Фильтры
Фільтри
Пакування
Категории

Противогазы панорамные

Панорамні протигази  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 10 товарів
Показано 1 - 10 из 10 товаров

Предлагаем панорамні протигази с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Панорамні протигази

Найнадійнішим засобом для захисту органів дихання є протигази. Вони відрізняються не тільки за складом фільтрувальних коробок, а й за конструктивними особливостями. Найсучаснішими і стильними вважаються панорамні протигази. У нас ви можете вибрати протигази з панорамною маскою Бриз-кама, 3М та інших відомих виробників.

Протигази виготовлені в заводських умовах і проходять спеціальну тестувальну перевірку в лабораторіях, перед постачанням на склад. Лицьова частина протигаза, як великий прозорий щиток, не просто захищає шкіру обличчя і очі, вона відкриває хороший огляд. Це збільшує комфортабельність і працівникові не потрібно повертати голову щоразу, щоб подивитися з боку в бік.

Панорамна маска протигаза від пилу і газів міцний і якісний пристрій, перевірений часом. До Вашої уваги, найбільш затребувані і передові моделі, виготовлені за сучасними технологіями. Наш сайт допоможе вам купити панорамну маску маг дешево і без жодних турбот.

Складові частини маски

Маска відповідає за низку важливих функцій і сприяє дії всього протигаза. Керуватися у виборі маски насамперед потрібно не лише розміром чи стильним зовнішнім виглядом, панорамна маска має відповідати галузі застосування, адже вона є індивідуальним засобом захисту.

Маска повнолицьова ппм складається з таких частин:

 1. Панорамне скло з полікарбонату, стійке до механічних і хімічних пошкоджень.
 2. Переговорний пристрій з гарною якістю мови.
 3. Підмасочник із крильцями.
 4. Клапани видиху і вдиху.
 5. Корпус з обтюратором.
 6. Термоеластопластовий корпус маски.
 7. Фіксувальні ремені, від 3-5 штук.

Панорамне циліндричне скло виконує функцію захисного екрана і надає велику площу огляду. І багато хто прагне купити панорамну маску ппм-88 для людей з контактними лінзами або стандартними окулярами. Конструкція маски дає змогу використовувати протигаз, не знімаючи прилади для корекції зору.

Повнолицевий протигаз має панорамне скло, яке виконано зі спеціальною кривизною, змінного типу і з зовнішнім вигином центральної зони. Така обтічна форма є максимально зручною для використання протигаза.

Протигаз панорамна маска маг має безліч переваг перед стандартною шолом маскою і лідирує за багатьма показниками. Наприклад, наявність підмасочника не тільки знижує рівень вуглекислого газу, даючи змогу споживачеві дихати чистішим повітрям, перебуваючи в масці. Підмасочник виготовлений спеціальної г-подібної форми з полімерного і дуже еластичного матеріалу.

А у чому різниця

За своєю будовою, панорамна маска маг відрізняється від гумового шолома, який ми звикли бачити. А повні маски для захисту обличчя так само ефективно захищають органи дихання та очі працівників, як і шолом-маски гумового виду.

Герметичне прилягання маски до обличчя забезпечує обтюратор, різниця полягає у 2 моментах:

 • Панорамна маска має полімерне панорамне скло у вигляді циліндра;
 • Маска ппм 88 обладнана спеціальним підмасочником із двома клапанами видиху.

Моделі протигазів можуть відрізнятися невеликими додатковими пристосуваннями, наприклад переговорним пристроєм або спеціальним виробом для подачі і пиття води працівникові в протигазі. У каталозі на нашому сайті ви зустрінете великий асортимент різних панорамних масок, від недорогих до преміум класу, зарубіжних виробників.

Протигаз маска маг має особливу форму скла зі змінним радіусом кривизни, клапан видиху розміщений у нижній частині маски. Протигазові панорамні маски випускаються окремою серією для дітей. Для дитини панорамну маску маг купити можна у 2 варіантах: для дошкільнят і дітей шкільного віку.

Ще одна суттєва різниця, маска панорамна промислова може мати роз'єм під кріплення 2 фільтрів. У цьому разі модель має розміщення фільтрувальних коробок з боків від лицьової частини.

Від чого захищають протигази

Як не дивно протигаз не є панацеєю від усіх бід. Деякі протигази мають обмежений радіус дії, який продиктований вмістом фільтрувальної поглинаючої коробки. Протигаз маска маг вбереже зір і шкіру обличчя від токсичних і хімічних речовин, а вуха і голова залишаються відкритими, необхідно враховувати цей фактор.

Сучасні протигази знаходять своє застосування для захисту органів дихання співробітників військових і силових структур від впливу токсичних або хімічних речовин, для армії при виконанні бойових або навчальних завдань, а також для працівників МНС під час ліквідації катастрофи та аварії.

Відсоток вмісту кисню в повітрі є важливим показником. Фільтрувальна коробка очищає повітря від парів аерозолів отруйних і отруйних речовин такої групи:

 • Хлор протягом 40 хвилин
 • Сірководень 25 хвилин
 • Фурфурол 300 хвилин
 • Соляна кислота 20 м
 • Татраетилсвинець 50 м
 • Етилмеркаптан 40 м
 • Нітробензол 40 м
 • Фенол 200 хвилин

Марки промислових протигазів призначені для захисту простого населення в разі агресивного впливу або аварійного викиду отруйної речовини.

Панорамний промисловий протигаз вельми корисний на виробництві, фабриках і заводах не тільки від їдких хімічних препаратів, а й від виробничого пилу, газу та інших випарів.

Протигази панорамні активно використовуються:

 • пожежні;
 • військові;
 • медичні;
 • авіаційні;
 • для підводних робіт.

Військовий панорамний протигаз відрізняється від протигаза для фарбування. Така модель укомплектована додатковими пристосуваннями, є підсумок для протигаза.

Величина огляду

Площа огляду - одна з найважливіших характеристик, яка є вирішальною під час вибору - купити панорамний протигаз або консервативну шолом маску. Порівняйте величину огляду деяких видів протигаза:

 • Протигаз Маг 2 до 76%;
 • Панорамна маска 70%;
 • Маска гумовий шолом 42%;
 • Протигаз Пг 7 33%.

На здатність захищати ваше здоров'я від шкідливих речовин у повітрі, розміри панорамного скла ніяк не впливають. Ступінь захисту залежить від якості протигаза і влаштування коробок фільтрувального призначення.

Одним з аргументів на користь панорамного виду протигаза є його невелика вага, доступна вартість і модний сучасний образ. Протигаз панорамна маска маг ціна, якої доступна для більшості споживачів, продається у великій кількості в нашому інтернет-магазині.

Повнолицьову маску виготовлено з твердого матеріалу, тому під час зберігання і транспортування вона займає більше місця ніж гумовий шолом, який можна згорнути.

Усі засоби ЗІЗ протигази, тим паче мають відповідати певним стандартам якості, виготовляється з гіпоалергенних матеріалів, зокрема ті частини протигаза, які контактують зі шкірою обличчя.

Німецький протигаз драгер 6300 належить до протигазів групи гп-9 і є одним із потужних атрибутів для професійного захисту дихальної системи. Якість відповідає європейським стандартам, деякі моделі мають спеціальну щільну сумку для зберігання, в наявності необхідні протигазні фільтри.

Вартість панорамної маски

Всі протигази панорамні представлені в каталозі мають помірну вартість, без прихованих страховок або платежів. Наш інтернет-магазин Рowertool вже довгий час йде в авангарді за найкращою пропозицією ціни та якості.

У скільки вам обійдеться протигаз залежить від різних моментів:

 1. Обрана вами фірма-виробник.
 2. Модель протигаза.
 3. Комплектуючі елементи, фільтр, сумка або сполучна трубка.
 4. Наявність інтерактивності: переговорний пристрій, відкриті вуха.

Шукаєте де купити протигаз в Україні? Ласкаво просимо powertool! Найрізноманітніший асортимент засобів індивідуального захисту за доступними цінами і з щомісячними знижками Ви можете знайти в інтернет-магазині. Вдалих покупок!


Протигази з панорамною маскою - оглядові протигази від пожежі купити в Україні, ціна, відгуки

Протигази з панорамною маскою, МАГ, ППМ-88 з фільтром, протигази панорамні Drager, якісні товари оптом і вроздріб. Будь-який вид оплати, доставка по Україні.