Фільтри
Фільтри
Категорії
Засоби безпеки

Засоби безпеки  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 42 товарів
Показано 1 - 30 из 42 товаров

Пропонуємо засоби безпеки з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Засоби безпеки найвищого класу

 Надійні засоби безпеки використовуються в найрізноманітніших видах діяльності, від екстремальних видів спорту до рятувальних операцій. Однак це найбільш затребувані елементи захисту для працівників будівельної та ремонтної промисловості. Якщо страхувальний пояс альпініста використовується лише зрідка, то для роботи, пов'язаної навіть з невеликим рівнем ризику, засоби безпеки необхідні кожну зміну.

 Інтернет-магазин "powertool" пропонує купити засоби безпеки, виготовлені за останніми розробками, з використанням сучасних методів виготовлення і контролю якості. Ми за безпечну працю і тим більше за безпечні розваги. У нас ви знайдете професійні та промислові пристрої для забезпечення безпеки різного рівня, залежно від сфери застосування.

 Щоб забезпечити працівникам належні заходи безпеки під час роботи на деревообробних комбінатах або будівництві, важливо не тільки мати засоби безпеки. Набагато важливіше правильно їх підібрати, застосовувати відповідно до всіх правил і мати в достатній кількості.

 Засоби забезпечення безпеки мають різну специфіку, одні застосовуються тільки в екстрених ситуаціях, інші важливо носити весь час. На кожен вид роботи є своя техніка безпеки, а ми надаємо універсальні та практичні захисні пристосування для будь-якої роботи. Сюди відносяться, діелектричні рукавички, захисні окуляри, наколінники і рукавички, будівельні каски та інші елементи захисту для очей, рук, ніг, обличчя і голови.

 Засоби захисту від падіння з висоти

 Засоби безпеки працівника незамінні речі під час роботи на висоті або під час спуску в колодязі, цистерни та інші глибокі резервуари.

Дехто прагне виготовити страхувальний пояс власноруч, але чи варте це того, щоб так ризикувати своїм життям або життям близьких. Якісний страхувальний безлямковий пояс з формованою спинкою, надійний засіб індивідуального захисту від падіння з висоти.

 Рятувальний пояс може мати додаткові лямки і фіксувальні ремені по спині, залежно від моделі та мети призначення. У нашому інтернет-магазині страхувальний монтажний пояс має найнижчі ціни в регіоні, завжди в наявності, у великому асортименті та з гарантією.

Запобіжний пояс має відмінність за комплектацією:

  • Пояс із тросом
  • Страхувальний пояс канатом
  • Пояс із ланцюгом

 Пояс для страховки під час роботи на висоті, елемент одягу, яким не можна нехтувати. Тому ми підготували для вас вибір не тільки в ціновому діапазоні, на сайті представлені найбільш популярні варіанти від різних виробників.

 Монтажний пояс електрика є основним засобом запобігання працівника від падіння, за умови, що пояс правильно пристебнутий. Насправді, як правильно надягати страхувальну прив'язь із поясом, легко зрозуміти навіть недосвідченому "альпіністу".

 Виробники засобів безпеки спеціально проводять випробування страхувальних прив'язей, щоб споживачі користувалися амуніцією без ризику. Пояс страхувального типу є додатковим опорним елементом для електрика, який виконує роботу на стовпі.

Засоби безпеки електрика мають різне конструктивне виконання, деякі моделі дозволяють приєднання додаткових страхувальних строп або амортизатора, можуть мати світловідбивні елементи. Амортизатор необхідний, щоб зменшити динамічні навантаження на людину під час падіння. Стропи виготовляють зі сталевого каната, поліамідної або синтетичної стрічки, а також із поліамідного каната.

 Захист голови працівника

 Засоби особистої безпеки для захисту голови, одні з найважливіших. Травмування голови може бути летальним, а для цього необов'язково працювати на висоті і впасти невдало, навіть не важкий предмет, що летить з великої висоти, здатний завдати непоправної шкоди. Навіщо ризикувати даремно, коли є високоякісні міцні каски.

На нашому сайті ви знайдете комплектуючі та аксесуари для засобів безпеки. Захисні головні убори випускаються:

  1. загального призначення
  2. спеціального призначення
  3. каски для роботи під землею.

 Вироби високоефективні та мають великий термін служби, купити каску 3М вартує будь-яких зусиль. Це перевірена американська компанія вже довгий час виробляє засоби індивідуального захисту, виробники 3М мають власні технології виробництва і випробувальні лабораторії, тому якість на найвищому рівні.

 Каски будівельні вибираються за розміром і додатково можуть комплектуватися навушниками для захисту вух. Пластмасовий захисний шолом для захисту голови використовують пожежники, військовослужбовці, але найчастіше будівельні бригади. Каски військові як засіб захисту мають фіксувальні лямки, стійкі до високих температур, виготовляються з поліетиленового матеріалу низького тиску.

Залежно від призначення матеріал для фарби може бути:

  • Пластмасовий;
  • Поліетилен;
  • Поліефір;
  • Армований полікарбонат.

 Засоби безпеки для голови виготовляються з полімерних матеріалів, як бонус, може одягатися ліхтар на будівельну каску. Деякі захисні пристосування виготовлені з гуми, поролону або фільтрувального картону, ПВХ матеріалу.

 Сигнально-огорожувальне обладнання

Засоби безпеки для дорожніх служб включають в себе різні загородження і дорожні сигнальні конуси. Пристрої використовуються під час проведення будь-яких будівельних і дорожніх робіт, а також спеціальними службами для огородження місця аварії або ДТП.

Попереджувальні пристрої найчастіше представлені сигнальними стрічками жовтими, жовто-чорними або червоними в білу смужку. Стрічка сигнальна огороджувальна служить візуальним знаком і випускається також з логотипом для огородження відкритих місць роботи.

Огороджувальні засоби безпеки працівників можуть бути представлені ударостійкими сигнальними дорожніми конусами, які вказують напрямок дорожнього руху, можуть розподіляти його або направляти в інший бік. Це пристосування є одним з елементів тимчасової дорожньої розмітки.

 Вимоги до вибору засобів захисту

 Засоби технічної безпеки не повинні бути низької якості, в цьому випадку "дешевий Китай" може призвести до травмування. Захисні каски повинні витримувати вертикальні удари з висоти, без пошкоджень і осколків.

При виконанні багатьох технічних дій, зварювання, шліфування, фарбування предметів або демонтаж будівельного сміття, неминуче потрібно убезпечити органи дихання і частини тіла від негативного впливу. Нехтування заходами безпеки загрожує набуттям хронічних захворювань, інвалідності та існує навіть загроза життю.

Як відомо, життя - це святе і на засобах безпеки не можна економити, не купуючи їх взагалі або обходячись підручними пристосуваннями. Якісні захисні прилади зроблять виконання робочого процесу зручним, комфортним і найголовніше - повністю безпечним.

 Засоби безпеки індивідуальні виготовляти з гіпоалергенних матеріалів. Якщо це будівельна каска, перевірте щоб підкасочний простір належним чином провітрювався. Розмір каски має відповідати, як зрозуміти що це ваш розмір? Після того як на фіксаторі ви виставили найбільш підходящий розмір, покрутіть головою вліво і вправо, каска повинна щільно сидіти на голові, і її посадка не повинна перешкоджати носінню захисних окулярів.

Найпростіші та найдешевші засоби безпеки бувають одноразовими, можуть просто захищати від пилу. У багатьох ситуаціях цього достатньо, але для засобів пожежної безпеки потрібне більш складне обмундирування, зокрема вогнегасники та пожежний інвентар.

Засоби особистої безпеки регулярно проглядаються на предмет пошкоджень і за необхідності замінюються на нові аналоги. Експлуатаційні властивості захисних засобів будуть на висоті, тільки якщо вони в хорошому стані та надійної якості. Найкращі варіанти представлені в нашому каталозі.

Вироби належать до засобів індивідуального захисту органів слуху, голови, очей і шкіри рук. Купуючи захисні засоби безпеки людини на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що прилади повноцінно виконують свої функції, Ви справді вкладаєте у свою безпеку і захист членів сім'ї та співробітників.

 


Засоби безпеки в інтернет магазин powertool з доставкою по всій Україні

Засоби безпеки за найкращими цінами в Україні. Швидка доставка. Будь-який вид оплати.