Фільтри
Категорії
Страхувальні пояси

Страхувальні пояси  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 49 товарів
Показано 1 - 30 из 49 товаров

Пропонуємо страхувальні пояси з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Страхувальні пояси

Ризик - справа, звісно, благородна, тільки якщо в ньому є сенс або високі цілі. Загинути під час ремонту електрики або будівництві, не зовсім назвеш подвигом. Тому страхувальні пояси обов'язкові елементи, що оберігають від падіння з висоти.

Без страховки виконувати промислові роботи на висоті не заборонено з техніки безпеки, якщо ви займаєтеся екстремальним спортом, на кшталт стрибків з моста, подбати про безпеку ваша пряма відповідальність. Іноді робітники займаються будівельним альпінізмом, утеплюючи фасади будівель або багатоквартирних будинків. Незалежно від того працюєте Ви професійно по кілька годин на день або епізодично ризикуєте життям, пояс страхувальний може вберегти вас від колосальних проблем.

Пояс запобіжний виконує роль опорного пристосування, запобігаючи падінню робітників з висоти під час виконання монтажних або ремонтних робіт. Якщо вас цікавить якісний продукт, то ви правильно зайшли на сайт. Наш інтернет-магазин спеціалізується на продажу засобів безпеки високого класу і за доступною ціною. Ми даємо можливість страхувальні пояси купити з прив'яззю і без, лямкові і безлямкові варіанти.

Захисні пояси мають якісну фурнітуру і з'єднувальні регулювальні металеві, корозійно стійкі пряжки для підгону розміру по фігурі працівника. У нас можна придбати пояси для страховки з унікальними особливостями, за вказаною ціною в каталозі.

Конструкція пояса від падіння з висоти

  Пояс монтажний будівельний виготовляється з високоміцного матеріалу, здатного витримувати навантаження, і зі спеціальними елементами для збільшення експлуатаційних властивостей.

Приклад класичної структури:

 • Поперековий ремінь;
 • Кушак підкладка;
 • Два бічні вузли;
 • Стропи.

 Страхувальні пояси можуть бути укомплектовані ланцюговим стропом з двома карабінами або стропом зі сталевого троса з великим і овальним карабіном. Якщо можливе пошкодження строба об гострі краї даху, в якому випадку використовується сталевий трос. Стропи сталевого троса застосовують зі страхувальним поясом під час газо- або електрозварювання.

Пояс безлямковий з різними видами строп здатний надати страхувальну дію, обмежує переміщення працівника, надійно фіксуючи положення, таким чином запобігаючи падінню з висоти.

 Страхувальний пояс альпініста випускається в яскравому і помітному в сутінках кольорі, який легко помітити на значних висотах, багато моделей мають світловідбивні смуги. Усе це підвищує рівень захисту, тому уважно вибирайте найбільш підходящий варіант пояса страховки.

 Пояс страхувальний лямковий дає змогу опускатися в глибокі закриті приміщення, чи то шахти, чи то цистерни. Страхувальні пояси п'ятиточкові забезпечують найвищий рівень безпеки в промисловому альпінізмі.

Призначення пояса страховки

Пояс запобіжний страхувальний поділяється за категоріями, і кожен вид призначений для своєї сфери застосування. Таким засобом безпеки, як пояс, користуються представники безлічі професій, пов'язаних з небезпечними умовами роботи. І не тільки, таке обладнання популярне у любителів активного відпочинку або гірського туризму.

Де пояси страхувальні можна використовувати:

 • Висотні ремонтні роботи;
 • Рятувальні операції, для евакуації постраждалих;
 • Покрівельні роботи;
 • Будівельні роботи;
 • Занурення в колодязі і траншеї;
 • Ремонт електромережі тощо.

Застосування пояса згідно з технікою безпеки. Утримуючі стропи є допоміжними засобами як страховка.

Страхувальний пояс для висотних робіт з регулюванням по довжині, має вагу близько 2 кг і дозволяє максимально зручно використовувати захисне пристосування. Працівник має бути проінформований, як одягати страхувальну прив'язь. Детальна інструкція додається до монтажного поясу.

Зручна м'яка підкладка, з внутрішньої сторони ременя, збільшує комфортабельність, особливо якщо ви тривалий час проводите в роботі і не натирає спину. Пояси монтажні страхувальні також випускають з амортизатором для нейтралізації травми в разі різкої зупинки тіла в найнижчій точці падіння.

Засіб страховки, як пояс знайшов своє застосування під час евакуації людей у надзвичайних ситуаціях, під час ремонту фасаду будівель або миття вікон, діапазон застосування надзвичайно великий.

Пояс запобіжний капроновий

  Існує кілька різновидів страхувальних поясів, зокрема укомплектовані тросом і ланцюгом. Найпопулярніший страхувальний пояс має запобіжний канат. Капроновий строп має універсальний розмір, виготовляється з капронового матеріалу. У деяких варіантів канат має петлі з коушем для самостраховки.

 Будьте уважні - використання капронового стропа із запобіжним поясом в умовах можливого пориву, в місцях, де є конструкція з гострими краями або буде застосовуватися зварювання, заборонено.

 Страхувальні пояси можуть йти в комплекті з капроновою стрічкою і карабіном на кінці. Класифікація монтажного пояса безлямкового типу дає змогу працівникові більшу свободу дій для виконання різної роботи. Плечові лямки і лямки для ніг - це додатковий страхувальний пристрій, що дає змогу виконувати роботу без опорної точки для тіла людини, так би мовити, в повітрі.

Які можна виділити основні переваги пояса для страховки::

 • Надміцний матеріал виготовлення;
 • Вибір розміру пояса;
 • Різні види строп;
 • Комфортна ергономіка;
 • Невелика вага;
 • Широка сфера застосування;
 • Легко модернізується за допомогою додаткових елементів захисту.

 Для монтажних робіт і лазіння по даху, використовують безлямкові страхувальні пояси, які забезпечують достатній рівень безпеки. Професійні пояси страхувальні лямкові не дозволяють людині вислизнути зі страховки, працівник може весь час перебувати у вертикальному положенні.

 Оптова ціна страхувального пояса дасть вам змогу підняти продажі, у разі, якщо ви робите замовлення для реалізації. Купуючи запобіжні пояси для підприємства, співпрацюючи з нами - ви завжди будете у виграші.

 Вироби, представлені в каталозі, відрізняються високою якістю і відповідають вимогам нормативних документів. Випробування поясів страхувальних, у процесі виробництва, переконує в надійності продукції. Однією з переваг нашого інтернет-магазину є низькі ціни та швидка доставка товарів. Високоякісні страхувальні пояси в Україні вже чекають на вас.


Страхувальні пояси - пояс монтажника за найкращою ціною в Україні, з доставкою в будь-який регіон

Страхувальні пояси купити за найкращою ціною від 450грн з ПДВ. Наявність. Гарантія. Швидка доставка. Будь-який вид оплати. ПДВ. Оплата при отриманні.