Фільтри
Категорії
Спецодяг

Спецодяг  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 39 товарів
Показано 1 - 30 из 39 товаров

Пропонуємо спецодяг з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Спецодяг найкращої якості тепер доступний усім!

Магазин спецодягу пропонує придбати спеціальний хімстійкий одяг за приємними цінами, доставка по всій території України. Більшість видів діяльності пов'язані з фізичною працею і вимагають використання робочого одягу. Спецодяг - це не просто вид одягу, який можна без жалю бруднити, так звана "роба". Одяг спеціального призначення має вузьку специфіку і кілька цілей призначення:

 1. Надає працівникові додатковий захист для тіла;
 2. Зручний для активної роботи;
 3. Офіційно представляє співробітника компанії, на одязі може бути знак або логотип.

Для більшості з нас спецодяг купити, який насамперед зобов'язані начальники і директори заводів, фабрик і підприємств, означає практичну, теплу і міцну куртку, штани, комбінезони. Усі ці елементи одягу у великому асортименті представлені в нашому каталозі.

У наш час купити спецодяг не складе особливих турбот, на жаль, це може означати, що ринок переповнений неякісними товарами і підробками відомих європейських брендів робочого одягу. Купуйте тільки на надійних інтернет-ресурсах, які надають офіційну гарантію від виробника та мають хорошу репутацію.

Отже, що ви можете придбати у нас за доступними цінами і найвищої якості, яка доступна для України? Спецодяг зимовий в комплекті з термобілизною змусить вас забути про морози, незалежно від того, скільки градусів на вулиці, ви працюватимете, не замислюючись про погоду.

Високоякісні сигнальні костюми зі світловідбивними елементами стоять на сторожі вашої безпеки. Тепер, перебуваючи на проїжджій частині навіть у туман чи дощ, працівників буде чітко видно навіть на великій відстані. Співробітники фірм, приватних підприємств і серйозних компаній з нашим спецодягом мають представницький і по-справжньому професійний вигляд. І нарешті, костюм хімічного захисту вберігає шкірні покриви та дихальні органи під час роботи в несприятливому середовищі.

 Сучасний костюм хімзахисту

Багато хто ще пам'ятає, який вигляд мав костюм хімзахисту СРСР, громіздкий і мав велику вагу, але надавав надійний захист. Професійний одяг захисного профілю в наші дні виглядає зовсім по-іншому. Він дає змогу активно рухатися, виконувати різноманітні маневри, бігати і стрибати, і водночас усі шкірні покриви закриті від впливу навколишнього середовища.

Не тільки може стати в пригоді костюм хімзахисту в армії, навіть на різних виробництвах, де присутні хімічні агресивні речовини, співробітники з техніки безпеки повинні носити хімкостюм. Рівень захисту забезпечується завдяки використанню нових технологій під час виготовлення матеріалів для одягу.

Що являє собою захисний костюм? Хімкостюм - це комплект різних елементів одягу, які в комплексі забезпечують надійний захист усіх шкірних покривів і дихальної системи людини. Залежно від сфери діяльності, людина може виключити або доповнити костюм іншими видами захисту, наприклад, підключити промисловий протигаз.

Складові частини захисного костюма:

 1. Гумові рукавички, в зимовому варіанті з утеплювачем або з хімічно стійкого матеріалу.
 2. Повнолицьова маска з фільтрувальним елементом, для захисту дихання.
 3. Міцне захисне взуття або бахіли.
 4. Комбінезон із капюшоном.

Деякі види діяльності, з техніки безпеки, можуть вимагати використання каски або іншого головного убору. Всі необхідні засоби індивідуального захисту для безпечної роботи Ви можете знайти на нашому сайті, замовити в будь-якій кількості, відправка в найкоротші терміни.

 З чого роблять спецодяг?

У цьому питанні матеріал виготовлення дуже важливий. Від якості виготовлення одягу залежатиме не тільки здоров'я співробітника, а й, можливо, його життя. Магазин спецодягу повинен надавати повну інформацію про те, з чого виготовлений хімкостюм або виробничий одяг.

Засоби захисту шкіри виготовляють із високотехнологічних матеріалів, які вирізняються вогнебезпекою і витримують перепади температур. Костюм біозахисту відрізняється стійкістю до впливу кислот і різних лугів.

Матеріал кислотостійкий отримує високий фактор захисту, а щоб підібрати варіант, який буде підходити до певної сфери діяльності, проконсультуйтеся з нами телефоном. У кожного виду спецодягу є свої функції і їх вибирають залежно від сфери застосування.

Для виробництва спецодягу захисного типу застосовується:

 • Спінені матеріали;
 • Незаймисті волокна;
 • Тканини стійкі до хімічних реактивів;
 • Кислототривкі матеріали;
 • Прогумована тканина УНКЛ.

Універсальний спеціальний одяг для персоналу, використовується в тому випадку, коли атмосфера заражена хімічно небезпечними або отруйними речовинами. Медичний спецодяг має біологічний захист і маску респіратор для очищення повітря, фільтр повинен бути здатним блокувати різні віруси.

Професійний спецодяг має легку вагу і здатен захистити людину від впливу краплинно-аерозольних отруйних речовин, а деякі види навіть від радіоактивного пилу. Хороший спецодяг (Україна), має якісні застібки, притачні союзки і липучки, щоб елементи одягу щільно "сиділи" на людині. Будь-який елемент одягу має бути відповідного розміру, не допускається звисання країв.

 У яких ситуаціях використовується

Магазини спецодягу цілеспрямовано вибирають елементи з підвищеною міцністю, які прослужать довгий період часу. Хімзахист від органічних і неорганічних сполук використовують у таких видах діяльності:

 • Хімічна та харчова промисловість;
 • Дезінфекція;
 • Лабораторії та фармацевтика;
 • Фарбувальні та ремонтні роботи;
 • Сільське господарство;
 • Нафтова промисловість.

Одяг з брезенту або ПВХ для риболовлі або полювання, також має бути міцним і комфортним. Комбінезони зі світловідбивними елементами мають зручний крій і пошиття, співробітники дорожніх служб будуть у захваті. Хімстійкий одяг ефективно витримує агресивне середовище і захищає шкіру, в разі потрапляння на одяг різних реагентів.

Якісні робочі куртки, комбінезони та штани зі щільної тканини, практичні як для сантехніка, так і електрика. Спецодяг довго носиться, допускається багаторазове прання, речі не сідають, не линяє колір і шви, витримують навантаження.

Спецодяг у Харкові, різного спрямування за доступними цінами, в будь-якій кількості. Для оптових покупців розроблена система знижок.


Спецодяг - захисний робочий одяг за найкращими цінами в Україні, ціна, відгуки.

Спецодяг із сертифікатами та санітарним висновком, повний пакет документів. ОПТОМ захисні костюми л-1, ОЗК, німецькі комбінезони . Будь-який вид оплати. Швидка доставка. ПДВ.