Фильтры
Фільтри
Пакування
Виробник
Категории

Шланговые противогазы

Шлангові протигази  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 9 товарів
Показано 1 - 9 из 9 товаров

Предлагаем шлангові протигази с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Шлангові протигази

  Протигаз без обмеження за часом - це не фантастика, насправді існує особливий вид протигаза, яким можна користуватися під водою або на суші довгий період часу. Шланговий протигаз з примусовою подачею повітря незамінна річ для рятувальників і працівників хімічної промисловості. У цій категорії ви зможете знайти найкращі марки протигазів за доступною вартістю від виробника.

 Шланговий протигаз має незвичайну комплектацію набору, окрім маски для обличчя, є з'єднувальні трубки, плечові лямки, пояс з мотузкою і шланги. Використовуються різні лицьові частини, зокрема панорамна маска або гумова шолом-маска.

 Для зручного транспортування виробник доповнює комплект циліндричним барабаном, який дає змогу переносити шланги без особливих труднощів і вони не заплутуватимуться. Шланговий протигаз пш допускає з'єднання різних за довжиною повітропідвідних шлангів.

 З чого виготовляють шланги

 Основним матеріалом для виготовлення шлангів для протигаза є гумова тканина. Як і раніше зустрічаються моделі, де шланги для протигазів виготовляються з ПВХ матеріалів. У процесі експлуатації розподіляються шланги необхідно таким чином, щоб не було перегинів, зверху не тиснули важкі предмети, а кінець бажано зафіксувати.

 Одноканальний ізолюючий шланг, міцної конструкції, поставляє повітря до дихальної системи, а значить, відповідає за ваше здоров'я і життя. Перед застосуванням шлангового протигаза, вся довжина перевіряється на герметичність.

 Ізолюючий протигаз вимагає комплектації балона зі стисненим повітрям, який за допомогою різьблення приєднується до сполучної шлангу. У комплект може входити металевий штир, який прикріплюють до кінця шланги протигаза і вставляють у землю. Це робиться для того, щоб працівник не переживав, що вільний кінець мимоволі зайде в отруйну зону. Особливо це необхідно робити, якщо співробітник працює поодинці, без напарника, який стежить за шлангами.

 Протигаз шланговий 2 славиться тим, що дає змогу працювати на великих дистанціях, адже розмір довжини шланга більший, ніж у протигаза пш-1, удвічі. Шланговий ізолювальний протигаз може мати довжину шланги до 40 м.

 Переваги

  На сайті представлений каталог, де у великому асортименті представлені марки протигазів, найрізноманітнішого номіналу. Ви можете вибрати протигаз шланговий від різних заводів виробників, різної комплектації та у відмінному ціновому діапазоні.

 Протигаз пш належить до потужних пристроїв, що дають змогу перебувати і працювати в екстремальних умовах, де в атмосфері перебувають отруйні гази, пари, дим або отрутохімікати.

 Позитивні моменти, які переконують купити шланговий протигаз:

  • Пояс доповнений плечовими ременями з хб тканини, що перешкоджає ковзанню лямок з плечей.
  • Не запотівання лінз завдяки підмасочнику;
  • Фарбування барабана для перенесення шлангового протигаза має стійкість до перепаду температур;
  • Людині, яка планує працювати в шланговому протигазі, не потрібно проходити додаткове медичне обстеження.
  • Довжина шланги 10, 20 і 40 метрів на вибір;

 Поліпшення ергономічних характеристик і усунення недоліків, які зустрічалися в моделях у минулому, вивело застосування протигаза на новий рівень.

 У сучасних моделях можуть використовуватися повнолицьові маски з корпусом з еластичного полімеру. Пристрій для захисту органів дихання і голови здійснює свою роботу за допомогою надання чистого повітря через шланги з чистої зони або шляхом фільтрації атмосферного повітря через фільтр, розташований на кінці шланги.

 Протигаз шланговий пш-1 10 може бути укомплектований однією гумовою маскою і однією панорамною маскою, або двома протигазними масками з трапецієподібними очковими вузлами. У нас ви знайдете великий вибір наборів шлангових протигазів.

 У чему є недоліки

 Слабким моментом шлангового ізолюючого протигаза є обмежена кількість стисненого повітря, яке знаходиться в балоні. Тому будову шланговий протигаз має різну. Якщо Ви плануєте ізолюючий протигаз купити навіть з довгими шлангами, користуватися ним без обмежень не вийде, в середньому в межах 3 годин.

 Ще одним недоліком протигаза зі шлангами - це велика вага, це ускладнює пересування працівника. Для військових операцій цей вид протигаза не є зручним, у ньому складно виконувати маневри, рукопашний бій, перебігати місцевістю або здійснювати стрибки. Від солдатів, навіть під час хімічної атаки, очікується, що за першої ж команди вони мають атакувати ворога. А ось для рятувальних цілей це незамінний атрибут.

 Міцні гумові шланги кріпляться не до маски протигаза, а до гофрованої з'єднувальної трубки, яка легко гнеться на всі боки і дає змогу працівникові комфортно почувати себе в протигазі. Завдяки такому пристрою, прибирається навантаження з голови. Вимогам ДСТУ протигази шлангові в точності відповідають, виробники стежать за нормативами і надають необхідні сертифікати якості.

Протигази з природною подачею повітря

 Цей підвид шлангових протигазів подає повітря самовсмоктувальним способом. У сфері промисловості або комунального господарства, для ремонтних робіт у цистернах або інших глибоких ємностях необов'язково використовувати електродвигун для подачі кисню, особливо для короткочасних робіт.

 Шлангові протигази пш-1 пш-2 відрізняються конструкцією і набором амуніції. Але обидва варіанти можуть бути з примусовою або природною подачею чистого повітря. Єдина умова для експлуатації - це знаходження чистого кисню на відстані, яка не перевищує розмір довжини шланга.

 По суті, повітря подається за допомогою дихання працівника. Шланги можуть бути згорнутими в бухту або переноситися на барабані, в комплекті йде сигнально рятувальна мотузка і спеціальна підвісна система. Маска протигаз вибирається залежно від уподобань або сфери застосування апарату.

 Дихальні шляхи людини повністю ізольовані від забрудненого середовища, тому користуватися таким протигазом можна незалежно від концентрації та виду отруйної речовини. Зокрема, коли неможливо зробити проби або аналіз отрутохімікату, який був розпорошений у приміщенні.

Протигаз з примусовою подачею повітря

 Спосіб подачі повітря в шланг буває різним, крім природного виділяють два види:

  • Ручна повітродувка.
  • Компресор.

 Примусова подача повітря, якою оснащений шланговий протигаз пш-2, забезпечує чистим киснем двох працівників одночасно. Вентилятор повітродувки працює від електромережі, допускається підключення трансформатора.

 Якщо подача чистого повітря здійснюється механічним способом, використовується ручний привід. Протигаз шланговий має розмір від 1 до 3, вага всього пристрою залежить від довжини армованого шланга.

 До кінця шланги кріпиться особливий фільтр, для очищення повітря, що піддається, від пилу, листя та інших предметів, які можуть потрапляти в шланг, що подає повітря, і заподіяти шкоду дихальній системі.

 Якщо вам потрібен дихальний апарат, купити шланговий протигаз пш правильне рішення. Ця модель сприймає модернізацію, тобто ви можете від'єднувати шланги, робити з нього фільтрувальний протигаз, приєднуючи фільтрувальні коробки або балон зі стисненим повітрям, тоді у вас буде ізолювальний протигаз. Всі необхідні комплектуючі ви можете придбати на нашому сайті за доступною ціною, як оптом, так і в роздріб.

 Протигаз шланговий Бріз Кама на базі протигаза гп 7 або з маскою ппм - ефективний пристрій з високими технічними показниками, перевершує багато аналогів і має доступну вартість.

 Уточнюйте пристрій протигаза у менеджерів, клапанна коробка може мати 1 клапан на вдих, або 2 клапани на видих, залежно від моделі бути оснащеним пристроєм для розмови або гумову трубку для пиття. Для всебічного захисту ви можете придбати хімкостюм бриз-кама, високоякісний і сертифікований продукт. Промисловий шланговий ізолюючий протигаз надійний засіб для захисту.


Шлангові протигази ПШ-1, ПШ-2 - промислові протигази за найкращими цінами в Україні

Шлангові протигази з сертифікатами та санітарним висновком, повний пакет документів. ОПТОМ промислові шлангові протигази типу ПШ. Будь-який вид оплати. Швидка доставка. ПДВ.