Категорії
Напівмаска 3М USA

Напівмаска 3М USA  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 22 товарів
Показано 1 - 22 из 22 товаров

Пропонуємо напівмаска 3м usa з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Захисні напівмаски 3М США - знак якості

Американська хімічна корпорація вже довгий час розробляє різноманітні засоби індивідуального захисту для безпеки працівників. Компанія 3М виробляє продукцію найвищої якості світового рівня та реалізує свою продукцію у понад 58 країнах. Робота компанії не стоїть на місці, багатопрофільна індустрія має величезний досвід і постійно вдосконалює продукцію, призначену для захисту здоров'я користувачів.

Уже сьогодні купити захисні напівмаски 3М USA означає стати володарем високоякісного продукту, де ціна відповідає якості, ви можете бути впевнені, що платите за високий рівень захисту і максимальний комфорт. У вас ніколи не виникне відчуття, що ви даремно викинули гроші, оскільки якість виготовлення виправдає себе з лишком. Велика частина продукції для захисту органів дихання має багаторазове застосування і характеризується довгим терміном експлуатації.

У сфері захисних матеріалів компанія славиться власними розробками, завдяки чому вироби складають гідну конкуренцію аналогічній продукції інших світових компаній. Як зародилося таке підприємство і як змогло завоювати лідируючі позиції та довіру користувачів у всьому світі?

Трохи з історії компанії

Компанія зародилася 1902 року в США в штаті Міннесота і відтоді стрімко йде вперед. Зліт компанії зумовлений, крім усього іншого, важливими не двома складовими: трепетний індивідуальний підхід і наукові розробки. Ось чому ми запрошуємо вас купити захисні напівмаски 3М США оптом в Україні, ми самі довіряємо цій якості.

Зверніть увагу, що з 1930-х роках 3M спрямовує близько 45% свого прибутку в нові науково-дослідні роботи. Ось чому продукція за якістю завжди випереджає конкурентів, має сучасний і стильний вигляд, у ній використовуються тільки гіпоалергенні матеріали. Напівмаски 3М вирізняються зручністю використання, забезпечує щільне прилягання по всьому обличчю контуру незалежно від форми обличчя.

Як каже історія представники компанії 3М, ще в сорокових роках запровадили таку практику, контактувати не тільки з агентами із закупівель, а й відвідувати особисто магазини і торгові центри, щоб розмовляти безпосередньо з користувачами і покупцями. Це дало змогу з перших вуст дізнатися про всі плюси та мінуси продукції, вчасно запровадити необхідні коригування та враховувати побажання клієнтів. То в підсумку, були розроблені цілі серії напівмасок 3М та інших засобів індивідуального захисту з урахуванням потреб різних груп користувачів. Цей маневр, звісно ж, допоміг компанії придбати мільйони постійних і вдячних користувачів.

Що особливого в напівмасках 3М США

Напівмаски 3М USA захищають органи дихання від потрапляння дрібних аерозольних речовин, призначені такі вироби для багаторазового застосування, і вони повинні комплектуватися змінними фільтрами. Маски 3м встановили новий стандарт комфорту і захисту, що одразу оцінили користувачі, адже виробник використовує особливий за структурою клапан видиху Cool Flow ™, що забезпечує захист від газів, парів і різного роду аерозолів, але водночас не скупчується волога під маскою, і ви можете вільно та природно дихати.

Високоякісна продукція 3m помітна і за іншими показниками:

 • Напівмаски використовуються широким асортиментом фільтрів;
 • Вироби вирізняються низькими витратами на обслуговування;
 • Напівмаска 3М USA виготовляється з 2 основних матеріалів: пластик і м'який еластомер;
 • М'який, але щільний обтюратор забезпечує потрібний рівень захисту;
 • Величезний діапазон застосування напівмасок захисних 3 м;
 • Маски 3м виробляються в 3 розмірах, що дає змогу вибрати найбільш зручний варіант.

Багаторазова напівмаска 3М дуже подобається багатьом простотою у використанні та невеликою вагою. Покупці знайдуть також широкий вибір різних фільтрів для комплектації масок. Це можуть бути протипилові фільтри, фільтри з протиаерозольної серії або ж комбіновані варіанти, які можуть захищати одночасно від кількох груп ризику.

Купити оптом напівмаски 3М США рекомендується для проведення зварювальних і шліфувальних робіт, адже напівмаски мають ідеальну сумісність зі зварювальними шоломами і відповідають високим вимогам стандарту.

Розміри та серії напівмасок 3М

Високоякісні та зручні напівмаски 3М відрізняються за конструкцією і виробляються в 3 розмірах. Середня вага напівмаски без фільтрів 450гр, всі моделі мають настроюване наголов'я і силіконовий обтюратор, а наявність клапана видиху забезпечує підвищену зносостійкість. Професіонали в усьому світі рекомендують купити напівмаску 3М оптом для проведення безпечних і продуктивних робіт з отруйними або забруднювальними речовинами як у приміщеннях, так і на вулицях.

Види напівмасок 3М:

 1. Розбірна напівмаска серія 7500;
 2. Нерозбірна напівмаска 3М серії 6200.

За розмірною сіткою відрізняти моделі можна таким чином: малий розмір, середній розмір і великий розмір, якому відповідають цифрові показники зі збільшенням на 100. Наприклад, серія напівмаски 3М 6000 надає для своїх користувачів:

 • 6100 напівмаска 3М - маленький розмір "S";
 • 6200 3М - середній розмір "M";
 • І 6300 3М це найбільший розмір "L".

Чашоподібні формовані напівмаски мають невелику вагу, лицьова частина може важити від 80 г до 136 г залежно від серії та моделі. За наявності фільтра вага захисного пристрою збільшиться. Однак, фільтрувальні напівмаски незалежно від виду широкомасштабно використовуються як у медицині, так і у важкій промисловості.

Як правильно вибрати ЗІЗ за розміром, якщо ви вирішили купити напівмаску 3М USA в Україні з доставкою? Для цього можна користуватися такими правилами:

 • Ширина обличчя: від 117 мм до 135 мм, довжина від 93 мм до 113 мм - відповідає малому розміру S.
 • Довжина обличчя від 104 мм до 123 мм, а ширина від 126 мм до 144 мм - середній розмір напівмаски М.
 • Ширина обличчя від 135 мм до 153 мм, довжина обличчя від 113 мм до 133 мм - підходить великий розмір напівмаски 3М.

Залишити зазначити, що продукт для захисту органів дихання невимогливий. Для догляду достатньо протирати вологою серветкою або промивати проточною водою.

Напівмаска 3М переваги та недоліки

Великим плюсом є той факт, що маску можна використовувати при виконанні найрізноманітніших роботи, для цього достатньо підібрати фільтр. І вам не потрібно буде нову купувати напівмаску 3М USA з доставкою через інтернет-магазин, підібрали новий фільтр, встановили і користуйтеся знову.

Варто зазначити, що фільтри для напівмасок 3М мають байонетне кріплення. Цей вид кріплення фільтра має переважні властивості:

 1. Щоб замінити фільтр не потрібно знімати напівмаску 3М;
 2. Заміна фільтра проводиться за кілька секунд до клацання;
 3. Зміна фільтрів дає змогу використовувати напівмаску довговічний період часу.

Відгуки про напівмаски і респіратори 3 м показують, що в масках легко дихати, модель щільно прилягає до обличчя завдяки еластичному кріпленню навколо потилиці і шиї, немає тиску на вухах. Що важливо, якщо Вам доводиться працювати довгий відрізок часу. Перевагою також є велика сфера застосування, які позитивні аспекти ще варто розглянути:

 1. Напівмаски використовуються в автомобілебудуванні та літакобудуванні;
 2. Виробництво і робота з лакофарбовими матеріалами, нафтопереробка;
 3. Напівмаски виготовляються з гіпоалергенного силікону;
 4. Конструкція не обмежує огляд і не ускладнює мовлення, можна використовувати захисними окулярами;
 5. Доступна вартість напівмасок 3m США оптом в Україні з доставкою в будь-який регіон країни.

Унікальна технологія виробництва вугільних фільтрів є великою перевагою компанія 3М, якщо виникає необхідність вловлювати великі частинки пилу, необхідно встановити передфільтр. Захисні напівмаски 3м США можна використовувати для роботи з хімічними реагентами і з максимальною концентрацією забруднювальної речовини до 50 ГДК.

Серед недоліків цієї продукції можна виділити, що ціна не з бюджетного сегмента, бо щоб зробити хорошу якість, потрібно вкласти по-справжньому хороші матеріали, які самі по собі мають високу собівартість.

У нашому інтернет-магазині Ви можете вигідно замовити респіратор напівмаску 3М, продукція допущена до застосування згідно з європейським стандартом якості. Ми гарантуємо оперативну доставку і високе сервісне обслуговування. Для виробництва з постійною зайнятістю працівників, оптом купити захисну маску 3М USA з доставкою по Україні, на нашому сайті можна, як з фільтрами, так і без фільтрувальних картриджів.


Компанія 3М - купити захисні напівмаски 3М USA

Компанія 3М купити захисні напівмаски 3М USA оптом і вроздріб, будь-який вид оплати, швидка доставка, великий асортимент.