Фильтры
Категории

Страхувальні пояси

Страхувальні пояси  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 49 товарів
Подкатегории

Лямкові пояси для безпеки робіт на висоті

Монтажний лямковий пояс призначений для захисту персоналу від падіння під час виконання робіт на висоті, а також як опорний засіб. Оскільки надійність, перш за все, запобіжні пояси для висотних робіт мають ергономічну спиноплечову підтримку і виготовляються з високоміцних матеріалів.

Пояс страхувальний з лямками оснащений спеціальними бічними страхувальними вузлами кріплення, які призначені тільки для утримання на робочому місці, а також петлями і півкільцями для допоміжного кріплення робочого інструменту, що дуже виручає в процесі роботи. За наявності спинного пояса вдається досягти максимум комфорту, навіть під час тривалих робіт на висоті.

Промисловий альпінізм дедалі більше набирає обертів, не тільки тому, що будівлі постійно зростають за поверховістю, в зимовий час з'являється загроза утворення льоду і бурульок на даху. І ось тоді для працівників найрізноманітніших професій виникає потреба купити лямкові пояси, недорого і відмінної якості.

Інтернет-магазин "Рowertool" готовий задовольнити попит, що виникає, у нас можна замовити запобіжний пояс лямочого типу, зробити це можна просто, залишивши свій номер телефону або оформивши замовлення через кошик. Також можна звернутися до одного з консультантів за номером телефону, вказаним на сайті у верхньому правому куті. Вигідно купити оптом лямковий пояс в Україні з доставкою - ми надамо вам таку можливість!

Конструкція лямкового пояса монтажника

Конструкція страхувального пояса забезпечує регулювання обхвату тіла користувача. Пояс запобіжний лямковий гарантовано захищає працівника від ризику падіння, водночас дає можливість спускатися або підніматися по вертикальних площинах і навіть пересуватися вправо і вліво по горизонталі. При цьому, точка закріплення стропа розташовані як з боку спини, так і з боку грудей людини.

За своєю будовою страхувальний пояс монтажника має кілька основних частин:

 1. Лямки для ніг - міцний полімерний матеріал;
 2. Широкий кушак - забезпечує зручність під час виконання робіт у незручних позах і захищає спину;
 3. Міцний ремінь для фіксації пояса, регульований розмір;
 4. Наплічні лямки - якісний поліестер витримує навантаження;
 5. Пряжки для регулювання довжини лямок, із захисним покриттям;
 6. Точки кріплення для позиціонування, поверхня має антикорозійне покриття.

Будова пояса з наплічними та стегновими лямками збільшує безпеку під час падіння з висоти, вдається досягти зниження динамічного навантаження в разі падіння працівника. Саме ця модель визнана в усьому світі найефективнішим засобом захисту, що забезпечує безпеку, як для промислового, так і для спортивного альпінізму, також для спуску в глибокі резервуари.

Зрозуміло, ціна на запобіжні пояси буде сильно відрізнятися залежно від їхньої комплектації або матеріалів. Також форма і будова кушака, ергономічний дизайн або стандартний синтетичні пояс, його вигляд неминуче позначиться на вартості захисного засобу.

Пояс страхувальний лямковий кріпиться до стропу або файлу в одній або двох точках, для цього використовують точки кріплення на грудях або на спині. Обов'язково елементи кріплення мають бути розташовані вище за центр ваги того, хто працює на висоті. Опис основних вузлів пояса допоможе вам зробити правильний вибір і купити лямковий пояс для альпінізму оптом, і почуватися впевнено, вирушаючи на багатоповерхівку або здійснюючи підйом гірським схилом.

Переваги страхувального пояса з лямками

Страхувальні пояси для роботи на висоті, завдяки своїй продуманій конструкції, гарантовано захищають від падіння з висоти і водночас дають змогу вільно пересуватися і виконувати різну роботу. Це незамінний засіб захисту для висотних робіт, які пов'язані з підвищеною небезпекою.

Виробники не тільки використовують легкі, але міцні матеріали. Пояси проходять попередню перевірку. Страхувальний пояс тестується в кілька етапів. Страхувальне екіпірування дає змогу уникнути травматизму, але фактично рятує життя при падінні або зісковзуванні з висоти.

Вироби характеризується такими особливостями:

 • Будова пояса дає можливість піднімати на опору необхідні для роботи пристосування та інструменти;
 • Стрічки будівельного пояса залишаються міцними та еластичними при широкому температурному діапазоні - від -40 до +50 °С;
 • Доступна вартість лямкового пояса оптом в Україні;
 • Поперековий кушак виготовляється з міцного матеріалу, захищає спину і не викликає подразнень;
 • Комплектуючі елементи вирізняються високою якістю і стійкістю до зношування;
 • Всі металеві деталі мають антикорозійне покриття, що сприяє довгому терміну служби.

Страхувальні лямкові пояси представлені у великому асортименті, дуже легко за допомогою додаткових пристосувань додавати різні елементи, що розширює сферу їхніх функціональних можливостей. До того ж, запобіжний рятувальний пояс для монтажника не потребує особливого догляду. Система регулювання стегнових і плечових лямок дає змогу підігнати під зручний індивідуальний розмір користувача.

Область застосування запобіжних поясів

На перший погляд, може здаватися, щоб так зрозуміло де можна використовувати лямкові запобіжні пояси. Однак для кожного елемента індивідуального захисту, тим паче засобу захисту від падіння з висоти, завжди є обмеження, які необхідно враховувати під час вибору. Отже, для яких видів робіт підходять страхувальні зварювальні лямкові пояси монтажника?

Природно, без них не обходяться ремонтно-відновлювальні роботи та різні монтажні процедури на висоті. Важливу функцію виконує амортизатор, який кріпиться до наспінного вузла. Запобіжні пояси активно задіюються під час роботи на різних конструкціях, на дахах і фасадах.

Необхідно враховувати той факт, що анкерна точка системи захисту від падіння, що завжди повинна знаходитися над користувачем, це важливий момент. Тільки при дотриманні правил з експлуатації страхувальний пояс буде виконувати правильним чином своє призначення. Анкерне кріплення також має бути досить міцним, щоб витримати потенційну вагу працівника.

Різновиди робіт, що допускають використання лямкового пояса:

 • Робота на вишках і щоглах;
 • Покрівельні та лакофарбові роботи;
 • Миття вікон; утеплення стін;
 • Спортивний альпінізм;
 • Евакуація при пожежах і зверненнях;
 • На будівельних майданчиках;
 • Для догляду за великими деревами або для арбористів;
 • Для спуску в глибокі колодязі та резервуари;

Пояс страхувальний лямкового виду помітно відрізняється один від одного, тому його вибір повинен виходити з типу майбутніх робіт. Наприклад, для екстреної евакуації під час пожежі, вибуху або якщо людина непритомна, а її необхідно транспортувати, використання рятувального страхувального пояса дає змогу організувати швидку евакуацію.

Для проведення безпечних газозварювальних робіт, використовується запобіжний пояс з металевим стропом або з ланцюгом. Якщо планується проводити роботи в контакті з електрикою, використання металевих стропів категорично забороняється. У такому разі на допомогу приходять страхувальні пояси зі стропом зі шнура, каната або синтетичної стрічки.

Вибираючи відповідний страхувальний пояс, приділіть належну увагу вибору кушака. Пояс із широким кушаком запобігає порушенню кровообігу в організмі під час тривалих робіт на висоті.

Лямковий страхувальний пояс висотника комплектується 4 видами кріпильних стропів: сталевий ланцюг, сталевий канат, поліамідний канат із синтетичної стрічки. Таке спорядження передбачає використання стропа з амортизатором. Використання амортизатора знижує динамічне навантаження на людину в разі її падіння або провисання на стропі.

Лямкові пояси недорого і відмінної якості, представлені на нашому сайті. Прості та складні моделі, для виконання найрізноманітніших висотних робіт, забезпечать захист, впевненість і комфорт під час виконання складних маніпуляцій на висоті. У нас прекрасний сервіс, налагоджена логістика і прекрасне обслуговування кожного клієнта. Телефонуйте нам просто зараз!

Безлямковий пояс із кушаком - зручно та надійно

Засоби індивідуального захисту для позиціонування - це монтажний пояс із кушаком або спинною опорою. Аналіз виробничого травматизму показує, що при виконанні різних робіт на висоті, відбуваються нещасні випадки, адже працівник не тільки перебуває на певній відстані від землі, а й робоча поверхня може бути похилою, робочий настил може не мати огорожі. Для таких ситуацій купити безлямковий пояс для безпечного позиціонування і виконання різних маніпуляцій на висоті, є дотриманням техніки безпеки.

Пояс страхувальний безлямковий для утримання працівника, спеціально розробляється з дотриманням усіх органічних потреб. Такі пристосування призначені не для зупинки падіння, а для контролю знаходження працівника в безпечній зоні. Монтажні пояси комплектуються необхідними пристосуваннями, регулятором довжини стропа, карабінами, страхувальними канатами, запобіжними стропами та іншими спеціальними елементами страхування.

Запобіжні пояси для роботи на висоті мають зручне регулювання натягу, що забезпечує максимальний рівень безпеки та комфорту. При цьому моделі відповідають загальним вимогам до поясів з кушаком. А в нашому інтернет-магазині Ви можете замовити безлямковий пояс з кушаком з регулятором по талії, обираючи відповідну модель, не варто забувати, що монтажні пояси без лямок не призначені для зупинки та падіння.

Будівельний пояс регулюється по талії від 640 мм до 1500 мм, при цьому ширина пояса по всій довжині має бути не менше 83 мм. Існують певні обмеження за ваговою категорією, пояс має бути не більше 2 кг. У нашому каталозі ви знайдете практичні та надійні моделі, які можна застосувати при виконанні вогневих робіт на висоті (електрозварювання, газозварювання), а також при роботах, де існує загроза пошкодження стропа.

Поясний ремінь для монтажних робіт випробовує статичним навантаженням силою 7 кН (700 кгс), а синтетичні несучі частини поясів (стропи і ремінь) силою 15 кН (1500 кгс). Тестування є важливою частиною виробництва, оскільки засоби індивідуального захисту відповідають за життя користувача. Безлямкові пояси здатні витримати динамічне навантаження до 4 кН (400 кгс). Отже, основна функція безлямкового пояса - це утримувальна страховка, як додаткова опора, а широкий пояс допомагає уникнути розвитку різних захворювань спини і не тільки. Поговоримо про його важливу роль далі.

Навіщо монтажний пояс випускається з кушаком

Що являє собою кушак безлямкового пояса? На вигляд це широка прокладка під ремінь, яка виконує дві основні функції. По-перше, вона призначена для зручності користувача. Розміри кушака, матеріал і розташування кілець, все продумується для поліпшення експлуатаційних властивостей і комфортабельності.

А друге завдання, з яким справляється широкий кушак монтажного пояса - це захист спини. З огляду на те, що пояс повинен кріпитися надійно, а іноді сильно тиснути на тіло робітника, кушак так само виконує роль розподільника навантаження. Елемент виготовляється з міцних синтетичних матеріалів, які стійкі до впливу сонячних променів і перепаду температур, найчастіше моделі мають отвори для вентиляції.

Безлямковий пояс будівельний купити рекомендується для проведення безпечних видів робіт на висоті, виробляються різні види поясів, всі вони мають спеціальні кільця. Додаткові кільця на поясі мають спеціальну форму (додатковий вигин) для зручного зачеплення карабіном.

Незалежно від виду, страхувальні пояси монтажника розробляються таким чином, щоб навіть за сильного натягу, не порушувався кровообіг і не було шкоди шкірним покривам.

Комплектуючі монтажного пояса без лямок

Додаткові страхувальні елементи вкрай необхідні для облаштування безпечного робочого місця, і щоб безлямковий пояс правильно забезпечував належний рівень захисту. Одним з основних елементів, без яких неможливе використання страхувального пояса це стропи.

Монтажний безлямковий пояс має 2 додаткових бічних з'єднувальних кільця, призначених для фіксації стропа. Строп безлямкового пояса з'єднаний з анкерною точкою або охоплює елемент конструкції, використовуючи його як опору. Строп під час роботи натягнутий, і підтримує робітника, оберігаючи його від падіння.

У такому поясі передбачено два додаткових бічних сполучних кільця для стропа. Які найпоширеніші види страхувальних поясів зі стропами зустрічаються:

 • Монтажний пояс із ланцюговим стропом;
 • З канатним стропом;
 • Пояс зі стрічковим стропом;
 • Страхувальний пояс або зі стропом із плетеного шнура;
 • Безлямковий пояс із двома канатними стропами.

Будівельні пояси комплектуються різними видами стропів, які підбираються за метою призначення. Для застосування пояса під час проведення електрозварювальних робіт на висоті, де може статися механічне пошкодження стропа, допускається до роботи тільки ланцюговий строп.

І знову-таки, якщо планується проводити роботу на висоті, де можливий контакт з електрикою, то найкращим варіантом буде стрічковий строп для безрамкового пояса. Якщо Ви вже вирішили купити пояс страхувальний безрамковий оптом в Україні, наші менеджери-консультанти допоможуть вам підібрати відповідний варіант для безпечних робіт на висоті. Довжина стропа визначається технічними умовами на пояс конкретної конституції. При цьому, кромки металевих деталей притуплені, що перешкоджає стиранню капронових стропів і стрічок.

Крім стропів, запобіжні безлямкові пояси комплектуються карабінами, які використовуються для кріплення пристосувань до пояса,

всі металеві деталі поясів мають антикорозійне покриття, що значно подовжує термін служби.

Використовують карабіни двох видів, малий розмір - розкриття 20мм, для вузлів пояса і карабін великий 55мм, що дає можливість фіксації за різні елементи конструкції. Будь-які карабіни оснащуються спеціальним пристроєм, від випадкового розкриття, що підвищує рівень безпеки працівника на висоті.

Правила вибору і застосування безлямкового пояса

Захисний запобіжний пояс забезпечує постійне перебування працівників у безпечній області, не даючи йому наблизитися до краю даху або уступу. Свою функцію він виконуватиме тільки за умови правильного використання цього страхувального елемента. Наприклад, запобіжний пояс повинен щільно прилягати до тіла людини, розміщуватися вище талії - на рівні нижніх ребер.

Щоб правильно вибрати пояс для висотних робіт, зверніть увагу на такі моменти:

 • Основний матеріал виготовлення повинен бути міцним, мати високі технічні характеристики.
 • Важливу роль відіграє ремонтнопридатність конкретної моделі;
 • Залежно від виду робіт вибирається розмір карабіна;
 • Приділяється увага вибору розміру пояса;
 • Підбірка необхідної кількості стропів і файлів.

Пояс монтажний безлямковий працює в парі з трапецієподібними і овальними карабінами, також використовується грушоподібний карабін, універсальний карабін або пожежний сполучний карабін з фіксатором. Ширина ременя від 43 мм і більше. Перед початком робіт перевіряйте працездатність карабіна і складові частини всього пояса. Види страхувальних поясів, перш за все, мають на увазі різноманітність запобіжних строп.

Грамотно продумана комплектація страхувального пояса забезпечує не тільки високий ступінь захисту під час роботи на висоті, а також зручність користування. Фактично пояси для монтажних робіт мають універсальний розмір завдяки можливості регулювання, будь-який елемент страхувального обладнання має стійкість до зношування.

Пояс запобіжний безлямковий має такі розміри:

 • L - обхват талії від 1100 мм до 1500 мм;
 • S - обхват талії 640 мм до 1000 мм;
 • M - обхват талії від 850 мм до 1300 мм.

Безлямкові пояси незамінні під час роботи на висоті в умовах сильного вітру, слизького покриття та інших несприятливих факторів. Інтернет-магазин "Powertool" має багатий асортимент безлямкових поясів, що дає можливість вибрати найкращі варіанти в ціновому діапазоні і за технічними характеристиками.

На нашому сайті ви можете купити безлямкові пояси з доставкою в Україні, отримати додаткову консультацію і відмінне сервісне обслуговування. Нашими головними перевагами на ринку є низька ціна безрамкового пояса для висотних робіт і відмінна якість продукції. Ми чекаємо вашого дзвінка!

Стропи та фали засоби захисту від падіння з висоти

Що таке стропи? Нескладне питання для тих, хто працює на висоті або у кого робота пов'язана з переміщенням вантажу. Від надійності та якості виготовлення цього пристосування залежить не тільки цілісність вантажу, а й безпека працівників. Фахівці рекомендують перш ніж купити страхувальні стропи, не поспішаючи оцінити рівень небезпеки і врахувати цілу низку моментів. Стропи слід підбирати, виходячи з того, який саме вантаж вони будуть піднімати, яка його вага, поверхня, умови середовища тощо.

Як складовий елемент страхувального пояса, страхувальний строп передбачає наявність фала, який зі свого боку може виготовлятися з різних матеріалів. Не варто нехтувати заходами безпеки, виконуючи маніпуляції на висоті, досить купити оптом стропи запобіжні з амортизаторами або без і можна уникнути страшної трагедії.

В інтернет-магазині Рowertool є можливість вибрати найрізноманітніші стропи подвійні, з карабінами, з амортизаторами, з плетеного шнура і каната. Виріб відповідає вимогам ДСТУ і здатний забезпечити надійний рівень безпеки тим, хто працює на висоті.

Стрічкові стропи або стропи з плетеного шнура можуть мати різну ширину і довжину (від 50 мм до 300 мм завширшки і довжину від 1м і до 10 м). Наш магазин пропонує великий асортимент, Ви можете замовити страхувальні стропи з доставкою в будь-який регіон України і бути впевненими в надійності обраної продукції.

Стропи з карабінами використовують як у промисловості, так і в аматорському альпінізмі. Для зниження динамічного навантаження використовують додаткові амортизатори для строп. Тому на ціну строп для пояса впливає наявність і розмір карабіна.

Види та маркування стропів

Маркування стропів допомагає визначити вантажопідйомність. Завжди варто пам'ятати, що заборонено використовувати пошкоджені стропи, навіть для побутових потреб. На бирці вказується така інформація: тип стропи, серійний номер, робоча довжина і максимальна вантажопідйомність. Ви маєте бути абсолютно впевнені, що зробили правильний вибір, вирішивши купити стропи і фали певного зразка.

Кожного разу, перед початком використання страхувального обладнання для проведення висотних робіт, зокрема фали і стропи, необхідно проводити ретельну візуальну перевірку всіх елементів для виявлення зношених і пошкоджених частин. Згідно з технікою безпеки, не дозволяється працювати зі стропами, що мають дефекти, пошкодження або брак.

Споживачеві маркування може також надати інформацію про завод виробника, а також може бути вказана дата тестування стропа.

Які бувають стропи за матеріалом виготовлення:

 1. Ланцюгові стропи;
 2. Текстильні стропи.

Сталеві стропи використовують для роботи з вогнем і це чудовий варіант, якщо поверхня має гострі краї. Однак металеві стропи не використовуються, якщо існує ймовірність ураження електричним струмом. Кожен різновид фала і стропа має свої особливості та призначення.

Чому текстильні стропи кращі

Найбільш затребуваним і одним із травмобезпечних, прийнято вважати текстильний строп. Продукція має легку вагу і м'яку текстуру, до того ж, вартість текстильних строп для страхувального пояса оптом в Україні набагато нижча, ніж металеві аналоги.

Крім цього, стропи та фали мають й інші сильні сторони:

 • Універсальне застосування;
 • Невелика вага, зручно для транспортування і перенесення;
 • Високий електроопір;
 • Невелике водопоглинання;
 • Стійкість до впливу різних температур;
 • Стропи такого типу невибагливі у догляді.

Для виробництва текстильних строп використовують текстильну тканинну стрічку із синтетичних матеріалів. Для цього можуть бути використані поліпропіленові, поліамідні або поліестерові матеріали. Оскільки є деякі обмеження для такого виду захисних аксесуарів, перед тим як купити стропи з плетеного шнура, необхідно дізнатися про обмеження щодо температурного режиму.

Фахівці не рекомендують використовувати капронові стропи під час роботи, де вантаж і предмети можуть нагріватися понад 80 градусів. Стрічкові стропи, як знімний запобіжний елемент спорядження, мають хорошу гнучкість, що спрощує процес експлуатації.

Перевага невеликої ваги не тільки знижує трудовитрати, а й спрощує спосіб доставки, якщо замовити страхувальні стропи оптом з доставкою по Україні, ціна і габарити товару менші. На кінцях можуть бути гаки, карабіни, петлі та скоби. Як не дивно, для спрощення способу визначення строп за міцністю і вантажопідйомністю виробники використовують кольорове маркування. Ці показники прийняті в усьому світі, колір строп відповідає рівню міцності та надійності.

Вантажопідйомність стрічкового стропа

Як ми вже говорили, щоб визначити який вибрати страхувальний строп для безпечної роботи на висоті або для страховки вантажу, слід звернути увагу на його колір:

 • Білий строп ширина 50мм - 0,75 т;
 • Фіолетовий колір строп 50мм - 1 т;
 • Зелений стрічковий строп 60 мм - 2 т;
 • Жовтий строп ширина стрічки 90 мм - 3 т;
 • Сірий страхувальний строп 120 мм - 4.

Стрічкові стропи з двома карабінами дуже зручно фіксують працівника і вберігають його від випадкового падіння, також можуть бути використані для фіксації вантажу під час транспортування. При цьому розмір карабіна може відрізнятися, бувають страхувальні стропи з маленькими карабінами, з великими карабінами, комбінованими варіантами: на одному кінці маленький, а на протилежному великий карабін.

Для підвищення маневреності іноді страхувальний строп може мати на кінці невелику ділянку ланцюга, на яку фіксується карабін. Сталеві та канатні стропи також оснащуються карабінами або амортизаторами. На нашому сайті ви можете вибрати у великому асортименті різні стропи та файли, наприклад, вигідно купити подвійний строп зі шнура з амортизаторами і трьома карабінами, для фіксації працівника за дві точки.

Види текстильних строп

Стропи і фали купити намагаються для будівельних і монтажних робіт, оскільки ці вироби мають високу стійкість до механічних пошкоджень і впливу ультрафіолету, холоду і тепла, а також вологи. Матеріал для текстильних стрічок не схильний до корозії, не деформується при вигинах. Для збільшення терміну служби існують спеціальні накладки.

Основні види строп страхувальних для пояса:

 1. Строп стрічковий - ідеальний варіант для монтажників, має деякі обмеження, не слід використовувати вироби за наявності гострих країв;
 2. Канатний строп, крім основного застосування під час електромонтажних робіт, може використовуватися для спуску в колодязі та глибокі ями;

Страхувальний пояс завжди комплектується стропом, який відповідає рівню загрози і вазі працівника. Строп у вогнетривкому брезентовому чохлі з вбудованим карабіном-гаком використовується пожежниками і працівниками МНС під час роботи в умовах підвищених температур і відкритого вогню.

Стропи для пояса особливо необхідні під час проведення масштабних будівельних робіт, а також у сільському господарстві, під час роботи на стовпах і ліквідації надзвичайних подій. Фали і стропи для пояса та інші вироби мають офіційні сертифікати, що дає змогу використовувати вироби в різних галузях промисловості та в будівництві. 

Стропи зі сталевого троса для пояса

Висотні роботи завжди пов'язані з ризиком. Щоб надійно захистити працівників на небезпечних об'єктах від падіння з висоти, слід оптом купити стропи зі сталевого троса і фали рятувальні в достатній кількості. Що унеможливить травматизм на робочому місці та нещасні випадки.

Металеві стропи є частиною страхувальних систем і обов'язково використовуються в комплекті із запобіжними поясами. Сталеві стропи відрізняються міцністю матеріалу і довгим терміном експлуатації.

У нашому інтернет-магазині PowerTooL ви можете замовити з доставкою стропи зі сталевого троса, в обплетенні ПВХ, а також ланцюговий строп. Утримуючі елементи для запобіжного пояса виробляються з вогнетривкого матеріалу і допускаються до використання на конструкціях з гострими і ріжучими краями.

Фахівці нашого магазину проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір запобіжних строп і фалів для пояса, які нададуть надійний захист від раптового падіння і провисання під час роботи на висоті. Ми готові забезпечити вас усіма необхідними засобами індивідуального захисту, телефонуйте нам просто зараз!

Професійні карабіни для всіх професій


Кріплення карабін, важливий елемент для занять екстремальними видами спорту і промисловим альпінізмом. Карабіни виробляються з легкого, але міцного матеріалу, може застосовуватися гаряче кування для полегшеної конструкції.

Карабін з муфтою призначений для швидких і легких створінь якорів, для закріплення мотузок і тросів, різного спорядження один до одного або з'єднання з якірною системою. В інтернет-магазині "Рowertool" підібрані найбільш затребувані види карабінів, які допоможуть вам безпечно займатися скелелазінням, фрірайдом, промальпінізмом і використовувати спорядження під час рятувальних операцій, а також для захисту від падіння з висоти при виконанні різних маніпуляцій.

Туристичні карабіни як сполучна ланка для мотузки часто нагадують собою скобу або гачок. Захистом від непередбаченого відкриття служить спеціальний замок або запобіжна муфта. Виробляють різні види карабінів, які можуть бути різними за своїм призначенням, потужністю і матеріалом виробництва. Природно, для підняття вантажів використовують виробничі потужні карабіни.

Альпіністські карабіни переважно легкі за вагою, що є великим плюсом. Не варто забувати, що туристу або альпіністові доводиться нести весь вантаж на собі, тому кожен зайвий грам буде відчуватися. Карабіни можуть мати різне навантаження по головній осі, по короткій осі і навантаження з відкритою муфтою і закритою засувкою.

Карабіни для альпінізму недорого купити надається можливість на нашому сайті з доставкою в будь-яке місто України, достатньо залишити заявку або здійснити покупку через кошик. Багатофункціональні карабіни забезпечують надійне і безпроблемне вщелківаніе в будь-які елементи спорядження, в тому числі, стопери і в шлямбури. Ергономічна конструкція сприяє швидкості використання.

Види карабінів по металу

Карабіни для спорядження - необхідний інгредієнт для складання запобіжного пояса під час роботи на висоті, спуску в колодязь або тунель, якщо ви збираєтеся зайнятися спелеологією, тобто досліджувати печери. А також проводити монтажні, ремонтні роботи на фасаді будівель на висоті. Для надійного закріплення користувача або різних інструментів використовуються надійні та перевірені карабіни.

Страхувальні карабіни діляться на такі види:

 1. Дюралеві карабіни ціна оптом, яких мінімальна, тому вироби відрізняються зниженою міцністю.
 2. Карабіни зі сталі відрізняються підвищеною зносостійкістю, можуть бути оцинковані або хромовані.
 3. Карабін алюмінієвий легший за сталевий на 50%, має непогані антикорозійні властивості.

Крім цього альпіністські карабіни виробляються також із пластику і титану, різних алюмінієвих сплавів і сталі. Монтажний карабін для спорядження: для організації страховки під час гірських походів або скелелазіння, сталеві карабіни підходять якнайкраще, вони вирізняються високою міцністю і зносостійкістю, але можуть мати велику вагу. Однак, іноді це необхідно для виконання різних маніпуляцій і підйому людини або вантажу. Зі сталі виробляються монтажні та "пожежні" карабіни.

Дюралеві карабіни легші за вагою, користуються великим попитом, особливо для непрофесійного туризму, але поступаються за зносостійкістю. Карабіни з дюралевого сплаву при ударах, падіннях схильні до появи тріщин. Тож, тут кожен обирає сам: або міцніший матеріал, це збільшить загальну вагу спорядження. Або легкі за вагою карабіни, але вони можуть не прослужити довго при активному використанні.

Гвинтова або автоматична муфта

За способом застібки, всі карабіни можна розділити на два основних види - це з муфтою і без муфти. Кожна з цих категорій має свої підвиди, які можуть бути використані для різних видів робіт і різних страховок. Головна мета забезпечити безпечне ковзання мотузки через карабін. І дуже важливо, щоб навантаження припадало на основну вісь, таким чином тиск знімається з засувки, що підвищує загальну міцність всього пристрою.

Систему блокування карабіна необхідно вибирати з огляду на призначення:

 • Карабін з муфтою забезпечує надійну фіксацію, такі моделі використовуються для забруднених умов і зимових сходжень за мінусової температури.
 • Без муфти карабіни - як допоміжний елемент спорядження, використовується для приєднання до страховки додаткових інструментів або глюків.
 • Карабіни з автоматичними муфтами - ергономічні та зручні моделі, дають змогу оперативно зібрати спорядження навіть на натягнутих мотузках або трасах. Відрізняється швидкістю збірки, тому подобаються багатьом туристам. Деякі вважають за краще купити карабіни для спорядження саме такого виду, щоб не витрачати багато часу на складання. Головним недоліком такої "швидкої" муфти є висока ймовірність випадкового розкриття.

Карабіни також відрізняються за формою, і в кожної форми з'єднувального елемента є свої особливості та сильні сторони, тому кожен карабін використовується у своєму виді спорту - альпінізмі, скелелазінні, туризмі. Поговоримо тепер детальніше про різновиди карабінів для роботи на висоті за формою.

Овальні карабіни для страхувальних поясів

Купити карабіни для альпінізму в наш час можна найрізноманітнішої форми. Перевагою овальних карабінів є розташування пристроїв, і мотузки, і блоків по центру симетрії. Практично і максимально зручно провертати в вушках іншого спорядження. А карабіни овальної форми дуже важливі, якщо ви використовуєте ролики або інші підручні інструменти, для яких важливе центральне розташування.

Також можна виділити автоматичні муфти для страхувальних карабінів:

 • Поворотна муфта, під час закриття відбувається один круговий рух.
 • Карабін з 2 тактовою муфтою працює за системою байонет, тільки на 2 такти.
 • Тритактова автоматична муфта - також байонетна муфта карабіна зі зниженою ймовірністю випадкового розкриття завдяки особливій конструкції.

Карабін овальної форми купити можна також взагалі без муфти для застосування в альпінізмі. Він чудово підходить для виконання різних технічних завдань, а також для застосування в спелеології як точка позиціонування.

Трикутний карабін - чим кращий за інші

Від форми карабіна залежить розривне навантаження і зручність їх використання. Страхувальні карабіни трикутні купити рекомендується, завдяки розподілу навантаження вздовж спини карабіна. За рахунок форми вдається досягти особливо високої міцності, такі карабіни мають повсюдне застосування для найрізноманітніших видів робіт.

Незалежно від якості та міцності матеріалу перед початком використання необхідно перевіряти стан засувки і муфти, оглядати уважно матеріал на наявність різних мікротріщин і потертостей.

Карабіни трикутної форми можуть використовуватися не тільки для страховки під час роботи на висоті, а також для підняття вантажів, крім цього, є й інші переваги:

 • Підвищена зносостійкість і міцність;
 • Невисока вартість карабінів оптом для страхувального спорядження трикутної форми;
 • Ергономічний розподіл навантаження по ребру жорсткості трикутного карабіна
 • Асиметрична форма карабіна сприяє довгому терміну експлуатації;
 • Зручність використання, багатофункціональне застосування з'єднувального пристрою.

Карабіни трапецієподібні та їхні особливості

Трапецієподібний карабін також поширений серед альпіністів, активно застосовується в умовах великих навантажень, а також для створення складних вузлів. Карабіни мають велике розкриття, що дає змогу здійснювати швидке з'єднання вузлів. У деяких ситуаціях, коли відбувається рятувальна операція або проходять спортивні змагання в горах, цей пристрій - незамінний елемент для оперативного складання.

Карабін туристичний відрізняється від пожежного карабіна, хоча другий варіант має більші розміри, ніж трапецієподібний карабін для альпінізму спортивного або промислового. Особливістю такого виду спорядження є властивість розподіляти навантаження вздовж вертикального основного ребра карабіна.

Трапецієподібний карабін купити оптом радиться завдяки його універсальному застосуванню і невеликій вазі, оскільки завдяки конструкції досягається хороша міцність, але без збільшення ваги, що важливо, особливо якщо доводиться використовувати кілька десятків карабінів.

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити будь-який вподобаний вам карабін з доставкою по всій Україні, у нас прийнятні ціни і швидко можливість купити оптом карабіни надійної якості в сучасному виготовленні.

Блок ролики для альпінізму

Блок ролики для мотузки призначені для спуску і підйому вантажів, а також для проведення різних робіт з мотузками. Також за допомогою блок ролика можна змінити напрямок прикладання сили під час підняття вантажів. Величезна різноманітність варіантів і всіляких видів дає змогу використовувати цей елемент у найрізноманітніших сферах життя, ці вироби незамінні під час проведення рятувальних робіт.

Інтернет-магазин ПоверТул Рowertool пропонує купити блок ролики з доставкою по Україні, для застосування в скелелазінні або промисловому альпінізмі. Найчастіше зустрічаються блоки двох видів:

 1. Одинарні блок-ролики;
 2. Подвійний блок ролик.

Подвійні варіанти особливо зручні для організації переправ, поліспастів і під час підйому вантажів. Осі роликів виробляються з термообробленої високоякісної сталі, оскільки саме на вісь припадає основне навантаження під час експлуатації.

Блок-ролики також відрізняються за функціональністю:

 • Блок-ролик із затискачем або без затискача;
 • Альпіністські блоки з розсувними або фіксованими щічками.

Блоки для підйому вантажів, без них не обійтися під час організації станцій, а також у побутових цілях і для будівельних майданчиків теж може виникнути потреба купити блок ролики для легкого і прискореного підйому вантажу на висоту. Наш магазин може допомогти вам правильно вибрати найкращі моделі та організувати оперативну доставку в будь-який регіон України.

Як вибрати найкращий блок-ролик для троса

Коли виникає необхідність побудувати поліспаст або створити продуктивну комбінацію декількох рухомих і нерухомих блоків, необхідно зупинити свій вибір на якісній і перевіреній продукції. За своєю суттю, така система може працювати, щоб дозволити виграти в силі, особливо під час підйому важких вантажів. Або ж такий пристрій дасть вам змогу збільшити швидкість пересування людей або товарів.

Вибираючи відповідний блок-ролик для мотузки, зверніть увагу на такі аспекти:

 • Що більший діаметр ролика, то вищий його ККД;
 • Підшипник має бути виготовлений з високолегованої сталі;
 • Втулки, що самозмащуються, потребують регулярного обслуговування;
 • Герметичні шарикопідшипники не потребують обслуговування.

За своїм зовнішнім виглядом блок ролики - це ролики з жолобом по колу, які можуть обертатися навколо своєї осі. Канат або трос розташовуються по жолобу, який розташовується всередині щік або стінок блоку. При цьому зустрічаються деякі моделі без підшипника, які можна з легкістю знімати з троса, не вимикаючи карабін.

Карабіни для альпінізму недорого купити альпіністи намагаються полегшеного і компактного вигляду, оскільки кожен грам відчутно позначиться на загальній масі під час підйому високо в гори. Однак цей невеликий елемент дасть вам змогу значною мірою скоротити відстань і швидко переправитися з однієї точки гори на іншу, розташовану нижче, або перебратися через річку.

Блок ролики швидко і легко встановлюються, при цьому, мають нерухомі бічні пластини. Боки або щоки блок роликів також виробляються з якісної сталі або високоміцного алюмінієвого сплаву. Вантажопідйомні моделі можна використовувати як для організації станції для робочої та страхувальної мотузки під час робіт на висоті, так і для зіплайнів у мотузкових парках.

Одинарні блок ролики найчастіше мають діаметр від 21 мм і підходять для канатів і мотузок діаметром від 7 до 13 мм. Зі свого боку, транспортні блоки ролики або подвійні блок ролики можуть мати розмір ролика від 21 мм до 27,5 мм і підходити для канатів діаметрів від 9 до 13 мм. Фіксовані щічки дають змогу швидко заправляти мотузку або з'єднувати блок з мотузковим затискачем.

Блок ролики туристичні на самозмащувальних втулках вирізняються високою ефективністю, мають компактні розміри та легку вагу, можуть використовуватися для тролеїв і поліспастів, а також для занять промисловим альпінізмом і працівниками МНС під час проведення рятувальних операцій.

Альпіністські блоки з фіксованими щічками

Роликові блоки для альпінізму допомагають змінювати напрямок руху троса і мотузки, завдяки тому, що ролик скарг обертається навколо власної осі. Найлегші за вагою виготовляються з алюмінію, мають підшипник ковзання.

Одинарний блок-ролик призначений для простих систем, від розміру підшипника залежить ефективність всієї конструкції. Якщо Ви плануєте використовувати сталевий трос, то краще, щоб матеріал блок ролика був міцним, найімовірніше зі сталі. А для мотузки і каната підійдуть алюмінієві моделі.

Принцип дії моделей один і той самий, як і конструкція роликових блоків практично однакова. Основна різниця полягає в матеріалі виготовлення і кількості підшипників. Найбільш практичні та довговічні варіанти, які вирізняються надійністю, виготовляються з високоякісних сталевих матеріалів. Хоча багато користувачів вважають за краще купити алюмінієві блок ролики, які мають полегшену вагу і гідний термін служби, зазвичай розривне навантаження - 30 кН.

Блок ролики з фіксованими щоками, мають такі відмінні риси:

 • Такі стінки дають змогу без зусиль заправити мотузку;
 • Ця модель може бути використана для підйому і спуску вантажів;
 • Шарикопідшипник забезпечує плавне і рівномірне ковзання ролика;
 • Доступна ціна блок ролика оптом в Україні;
 • На один блок-ролик підвішується тільки один учасник або вантаж.

Блоки з фіксованими боками дають змогу спорудити ефективну і просту систему підйому або спуску за короткий проміжок часу. При цьому мотузка або трос прокладаються легко і без проблем. З таким завданням впорається навіть недосвідчений користувач або новачок. Важливо пам'ятати, що використання блоку ролика з фіксованими щічками допустимо тільки з карабінами симетричної або грушоподібної форми.

Скелелазний блок із поворотними щічками

Ще одним різновидом альпіністського спорядження є блок ролик з поворотними стулками. Зручні розсувні щічки дають змогу легко приєднати блок до троса або каната в будь-якому місці. Транспортний блок-ролик використовується для переправ, скелелазіння або організації складних поліспастних систем.

Вантажопідйомні блоки мають міцнішу структуру, застосовують блоки з двома коліщатками, що незалежно обертаються, - подвійний і потрійний блок-ролик, для підняття великих вантажів або конструкцій. Підвищена ефективність досягається завдяки роликам на шарикопідшипниках.

Блок-ролики з поворотними щоками характеризуються:

 • Збільшується швидкість пересування навісними переправами;
 • Невисока вартість блок-ролика з доставкою по Україні;
 • Роликовий блок поворотні боки виготовляється різних видів;
 • Щіки виготовляються з високоміцної тонкої листової сталі підвищеної твердості;
 • Може використовуватися при аварійно-рятувальних роботах, а також для занять спелеологією.

Скелелазні блок ролики легкі та компактні виробляються з алюмінієвого сплаву, дають змогу встебнути два карабіни. Два незалежні паралельні ролики і додаткова точка кріплення дають змогу організовувати складні поліспасти.

Блок-ролик для альпінізму знайшов своє застосування в парках пригод і туристичних змаганнях. Якщо ви збираєтеся в похід, необхідно враховувати матеріал виготовлення роликового блоку, сталеві ролики найчастіше використовують на тросах, для мотузок ідеально підходить алюмінієві блок ролики. Додатково можуть бути використані механічні затискачі.

Недорого блок ролики купити з рухомими і нерухомими бічними пластинами, для організації переправ з невеликим і великим кутом нахилу, з доставкою в будь-яке місто України, дуже просто на нашому сайті.

Ми відповімо на всі ваші запитання, готові запропонувати найкращі варіанти з урахуванням ваших фінансових можливостей, вподобань та умов використання цього виробу тачка. Сьогодні в інтернеті можна знайти нескінченний вибір, витратити багато часу на перегляд. І тільки у нас ви зможете купити блок ролики за вигідною ціною і надійної якості, телефонуйте просто зараз.

Каски для скелелазіння та альпінізму недорого і з доставкою по всій Україні

Захисна каска, як засіб індивідуального захисту, відома представникам багатьох професій, зокрема й любителям спорту, які не обходяться без неї, велосипедисти, сноубордисти не обходяться без цього головного убору. А каска для альпініста це навіть не питання вибору або переваг, це обов'язковий захисний елемент. Каски захищають голову не тільки під час падіння, але також від сторонніх предметів, що летять, від інших альпіністів, і від раптового падіння каміння.

У цьому розділі наш сайт пропонує своїм користувачам саме каски для альпінізму, оскільки кожен вид діяльності вимагає конкретного захисного аксесуара. Категорично забороняється застосовувати будівельні каски при заняттях спортом, це вважається небезпечним і неприпустимим.

Багато видів касок забезпечують не тільки звичайний захист від падаючого каміння і льоду, а й від бічних, фронтальних і задніх ударів. Види касок розробляються спеціально з рівнем навантаження і складності рельєфу, розробляється співвідношення ваги і міцності, а також для комфорту вентиляція.

Колір каски для альпінізму найчастіше залишається питанням особистих уподобань або маркування певної фірми виробника. У нас ви можете замовити з доставкою кольорові каски для альпінізму: жовтого, білого і помаранчевого кольору. Ці моделі мають універсальне застосування і дуже вигідну легку вагу. Різні групи або клуби альпіністів можуть віддавати перевагу певному виду кольору або навпаки мати сувору класифікацію за колірним діапазоном. Ми готові задовольнити будь-який попит.

Купити каски для альпінізму на вигідних умовах може зацікавити не тільки туристичні компанії, що організовують походи в гори, а й мотузкові парки розваг і скеледроми. Останнім часом набирає розмаху промисловий альпінізм, де умови праці схожі з підйомом у гори, для захисту від падіння з висоти також необхідно використовувати належні засоби індивідуального захисту.

Каску альпіністську купити дуже важливо для безпечних занять спортом, для велосипедного або водного спорту, а також для верхової їзди існують свої варіанти захисту для голови, які відповідають певним вимогам і мають специфічні функціональні особливості, що не є невідповідними для занять альпінізмом.

Каска для альпінізму дитяча має такі ж характеристики, як і для дорослих, за винятком розміру. Тренери або батьки, а також організатори певних змагань повинні потурбуватися про захист, не допускати дітей і підлітків до занять альпінізмом без захисту голови. Це означає, своєчасно купити каски для альпінізму від надійного виробника, які вирізнялися б довговічністю і зручністю використання.

Каска для промислового альпінізму

Каска промислова для альпінізму, по суті, також питання про життя і смерть. Чи займаєтеся ви утепленням фасаду висотного будинку, чи надаєте клінінгові послуги з миття вікон на висоті, голова має бути надійно захищена.

Каски для будівельного альпінізму виходять неперевершено легкими, при цьому там матеріал здатний витримати удар і розподілити навантаження по всьому корпусу. Коли захисна каска має всередині спінену піну, вона виконує функцію амортизатора, водночас не збільшуючи загальної ваги виробу. Багато моделей касок для альпінізму мають спеціальні вентиляційні отвори від 2 до 8 штук, деякі із захистом від потрапляння сміття.

Купити каски для альпінізму з неперевершеною довговічністю і зносостійкістю, за відносно низькою ціною, Ви можете просто зараз на нашому сайті. Матеріал не боїться перепадів температур і впливу ультрафіолетових променів, при цьому надійно захищає голову користувача і забезпечує комфортне використання.

Каски альпіністів для роботи або спорту мають таку характеристику:

 • Зрозуміла і зручна система регулювання розміру;
 • Міцна конструкція та ударостійкий матеріал;
 • Вентиляційні отвори для літніх моделей;
 • Доступна ціна каски для альпінізму оптом в Україні;
 • Підборідний ремінь для фіксації каски;
 • Форма каски повинна закривати більшу частину голови скелелаза;
 • Яскрава колірна гамма і великий вибір, зокрема каски для альпінізму жіночі та дитячі види.

Максимальний захист голови залежатиме не тільки від форми каски, а й від того, наскільки вона є придатною для даного виду діяльності. Тому перш ніж купити захисні каски для скелелазів і альпіністів, потрібно точно знати, на які аспекти варто звернути увагу. Про це ми розповімо вам далі.

Як вибір фарби впливає на безпеку

Щоб правильно вибрати фарбу для безпеки на висоті, звертайте увагу не на сучасний і модний дизайн, яскравий колір, а тільки на технічні дані та рівень міцності, адже ці показники будуть визначальними і в критичній ситуації, і від них залежить ваше життя. Деякі моделі дають змогу кріпити захисний щиток для обличчя.

Якщо використовувати захисну каску разом з підшоломником, то це дає додаткові переваги, наприклад, у прохолодну погоду такий аксесуар захистить вас від мінусових температур, а в літню пору це захист від поту. Каска альпініста може бути оснащена спеціальним пристроєм для встановлення налобного ліхтаря, особливо це важливо під час спуску в тунелі, колодязі, глибокі резервуари або печери. Захисні каски для туристів підходять для таких областей:

 • Заняття скелелазінням і альпінізмом;
 • Спуск у печери або спелеологія;
 • Заняття каньйонінгом, скеледроми;
 • Проведення рятувальних операцій;
 • Обрізка високих дерев.

Важливий фактор, які необхідно враховувати під час вибору скелелазної каски, - вона має добре сидіти на голові. Для цього необхідно враховувати розмірну сітку, багато досвідчених користувачів рекомендують міряти каску для альпінізму, найкращий варіант - це захисна каска для скелелаза з універсальним регулюванням.

Посадка каски має бути ергономічною і зручною, якщо Ви відчуваєте дискомфорт ще внизу, уявіть, як ви почуватиметеся на висоті, тим паче, якщо виникне екстрена ситуація. Зверніть увагу на ремінець для підборіддя, який може також мати спеціальну насадку для захисту підборіддя.

Від вибору каски залежатиме рівень безпеки. Тому найкращий варіант захисної альпіністської каски - це та, яка підходить для ваших цілей, зручна і яку ви можете собі дозволити.

Інтернет-магазин Рowertool відкриває можливість замовити каски для альпінізму оптом в Україні за привабливою вартістю з доставкою в будь-яке місто країни, швидко і без затримок. Наша команда оперативно обслуговує клієнтів, з огляду на їхні побажання і переваги, будемо раді співпраці, телефонуйте нам прямо зараз!

Автоблоки (самоблокувальні страхувальні пристрої, що самоблокуються)

Автоблоки для висотних робіт важливий елемент системи захисту від падінь під час виконання різних маніпуляцій на висоті. Вага пристрою близько 2 - 5 кг, забезпечує безпеку під час використання страхувального пояса. Належить до страхувальних пристроїв втягувального типу.

Блокувальний пристрій має легкий композитний корпус, моделі мають зручну ергономічну рукоятку для перенесення. У нашому магазині ви можете вибрати найбільш затребувані варіанти самоблокувальних автоблоків, за доступною вартістю і чудової якості. У нас доставка в будь-який регіон України.

Спускові пристрої для альпінізму в Україні виготовляються двох видів з витяжним тросом або стрічкою. У нашому каталозі представлені види зі сталевим тросом, які мають підвищену зносостійкість і відмінно виконують свою основну функцію. Головна мета, забезпечує найвищий рівень безпеки, оскільки найсильніші і непоправні травми зазвичай отримує працівник під час падіння, навіть з невеликої з висоти.

Самоблокувальний автоблок для промислового альпінізму має різну довжину троса, яка може регулюватися залежно від місця розташування користувача автоматично. Ніхто не буде сперечатися, що захист здоров'я і життя завжди в пріоритеті, це не питання, на якому варто економити або можна зробити як-небудь.

Можна знехтувати одним елементом засобу індивідуального захисту під час роботи на висоті, і потім все життя шкодувати про непоправну шкоду. Законослухняний роботодавець піклуватиметься про належний рівень безпеки своїх робітників завчасно, ось чому ми пропонуємо купити гуртом автоблоки з доставкою, щоб вони були в потрібній кількості, а роботи виконувалися швидко, злагоджено та безпечно.

Ті, хто працює "на себе" і займаються промисловим альпінізмом або спортивним альпінізмом, повинні самостійно потурбуватися чи все необхідне вони придбали для оптимального захисту від падіння. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати всі необхідні засоби індивідуального захисту від падіння з висоти, у нас прийнятні ціни, великий вибір, чудовий сервіс і оперативна доставка в будь-яке місто України.

Основні частини автоблоків для лямкового пояса

Автоблок з витяжним тросом насамперед складається з корпусу, який найчастіше виготовляється з ударостійкого пластику або пластику, армованого скловолокном, всі інші елементи з нержавіючої сталі. Під час вибору варто звернути увагу на міцність і інших основних частин:

 • Строп - трос із гальванізованої сталі;
 • Механізм намотування троса;
 • Кріпильний захват, для фіксації до анкерної точки;
 • Карабін - гак, має різний розмір, виготовляється зі сталі або алюмінію.

Тросові автоматичні блокіратори є найпоширенішим видом порівняно зі стрічковими і герметичними автоблоками. Максимальна робоча довжина також може відрізнятися, як і радіус відкриття карабіна. Саме гак карабін оснащується індикатором падіння. Вибираючи відповідні для роботи автоблоки, зверніть увагу на максимально допустиму вагу користувача.

До того ж, перш ніж купити автоблоки оптом, визначтеся з видом цього пристрою:

 1. Автоблок з прямим виходом троса;
 2. Автоблоки з боковим виходом троса.

Оцинкований сталевий трос ідеально підходить для такого пристрою. Трос має відмінні антикорозійні властивості, вирізняється міцністю і має невелику вагу. Ми можемо запропонувати вам автоблоки з тросами різними за довжиною, карабіни додатково укомплектовані індикатором падіння. Це простий і надійний спосіб захистити себе і своїх співробітників від падіння з висоти під час виконання монтажних і демонтажних, а також будівельних робіт.

Принцип дії автоблока з тросом

Самогальмівний пристрій або автоблок належить до інерційного типу. Тобто, він спрацьовує тільки при різкому ривку, коли дійсно необхідно виконати гальмівну функцію. При стандартній роботі автоблок забезпечує плавний підйом або спуск, і тільки при різкому прискоренні спрацьовує зупинний ефект.

Для комплектації використовуються поворотні карабіни типу гак або поворотні карабіни з індикатором зриву, що виготовляються з алюмінієвої сталі. Вага таких виробів від 200 г до 380 г, відкриття від 21 мм до 24 мм, вироби іноді оснащені муфтою автомат.

Автоблоки для висотних робіт для лямкового пояса, можуть мати в комплекті додаткову допоміжну мотузку для витягування страхувального троса до базового рівня. У нашому інтернет-магазині є й інші засоби індивідуального захисту: каски, страхувальні пояси, стропи, карабіни та блок ролики. У нас ви можете замовити автоблоки з тросовим стропом з ударостійкого пластику, як страхувальний пристрій для виконання різних видів робіт на висоті. Також такою продукцією користуються рятувальники, пожежники та працівники МНС.

Індивідуальний захист від падіння з висоти

Основне навантаження в роботі автоблока лягає на трос, тому самоблокувальні автоблоки оснащуються стрічковим або тросовим стропом різної довжини. Зупиняючи падіння, трос миттєво блокується, оскільки відбувається сильний ривок, відбувається струс працівника. Тому він має бути надійно і добре зафіксований, варто врахувати важливе правило, автоблоки з металевим тросом застосовуються тільки в комбінації з лямковими поясами.

Плавність роботи автоблока для альпінізму і зниження зносу троса, забезпечує спосіб і місце виходу блокувального троса. Деякі моделі оснащені спеціальним шарнірним анкером, який унеможливлює закручування троса в процесі роботи. Поворотні шарнірні анкери розташовуються в корпусі і спрощують спосіб експлуатації цього страхувального пристрою.

Страхувальний пристрій втягувального типу має відповідати стандарту якості, виготовляється з високоякісних, міцних і надійних матеріалів. В іншому разі, ризик дуже великий, оскільки під час надзвичайної події вся надія лягає на функціональні здібності автоматичного блоку зупинки руху.

При падінні або зісковзуванні, працівник піддається сильному ударному навантаженню на тіло. Щоб знизити ударне навантаження, багато моделей автоблоків комплектуються спеціальним динамічним компонентом. У його функції входить поглинати енергію при падінні людини, що виключає ймовірність отримання будь-яких травм від струсу організму людини. Купити автоблоки - це не питання переваг, а питання техніки безпеки на робочому місці.

Наш магазин спеціалізується на продажу засобів індивідуального захисту. Ми пропонуємо тільки найкраще, до того ж ціна автоблоків в Україні оптом, доступна для більшості споживачів. Вага виробу буде відрізнятися, на масі позначається довжина троса. Вага пристрою: 6м - 5,3 кг, 10м - 5,5 кг, 12м - 6,2 кг, а 15м - 6,5 кг.

В інтернет-магазині Рowertool зручно і вигідно купити автоблоки оптом, наші менеджери нададуть детальну консультацію і допоможуть зробити правильний вибір. Вартість автоблоків для альпінізму залежить від довжини троса, матеріалу корпусу і фірми-виробника. На цінову політику також впливає модель карабіна, у вигляді гака або з індикатором. Захист від падіння з висоти, представлений у нашому магазині, відповідає стандарту EN 360. Телефонуйте, ми чекаємо вашого дзвінка!

Показано 1 - 30 из 49 товаров

Предлагаем страхувальні пояси с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Страхувальні пояси

Ризик - справа, звісно, благородна, тільки якщо в ньому є сенс або високі цілі. Загинути під час ремонту електрики або будівництві, не зовсім назвеш подвигом. Тому страхувальні пояси обов'язкові елементи, що оберігають від падіння з висоти.

Без страховки виконувати промислові роботи на висоті не заборонено з техніки безпеки, якщо ви займаєтеся екстремальним спортом, на кшталт стрибків з моста, подбати про безпеку ваша пряма відповідальність. Іноді робітники займаються будівельним альпінізмом, утеплюючи фасади будівель або багатоквартирних будинків. Незалежно від того працюєте Ви професійно по кілька годин на день або епізодично ризикуєте життям, пояс страхувальний може вберегти вас від колосальних проблем.

Пояс запобіжний виконує роль опорного пристосування, запобігаючи падінню робітників з висоти під час виконання монтажних або ремонтних робіт. Якщо вас цікавить якісний продукт, то ви правильно зайшли на сайт. Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу засобів безпеки високого класу і за доступною ціною. Ми даємо можливість страхувальні пояси купити з прив'яззю і без, лямкові і безлямкові варіанти.

Захисні пояси мають якісну фурнітуру і з'єднувальні регулювальні металеві, корозійно стійкі пряжки для підгону розміру по фігурі працівника. У нас можна придбати пояси для страховки з унікальними особливостями, за вказаною ціною в каталозі.

Конструкція пояса від падіння з висоти

  Пояс монтажний будівельний виготовляється з високоміцного матеріалу, здатного витримувати навантаження, і зі спеціальними елементами для збільшення експлуатаційних властивостей.

Приклад класичної структури:

 • Поперековий ремінь;
 • Кушак підкладка;
 • Два бічні вузли;
 • Стропи.

 Страхувальні пояси можуть бути укомплектовані ланцюговим стропом з двома карабінами або стропом зі сталевого троса з великим і овальним карабіном. Якщо можливе пошкодження строба об гострі краї даху, в якому випадку використовується сталевий трос. Стропи сталевого троса застосовують зі страхувальним поясом під час газо- або електрозварювання.

Пояс безлямковий з різними видами строп здатний надати страхувальну дію, обмежує переміщення працівника, надійно фіксуючи положення, таким чином запобігаючи падінню з висоти.

 Страхувальний пояс альпініста випускається в яскравому і помітному в сутінках кольорі, який легко помітити на значних висотах, багато моделей мають світловідбивні смуги. Усе це підвищує рівень захисту, тому уважно вибирайте найбільш підходящий варіант пояса страховки.

 Пояс страхувальний лямковий дає змогу опускатися в глибокі закриті приміщення, чи то шахти, чи то цистерни. Страхувальні пояси п'ятиточкові забезпечують найвищий рівень безпеки в промисловому альпінізмі.

Призначення пояса страховки

Пояс запобіжний страхувальний поділяється за категоріями, і кожен вид призначений для своєї сфери застосування. Таким засобом безпеки, як пояс, користуються представники безлічі професій, пов'язаних з небезпечними умовами роботи. І не тільки, таке обладнання популярне у любителів активного відпочинку або гірського туризму.

Де пояси страхувальні можна використовувати:

 • Висотні ремонтні роботи;
 • Рятувальні операції, для евакуації постраждалих;
 • Покрівельні роботи;
 • Будівельні роботи;
 • Занурення в колодязі і траншеї;
 • Ремонт електромережі тощо.

Застосування пояса згідно з технікою безпеки. Утримуючі стропи є допоміжними засобами як страховка.

Страхувальний пояс для висотних робіт з регулюванням по довжині, має вагу близько 2 кг і дозволяє максимально зручно використовувати захисне пристосування. Працівник має бути проінформований, як одягати страхувальну прив'язь. Детальна інструкція додається до монтажного поясу.

Зручна м'яка підкладка, з внутрішньої сторони ременя, збільшує комфортабельність, особливо якщо ви тривалий час проводите в роботі і не натирає спину. Пояси монтажні страхувальні також випускають з амортизатором для нейтралізації травми в разі різкої зупинки тіла в найнижчій точці падіння.

Засіб страховки, як пояс знайшов своє застосування під час евакуації людей у надзвичайних ситуаціях, під час ремонту фасаду будівель або миття вікон, діапазон застосування надзвичайно великий.

Пояс запобіжний капроновий

  Існує кілька різновидів страхувальних поясів, зокрема укомплектовані тросом і ланцюгом. Найпопулярніший страхувальний пояс має запобіжний канат. Капроновий строп має універсальний розмір, виготовляється з капронового матеріалу. У деяких варіантів канат має петлі з коушем для самостраховки.

 Будьте уважні - використання капронового стропа із запобіжним поясом в умовах можливого пориву, в місцях, де є конструкція з гострими краями або буде застосовуватися зварювання, заборонено.

 Страхувальні пояси можуть йти в комплекті з капроновою стрічкою і карабіном на кінці. Класифікація монтажного пояса безлямкового типу дає змогу працівникові більшу свободу дій для виконання різної роботи. Плечові лямки і лямки для ніг - це додатковий страхувальний пристрій, що дає змогу виконувати роботу без опорної точки для тіла людини, так би мовити, в повітрі.

Які можна виділити основні переваги пояса для страховки::

 • Надміцний матеріал виготовлення;
 • Вибір розміру пояса;
 • Різні види строп;
 • Комфортна ергономіка;
 • Невелика вага;
 • Широка сфера застосування;
 • Легко модернізується за допомогою додаткових елементів захисту.

 Для монтажних робіт і лазіння по даху, використовують безлямкові страхувальні пояси, які забезпечують достатній рівень безпеки. Професійні пояси страхувальні лямкові не дозволяють людині вислизнути зі страховки, працівник може весь час перебувати у вертикальному положенні.

 Оптова ціна страхувального пояса дасть вам змогу підняти продажі, у разі, якщо ви робите замовлення для реалізації. Купуючи запобіжні пояси для підприємства, співпрацюючи з нами - ви завжди будете у виграші.

 Вироби, представлені в каталозі, відрізняються високою якістю і відповідають вимогам нормативних документів. Випробування поясів страхувальних, у процесі виробництва, переконує в надійності продукції. Однією з переваг нашого інтернет-магазину є низькі ціни та швидка доставка товарів. Високоякісні страхувальні пояси в Україні вже чекають на вас.


Страхувальні пояси - пояс монтажника за найкращою ціною в Україні, з доставкою в будь-який регіон

Страхувальні пояси купити за найкращою ціною від 450грн з ПДВ. Наявність. Гарантія. Швидка доставка. Будь-який вид оплати. ПДВ. Оплата при отриманні.