Фільтри
Фільтри
Категорії
Захист рук

Захист рук  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 6 товарів
Показано 1 - 6 из 6 товаров

Пропонуємо захист рук з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Надійний захист рук робітника - впевненість у роботі

Захист рук у пріоритеті з багатьох причин. Зокрема, руки робітника найбільш активні члени тіла, які схильні до порізів, проколів, опіків, ударів і саден. Крім цього, несприятливі природні умови, ультрафіолет, вітер і мороз, також мають згубний вплив. Обираючи індивідуальні засоби захисту, слід приділити особливу увагу захисту рук - робочим рукавицям і рукавичкам.

На руки захист є необхідним заходом запобігання не лише несприятливому впливу небезпечних чинників на руки, а й також захищає шкірні покриви від хімічних речовин і шкідливих реагентів, що можуть спричиняти різноманітні висипання та алергічні реакції. У нашому інтернет-магазині підібрані різні види захисних рукавичок і сучасні засоби захисту. Ви зможете відчувати себе впевнено, і захищено в найрізноманітніших ситуаціях.

Купити захист рук не складає труднощів, зверніться до нас по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті або скористайтеся кнопкою "Передзвоніть мені". Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом. Ми готові запропонувати вам великий вибір захисних рукавичок, за відмінною ціною і з доставкою по всій Україні. Асортимент величезний від спеціалізованих, посилених рукавичок до стандартних трикотажних видів з нанесенням ПВХ.

Засоби індивідуального захисту рук

Засоби захисту рук необхідні не тільки з практичного погляду. Захист від різних ризиків на робочому місці передбачений законодавством, за недотримання нормативів можуть бути призначені штрафи і санкції. До того ж, якщо заздалегідь купити захист рук оптом, це захистить підприємство від різноманітних проблем, і працівники працюватимуть набагато ефективніше та якісніше в рукавичках і рукавицях, ніж без них або з невідповідним захистом рук.

Дійсно, купити захисні рукавички це лише півсправи. Важливо приділити увагу вибору, адже захист рук має відповідати шкідливим виробничим або природним факторам. В іншому разі в ньому немає сенсу і це даремно витрачені гроші, а працівники можуть отримати фізичну шкоду.

Відповідний за своїм призначенням захист рук - це не тільки правильно і гуманно. Насправді, це вигідно для заводу, цеху і підприємства загалом. Адже за отриманий травматизм доведеться оплачувати лікарняні листи, в гіршому випадку інвалідність. А якість праці також впаде, якщо працівники мають на руках синці, садна і скалки. Захист рук рукавички - це завжди вигідно, дешево і надійно.

Захист для рук - види та особливості

Засоби захисту рук ДСТУ повинні відповідати якості та рівню захисту для певного виду роботи. Деякі види рукавичок, незважаючи на високий рівень захисту, як і раніше, зберігають хорошу чутливість рук або гарантують надійне захоплення. У будь-якому разі, якщо вам довго доводиться виконувати роботу в захисних рукавичках, обирайте види з трикотажною натуральною основою, яка зберігає гарний повітрообмін і перешкоджає накопиченню поту.

Приміром, рукавички трикотажні з латексним покриттям долоні мають основу 100% бавовна, а натуральний латекс лише покриває хапальну долю і кінчики пальців. Найбільш вразлива частина руки отримує захисний бар'єр, а завдяки трикотажній тильній стороні долоні, шкіра продовжує дихати і випаровується частина тепла і вологи.

Який захист рук Ви можете знайти в нашому каталозі:

 • Рукавички для захисту від механічних впливів
 • Антивібраційні робочі рукавички
 • Рукавички для захисту від механічних впливів і підвищених температур
 • Трикотажні рукавички з нанесенням нітрилу
 • Робочі рукавички ХБ з точкою ПВХ

Захист для рук також необхідний від підвищених і знижених температур. Звісно, вид рукавичок відрізнятиметься, також враховуються ступінь небезпеки. Наприклад, захист рук від підвищених температур може мати на увазі роботу в спекотну пору року, і головним критерієм буде зберегти хороший повітрообмін, захист від ультрафіолету і комфорт.

А якщо працівникові доведеться працювати зі зварювальним обладнанням або гарячими печами, то захист рук матиме на увазі зовсім інші критерії. Зокрема, герметичність, міцність, термостійкість і зносостійкість. Захист рук від знижених температур досягається за рахунок додаткового шару утеплювача.

У такому разі ми пропонуємо комбіновані або замшеві краги. Залежно від діапазону температур для деяких видів робіт підійдуть брезентові двоспальні рукавиці, а для інших гарний захист рук означатиме застосування алюмінізованих краг зварника.

Захист рук від загального виробничого бруду і пилу

Трикотажний захист рук з обливанням найпоширеніший і найпрактичніший варіант. Багатьом відомі рукавички для захисту рук типу "Вампірки" візуально ніби облиті червоною кров'ю. Насправді це захисні речовини типу нітрилу, поліуретану, латексу.

Переважно, щоб шар, що контактує зі шкірою, був виконаний із тканин з хорошими гігієнічними властивостями (бавовна). Тканина має бути приємною під час торкання руки і не викликати алергію. Тільки тоді буде надано високоефективний захист рук, без будь-яких наслідків для здоров'я працівника.

Захисні рукавички ХБ прекрасно захищають руки працівника від натирань, дрібних порізів і подряпин. Сучасні виробники для підвищення чіпкості та для антиковзання покривають долоню і пальці ПВХ крапкою, смужками різними малюнками. На нашому сайті ви зможете замовити гуртом і вроздріб різні трикотажні рукавички з ПВХ крапкою - це надійний захист рук для побутового та виробничого застосування.

Засоби індивідуального захисту рук рукавички ДСТУ найбільш простий і надійний спосіб зберегти шкіру рук і суглоби в належному стані, без придбання хронічних захворювань, а також зберігають працездатність на довгі роки.

На нашому сайті ви знайдете найбільш затребуваний і сучасний захист рук робітників різних галузей. Продукція виконана з міцних матеріалів, що витримують навантаження відповідно до галузі застосування.

Захист для рук від хімічного впливу і мікроорганізмів

Щоб знизити втому рук, виробники спеціально розробляють анатомічну форму рукавичок. Ось чому гумові та латексні рукавички вже мають форми правої і лівої руки і повинні відповідати певному розміру. Захист рук від бактерій і вірусів досягається використанням таких виробів:

 • Латексні захисні рукавички;
 • Рукавички нітрилові неопудрені;
 • Латексні рукавички з текстурованими кінчиками пальців для надійного захоплення;
 • Гіпоалергенні латексні рукавички підвищеної міцності.

Як відомо, непудровані рукавички ідеальний варіант для людей схильних до алергічних реакцій. Відсутність пудри на внутрішній стороні рукавичок зменшує ймовірність астматичних проявів у працівників. Належний рівень захисту досягається за рахунок безшовного методу виробництва.

Захист рук для лабораторних робіт це, перш за все, нітрилові неопудрені рукавички, вони довговічніші та економічніші за рукавички з латексу або вінілу. Також багато тонких нітрилових рукавичок схвалено для контакту з харчовими продуктами і для сфери громадського харчування.

Фактори, що впливають на рівень захисту

На ступені захисту рук істотно позначитися не тільки вид рукавичок, матеріал виготовлення, крій і довжина виробу. Іноді невеликі чинники можуть зіграти важливу роль. Про правильний вибір рукавичок, щоб вони відповідали своєму призначенню і сфері застосування, ми розповіли вам вище. Тепер поділимося деякими секретами, що може вплинути на такий захист рук як рукавички негативно:

 • Неправильно підібраний розмір. Якщо розмір менший за необхідний, рукавички, найімовірніше, швидко прийдуть у непридатність і порвуться. Великий розмір знижує ефективність роботи і заподіює дискомфорт користувачеві.
 • Вид манжета. Від цього невеликого елемента залежить, як надійно рукавичка буде зафіксована на руці. Манжет буває твердий, еластичний, трикотажна гумка з оверлоком по краю. Розширений манжет для легкого зняття або валиком, якщо це латексні рукавички.
 • Повне або часткове покриття захисним матеріалом. Від цього залежить призначення і терморегулювальні властивості захисних рукавичок. Чим агресивніша речовина, тим збільшується площа покриття.
 • Довжина захисних засобів для рук. Ступінь розпилення несприятливих факторів підкаже вам необхідний розмір захисних рукавичок за висотою.

Будемо раді, якщо ці невеликі рекомендації виявилися для вас корисними. Але на нашому сайті ви можете замовити і купити захист для рук різного виду і якості, великий вибір у ціновому діапазоні.


Засоби захисту рук

Засоби захисту рук