Фильтры
Фільтри
Категории

Засоби безпеки

Засоби безпеки  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 29 товарів
Подкатегории

Професійний захист голови за доступною ціною тепер в Україні!

Для багатьох будівельних і ремонтних об'єктів дотримання техніки безпеки є пріоритетним, до того ж, це вимога закону. Головний засіб захисту голови це захисна каска. Нехтування цим елементом індивідуального захисту може коштувати робочому життя. Використання каски в місцях підвищеної небезпеки дасть вам змогу уникнути травматизму і спокійно виконувати свою роботу.

Захист для голови буває різний, за конфігурацією, міцністю і вартістю, а найголовніше за призначенням. Один вид вберігає голову від ультрафіолету і термоудару або від знижених температур, інші захищають від пошкодження шкірних покривів обличчя, струсу головного мозку, в разі травми голови.

Нещасні випадки трапляються не тільки на будівельних підприємствах, де щось важке може впасти зверху. Виконуючи роботу у вузьких тунелях, авторемонт в оглядовій ямі, робота за верстатом з гострими краями - всі ці сфери діяльності потребують додаткового та якісного захисту голови.

Ми пропонуємо найпоширеніші засоби індивідуального захисту голови - міцна та сучасна каска. Каталог продукції містить великий вибір різних моделей за кольором, з додатковими комплектуючими елементами та різними цінами, для будь-якого споживача. З нами Ви можете купити захисну каску найкращого виробництва від популярних виробників.

Матеріал для захисних виробів

З чого ж сьогодні виготовляють захисні каски? Адже не тільки від продуманої форми будівельної каски залежить, чи витримає вона удар і як з амортизує. Велику роль у захисті відіграє міцність і склад основного матеріалу.

Виготовляючи каски для захисту голови, виробники обирають особливий сплав пластику ABS, стабілізований під ультрафіолет. Захист голови ефективний не тільки від удару важких предметів, а також від удару електрикою, сонячних променів, крапель розплавленого металу. Характеристика повинна включати в себе міцність, комфорт і довговічність. Широка лінія товару представлена у нас на сайті, має всі необхідні технічні якості для безпечної та довгої експлуатації.

Засоби захисту для голови проходять спеціальну перевірку якості. Для виробництва вибирається ударостійкий матеріал, запатентований у багатьох країнах:

 • Армоване скловолокно полікарбонату;
 • Пластик АВС;
 • Поліетилен;
 • Поліефір вугільної кислоти.

Може здатися, що металева каска матиме більшу міцність, однак це не так. Незважаючи на більшу вагу, вона не забезпечує достатнього захисту. Унікальний захист для голови із пластику забезпечує вільну циркуляцію повітря, таким чином підвищуючи комфорт і має мінімальну вагу 310-340г.

Де ви можете сміливо використовувати пластикову каску

Захист на голову одягається робітникам під час роботи або перебування на території підприємств:

 • Будівельні заходи;
 • Металургія;
 • Гірничодобувна промисловість;
 • Робота в шахті;
 • Лісозаготівля, деревообробна промисловість;
 • Монтажні або ремонтні роботи на висоті.

Засоби захисту голови ГОСТу повинні відповідати беззастережно, від цього залежить рівень порятунку і запобігання травми або струсу голови. Вартість передусім складатиметься від бренду і заводу-виробника, а також залежить від таких чинників, як матеріал виготовлення, наявність підшоломника, можливість кріплення на каску окулярів або світильника, а також цільового застосування.

Різновид захисних касок

Каска безпеки має різні призначення, і ціна захисної каски залежить від її функції. Якісна фарба з плавними краями, що не розколюється і не вигорає на сонці.

Ось кілька найпопулярніших видів:

 • Механічні, мають здатність гасити удари, вам не страшна цегла, що впала, або інструмент.
 • Хімічні - стійкі до впливу металів хімічних препаратів.
 • А температурні будівельні, мають стійкість до високих температур і захищають від впливу електричного струму.

Якщо хтось думає, навіщо купити білу каску для будівництва, це мазкий колір. Насправді біле маркування використовується для керівного складу підприємства, директорів, начальників заводів та інструкторів. А в більшій кількості намагаються купити помаранчеву каску для робітників або будівельників.

Специфіка роботи диктуватиме вибір захисної каски, для виконання роботи з розпеченими металами обирають один вид, для будівництва або роботи на висоті інший, випускають захисні каски для електромонтажників.

Якщо вам потрібна захисна каска для виконання діяльності в спекотний період пори року, а також для приміщень з високою температурою, найкращим варіантом стане вентильований різновид. Спеціальні отвори і простір під каскою, розроблені так, щоб забезпечити систему вентиляції.

Вимоги до якісної каски

Поширений захист голови каски має відповідати найвищим вимогам, це не та сфера, де можна економити, травми голови завжди мають трагічні наслідки.

Обираючи відповідний варіант, насамперед звертайте увагу не на низьку ціну, а на надійного виробника, який добре себе зарекомендував. Вас має цікавити тільки найнадійніший захист, голова ваша гідна цього, зверніть увагу, яким критеріям повинна відповідати захисна каска:

 1. Висока амортизаційна здатність;
 2. Діелектрична міцність;
 3. Оснащена міцністю до перфорації;
 4. Витримувати бічний удар;
 5. Стійкість до знижених температур;
 6. Пожежостійкість;
 7. Округлий і гладкий корпус.

Каски з термопластичних матеріалів, як-от пластик або поліетилен, мають бути оснащені бічними елементами з тугоплавкого матеріалу, для додаткової амортизувальної функції. Захисні каски втрачають механічну міцність під впливом ультрафіолету і теплових сонячних променів. З огляду на цю особливість, такий вид захисту голови не служить понад 3 роки.

Захист голови від ударів має специфічну конструкцію, а для роботи на висоті обирається каска із застібкою під підборіддям. Якщо на корпусі каски з'являються тріщини, вона втрачає свої захисні здібності і потребує заміни. Оснащення всередині може бути з поліетилену або тканих матеріалів, здатних поглинати вологу.

Конструкція ЗІЗ голови

Такий засіб захисту, як каска, складається з двох частин:

 1. Основний корпус;
 2. Ремені та амартизатор.

Елементи всередині захисної каски виготовляються з особливих матеріалів, які не викликають алергічних реакцій або подразнення шкірних покривів. Захисні головні убори мають розмір від 54 до 62 см і оснащені легким регулюванням під необхідний розмір.

Низькопрофільна конструкція має невелику вагу та подовжений виступ у потиличній частині, який додатково захищає шию працівника. Поширена модель каски це з козирком і полями, така конструкція ідеальна для захисту голови від падаючих предметів і не загороджує видимість.

Вибираючи який захист голови купити, проявіть скрупульозність, подивіться на будову, склад матеріалу і конструкцію фіксувальних ременів. Щільні, міцні та комфортні ремені повинні добре фіксувати каску на голові, щоб вона не злітала. Для цього використовують несучу і потиличну стрічку. Фахівці рекомендують, щоб забарвлення було яскравим і його було добре видно в темряві або поганому освітленні, впадало в око здалеку.

Козирок захищає очі не тільки від променів сонця, крапель дощу і пилу, а й від потрапляння дрібних предметів. Бічні поля мають стоки від води і захистять від удару збоку. За конструкцією налобна стрічка прикріплюється до несучих ременів і допомагає каску щільно закріпити на голові.

Індикатор ступеня зносу

Будівельні захисні каски від корпорації 3М, мають специфічне червоне коло на корпусі. Це непроста прикраса дизайну, насправді УФ-індикатор, що вказує на ступінь зносу пластику.

Червоний круглий значок у процесі експлуатації втрачає свою яскравість, це означатиме, що пластиковий корпус зазнав сильного впливу ультрафіолету, через що може стати ламким, і каску відправляють на утилізацію.

Ми зібрали для своїх клієнтів найпопулярніші та найзатребуваніші моделі захисних касок, у нас ви зможете купити захист голови оптом у Харкові, найкраще поєднання ціни та якості.

Надійний захист рук робітника - впевненість у роботі

Захист рук у пріоритеті з багатьох причин. Зокрема, руки робітника найбільш активні члени тіла, які схильні до порізів, проколів, опіків, ударів і саден. Крім цього, несприятливі природні умови, ультрафіолет, вітер і мороз, також мають згубний вплив. Обираючи індивідуальні засоби захисту, слід приділити особливу увагу захисту рук - робочим рукавицям і рукавичкам.

На руки захист є необхідним заходом запобігання не лише несприятливому впливу небезпечних чинників на руки, а й також захищає шкірні покриви від хімічних речовин і шкідливих реагентів, що можуть спричиняти різноманітні висипання та алергічні реакції. У нашому інтернет-магазині підібрані різні види захисних рукавичок і сучасні засоби захисту. Ви зможете відчувати себе впевнено, і захищено в найрізноманітніших ситуаціях.

Купити захист рук не складає труднощів, зверніться до нас по одному з номерів телефонів, зазначених на сайті або скористайтеся кнопкою "Передзвоніть мені". Наші консультанти зв'яжуться з вами найближчим часом. Ми готові запропонувати вам великий вибір захисних рукавичок, за відмінною ціною і з доставкою по всій Україні. Асортимент величезний від спеціалізованих, посилених рукавичок до стандартних трикотажних видів з нанесенням ПВХ.

Засоби індивідуального захисту рук

Засоби захисту рук необхідні не тільки з практичного погляду. Захист від різних ризиків на робочому місці передбачений законодавством, за недотримання нормативів можуть бути призначені штрафи і санкції. До того ж, якщо заздалегідь купити захист рук оптом, це захистить підприємство від різноманітних проблем, і працівники працюватимуть набагато ефективніше та якісніше в рукавичках і рукавицях, ніж без них або з невідповідним захистом рук.

Дійсно, купити захисні рукавички це лише півсправи. Важливо приділити увагу вибору, адже захист рук має відповідати шкідливим виробничим або природним факторам. В іншому разі в ньому немає сенсу і це даремно витрачені гроші, а працівники можуть отримати фізичну шкоду.

Відповідний за своїм призначенням захист рук - це не тільки правильно і гуманно. Насправді, це вигідно для заводу, цеху і підприємства загалом. Адже за отриманий травматизм доведеться оплачувати лікарняні листи, в гіршому випадку інвалідність. А якість праці також впаде, якщо працівники мають на руках синці, садна і скалки. Захист рук рукавички - це завжди вигідно, дешево і надійно.

Захист для рук - види та особливості

Засоби захисту рук ДСТУ повинні відповідати якості та рівню захисту для певного виду роботи. Деякі види рукавичок, незважаючи на високий рівень захисту, як і раніше, зберігають хорошу чутливість рук або гарантують надійне захоплення. У будь-якому разі, якщо вам довго доводиться виконувати роботу в захисних рукавичках, обирайте види з трикотажною натуральною основою, яка зберігає гарний повітрообмін і перешкоджає накопиченню поту.

Приміром, рукавички трикотажні з латексним покриттям долоні мають основу 100% бавовна, а натуральний латекс лише покриває хапальну долю і кінчики пальців. Найбільш вразлива частина руки отримує захисний бар'єр, а завдяки трикотажній тильній стороні долоні, шкіра продовжує дихати і випаровується частина тепла і вологи.

Який захист рук Ви можете знайти в нашому каталозі:

 • Рукавички для захисту від механічних впливів
 • Антивібраційні робочі рукавички
 • Рукавички для захисту від механічних впливів і підвищених температур
 • Трикотажні рукавички з нанесенням нітрилу
 • Робочі рукавички ХБ з точкою ПВХ

Захист для рук також необхідний від підвищених і знижених температур. Звісно, вид рукавичок відрізнятиметься, також враховуються ступінь небезпеки. Наприклад, захист рук від підвищених температур може мати на увазі роботу в спекотну пору року, і головним критерієм буде зберегти хороший повітрообмін, захист від ультрафіолету і комфорт.

А якщо працівникові доведеться працювати зі зварювальним обладнанням або гарячими печами, то захист рук матиме на увазі зовсім інші критерії. Зокрема, герметичність, міцність, термостійкість і зносостійкість. Захист рук від знижених температур досягається за рахунок додаткового шару утеплювача.

У такому разі ми пропонуємо комбіновані або замшеві краги. Залежно від діапазону температур для деяких видів робіт підійдуть брезентові двоспальні рукавиці, а для інших гарний захист рук означатиме застосування алюмінізованих краг зварника.

Захист рук від загального виробничого бруду і пилу

Трикотажний захист рук з обливанням найпоширеніший і найпрактичніший варіант. Багатьом відомі рукавички для захисту рук типу "Вампірки" візуально ніби облиті червоною кров'ю. Насправді це захисні речовини типу нітрилу, поліуретану, латексу.

Переважно, щоб шар, що контактує зі шкірою, був виконаний із тканин з хорошими гігієнічними властивостями (бавовна). Тканина має бути приємною під час торкання руки і не викликати алергію. Тільки тоді буде надано високоефективний захист рук, без будь-яких наслідків для здоров'я працівника.

Захисні рукавички ХБ прекрасно захищають руки працівника від натирань, дрібних порізів і подряпин. Сучасні виробники для підвищення чіпкості та для антиковзання покривають долоню і пальці ПВХ крапкою, смужками різними малюнками. На нашому сайті ви зможете замовити гуртом і вроздріб різні трикотажні рукавички з ПВХ крапкою - це надійний захист рук для побутового та виробничого застосування.

Засоби індивідуального захисту рук рукавички ДСТУ найбільш простий і надійний спосіб зберегти шкіру рук і суглоби в належному стані, без придбання хронічних захворювань, а також зберігають працездатність на довгі роки.

На нашому сайті ви знайдете найбільш затребуваний і сучасний захист рук робітників різних галузей. Продукція виконана з міцних матеріалів, що витримують навантаження відповідно до галузі застосування.

Захист для рук від хімічного впливу і мікроорганізмів

Щоб знизити втому рук, виробники спеціально розробляють анатомічну форму рукавичок. Ось чому гумові та латексні рукавички вже мають форми правої і лівої руки і повинні відповідати певному розміру. Захист рук від бактерій і вірусів досягається використанням таких виробів:

 • Латексні захисні рукавички;
 • Рукавички нітрилові неопудрені;
 • Латексні рукавички з текстурованими кінчиками пальців для надійного захоплення;
 • Гіпоалергенні латексні рукавички підвищеної міцності.

Як відомо, непудровані рукавички ідеальний варіант для людей схильних до алергічних реакцій. Відсутність пудри на внутрішній стороні рукавичок зменшує ймовірність астматичних проявів у працівників. Належний рівень захисту досягається за рахунок безшовного методу виробництва.

Захист рук для лабораторних робіт це, перш за все, нітрилові неопудрені рукавички, вони довговічніші та економічніші за рукавички з латексу або вінілу. Також багато тонких нітрилових рукавичок схвалено для контакту з харчовими продуктами і для сфери громадського харчування.

Фактори, що впливають на рівень захисту

На ступені захисту рук істотно позначитися не тільки вид рукавичок, матеріал виготовлення, крій і довжина виробу. Іноді невеликі чинники можуть зіграти важливу роль. Про правильний вибір рукавичок, щоб вони відповідали своєму призначенню і сфері застосування, ми розповіли вам вище. Тепер поділимося деякими секретами, що може вплинути на такий захист рук як рукавички негативно:

 • Неправильно підібраний розмір. Якщо розмір менший за необхідний, рукавички, найімовірніше, швидко прийдуть у непридатність і порвуться. Великий розмір знижує ефективність роботи і заподіює дискомфорт користувачеві.
 • Вид манжета. Від цього невеликого елемента залежить, як надійно рукавичка буде зафіксована на руці. Манжет буває твердий, еластичний, трикотажна гумка з оверлоком по краю. Розширений манжет для легкого зняття або валиком, якщо це латексні рукавички.
 • Повне або часткове покриття захисним матеріалом. Від цього залежить призначення і терморегулювальні властивості захисних рукавичок. Чим агресивніша речовина, тим збільшується площа покриття.
 • Довжина захисних засобів для рук. Ступінь розпилення несприятливих факторів підкаже вам необхідний розмір захисних рукавичок за висотою.

Будемо раді, якщо ці невеликі рекомендації виявилися для вас корисними. Але на нашому сайті ви можете замовити і купити захист для рук різного виду і якості, великий вибір у ціновому діапазоні.

Захисні робочі наколінники з доставкою оптом від Рowertool

Наколінники - це спеціальне пристосування, один із засобів індивідуального захисту для проведення безпечних робіт. Не тільки для проведення комфортних робіт використовуються будівельні наколінники, основна функція - це захистити коліна і уникнути пошкодження підлогових покриттів.

Захисні наколінники сприяють якісним роботам, адже захищають коліна і суглоби працівника та оберігають підлогове покриття від подряпин і тріщин. Якщо регулярно піддавати чашечку колінного суглоба тиску і натиранню, можуть виникнути пошкодження, що призводить до захворювань та інвалідності.

Купити наколінники захисні оптом в Україні виникає необхідність для захисту від механічних впливів, також під час контакту з гарячими поверхнями або навпаки від переохолодження. Будь-який процес роботи може перетворитися на тортури, якщо довго доводиться стояти на колінах без будь-яких захисних пристосувань.

иаколінники для ремонту зручні та практичні, багато моделей мають амортизувальні прокладки та стійкий до стирання. Ефективний захист колінних суглобів під час тривалого перебування на колінах забезпечено, і ви маєте гідний зовнішній вигляд. Будівельні наколінники дають змогу швидко, без затримок переходити від одного об'єкта до іншого, не потрібно носити за собою якісь шматки тканини. До того ж, наколінник захистить у разі падіння.

Наколінники для прибирання використовують дуже часто клінінгові компанії. Так співробітники можуть проводити якісну роботу, дістатися до найвіддаленіших куточків і не пошкодити підлогове покриття. Захист від дрібних гострих предметів, які можуть перебувати на підлозі, деталей дитячого конструктора тощо, всі моделі мають регульовані ремені для хорошої фіксації на нозі й унеможливлюють сповзання під час роботи або ходьби.

Наколінники плиточника незамінні аксесуари спецодягу, оскільки працівнику доводиться працювати на грубих поверхнях і потрібен захист колін від переохолодження, також подібний захист може знадобитися в сільському господарстві. Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент захисних наколінників, які знижують навантаження на суглоби і можуть бути використані в найрізноманітніших областях.

Купити наколінники для роботи в шахті просто необхідність, а не питання комфорту. Пристосування розподіляють навантаження, унеможливлюють ковзання по опорній поверхні та мінімізують тертя суглобів. Захисні вироби відрізняються зносостійкістю, мають довгий термін експлуатації та міцність, забезпечують надійний захист. На сторінках нашого магазину ви знайдете багато видів, які захищають коліна або навіть від коліна до стопи, для проведення різних робочих процедур.

Силіконові будівельні наколінники

Найчастіша опція - це будівельна сфера застосування наколінників, які можуть виготовлятися з пластмаси або силікону. Другі, володіють великими перевагами, досить стійкі і легко переносять навіть найскладніші робочі моменти.

Для запобігання травм коліна потрібні робочі наколінники, які дають змогу вільно спиратися на коліна як сантехнікам, будівельникам або промисловим альпіністам. За своєю структурою наколінники нагадують чашу, що повторює контури тіла. Моделі можуть виготовлятися з натуральних або синтетичних матеріалів, вибираючи, необхідно враховувати і цей аспект. Вартість наколінників робочих оптом в Україні залежить від виробника і розміру силіконової подушки.

Силіконові наколінники робочі мають високу термостійкість і вологонепроникність, забезпечують рівномірне навантаження. Перевагою є за структурою оптимальний розмір моделі та зручні кріплення, що не сковують рухи під час виконання робіт. Щоб збільшити зносостійкість, такі пристрої покривають спеціальною гелевою текстурою, щоб унеможливити деформацію підлогового покриття.

Наколінники купити можна з антивібраційним гелевим шаром, що зменшує втому під час довгих експлуатаційних процесів. Перевірені та надійні моделі представлено на нашому сайті, менеджери нададуть детальну консультацію та дадуть відповіді на всі ваші запитання, допоможуть оформити замовлення з доставкою по всій території України, наколінник можете отримати швидко, будь-якою зручною для вас поштовою службою.

Наколінники будівельні купити зі спеціальними кріпленнями для надійної фіксації, для безпечного для колінних суглобів, укладання плитки, ламінату або паркету, навіть укладання гнучкої черепиці на покрівлі. Гелева основа, якщо Вам доводиться довго працювати на колінах, буквально приймає форму вашого коліна, у такий спосіб забезпечуючи найбільш зручні умови роботи.

Професійні наколінники

Наколінники робочі з твердою пластмасовою основою мають на увазі, що ви будете виконувати роботу на твердій основі, наприклад, укладання тротуарної плитки. Зсередини моделі мають м'яку поролонову основу для комфортного захисту. Стандартні наколінники мають 2 регульовані фіксатори, які налаштовуються за довжиною. Іноді застібка виконана у вигляді липучки, яка розташована по всій довжині, для підгону під індивідуальний розмір.

Опорна поверхня наколінників може також виготовлятися з гуми. Для проведення безпечних видів робіт на гладкій поверхні необхідна хороша адгезія або прилипаємість, ось тоді на виручку приходять будівельні наколінники з гумовим покриттям.

Наколінники будівельні відгуки заслужили тільки позитивні від постійних користувачів. Професійні серії рідко бувають універсального застосування, необхідно вибрати наколінники робочі, які будуть підходити саме вам для виконання певних видів робіт, пов'язаних з вологою, холодом, твердою або ковзною поверхнею.

Купити професійні будівельні наколінники, які мають виступаючий панцир з ПВХ, чудове рішення для вуличних робіт і укладання тротуарної плитки або бруківки, але не для проведення покрівельних робіт. Жорстка основа захисних наколінників при похилих поверхнях може створити небезпеку падіння з даху.

Найбільш популярні і користуються максимальним попитом це робочі наколінники з подвійною силіконовою подушкою, гелевим наповнювачем з внутрішньої сторони.

Основні види захисних наколінників

Наколінники робочі, всі види, не дихаючі. Під час вибору наколінників, звертайте увагу на внутрішню частину, моделі можуть мати заглиблення для вентиляції. Варто зазначити, що глибока чаша наколінників дає змогу максимального обхвату коліна і сподобається багатьом працівникам, під час виконання інших операцій.

Наколінники для будівельних робіт розрізняють:

 • Захисні наколінники для вуличних робіт;
 • Наколінники робочі для робіт всередині приміщення.

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити з доставкою робочі наколінники різного виду, ми допоможемо вам підібрати найкращий варіант, з урахуванням сфери застосування. Високі наколінники, створюють певної бар'єр від підвищених і знижених температур, але для виконання робочого процесу може знадобитися через мірне нагинанні спини, що призведе до швидкої втомлюючись майстер працівника.

Наколінники захисні робочі купити оптом з доставкою по Україні для виробничих і побутових цілей, Ви можете за вигідною ціною на нашому сайті. Ми забезпечимо оперативну відправку і грамотну консультацію. Захисні вироби виробляються з міцних і надійних матеріалів, не вимагають особливого догляду, досить протерти вологою тканиною або струсити.

Захисні наколінники допоможуть вам уникнути ковзання по площині, і при цьому сама поверхня захищена від пошкоджень і подряпин. Таке пристосування має бути у кожного монтажника, до того ж, ціна робочих наколінників оптом в Україні, цілком прийнятна. Засоби індивідуального захисту дають змогу не тільки збільшити якість робіт, а й оберігає здоров'я працівника.

Види наколінників для будівельників можуть мати різну за шириною і глибиною чашу, різні види застібок і різний захисний матеріал. Наколінники повинні відповідати таким вимогам:

 • Достатня площа опори, захисний аксесуар має забезпечити стійкість;
 • Оптимальна товщина захисної чаші. Занадто висока створює дискомфорт, викликає додаткову піднятість коліна;
 • Якість підкладки, вона необхідна не тільки для теплоізоляційних властивостей, а й зменшує тиск на колінний суглоб;
 • Ціна робочих захисних наколінників оптом в Україні має бути співмірною якості виготовлення;
 • Фіксатори або ремінці, іноді моделі мають липучку, в будь-якому випадку має проводитися надійна фіксація наколінників.

Наш сайт надає вам вигідну можливість купити оптом робочі наколінники захисні з доставкою в будь-який регіон України, за прийнятною ціною і надійного виробництва. Телефонуйте нам просто зараз!

Показано 1 - 29 из 29 товаров

Предлагаем засоби безпеки с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Засоби безпеки найвищого класу

 Надійні засоби безпеки використовуються в найрізноманітніших видах діяльності, від екстремальних видів спорту до рятувальних операцій. Однак це найбільш затребувані елементи захисту для працівників будівельної та ремонтної промисловості. Якщо страхувальний пояс альпініста використовується лише зрідка, то для роботи, пов'язаної навіть з невеликим рівнем ризику, засоби безпеки необхідні кожну зміну.

 Інтернет-магазин "powertool" пропонує купити засоби безпеки, виготовлені за останніми розробками, з використанням сучасних методів виготовлення і контролю якості. Ми за безпечну працю і тим більше за безпечні розваги. У нас ви знайдете професійні та промислові пристрої для забезпечення безпеки різного рівня, залежно від сфери застосування.

 Щоб забезпечити працівникам належні заходи безпеки під час роботи на деревообробних комбінатах або будівництві, важливо не тільки мати засоби безпеки. Набагато важливіше правильно їх підібрати, застосовувати відповідно до всіх правил і мати в достатній кількості.

 Засоби забезпечення безпеки мають різну специфіку, одні застосовуються тільки в екстрених ситуаціях, інші важливо носити весь час. На кожен вид роботи є своя техніка безпеки, а ми надаємо універсальні та практичні захисні пристосування для будь-якої роботи. Сюди відносяться, діелектричні рукавички, захисні окуляри, наколінники і рукавички, будівельні каски та інші елементи захисту для очей, рук, ніг, обличчя і голови.

 Засоби захисту від падіння з висоти

 Засоби безпеки працівника незамінні речі під час роботи на висоті або під час спуску в колодязі, цистерни та інші глибокі резервуари.

Дехто прагне виготовити страхувальний пояс власноруч, але чи варте це того, щоб так ризикувати своїм життям або життям близьких. Якісний страхувальний безлямковий пояс з формованою спинкою, надійний засіб індивідуального захисту від падіння з висоти.

 Рятувальний пояс може мати додаткові лямки і фіксувальні ремені по спині, залежно від моделі та мети призначення. У нашому інтернет-магазині страхувальний монтажний пояс має найнижчі ціни в регіоні, завжди в наявності, у великому асортименті та з гарантією.

Запобіжний пояс має відмінність за комплектацією:

 • Пояс із тросом
 • Страхувальний пояс канатом
 • Пояс із ланцюгом

 Пояс для страховки під час роботи на висоті, елемент одягу, яким не можна нехтувати. Тому ми підготували для вас вибір не тільки в ціновому діапазоні, на сайті представлені найбільш популярні варіанти від різних виробників.

 Монтажний пояс електрика є основним засобом запобігання працівника від падіння, за умови, що пояс правильно пристебнутий. Насправді, як правильно надягати страхувальну прив'язь із поясом, легко зрозуміти навіть недосвідченому "альпіністу".

 Виробники засобів безпеки спеціально проводять випробування страхувальних прив'язей, щоб споживачі користувалися амуніцією без ризику. Пояс страхувального типу є додатковим опорним елементом для електрика, який виконує роботу на стовпі.

Засоби безпеки електрика мають різне конструктивне виконання, деякі моделі дозволяють приєднання додаткових страхувальних строп або амортизатора, можуть мати світловідбивні елементи. Амортизатор необхідний, щоб зменшити динамічні навантаження на людину під час падіння. Стропи виготовляють зі сталевого каната, поліамідної або синтетичної стрічки, а також із поліамідного каната.

 Захист голови працівника

 Засоби особистої безпеки для захисту голови, одні з найважливіших. Травмування голови може бути летальним, а для цього необов'язково працювати на висоті і впасти невдало, навіть не важкий предмет, що летить з великої висоти, здатний завдати непоправної шкоди. Навіщо ризикувати даремно, коли є високоякісні міцні каски.

На нашому сайті ви знайдете комплектуючі та аксесуари для засобів безпеки. Захисні головні убори випускаються:

 1. загального призначення
 2. спеціального призначення
 3. каски для роботи під землею.

 Вироби високоефективні та мають великий термін служби, купити каску 3М вартує будь-яких зусиль. Це перевірена американська компанія вже довгий час виробляє засоби індивідуального захисту, виробники 3М мають власні технології виробництва і випробувальні лабораторії, тому якість на найвищому рівні.

 Каски будівельні вибираються за розміром і додатково можуть комплектуватися навушниками для захисту вух. Пластмасовий захисний шолом для захисту голови використовують пожежники, військовослужбовці, але найчастіше будівельні бригади. Каски військові як засіб захисту мають фіксувальні лямки, стійкі до високих температур, виготовляються з поліетиленового матеріалу низького тиску.

Залежно від призначення матеріал для фарби може бути:

 • Пластмасовий;
 • Поліетилен;
 • Поліефір;
 • Армований полікарбонат.

 Засоби безпеки для голови виготовляються з полімерних матеріалів, як бонус, може одягатися ліхтар на будівельну каску. Деякі захисні пристосування виготовлені з гуми, поролону або фільтрувального картону, ПВХ матеріалу.

 Сигнально-огорожувальне обладнання

Засоби безпеки для дорожніх служб включають в себе різні загородження і дорожні сигнальні конуси. Пристрої використовуються під час проведення будь-яких будівельних і дорожніх робіт, а також спеціальними службами для огородження місця аварії або ДТП.

Попереджувальні пристрої найчастіше представлені сигнальними стрічками жовтими, жовто-чорними або червоними в білу смужку. Стрічка сигнальна огороджувальна служить візуальним знаком і випускається також з логотипом для огородження відкритих місць роботи.

Огороджувальні засоби безпеки працівників можуть бути представлені ударостійкими сигнальними дорожніми конусами, які вказують напрямок дорожнього руху, можуть розподіляти його або направляти в інший бік. Це пристосування є одним з елементів тимчасової дорожньої розмітки.

 Вимоги до вибору засобів захисту

 Засоби технічної безпеки не повинні бути низької якості, в цьому випадку "дешевий Китай" може призвести до травмування. Захисні каски повинні витримувати вертикальні удари з висоти, без пошкоджень і осколків.

При виконанні багатьох технічних дій, зварювання, шліфування, фарбування предметів або демонтаж будівельного сміття, неминуче потрібно убезпечити органи дихання і частини тіла від негативного впливу. Нехтування заходами безпеки загрожує набуттям хронічних захворювань, інвалідності та існує навіть загроза життю.

Як відомо, життя - це святе і на засобах безпеки не можна економити, не купуючи їх взагалі або обходячись підручними пристосуваннями. Якісні захисні прилади зроблять виконання робочого процесу зручним, комфортним і найголовніше - повністю безпечним.

 Засоби безпеки індивідуальні виготовляти з гіпоалергенних матеріалів. Якщо це будівельна каска, перевірте щоб підкасочний простір належним чином провітрювався. Розмір каски має відповідати, як зрозуміти що це ваш розмір? Після того як на фіксаторі ви виставили найбільш підходящий розмір, покрутіть головою вліво і вправо, каска повинна щільно сидіти на голові, і її посадка не повинна перешкоджати носінню захисних окулярів.

Найпростіші та найдешевші засоби безпеки бувають одноразовими, можуть просто захищати від пилу. У багатьох ситуаціях цього достатньо, але для засобів пожежної безпеки потрібне більш складне обмундирування, зокрема вогнегасники та пожежний інвентар.

Засоби особистої безпеки регулярно проглядаються на предмет пошкоджень і за необхідності замінюються на нові аналоги. Експлуатаційні властивості захисних засобів будуть на висоті, тільки якщо вони в хорошому стані та надійної якості. Найкращі варіанти представлені в нашому каталозі.

Вироби належать до засобів індивідуального захисту органів слуху, голови, очей і шкіри рук. Купуючи захисні засоби безпеки людини на нашому сайті, ви можете бути впевнені, що прилади повноцінно виконують свої функції, Ви справді вкладаєте у свою безпеку і захист членів сім'ї та співробітників.

 


Засоби безпеки в інтернет магазин powertool з доставкою по всій Україні

Засоби безпеки за найкращими цінами в Україні. Швидка доставка. Будь-який вид оплати.