Категорії
Газові редуктори

Газові редуктори  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 14 товарів
Показано 1 - 14 из 14 товаров

Пропонуємо газові редуктори з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Газовий редуктор на балон і комплектуючі

Регульований редуктор на газовий балон або газопровід виконує важливу функцію, такий прилад знижує тиск до потрібної величини і може автоматично підтримувати показники незмінними. Комплектація приладу може відрізнятися, редуктори випускаються з манометрами для контролю за тиском у камері високого тиску і в робочій камері.

Редуктор на газовий балон з манометром може мати різне призначення і місце встановлення, на сьогоднішній день виробляють балонні редуктори, мережеві і рамповий редуктори. Хоча будова і конструкція редукторів може бути різною, принцип дії цього пристрою і головні деталі є однаковими для кожної моделі.

Щоб регулювати вихід газової речовини, доцільно для безпеки купити газові редуктори оптом з доставкою по всій Україні. Робота цього перехідника зосереджена на створенні необхідного робочого тиску. У деяких випадках необхідно знизити тиск, в інших - стабілізувати і утримувати в потрібних показниках, і якраз на виручку приходить пропановий редуктор або адаптер газовий.

На сторінках нашого сайту Ви можете підібрати в каталозі газові пропанові редуктори різного виду, які є одними з основних конструктивних елементів систем газобалонного обладнання. При цьому ціна на газові редуктори оптом в Україні прийнятна, залежить від обраної моделі та потужності. Перевірені та надійні редуктори забезпечать потрібну роботу газових приладів, забезпечуючи необхідний рівень тиску на газовому балоні саме під певний вид операцій.

Редуктор газовий для природного газу - принцип дії

Для побутового використання газового балона застосування газового редуктора вважається обов'язковим. Балони наповнюються бутано-пропановим складом. Для промислового застосування використовуються інші види газу метан, водень або ацетилен. З огляду на небезпеку властивостей газу, необхідно купити газові редуктори оптом в Україні для виключення вибуху та інших небезпечних ситуацій.

Основне призначення газових редукторів - це зниження тиску газової суміші в балоні, до оптимальних робочих значень. Від цього залежить не тільки якість роботи всієї системи, витрата палива, а й, що найважливіше, безпека експлуатації. У нашому інтернет-магазині Ви можете вигідно замовити газовий редуктор з доставкою від різних виробників, у нас доступні ціни та швидка доставка в будь-який регіон країни.

Отже, навіщо потрібно купити редуктор на газовий балон:

 • Застосування редуктора унеможливлює проникнення повітря в балон;
 • Значно знижується ймовірність вибуху газової ємності;
 • Стабілізація і підтримка гармонії внутрішнього тиску в системі.

Для коректного вибору такого пристрою необхідно враховувати характеристики: вищий вхідний тиск, витрату газу, метод приєднання і, звісно ж, вартість газових редукторів оптом в Україні, яка має бути в межах розумного. Наші фахівці допоможуть визначитися з вибором редуктора для газу, ще ми надаємо необхідні комплектуючі, прилади для підігріву вуглекислоти, пропанові манометри і вентилі з заглушками.

Газовий редуктор на балон - види та встановлення

Газовий редуктор на балон пропан приєднується накидними гайками, різьбовим способом. Усередині такого пристрою знаходиться спеціальна мембрана. За допомогою звичайної гайки редуктор під'єднується до балона, а ключем можна регулювати тиск, а показники відображаються на манометрі редуктора. Цікавим є маркування редуктора, по суті колір корпусу може підказати його вид:

 • Кисневий редуктор з манометром - блакитне забарвлення;
 • Редуктор з манометром пропановий або бутан - червоний корпус;
 • Вуглекислотний редуктор - чорний колір приладу.

Встановлення газового редуктора пропанового виду має ліве різьблення, а у кисневого і вуглекислотного - праве різьблення. За допомогою різьбового приєднання до газового балона прилад надійно фіксується, регулювальний гвинт дає змогу змінювати робочий тиск залежно від підключеного пристрою.

Редуктор на газовий балон для пальника виконує ту ж важливу функцію, наявність манометра дає змогу стежити за станом пристрою. У нашому інтернет-магазині ви також можете купити вуглекислотний манометр, кисневий манометр і пропановий манометр, які мають різну потужність і також забарвлюються в спеціальний колір, що сигналізує про приналежність до певного виду.

Для яких пристроїв можна купити газові редуктори

Пропанові газові редуктори використовують також власники зварювальних напівавтоматів, а також ті, хто користується газовим і аргоновим зварюванням. Адаптер газовий на балон доводить параметри тиску до мінімальних, редуктори для трубопроводів виконують центральну роль і відрізняються від побутових.

Купити регульований редуктор на газовий балон для утримування робочого тиску або редукування, рекомендується з регулятором для контролю витрати газу.

Газовий перехідник-адаптер на балон також виробляється прямої і зворотної дії, пропанові редуктори можуть застосовуватися для проведення різання і пайки, при укладанні бетонних покриттів, а також у машинобудуванні.

Кисневі редуктори з манометром, крім активного застосування для різання, також задіюються під час занять дайвінгом. Пропускна здатність і максимальний робочий тиск може відрізнятися, тому під час вибору важливо враховувати обсяг майбутніх робіт і тільки після цього визначати значення цих параметрів.

Редуктор на газовий балон для плити підбирається також з урахуванням максимального тиску газу на виході, тиск газу в мережі. А значення газу на виході, це робочі показники, до яких редуктор буде знижувати тиск газу. Важливо врахувати будову газових редукторів:

 • Поворотна пружина і робоча пружина;
 • Камера високого, камера низького тиску;
 • Вхідний і вихідний патрубок;
 • Регулювальний гвинт;
 • Спеціальна мембрана, клапан.

Підігрівачі для редуктора балона необхідні для прогріву вуглекислого газу при автоматичному або напівавтоматичному зварюванні. Також використовуються для захисту від замерзання. У нашому інтернет-магазині Ви можете вигідно купити прилад для підігріву вуглекислоти оптом з доставкою, а також інші витратні матеріали для газових редукторів.

Правильний вибір газового редуктора забезпечує не тільки надійність, а й високу точність, зручність в експлуатації, універсальність, довгий термін служби всієї системи. Корпус газового редуктора може бути зроблений з латуні, пластмаси та алюмінію.

У нас великий асортимент різних моделей зі зносостійких матеріалів, вартість газового редуктора оптом в Україні складається з урахування матеріалів виготовлення і комплектуючих. Завдяки великому вибору Ви можете підібрати пристрій з потрібними вам характеристиками і з радістю купити газові редуктори оптом і вроздріб з доставкою по Україні.


Газові редуктори для роботи - купити оптом і в роздріб

Газові редуктори