Категорії
Автоблоки

Автоблоки  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 5 товарів
Показано 1 - 5 из 5 товаров

Пропонуємо автоблоки з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Автоблоки (самоблокувальні страхувальні пристрої, що самоблокуються)

Автоблоки для висотних робіт важливий елемент системи захисту від падінь під час виконання різних маніпуляцій на висоті. Вага пристрою близько 2 - 5 кг, забезпечує безпеку під час використання страхувального пояса. Належить до страхувальних пристроїв втягувального типу.

Блокувальний пристрій має легкий композитний корпус, моделі мають зручну ергономічну рукоятку для перенесення. У нашому магазині ви можете вибрати найбільш затребувані варіанти самоблокувальних автоблоків, за доступною вартістю і чудової якості. У нас доставка в будь-який регіон України.

Спускові пристрої для альпінізму в Україні виготовляються двох видів з витяжним тросом або стрічкою. У нашому каталозі представлені види зі сталевим тросом, які мають підвищену зносостійкість і відмінно виконують свою основну функцію. Головна мета, забезпечує найвищий рівень безпеки, оскільки найсильніші і непоправні травми зазвичай отримує працівник під час падіння, навіть з невеликої з висоти.

Самоблокувальний автоблок для промислового альпінізму має різну довжину троса, яка може регулюватися залежно від місця розташування користувача автоматично. Ніхто не буде сперечатися, що захист здоров'я і життя завжди в пріоритеті, це не питання, на якому варто економити або можна зробити як-небудь.

Можна знехтувати одним елементом засобу індивідуального захисту під час роботи на висоті, і потім все життя шкодувати про непоправну шкоду. Законослухняний роботодавець піклуватиметься про належний рівень безпеки своїх робітників завчасно, ось чому ми пропонуємо купити гуртом автоблоки з доставкою, щоб вони були в потрібній кількості, а роботи виконувалися швидко, злагоджено та безпечно.

Ті, хто працює "на себе" і займаються промисловим альпінізмом або спортивним альпінізмом, повинні самостійно потурбуватися чи все необхідне вони придбали для оптимального захисту від падіння. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати всі необхідні засоби індивідуального захисту від падіння з висоти, у нас прийнятні ціни, великий вибір, чудовий сервіс і оперативна доставка в будь-яке місто України.

Основні частини автоблоків для лямкового пояса

Автоблок з витяжним тросом насамперед складається з корпусу, який найчастіше виготовляється з ударостійкого пластику або пластику, армованого скловолокном, всі інші елементи з нержавіючої сталі. Під час вибору варто звернути увагу на міцність і інших основних частин:

  • Строп - трос із гальванізованої сталі;
  • Механізм намотування троса;
  • Кріпильний захват, для фіксації до анкерної точки;
  • Карабін - гак, має різний розмір, виготовляється зі сталі або алюмінію.

Тросові автоматичні блокіратори є найпоширенішим видом порівняно зі стрічковими і герметичними автоблоками. Максимальна робоча довжина також може відрізнятися, як і радіус відкриття карабіна. Саме гак карабін оснащується індикатором падіння. Вибираючи відповідні для роботи автоблоки, зверніть увагу на максимально допустиму вагу користувача.

До того ж, перш ніж купити автоблоки оптом, визначтеся з видом цього пристрою:

  1. Автоблок з прямим виходом троса;
  2. Автоблоки з боковим виходом троса.

Оцинкований сталевий трос ідеально підходить для такого пристрою. Трос має відмінні антикорозійні властивості, вирізняється міцністю і має невелику вагу. Ми можемо запропонувати вам автоблоки з тросами різними за довжиною, карабіни додатково укомплектовані індикатором падіння. Це простий і надійний спосіб захистити себе і своїх співробітників від падіння з висоти під час виконання монтажних і демонтажних, а також будівельних робіт.

Принцип дії автоблока з тросом

Самогальмівний пристрій або автоблок належить до інерційного типу. Тобто, він спрацьовує тільки при різкому ривку, коли дійсно необхідно виконати гальмівну функцію. При стандартній роботі автоблок забезпечує плавний підйом або спуск, і тільки при різкому прискоренні спрацьовує зупинний ефект.

Для комплектації використовуються поворотні карабіни типу гак або поворотні карабіни з індикатором зриву, що виготовляються з алюмінієвої сталі. Вага таких виробів від 200 г до 380 г, відкриття від 21 мм до 24 мм, вироби іноді оснащені муфтою автомат.

Автоблоки для висотних робіт для лямкового пояса, можуть мати в комплекті додаткову допоміжну мотузку для витягування страхувального троса до базового рівня. У нашому інтернет-магазині є й інші засоби індивідуального захисту: каски, страхувальні пояси, стропи, карабіни та блок ролики. У нас ви можете замовити автоблоки з тросовим стропом з ударостійкого пластику, як страхувальний пристрій для виконання різних видів робіт на висоті. Також такою продукцією користуються рятувальники, пожежники та працівники МНС.

Індивідуальний захист від падіння з висоти

Основне навантаження в роботі автоблока лягає на трос, тому самоблокувальні автоблоки оснащуються стрічковим або тросовим стропом різної довжини. Зупиняючи падіння, трос миттєво блокується, оскільки відбувається сильний ривок, відбувається струс працівника. Тому він має бути надійно і добре зафіксований, варто врахувати важливе правило, автоблоки з металевим тросом застосовуються тільки в комбінації з лямковими поясами.

Плавність роботи автоблока для альпінізму і зниження зносу троса, забезпечує спосіб і місце виходу блокувального троса. Деякі моделі оснащені спеціальним шарнірним анкером, який унеможливлює закручування троса в процесі роботи. Поворотні шарнірні анкери розташовуються в корпусі і спрощують спосіб експлуатації цього страхувального пристрою.

Страхувальний пристрій втягувального типу має відповідати стандарту якості, виготовляється з високоякісних, міцних і надійних матеріалів. В іншому разі, ризик дуже великий, оскільки під час надзвичайної події вся надія лягає на функціональні здібності автоматичного блоку зупинки руху.

При падінні або зісковзуванні, працівник піддається сильному ударному навантаженню на тіло. Щоб знизити ударне навантаження, багато моделей автоблоків комплектуються спеціальним динамічним компонентом. У його функції входить поглинати енергію при падінні людини, що виключає ймовірність отримання будь-яких травм від струсу організму людини. Купити автоблоки - це не питання переваг, а питання техніки безпеки на робочому місці.

Наш магазин спеціалізується на продажу засобів індивідуального захисту. Ми пропонуємо тільки найкраще, до того ж ціна автоблоків в Україні оптом, доступна для більшості споживачів. Вага виробу буде відрізнятися, на масі позначається довжина троса. Вага пристрою: 6м - 5,3 кг, 10м - 5,5 кг, 12м - 6,2 кг, а 15м - 6,5 кг.

В інтернет-магазині Рowertool зручно і вигідно купити автоблоки оптом, наші менеджери нададуть детальну консультацію і допоможуть зробити правильний вибір. Вартість автоблоків для альпінізму залежить від довжини троса, матеріалу корпусу і фірми-виробника. На цінову політику також впливає модель карабіна, у вигляді гака або з індикатором. Захист від падіння з висоти, представлений у нашому магазині, відповідає стандарту EN 360. Телефонуйте, ми чекаємо вашого дзвінка!


Купити автоблоки для висотних робіт, автоблок з витяжним тросом, ціна автоблоків в Україні оптом

Самоблокувальні тросові автоматичні блокіратори, будь-який тип оплати, доставка в усі регіони України