Категорії
Припій для пайки

Припій для пайки  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Пропонуємо припій для пайки з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Припій для пайки в домашніх умовах і на виробництвах

Припій для зварювання являє собою один метал або термопластичний сплав з декількох компонентів у різній пропорції. Кілька металів з'єднуються в певній пропорції, утворюючи припій для пайки для забезпечення необхідної температури плавлення. Однак вироби завжди виготовляються за одним правилом: температура плавлення має бути нижчою за температуру плавлення матеріалів, що з'єднуються.

Припій для пайки міді та латуні виконує важливу роль, пом'якшуючи їхні поверхні. У нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати і замовити припій для пайки за відмінною ціною з доставкою по Україні. Вироби мають різну температуру плавлення.

Для проведення зварювальних робіт можна вибрати і купити припої для пайки 2 видів за температурою плавлення:

 1. Тверді припої для пайки (з температурою плавлення вище 300°С);
 2. М'які (з температурою плавлення до 300°С).

Купити припій для пайки радіодеталей можна олов'яно-свинцевого виду, присутність кожного сплаву впливає на властивості припою. Тому обираючи необхідну модель, враховувати і хімічні властивості цього елемента. У нашому магазині ви можете вибрати і замовити надійні вироби за привабливою ціною, якщо виникнуть питання, зв'яжіться з нашим менеджером, ми будемо раді допомогти вам зробити осмислений вибір.

Припій для пайки металу

Купити припій з флюсом для пайки рекомендується комбінований вид, іноді припій включає дорогоцінні метали типу срібло і золото. Перевага припою з флюсом - це відсутність відмивання. Флюси зазвичай поділяють на кислотні та безкислотні, антикорозійні та захисні. Однак попитом користуються і моделі без флюсу. Багато що залежить від уміння і досвіду користувача.

Припій необхідний у різних галузях, наприклад, затребуваний припій для пайки мідних труб кондиціонера або для пайки мідних проводів. Пайка металів відбувається завдяки змочуванню поверхонь рідким або розплавленим припоєм, який заповнює зазор між двома металевими деталями.

Припої для паяння металу оптом купують для того, щоб у разі необхідності деталі можна було роз'єднати, не порушуючи їхньої цілісності або властивостей. Застосовується для пайки при ремонті теплообмінників, кондиціонерів, холодильників і ремонтно-кузовних роботах в авто слюсарських.

Основні переваги припою для пайки металів різного складу:

 • Одночасно з процесом відбувається термічна обробка металевих заготовок;
 • Завдяки припою Ви можете об'єднати складні за формою деталі;
 • Прийнятна ціна припою для пайки оптом в Україні з доставкою;
 • Можна проводити цей процес у незручних положеннях і важкодоступних місцях;
 • Допускається до роботи для плавлення кольорових металів.

Легкоплавкий сплав металів дозволяє створити герметичне, надійне з'єднання металевих деталей. За статистикою і рейтингом, величезною популярністю користуються олов'яно-свинцеві припої, скорочена назва - ПОС, за якими йде двозначне число, що показує вміст олова у відсотках. Все-таки, необхідно створити певну температуру, що забезпечує хороше змочування припою і взаємну дифузію рідкого припою і металу, що з'єднується, виробу, який з'єднується.

Припій для пайки міді з доставкою

З'єднання різних металів за допомогою введеного між ними розплавленого сполучного матеріалу, користується попитом як для вирішення побутових завдань, так і в промисловій сфері. А під впливом підвищеної температури сама структура припою нагрівається, роблячи його рідким, завдяки чому він відмінно змочує поверхні і може заповнити всі зазори між двома металами, поєднуючи їх.

Припої для міді купити оптом в Україні надається можливість у нашому інтернет-магазині. Також у нас ви можете купити газові пальники для проведення робочого процесу. Матеріал для припою може мати різну форму, проте найпоширеніші у вигляді дроту або прута.

Надає можливість з'єднувати як метали, так і неметали, незалежно від їхньої комбінації. Щоб досягти високо міцного з'єднання, необхідно розплавити припій до такої температури, щоб він міг проникнути в найвужчі щілини з'єднання.

Для з'єднання мідних деталей використовуються припої, з фосфором та інші варіанти. Це надає можливість швидко і легко виправити отримані з'єднання без різання і нового перевстановлення, що неможливо зробити, якщо проводити звичайні зварювальні роботи. Хоча припоєм для пайки найчастіше користуються радіоаматори і домашні майстри, в різних видах діяльності застосуємо цей процес.

Який припій для міді буде відповідним:

 • Перший критерій, достатня і сумісна змочуваність поверхні;
 • Температура плавлення не повинна бути більшою, ніж припій для пайки міді;
 • Припій повинен мати необхідні властивості термостабільності;
 • Для захисту від окислення можна використовувати флюс;
 • А форма випуску може бути у вигляді дроту, бруска, гранула або прутків.

Ефективний припій для пайки також може вироблятися у вигляді порошку або фольги, Ви можете підібрати найзручніший для вас вид, який влаштовує вас за своїми властивостями, характеристиками і, що важливо, ціна припою для пайки міді, повинна теж вас влаштовувати.

Для пайки міді можна використовувати як тверді припої, найчастіше для ремонту водопроводу і холодильника. Також користувач може застосовувати і м'які припої для міді, особливо якщо виконуються ремонтні роботи телевізора або комп'ютерної техніки. Працюючи з міддю дуже легко досягти термостабільності. Проте варто пам'ятати, що для пайки міді чистий свинець не використовують, він не змочує мідь.

Припій для пайки алюмінію оптом в Україні

Щоб виконати з'єднання алюмінієвих деталей рекомендується застосовувати припій на основі срібла, цинку, алюмінію або міді. Також можна використовувати комбіновані моделі, наприклад, алюміній і кремній. Для припою мідних деталей використовують зовсім інший флюс, ніж для з'єднання деталей з алюмінію.

Щоб вибрати найкращий варіант, необхідно враховувати кілька чинників, вірніше, зібрати їх усі воєдино:

 • Вид металів або сплавів, що з'єднуються;
 • Обраний вами спосіб пайки;
 • Слід врахувати форму випуску припою для пайки, паста або твердий прут;
 • Температурні обмеження, термостійкість матеріалів;
 • Корозійна стійкість і розмір деталей;
 • Також слід врахувати необхідну механічну міцність з'єднання.

Купити припій для пайки алюмінію з доставкою Ви можете в нашому магазині за прийнятною ціною і відмінної якості. Для роботи з алюмінієм можна використовувати легко плавні склади припою, які проводяться при низьких температурах і не виробляють великих змін у складі алюмінію.

Загальновизнано вважати процес плавки алюмінієвих деталей складнішим, ніж інші метали. Причина важкої пайки полягає в утворенні оксидної плівки, яка не дає змоги створити хорошу змочуваність алюмінію.

Припій для пайки алюмінію використовується як для ремонту холодильної техніки, так і автомобільних радіаторів і кондиціонерів. Якими перевагами володіє цей спосіб з'єднання металевих виробів, порівняно з аналогічним методом з'єднання за допомогою зварювального обладнання:

 • Під час пайки витрачають менше кількості теплоти;
 • На відміну від зварювання, припій не змінює хімічний склад і технічні властивості основного металу виробів;
 • Пайка припоєм чинить мінімальний термічний вплив на деталі і невелику деформацію в паяних з'єднаннях;
 • Процес пайки вирізняється простотою і легкістю.

Щоб якісно з'єднати алюмінієві деталі за допомогою паяння, необхідно обирати тугоплавкі припої на основі алюмінію, а якщо вам до душі легкоплавкі припої, в їхньому складі має бути цинк, кадмій і олово. Крім цього, алюмінієвий припій може містити мідь і кремній, у різних пропорціях.

Припої для пайки випускають як вітчизняні виробники, так і зарубіжні компанії, найчастіше термін придатності продукту не обмежений. Інтернет-магазин пропонує своїм клієнтам недорого замовити припій для пайки міді та алюмінію з доставкою по Україні, різного сплаву для проведення ремонтних і відновлювальних робіт. Припій дає змогу легко домогтися еластичності та міцності шва, який витримує високі навантаження.

Будемо раді допомогти вам у виборі, відповімо на всі ваші запитання, готові зробити збірне замовлення різних аксесуарів для проведення зварювальних робіт, засоби захисту для зварювання, а також припоїв для пайки. Ми завжди відкриті до різних пропозицій. Наш магазин забезпечить оперативну доставку, оформити ваше замовлення можете на сайті або телефоном, а ми швидко доставимо припій для пайки оптом в Україні.


Припій для пайки

Припій для пайки