах відбувається швидко і легко із застосуванням портативного газового обладнання. Тому наш магазин пропонує великий вибір газових туристичних балонів, газових туристичних пальників, газових пропанових пальників для роботи і паяльних ламп найвищої якості і за доступною вартістю.

Автогенне обладнання від відомих виробників завжди затребуваний і актуальний продукт на ринку, у нас ви можете замовити газові інструменти і до них комплектуючі, перехідники, зворотні клапани і заправні пристрої. Також пропонуємо вам різної довжини газокисневі ручні інжекторні різаки різної довжини, і багато іншого для проведення газозварювальних робіт. Звертайтеся до нас просто зараз, і ми раді надати вам найкращі інструменти, автогенне обладнання з доставкою оптом в Україні.


Автогенне обладнання, газові балони туристичні - для роботи та дому

Широкий асортимент автогенного обладнання зі швидкою доставкою по всій Україні.