Категорії
Паяльні лампи

Паяльні лампи  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 3 товарів
Показано 1 - 3 из 3 товаров

Пропонуємо паяльні лампи з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Яку паяльну лампу купити найкраще

Основне призначення паяльної лампи - це нагрівання певних поверхонь до необхідної температури. Паяльна лампа приватний помічник для багатьох господарів і майстрів. На сьогоднішній день виробники випускають безліч різних пристроїв такого типу, наш інтернет-магазин дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант для ваших потреб. Ручна паяльна лампа незамінний інструмент для проведення різних робіт і підтримки високої температури тривалий час.

Паяльні лампи купити з доставкою по Україні Ви можете на вигідних умовах на нашому сайті, якісний інструмент допомагає вирішувати різні завдання як для побутових потреб, так і на виробництвах. Цей нагрівальний прилад існує вже понад століття і дає змогу швидко нагріти і спаяти різні деталі, при цьому працює на рідкому і газовому паливі. Ви можете вибрати, що вам зручніше за ціною і безпекою.

Роботу з паяльною лампою проводять найчастіше на відкритому повітрі, при цьому корпус лампи виготовляють зі сталі, але сопла може бути з чавуну. Крім основного матеріалу корпусу, різні додаткові елементи можуть бути виготовлені з пластику, стійкого до впливу високих температур.

Наш інтернет-магазин радий запропонувати вам паяльні лампи оптом ціна, яких відмінна і радує оптових покупців, у нас чудовий сервіс і швидка доставка в будь-який регіон країни. Ми готові допомогти вам зробити правильний вибір і підказати технічні особливості та характеристики моделей, представлені в нашому каталозі.

Паяльна лампа своєрідний і практично універсальний ручний інструмент, може мати різний обсяг резервуара, відрізнятися розміром і тепловою потужністю агрегату. Інструмент продається в широкому асортименті, для застосування не потрібно особливих навичок, впорається будь-хто.

Пристрій паяльної лампи

Щоб визначитися, яка паяльна лампа буде для вас найкращою, спробуйте глибше ознайомитися з цим інструментом і зрозуміти його структуру зсередини, тоді ви зможете зробити свідомий вибір, знаючи його сильні та слабкі сторони. Лампа паяльна газова складається з таких елементів:

 • Резервуар або корпус;
 • Горловина для заправки палива;
 • Насос із клапаном, що утворює необхідний тиск усередині корпусу;
 • Зручна ручка для утримання інструменту, найчастіше збоку резервуара;
 • Регулювальний гвинт, розташовується збоку або зверху;
 • Трубка для подачі палива до випарника;
 • Сопло з вогнестійкого матеріалу.

Паяльна лампа Росія оптом вельми затребувана, за конструкцією ця модель має невелику ванночку для розпалювання. Зрозуміла і проста структура пристрою дає змогу активно використовувати цей виріб для зняття лакофарбових покриттів і випалу як дерев'яний, так і металевих поверхонь.

Вартість паяльної лампи з доставкою залежатиме від різновиду, конструктивних особливостей, додаткових опцій і палива. Лампу з пальником вибирають з урахуванням майбутньої роботи, яку потрібно проводити в умовах підприємства, сервісу або гаража. Що більший об'єм резервуара, то більший обсяг роботи ви зможете виконати за один раз, без додаткового доливання палива.

Однак тут потрібно враховувати певну закономірність, чим більший корпус паяльної лампи, тим її вага теж збільшиться, що може створити додаткові труднощі під час роботи. Найчастіше лампу паяльну доводиться тримати однією рукою, тому якщо резервуар для палива надто великий, хоча його і вистачить на довгий процес роботи, він може бути вельми незручним. Хоча з газовими варіантами така проблема виникає рідко, такий газ має легку вагу.

Проте інші види паяльних ламп, можуть мати більш вагомі розміри, такі як:

 • Бензинова паяльна лампа. Моделі здатні створювати полум'я понад 1.000С. Виріб може використовуватися в професійній галузі, проте є обмеження щодо застосування, оскільки бензин легкозаймистий. За вагою паяльна лампа на бензині легша за гас, але вартість її вища.
 • Паяльна лампа на гасі, перевагою є використання недорогого виду палива. При цьому інструмент може мати збільшений обсяг резервуара для палива, але не всім подобається така важка вага. Багато моделей мають збільшену в діаметрі форсунку.
 • Газова паяльна лампа. Перевагою є невелика вага завдяки використанню газоподібної речовини, типу бутан або пропан. І ціна паяльної лампи оптом в Україні з доставкою набагато менша, ніж аналогічні моделі на іншому виді палива.

Якщо говорити просто, то паяльна лампа складається з пальника і балона, іноді модель може бути укомплектована шлангом. Таке невелике доповнення дає змогу застосувати пальник у найвужчих і важкодоступних місцях, розширюючи сферу його застосування. Газові паяльні лампи дають змогу легко регулювати полум'я, що дає низку переваг користувачеві.

Що краще паяльна лампа чи газовий пальник

Обидва інструменти вельми популярні, однак у кожного є свої негативні та позитивні сторони. Багато користувачів помічають, що газовий пальник дає більш вузькоспрямований факел полум'я, проте паяльна лампа надає вогонь, який був потужним за температурою.

Не всім подобається, що, використовуючи паяльну лампу, необхідно створювати надлишковий тиск, тобто спочатку качати насос. Буває, щоб запалити лампу, за конструкцією необхідно налити рідке паливо у ванночку пальника. Для декого це може створити певні незручності. Зауважте, інші стверджують, що достатньо звикнути до такого робочого процесу і немає жодних незручностей.

Тому, перш ніж порівнювати ці два вироби, необхідно кожним покористуватися в однакових обставинах, за однакових умов і температурного режиму. Ці два газові інструменти для нагріву і з'єднання деталей, що прекрасно зарекомендували себе в практиці, можуть відрізнятися незначними особливостями.

Паяльна лампа, наприклад, найчастіше має багаторазове використання. Тоді як газовий пальник буває, і одноразовий, і багаторазовий, і часто споживачі віддають перевагу одноразовому варіанту, коли газовий пальник встановлений на балончик. У цьому випадку виріб має дуже легку вагу і дає змогу виконувати різні маніпуляції під будь-яким кутом.

Для яких цілей можна купити паяльні лампи в Україні

Паяльна лампа має величезну сферу застосування, яка постійно розширюється. Особливо такий інструмент корисний у приватному будинку, на дачі, гаражі, завжди виникає необхідність щось відремонтувати.

Якщо ви вирішили купити паяльну лампу в Україні, це дасть вам змогу легко захищати поверхні, нагрівати вироби, з'єднувати метали і відкручувати іржаві труби та болти.

Тому, коли виникає питання: яку паяльну лампу купити, запитайте себе, для яких цілей вам потрібен інструмент і як часто ви будете ним користуватися. Тоді ви оберете для себе напрямок, з яких моделей варто обирати, з професійних чи простих, які підійдуть для домашнього застосування. Наші менеджери готові допомогти вам визначитися з вибором, щоб зробити осмислену покупку і після не шкодувати.

Для застосування в яких галузях рекомендується купити паяльну лампу оптом в Україні з доставкою та отримати відмінний результат:

 • Зняття лакофарбових матеріалів з різних видів поверхонь;
 • Відігрів обмерзлих труб і замків;
 • Демонтаж іржавої залізної конструкції;
 • Пайка і нагрівання різноманітних деталей;
 • Для укладання руберойду на даху;
 • Швидкий розпал багаття, мангала або каміна;
 • Дезінфекція дерев'яних кліток;
 • Обсмалити туші тварин під час оброблення.

Паяльна лампа має певну перевагу навіть перед промисловими фенами, бо дає змогу виконувати роботу за відсутності електрики. Професійний інструмент, як і модель побутового призначення, спалює у форсунці паливо, видаючи досить великий струмінь відкритого вогню. За наявності диму необхідно перевірити інструмент, найімовірніше він потребує ремонту.

Інтернет-магазин Рowertool пропонує лампи паяльні для будівельних і ремонтних цілей, невеликі компактні пристрої до 2 л об'ємом. Важливо заповнити, що заборонено працювати паяльною лампою при наявності витоку палива або його парів. У нас ви можете замовити відмінні моделі за прийнятною ціною і вигідно купити оптом паяльні лампи з доставкою в будь-який регіон України.


Паяльні лампи купити оптом - для роботи та дому

Паяльні лампи