Категории

Газовые горелки туристические

Газові пальники туристичні  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Предлагаем газові пальники туристичні с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Пальники газові для туризму та роботи

Газовий туристичний пальник відомий малою вагою і компактністю, тому ідеально підходить для туристів і мандрівників. Однак цей похідний аксесуар можна використовувати не тільки для приготування їжі на природі, а й для того, щоб здійснювати випалювання різних поверхонь, зокрема металевих і дерев'яних виробів.

Для походу великими групами рекомендується вибирати газові пальники мультипаливного виду, щоб заощадити паливо, оскільки дістати газові балони в таких районах важкувато. Газовий пальник забезпечує стабільну роботу на великій висоті і низьких температурах. А багато професійних різновидів підтримують стабільний тиск за будь-яких температур атмосфери.

Газовий пальник для пікніка кріпиться на балончик, в нашому інтернет-магазині ви можете придбати газові пальники з балончиками потрібного вам обсягу і модифікації. У нас великий асортимент продукції для туризму і відпочинку на природі, для проведення різних робіт за допомогою газових пальників в побуті і на виробництві. Пальники вважаються дуже зручними у використанні, для роботи досить прикрутити газовий балон і підпалити конфорку пальника.

Пальник газовий туристичний з балоном це продуктивне і вигідне рішення для задоволення природних потреб людини в умовах дикої природи. Адже в тривалих подорожах не обійтися без приготування їжі, але пальник буде корисним і на звичайному сімейному пікніку за містом. Які моделі Ви можете обрати на нашому сайті та вигідно купити газові пальники оптом з доставкою в будь-який регіон України?

Пальник газовий з балоном для відпочинку на природі

Який газовий пальник для туризму найкращий? Відповідь дуже проста. Та модель, яка повністю задовольняє вас у ціновому діапазоні та має достатню характеристику для комфортної й тривалої експлуатації, об'єму балону повинно вистачити для приготування їжі та інших потреб на весь період відпочинку. Однак Ви можете запастися портативними газовими балонами для туризму і за потреби переставляти пальник.

До того ж, купити газовий пальник з балончиком у комплекті вигідно і недорого. Балони можуть мати різний вид палива, зокрема для застосування як взимку, так і влітку, і європаливо. Останній різновид славиться тим, що не залишає кіптяви і сажі на посуді.

Притому пальники мають просту конструкцію:

 • П'єзоелемент, який підпалюється за допомогою кнопки;
 • Пластиковий корпус і регулятор;
 • Металеве сопло, різного діаметра і довжини.

Пристрій газового пальника для балончика дає змогу використовувати його в найрізноманітніших ситуаціях. газовий пальник дає змогу швидко і легко розпалити багаття і камін, а також припаяти різні види матеріалів. Пальник можна перевертати і нахиляти під будь-яким кутом, полум'я зберігає стійкість і потужність.

Сопла пальника мають різну довжину, обираючи необхідно враховувати сферу діяльності та для яких цілей ви купуєте цей інструмент. Це допоможе вам підібрати найкращий варіант і визначитися з довжиною сопла пальника. Пальник для відпочинку в кемпінгу вибирається з розрахунку, для скількох людей планується використовувати палива для приготування їжі та рідин.

Газовий пальник для риболовлі встановлюється як на одноразові, так і на багаторазові газові балони, які можна потім перезаряджати. Необхідно враховувати, що газові пальники з виносним шлангом важчі і габаритніші за аналоги без шланга. Пальник для газу може мати регулятор тиску, при цьому витрата палива залежить від потужності полум'я.

Набалонні газові пальники необхідні для плавки кольорових металів, розм'якшення пластикових елементів або згинання ПВХ труб. Пальники без п'єзопідпалу вимагають підпалювання джерелом вогню. Що може бути вельми екстремальним, недосвідчений користувач може завдати собі опіків і шкоди іншим предметом.

Зручні газові пальники з п'єзопідпалом

Наявність такого невеликого елемента, як п'єзопідпал, багато в чому спрощує використання туристичного приладу і виключає ймовірність форс-мажорних обставин, коли сірники промокли або загублені. Щоб не траплялися такі плачевні і комічні ситуації, виробники газових пальників для балонів оснащують нові моделі п'єзопідпалом.

Необхідно враховувати такий момент, щоб п'єзоелемент і кнопка, за допомогою якої він приводиться в дію, можуть розташовуватися на різних моделях у різних місцях. Деякі газові пальники мають п'єзоелемент зверху, тоді зручно натискати кнопку великим пальцем руки. Коли п'єзоелемент на газовому пальнику розташовується під соплом, увімкнути в роботу кнопку допоможе вказівний палець.

Як паливо використовується балон на бутані або ізобутані. Якщо купити газовий пальник в інтернет-магазині з доставкою або на базарі, то в комплекті йде досить зрозуміла інструкція, за допомогою якої можна розібратися, як користуватися виробом.

Купити газовий пальник з п'єзопідпалом необхідно мудро, враховуючи такі критерії:

 • Розмір пальника в складеному вигляді, чи зручно буде його перевозити;
 • Вид палива і стійкість пальника;
 • Наявність додаткових пристосувань і шланга;
 • Чи прийнятна ціна газового пальника для туризму в Україні;
 • Присутність п'єзопідпалу або доведеться запастися сірниками, запальничкою;
 • Основний матеріал виготовлення пальника для походу;
 • Виробник і потужність пальника для балона.

Ці нескладні пункти допоможуть вам визначитися і правильно вибрати газовий пальник для туризму і подорожей, який не розчарує вас через деякий час, а буде тільки радувати і приносити користь. Звісно, необхідно врахувати які страви ви плануєте готувати та температуру зовнішнього середовища, в якому ви плануєте використовувати пальник.

Пальники з п'єзопідпалом і балоном, максимально зручні в застосуванні, елемент виробляє іскру для швидкого і легкого запалювання полум'я. Пальники призначені для застосування на відкритому повітрі, для приміщень не рекомендується, або налагодити хорошу вентиляцію.

Для яких цілей купити газові пальники для туризму оптом

Походи і не тільки диктують необхідність обзавестися портативними газовими пальниками для балончиків, які не виділяють неприємного запаху і виключають закопчення посуду. Досвідчені користувачі рекомендують замовити в інтернет-магазині газові пальники з балонами оптом з доставкою для таких цілей:

 • Дезінфекція дерев'яних і металевих конструкцій;
 • Для відтавання льоду в трубопроводі;
 • Приготування їжі за будь-яких температур на природі;
 • Вплив на заіржавілі елементи;
 • Пайка мідних і алюмінієвих деталей;
 • Видалення лакофарбового покриття.

Перевагою використання пальника також є можливість застосування за будь-якої вологості повітря, як на висоті, так і на відкритому повітрі. Зручністю також є контрольоване полум'я, для виконання різних побутових завдань, газовий пальник застосовується в тих областях, де існує утруднення подачі з електроенергією.

Величезна сфера застосування робить газовий пальник практично універсальним інструментом, який можна використовувати як у сільському господарстві, так і для різноманітних декоративних виробів з дерева та металу. Багато рукодільниць вважають за краще мати в своєму асортименті невеликий газовий пальник з балоном для впливу на вироби з тканини, стрічок, пластикових елементів.

Купити оптом газові пальники в Україні з доставкою можна для забезпечення у своєму магазині затребуваного і завжди актуального товару, адже цілий рік користувачі використовують цей інструмент для походів, риболовлі та полювання, також для відпочинку на природі з сім'єю і друзями. Не кажучи вже про різні маніпуляції і роботи, зокрема прогрівання зварювального шва та інші види діяльності, де потрібен газовий пальник.

Наш інтернет-магазин пропонує вам на вигідних умовах купити газовий пальник для туризму оптом. На сайті ви побачите різні пальники з різними видами газових балонів. Моделі мають зручну конструкцію і невелику вагу, при цьому зберігається мінімальна витрата палива. Для туристів і мандрівників справжньою знахідкою стане газовий пальник для балона з доставкою.


Газові пальники туристичні

Газові пальники туристичні