Категорії
Безлямкові пояси

Безлямкові пояси  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 7 товарів
Показано 1 - 7 из 7 товаров

Пропонуємо безлямкові пояси з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Безлямковий пояс із кушаком - зручно та надійно

Засоби індивідуального захисту для позиціонування - це монтажний пояс із кушаком або спинною опорою. Аналіз виробничого травматизму показує, що при виконанні різних робіт на висоті, відбуваються нещасні випадки, адже працівник не тільки перебуває на певній відстані від землі, а й робоча поверхня може бути похилою, робочий настил може не мати огорожі. Для таких ситуацій купити безлямковий пояс для безпечного позиціонування і виконання різних маніпуляцій на висоті, є дотриманням техніки безпеки.

Пояс страхувальний безлямковий для утримання працівника, спеціально розробляється з дотриманням усіх органічних потреб. Такі пристосування призначені не для зупинки падіння, а для контролю знаходження працівника в безпечній зоні. Монтажні пояси комплектуються необхідними пристосуваннями, регулятором довжини стропа, карабінами, страхувальними канатами, запобіжними стропами та іншими спеціальними елементами страхування.

Запобіжні пояси для роботи на висоті мають зручне регулювання натягу, що забезпечує максимальний рівень безпеки та комфорту. При цьому моделі відповідають загальним вимогам до поясів з кушаком. А в нашому інтернет-магазині Ви можете замовити безлямковий пояс з кушаком з регулятором по талії, обираючи відповідну модель, не варто забувати, що монтажні пояси без лямок не призначені для зупинки та падіння.

Будівельний пояс регулюється по талії від 640 мм до 1500 мм, при цьому ширина пояса по всій довжині має бути не менше 83 мм. Існують певні обмеження за ваговою категорією, пояс має бути не більше 2 кг. У нашому каталозі ви знайдете практичні та надійні моделі, які можна застосувати при виконанні вогневих робіт на висоті (електрозварювання, газозварювання), а також при роботах, де існує загроза пошкодження стропа.

Поясний ремінь для монтажних робіт випробовує статичним навантаженням силою 7 кН (700 кгс), а синтетичні несучі частини поясів (стропи і ремінь) силою 15 кН (1500 кгс). Тестування є важливою частиною виробництва, оскільки засоби індивідуального захисту відповідають за життя користувача. Безлямкові пояси здатні витримати динамічне навантаження до 4 кН (400 кгс). Отже, основна функція безлямкового пояса - це утримувальна страховка, як додаткова опора, а широкий пояс допомагає уникнути розвитку різних захворювань спини і не тільки. Поговоримо про його важливу роль далі.

Навіщо монтажний пояс випускається з кушаком

Що являє собою кушак безлямкового пояса? На вигляд це широка прокладка під ремінь, яка виконує дві основні функції. По-перше, вона призначена для зручності користувача. Розміри кушака, матеріал і розташування кілець, все продумується для поліпшення експлуатаційних властивостей і комфортабельності.

А друге завдання, з яким справляється широкий кушак монтажного пояса - це захист спини. З огляду на те, що пояс повинен кріпитися надійно, а іноді сильно тиснути на тіло робітника, кушак так само виконує роль розподільника навантаження. Елемент виготовляється з міцних синтетичних матеріалів, які стійкі до впливу сонячних променів і перепаду температур, найчастіше моделі мають отвори для вентиляції.

Безлямковий пояс будівельний купити рекомендується для проведення безпечних видів робіт на висоті, виробляються різні види поясів, всі вони мають спеціальні кільця. Додаткові кільця на поясі мають спеціальну форму (додатковий вигин) для зручного зачеплення карабіном.

Незалежно від виду, страхувальні пояси монтажника розробляються таким чином, щоб навіть за сильного натягу, не порушувався кровообіг і не було шкоди шкірним покривам.

Комплектуючі монтажного пояса без лямок

Додаткові страхувальні елементи вкрай необхідні для облаштування безпечного робочого місця, і щоб безлямковий пояс правильно забезпечував належний рівень захисту. Одним з основних елементів, без яких неможливе використання страхувального пояса це стропи.

Монтажний безлямковий пояс має 2 додаткових бічних з'єднувальних кільця, призначених для фіксації стропа. Строп безлямкового пояса з'єднаний з анкерною точкою або охоплює елемент конструкції, використовуючи його як опору. Строп під час роботи натягнутий, і підтримує робітника, оберігаючи його від падіння.

У такому поясі передбачено два додаткових бічних сполучних кільця для стропа. Які найпоширеніші види страхувальних поясів зі стропами зустрічаються:

 • Монтажний пояс із ланцюговим стропом;
 • З канатним стропом;
 • Пояс зі стрічковим стропом;
 • Страхувальний пояс або зі стропом із плетеного шнура;
 • Безлямковий пояс із двома канатними стропами.

Будівельні пояси комплектуються різними видами стропів, які підбираються за метою призначення. Для застосування пояса під час проведення електрозварювальних робіт на висоті, де може статися механічне пошкодження стропа, допускається до роботи тільки ланцюговий строп.

І знову-таки, якщо планується проводити роботу на висоті, де можливий контакт з електрикою, то найкращим варіантом буде стрічковий строп для безрамкового пояса. Якщо Ви вже вирішили купити пояс страхувальний безрамковий оптом в Україні, наші менеджери-консультанти допоможуть вам підібрати відповідний варіант для безпечних робіт на висоті. Довжина стропа визначається технічними умовами на пояс конкретної конституції. При цьому, кромки металевих деталей притуплені, що перешкоджає стиранню капронових стропів і стрічок.

Крім стропів, запобіжні безлямкові пояси комплектуються карабінами, які використовуються для кріплення пристосувань до пояса,

всі металеві деталі поясів мають антикорозійне покриття, що значно подовжує термін служби.

Використовують карабіни двох видів, малий розмір - розкриття 20мм, для вузлів пояса і карабін великий 55мм, що дає можливість фіксації за різні елементи конструкції. Будь-які карабіни оснащуються спеціальним пристроєм, від випадкового розкриття, що підвищує рівень безпеки працівника на висоті.

Правила вибору і застосування безлямкового пояса

Захисний запобіжний пояс забезпечує постійне перебування працівників у безпечній області, не даючи йому наблизитися до краю даху або уступу. Свою функцію він виконуватиме тільки за умови правильного використання цього страхувального елемента. Наприклад, запобіжний пояс повинен щільно прилягати до тіла людини, розміщуватися вище талії - на рівні нижніх ребер.

Щоб правильно вибрати пояс для висотних робіт, зверніть увагу на такі моменти:

 • Основний матеріал виготовлення повинен бути міцним, мати високі технічні характеристики.
 • Важливу роль відіграє ремонтнопридатність конкретної моделі;
 • Залежно від виду робіт вибирається розмір карабіна;
 • Приділяється увага вибору розміру пояса;
 • Підбірка необхідної кількості стропів і файлів.

Пояс монтажний безлямковий працює в парі з трапецієподібними і овальними карабінами, також використовується грушоподібний карабін, універсальний карабін або пожежний сполучний карабін з фіксатором. Ширина ременя від 43 мм і більше. Перед початком робіт перевіряйте працездатність карабіна і складові частини всього пояса. Види страхувальних поясів, перш за все, мають на увазі різноманітність запобіжних строп.

Грамотно продумана комплектація страхувального пояса забезпечує не тільки високий ступінь захисту під час роботи на висоті, а також зручність користування. Фактично пояси для монтажних робіт мають універсальний розмір завдяки можливості регулювання, будь-який елемент страхувального обладнання має стійкість до зношування.

Пояс запобіжний безлямковий має такі розміри:

 • L - обхват талії від 1100 мм до 1500 мм;
 • S - обхват талії 640 мм до 1000 мм;
 • M - обхват талії від 850 мм до 1300 мм.

Безлямкові пояси незамінні під час роботи на висоті в умовах сильного вітру, слизького покриття та інших несприятливих факторів. Інтернет-магазин "Powertool" має багатий асортимент безлямкових поясів, що дає можливість вибрати найкращі варіанти в ціновому діапазоні і за технічними характеристиками.

На нашому сайті ви можете купити безлямкові пояси з доставкою в Україні, отримати додаткову консультацію і відмінне сервісне обслуговування. Нашими головними перевагами на ринку є низька ціна безрамкового пояса для висотних робіт і відмінна якість продукції. Ми чекаємо вашого дзвінка!


Безлямковий запобіжний і будівельний пояс, купити безлямкові пояси з доставкою в Україні

Безлямковий пояс із двома канатними стропами, купити пояс страхувальний безлямковий оптом в Україні