Категорії
Маска Stalker

Маска Stalker  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 3 товарів
Показано 1 - 3 из 3 товаров

Пропонуємо маска stalker з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Маски для обличчя Stalker (Сталкер) 100% захист

Панорамні маски Stalker VITA гарантують безпеку працівників, рятувальників, ліквідаторів надзвичайних подій та працівників МНС, вже довгий період часу, у найрізноманітніших країнах світу. Продукція відповідає ГОСТам і має сертифікати відповідності. Основне призначення цього товару - це захист!

Який саме вид захисту можуть вам запропонувати виробники захисного виробу? Повнолицьові маски призначені для захисту, по-перше, органів дихання від шкідливих і отруйних речовин. А по-друге, маски оберігають шкіру обличчя та очі від агресивних хімічних речовин. При цьому забезпечується відмінний панорамний огляд через лінзу.

Сфера застосування захисного аксесуара дуже величезна, наприклад, це незамінний вид захисту під час роботи з пневмо- та електроінструментом та інших роботах, пов'язаних із підвищеною небезпекою травм очей та обличчя в різних галузях промисловості. Заодно користувач отримує захист системи дихання, за наявності небезпечних домішок у повітрі.

Інтернет-магазин Рowertool пропонує своїм відвідувачам повнолицьові маски Stalker з хімічними фільтрами, а також повні набори хімічного захисту костюми Сталкер, з передфільтрами і рукавичками. У нас ви можете замовити великий і малий досвід, ми гарантуємо оперативне відправлення продукції в будь-який регіон України.

Повнолицьові маски Stalker (Китай) купити чи не варто

Незважаючи на багаторічний досвід компанії, у деяких скептичних користувачів може виникнути питання: чи розумно купити маски для обличчя Stalker оптом в Україні, китайського виробництва? Для декого "Китай" може звучати як вирок або ярлик для неякісної та дешевої продукції. Однак, давайте дивитися на речі ширше.

На сьогоднішній день у світі склалася така система, що більшість продукції виробляється на китайських землях, при тому, що власники і розробники знаходяться зовсім в інших країнах. І часто товари виробляються на обладнанні та під наглядом інженерів з Європи.

Тому продукція найвищої якості і виготовляється тільки з перевірених матеріалів. Звісно, кожен користувач сам вирішує, чи купувати йому дорогу продукцію провідних брендів, проте часто доводиться платити лише за ім'я бренду. Або ви можете оптом вигідно купити панорамні маски STALKER для захисту органів дихання, а також обличчя та очей. І насолодитися відмінним результатом і високим рівнем захисту.

Варто також згадати, що багато експертів сходяться на думці, що продукція Stalker є аналогом американської компанії 3М, тільки за більш доступною ціною. Тому, навіщо платити більше, якщо ви можете замовити захисні маски Сталкер повнолицьові з доставкою з гіпоалергенного матеріалу, ефективні та економічні, з довгим терміном служби, на більш вигідних пропозиціях.

Маски Stalker сильні сторони

Однією з яскраво виражених переваг є широкоформатна лінза, яка забезпечує величезний огляд і дає змогу використовувати коригувальні окуляри. Панорамна лінза не спотворює видимість, вирізняється хорошою прозорістю, при цьому користувач абсолютно захищений. Матеріал лінзи має стійкість до абразивного зносу, стійкість до старіння і може використовуватися під час обробки металів з використанням охолоджувальних рідин. Є й інші особливості:

 • Безбарвна лінза вирізняється ударостійкістю;
 • Низький опір диханню;
 • Маска не потребує особливого догляду, легко підтримувати в чистоті;
 • Ціна маски Stalker в Україні пропорційна якості;
 • Продукція використовується у всіх кліматичних зонах і за підвищеної вологості;
 • Моделі мають полегшену конструкцію, що прибирає дискомфорт під час довгого користування;
 • Високоякісний і гіпоалергенний матеріал, для лінзи полікарбонатний матеріал;
 • Широкий спектр захисту від органічних газів і парів, а також були і диму, дрібних аерозолів.

Продукція компанії добре зарекомендувала себе і відгуки про маски Stalker в Україні підтверджують високу ефективність використання і довгий термін застосування. Засоби індивідуального захисту високої якості за прийнятними цінами використовують як для цивільної оборони, так і військові та поліцейські. І звичайно ж, у найрізноманітніших галузях промисловості.

Комплектація захисних масок

Індивідуальний захист органів дихання людини від шкідливих газоподібних і пароподібних речовин досягається за рахунок використання змінних 2 фільтрів. Завдяки цьому, маска має довгий термін експлуатації, досить просто міняти фільтри, і ви можете застосовувати її в найрізноманітніших сферах життя. Ви можете купити маску повнолицьову Stalker без фільтрів і окремо зібрати свою колекцію необхідних фільтрувальних картриджів.

Якщо ж ви точно знаєте, де і за якого об'ємного вмісту кисню ви використовуватимете захисний елемент, рекомендується одразу купити маску Stalker з фільтрами, завдяки їхньому бічному розташуванню створюється ідеальний баланс. Крім цього, маска може комплектуватися передфільтрами, які теж поставляються окремо.

Лінза має захист від подряпин і запотівання, тому ви отримуєте високий рівень захисту і комфорту за доступною вартістю. Багато деталей замінні, у разі поломки або порушення цілісності, Ви можете замінити деталь на іншу і продовжувати користуватися зручною і практичною маскою для захисту органів дихання та обличчя.

Отже, для повного комплекту необхідні змінні хімічні фільтри, захисні плівки проти подряпин і передфільтри. Всі необхідні елементи Ви можете замовити на нашому сайті, наші менеджери точно підберуть всі елементи, які відповідатимуть цій моделі, і ви зможете заощадити на доставці, отримавши весь набір одразу.

Де можна використовувати маску Stalker

Сфера застосування захисних масок дуже велика, як і температурний діапазон для допуску в роботу. Оскільки конструкція маски не ускладнює мовлення і має надійне кріплення фільтрів, захисний елемент використовується на різних виробництвах і представниками рятувальних підрозділів. Також перевагою є той факт, що для масок підходить великий асортимент фільтрувальних картриджів.

Купити маску Stalker недорого можна для захисту органів дихання від шкідливих домішок у разі їхньої концентрації в повітрі до 15 ГДК та об'ємного вмісту кисню не менше ніж 17% і не більше ніж 24%. Універсальна маска може захищати від найрізноманітніших видів отруйних речовин у повітрі, якщо використовувати фільтри широкого спектра, наприклад, від пара подібних і газоподібних речовин.

Лінія обтюрації також вирізняється високою надійністю, як і зручна посадка на голові, тому маска знайшла своє застосування в металургії та на хімічних виробництвах. Фільтрувальні вироби дають змогу безпечно працювати з сипучими матеріалами, і захищають органи дихання від вугільного пилу. У яких ще галузях Ви можете використовувати повнолицьову маску Сталкер:

 • Різні лабораторії та фармацевтика;
 • Хімічна та харчова промисловість;
 • Гірничодобувна та нафтопереробна сфера;
 • Спуск у яму, колодязі або глибокі резервуари;
 • Безпечне перебування в задимлених приміщеннях;
 • Сільське господарство і будівельна сфера.

Повнолицьова захисна маска Stalker 3 і 2 знайшли своє застосування для наукових досліджень, хімічних лабораторіях, також на АЗС. Використання маски допускається за температури до -40 градусів, користувач може перебувати в різних холодильниках барокамерах. Надійна фіксація досягається за допомогою регульованих лямок і фільтри фіксуються різьбовим кріпленням, вам не потрібно переживати, що він не до кінця встановлений. В іншому випадку, встановлення фільтра взагалі неможливе.

Наш магазин готовий надати вам маски Stalker повнолицьові в достатній кількості, ми можемо організувати швидку доставку в будь-який регіон країни. Асортимент продукції регулярно оновлюється, маски Stalker 2 і 3 з панорамними лінзами, стійкими до подряпин і великим вибором картриджів, продаються в різній комплектації. Ми раді будемо відповісти на всі ваші запитання і надати всю необхідну інформацію, щоб Ви могли усвідомлено і правильно повнолицьові захисні купити маски Stalker і у вас залишилися тільки приємні спогади про нашу співпрацю.


Панорамні маски Stalker VITA - відгуки про маски Stalker в Україні

Панорамні маски Stalker VITA, оптом і вроздріб, будь-який вид оплати, доставка по Україні.