Категорії

Клеми маси

Клеми маси  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Пропонуємо клеми маси з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Клеми маси для акумуляторів і зварювальних робіт

Маса клеми - необхідний інструмент, що допомагає створити з'єднання між деталлю і джерелом живлення. Хороший контакт зі зварюваною деталлю дуже важливий, адже без цього не можна буде створити необхідну для роботи різницю потенціалів.

Затискачі маси або тримачі електродів забезпечують надійні з'єднання зварювального кабелю з деталлю, можуть мати захисну ізоляцію на ручках. Цей елемент зварювального обладнання не тільки сприяє з'єднанню мережі, одна з цілей - це забезпечити користувачеві безпечні умови роботи та вберегти від ураження струмом. Тому моделі повинні мати якісні конструкції, це також позитивно позначиться на термінах експлуатації.

Купити клему маси можна для аргонодугового або напівавтоматичного зварювання. Ручне зварювання не обходиться без затискача маси або клеми, яка часто в народі називається "Крокодилом". Якщо елемент несправний, може постраждати стабільність дуги і якість з'єднання, а також користувач може піддаватися ударам електроструму.

Клема маси - це зварювальний інструмент, який виконує функцію затискача об'єкта, що зварюється, нульового дроту і з'єднує зварювальний кабель із заземленням. Його робота забезпечити міцне кріплення і безперебійну передачу струмових зварювальних навантажень. Крім міцності, інструмент повинен зручно лежати в руці зварника і не викликати дискомфорту. Купити зварювальний затискач маси з доставкою по Україні на нашому сайті можна, виходячи з характеру зварювальних робіт і відповідного перетину кабелю.

Клема маси для зварювання - основні види

Маси клеми для зварювальних робіт відрізняються швидкістю використання і мінімальним опором з'єднання, а також виготовляються різних видів. Можна використовувати індивідуальний підхід у виборі, з огляду на потужність свого зварювального обладнання та частоту застосування цього пристрою. Звісно, для використання у виробничих цілях, відбирають найбільш потужні і якісні моделі.

Основні види клема маси для акумуляторів і зварювальних робіт:

 1. Найпоширеніший варіант клеми для заземлення - затиск типу "крокодил" або "прищіпка". Має потужну пружину і великий обхват для деталей, простий і зрозумілий у використанні агрегат.
 2. Магнітні клеми маси - можуть похвалитися довговічністю, застосовуються навіть на трубах, витримують перепади температур. Цей вид має деякі обмеження - не використовується на виробах із кольорових металів.
 3. Струбцина затискач маси - ретро стиль - ці вироби мають великі габарити, проте добре прилягають до заготовки.

Якщо вибрати неякісну клему маси, процес зварювання може регулярно перериватися. Клема маси повинна утримувати вагу кабелю, що приєднується, а її величина розкриття має гарантувати надійне кріплення як на маленьких, так і на конструкціях побільше. Перетин кабелю зустрічається від 24 до 95 мм. Також можна купити клеми маси оптом в Україні з силою струму від 150 А до 800 А.

Клема заземлення забезпечує затиск електродів і фіксує їх у будь-якому положенні, важливо, щоб утримання здійснювалося протягом усього часу зварювання. Якщо модель має підвищену вагу, руки зварювальника швидко втомлюються, і це відіб'ється на якості роботи і виконаних обсягах. Контактні наконечники з міді або бронзи можуть бути у вигляді прямокутних пластин або круглими.

Для чого потрібна маса в зварюванні

Призначення клеми маси незалежно від її виду практично однакове. Мета цього інструменту з'єднати дроти із заземленням і забезпечити підведення електрики до своїх деталей. Перетин довжини дроту міцної клеми маси повинен відповідати потужності зварювального обладнання.

Для зручності користування ізоляційні ручки можуть мати різний колір, що дозволяє практично безпомилково визначити "+" або "-". Наприклад, плюсовий - це червоний колір, а мінус - це чорний колір. Це підвищує рівень безпеки використання зварювального елемента, навіть у поспіху і метушні зварювальник не переплутає. А крім зручних ергономічних ручок, вони повинні мати ізолюючі матеріали від ураження струмом.

Зважаючи на це, найчастіше моделі мають ізоляційні ручки у вигляді пластику або пластмаси. Компактна основа затискача сприяє злагодженій роботі. З метою поліпшення якості роботи затискачів фахівцям рекомендується використовувати чисті деталі. Якщо в якості стискаючого механізму виступає пружина, то її властивостей повинно бути достатньо для надійного контакту з робочим виробом.

Ціна клема маси оптом в Україні з доставкою в бюджетному ціновому діапазоні і доступна для більшості користувачів, обладнання повинно мати достатній кут розкриття, щоб давати змогу працювати з деталями різних розмірів, тим більше, якими ви часто користуєтеся в роботі.

Зварювальний затискач маси

Клеми для акумуляторних батарей можуть виготовлятися з листової сталі, тому що не піддаються високим електронавантаженням. Для проведення безпечних зварювальних робіт необхідно використовувати клеми маси з латуні, цей матеріал здатний витримати хороші навантаження струмом. Також для цього може підійти матеріал хром.

Затиск маси латунний добре показав себе на практиці, і багато досвідчених зварювальників вважають за краще вибирати саме цей інструмент для надійних з'єднань. Такі інструменти можна з успіхом використовувати під час повітряно-плазмового різання, а не тільки зварювання напівавтоматом.

Головні переваги клеми маси за типом крокодил:

 • Оперативність і зручність застосування;
 • Збільшений ступінь розкриття дзьоба;
 • Здійснюється затиск різної геометричної форми деталей без зусиль;
 • Доступна вартість клеми маси крокодил оптом з доставкою;
 • Ефективне з'єднання з поверхнею деталі;
 • Якісний матеріал виготовлення і оптимальна форма конструкції.
 • Затиск маси 300а відноситься до середнього за потужністю виду клеми маси.

Затиск маси 500а підійде як для домашнього застосування, періодичне зварювання в гаражі або сараї, так і для застосування на виробництві. Корпус зварювальної клеми маси також виготовляють з оцинкованої сталі, щоб уникнути появи іржі, але можуть бути вставки для контактів з латуні, що покращує струмопровідність, а переплетення кабелю з міді. Наприклад, активно використовують клеми маси 500А в автомайстернях.

Особливості вибору клеми маси

Перш ніж купити клеми маси оптом в Україні з доставкою, підберіть найбільш актуальний асортимент, який найчастіше замовляють споживачі. На нашому сайті представлені найбільш перевірені моделі, клеми маси різної довжини ручки, вироби від надійних виробників. До Вашої уваги, клеми маси з хрому, а також моделі з великими ручками для зручності експлуатації. Також у нас ви можете замовити затискачі маси з латуні.

На які аспекти варто звернути увагу при виборі надійних і міцних виробів:

 • Електронавантаження клем маси має відповідати рекомендованим навантаженням зварювального обладнання, з яким ви працюєте;
 • На термін експлуатації впливає потужність пружини клеми маси;
 • Якщо ви збираєтеся користуватися виробом суто в побутових потребах, можна вибрати клему маси з навантаженням до 400А;
 • Для професійного використання рекомендується вибрати і купити клеми маси з доставкою струмовим навантаженням від 400 до 500А;
 • Якість виробу пропорційна ціні, тому занадто низька ціна клеми маси в Україні може свідчити про недостатню якість пристосування.

Найкращий варіант і, це ті, що заслужили позитивні відгуки від постійних клієнтів, які ви можете прочитати на форумах або почути від знайомих. Безпосередньо від користувачів ви можете дізнатися про сильні і слабкі сторони, коли вироби побули в роботі якийсь час.

Наш магазин Рowertool зібрав у каталозі надійні і міцні клеми маси для і зварювальних апаратів. Крокодили для акумуляторів фіксують деталі різної геометричної форми, забезпечують ефективні з'єднання, продаються парами. Магазин готовий обговорювати пропозицію своїх клієнтів, телефонуйте, і ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання і підібрати найкращі клеми маси з доставкою по всій Україні.


Купити клеми маси зі швидкою доставкою по всій Україні.

Клеми маси опт і роздріб, будь-який вид оплати, швидка доставка.