Протигаз ЦП-9 з вугільним фільтром A2B2E2 для обприскування

Цена от 1 940 грн / шт

Ціна без ПДВ

  • Ціна з ПДВ
  • Ціна без ПДВ

Є в наявності

Доставка по Україні за 24 години.

Зробити замовлення по телефону: +38 (066) 715-45-47

Протигаз цп-9 з фільтром А2В2Е2 допускає встановлення коробки по центру корпусу лицьової частини, особливістю моделі є підмасочник з клапаном видиху. Рівень комфорту підвищено завдяки панорамній цивільній масці та якісному переговорному пристрою.

Подробнее

Купити Протигаз ЦП-9 з вугільним фільтром A2B2E2 для обприскування

Протигази цп-9  відрізняються за розміром підмасочника, який випускається 3-х видів. Зручні лямки приєднуються до лицьової частини протигаза за допомогою п'яти пластмасових пряжок, ступеневого типу. Фільтрувальний протигаз можна використовувати незалежно від погодних умов.

Повнолицьова маска забезпечує надійний захист для шкіри обличчя та очей, в групі з фільтром працює проти органічних парів, кислих газів і похідних аміаку. Пристрій протигаза цп-9 поліпшено за всіма показниками.

Ефективний протигаз цп-9 з коробкою фільтром - найкращий варіант для комплексного протигазового захисту органів дихання людини.

Характеристики товару Протигаз ЦП-9 з вугільним фільтром A2B2E2 для обприскування

Країна виробник Україна
Пакування ЦП-9
Клапан видоху Так
Відповідність вимогам ДСТУ EN 361-2001
Санітарний висновок Так
Найменування Протигаз
Час використання 30-40г
Призначення Захист органів дихання
Клас захисту А Пари та гази органічних речовин з температурою кипіння вище 65°С (ксилол, циклогексан, бензол, толуол, нітробензол, ацетонітрил, тетраетилсвинець, фурфурол, фенол та ін.)
Клас захисту В Неорганічні гази та пари (хлор, фтор, бром, сірковуглець, хлорціан, галогени, синильна кислота, сірководень, хлорціан, сірковуглець, йод, фосфін та ін.)
Клас захисту Е Кислі гази та пари (діоксид сірки, хлорид водню, водень бромистий, кислоти мурашина та оцтова, пари азотної кислоти)
Клас захисту P Аерозолі у вигляді частинок пилу, диму, туману (пара)
Розмір маски М Кісткова дуга В 103,5- Ш 123,5 мм, відстань від підборіддя до перенісся В 126- Ш 144,5 мм

Переглянуті товари