Категорії
Карабіни

Карабіни  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 7 товарів
Показано 1 - 7 из 7 товаров

Пропонуємо карабіни з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Професійні карабіни для всіх професій


Кріплення карабін, важливий елемент для занять екстремальними видами спорту і промисловим альпінізмом. Карабіни виробляються з легкого, але міцного матеріалу, може застосовуватися гаряче кування для полегшеної конструкції.

Карабін з муфтою призначений для швидких і легких створінь якорів, для закріплення мотузок і тросів, різного спорядження один до одного або з'єднання з якірною системою. В інтернет-магазині "Рowertool" підібрані найбільш затребувані види карабінів, які допоможуть вам безпечно займатися скелелазінням, фрірайдом, промальпінізмом і використовувати спорядження під час рятувальних операцій, а також для захисту від падіння з висоти при виконанні різних маніпуляцій.

Туристичні карабіни як сполучна ланка для мотузки часто нагадують собою скобу або гачок. Захистом від непередбаченого відкриття служить спеціальний замок або запобіжна муфта. Виробляють різні види карабінів, які можуть бути різними за своїм призначенням, потужністю і матеріалом виробництва. Природно, для підняття вантажів використовують виробничі потужні карабіни.

Альпіністські карабіни переважно легкі за вагою, що є великим плюсом. Не варто забувати, що туристу або альпіністові доводиться нести весь вантаж на собі, тому кожен зайвий грам буде відчуватися. Карабіни можуть мати різне навантаження по головній осі, по короткій осі і навантаження з відкритою муфтою і закритою засувкою.

Карабіни для альпінізму недорого купити надається можливість на нашому сайті з доставкою в будь-яке місто України, достатньо залишити заявку або здійснити покупку через кошик. Багатофункціональні карабіни забезпечують надійне і безпроблемне вщелківаніе в будь-які елементи спорядження, в тому числі, стопери і в шлямбури. Ергономічна конструкція сприяє швидкості використання.

Види карабінів по металу

Карабіни для спорядження - необхідний інгредієнт для складання запобіжного пояса під час роботи на висоті, спуску в колодязь або тунель, якщо ви збираєтеся зайнятися спелеологією, тобто досліджувати печери. А також проводити монтажні, ремонтні роботи на фасаді будівель на висоті. Для надійного закріплення користувача або різних інструментів використовуються надійні та перевірені карабіни.

Страхувальні карабіни діляться на такі види:

 1. Дюралеві карабіни ціна оптом, яких мінімальна, тому вироби відрізняються зниженою міцністю.
 2. Карабіни зі сталі відрізняються підвищеною зносостійкістю, можуть бути оцинковані або хромовані.
 3. Карабін алюмінієвий легший за сталевий на 50%, має непогані антикорозійні властивості.

Крім цього альпіністські карабіни виробляються також із пластику і титану, різних алюмінієвих сплавів і сталі. Монтажний карабін для спорядження: для організації страховки під час гірських походів або скелелазіння, сталеві карабіни підходять якнайкраще, вони вирізняються високою міцністю і зносостійкістю, але можуть мати велику вагу. Однак, іноді це необхідно для виконання різних маніпуляцій і підйому людини або вантажу. Зі сталі виробляються монтажні та "пожежні" карабіни.

Дюралеві карабіни легші за вагою, користуються великим попитом, особливо для непрофесійного туризму, але поступаються за зносостійкістю. Карабіни з дюралевого сплаву при ударах, падіннях схильні до появи тріщин. Тож, тут кожен обирає сам: або міцніший матеріал, це збільшить загальну вагу спорядження. Або легкі за вагою карабіни, але вони можуть не прослужити довго при активному використанні.

Гвинтова або автоматична муфта

За способом застібки, всі карабіни можна розділити на два основних види - це з муфтою і без муфти. Кожна з цих категорій має свої підвиди, які можуть бути використані для різних видів робіт і різних страховок. Головна мета забезпечити безпечне ковзання мотузки через карабін. І дуже важливо, щоб навантаження припадало на основну вісь, таким чином тиск знімається з засувки, що підвищує загальну міцність всього пристрою.

Систему блокування карабіна необхідно вибирати з огляду на призначення:

 • Карабін з муфтою забезпечує надійну фіксацію, такі моделі використовуються для забруднених умов і зимових сходжень за мінусової температури.
 • Без муфти карабіни - як допоміжний елемент спорядження, використовується для приєднання до страховки додаткових інструментів або глюків.
 • Карабіни з автоматичними муфтами - ергономічні та зручні моделі, дають змогу оперативно зібрати спорядження навіть на натягнутих мотузках або трасах. Відрізняється швидкістю збірки, тому подобаються багатьом туристам. Деякі вважають за краще купити карабіни для спорядження саме такого виду, щоб не витрачати багато часу на складання. Головним недоліком такої "швидкої" муфти є висока ймовірність випадкового розкриття.

Карабіни також відрізняються за формою, і в кожної форми з'єднувального елемента є свої особливості та сильні сторони, тому кожен карабін використовується у своєму виді спорту - альпінізмі, скелелазінні, туризмі. Поговоримо тепер детальніше про різновиди карабінів для роботи на висоті за формою.

Овальні карабіни для страхувальних поясів

Купити карабіни для альпінізму в наш час можна найрізноманітнішої форми. Перевагою овальних карабінів є розташування пристроїв, і мотузки, і блоків по центру симетрії. Практично і максимально зручно провертати в вушках іншого спорядження. А карабіни овальної форми дуже важливі, якщо ви використовуєте ролики або інші підручні інструменти, для яких важливе центральне розташування.

Також можна виділити автоматичні муфти для страхувальних карабінів:

 • Поворотна муфта, під час закриття відбувається один круговий рух.
 • Карабін з 2 тактовою муфтою працює за системою байонет, тільки на 2 такти.
 • Тритактова автоматична муфта - також байонетна муфта карабіна зі зниженою ймовірністю випадкового розкриття завдяки особливій конструкції.

Карабін овальної форми купити можна також взагалі без муфти для застосування в альпінізмі. Він чудово підходить для виконання різних технічних завдань, а також для застосування в спелеології як точка позиціонування.

Трикутний карабін - чим кращий за інші

Від форми карабіна залежить розривне навантаження і зручність їх використання. Страхувальні карабіни трикутні купити рекомендується, завдяки розподілу навантаження вздовж спини карабіна. За рахунок форми вдається досягти особливо високої міцності, такі карабіни мають повсюдне застосування для найрізноманітніших видів робіт.

Незалежно від якості та міцності матеріалу перед початком використання необхідно перевіряти стан засувки і муфти, оглядати уважно матеріал на наявність різних мікротріщин і потертостей.

Карабіни трикутної форми можуть використовуватися не тільки для страховки під час роботи на висоті, а також для підняття вантажів, крім цього, є й інші переваги:

 • Підвищена зносостійкість і міцність;
 • Невисока вартість карабінів оптом для страхувального спорядження трикутної форми;
 • Ергономічний розподіл навантаження по ребру жорсткості трикутного карабіна
 • Асиметрична форма карабіна сприяє довгому терміну експлуатації;
 • Зручність використання, багатофункціональне застосування з'єднувального пристрою.

Карабіни трапецієподібні та їхні особливості

Трапецієподібний карабін також поширений серед альпіністів, активно застосовується в умовах великих навантажень, а також для створення складних вузлів. Карабіни мають велике розкриття, що дає змогу здійснювати швидке з'єднання вузлів. У деяких ситуаціях, коли відбувається рятувальна операція або проходять спортивні змагання в горах, цей пристрій - незамінний елемент для оперативного складання.

Карабін туристичний відрізняється від пожежного карабіна, хоча другий варіант має більші розміри, ніж трапецієподібний карабін для альпінізму спортивного або промислового. Особливістю такого виду спорядження є властивість розподіляти навантаження вздовж вертикального основного ребра карабіна.

Трапецієподібний карабін купити оптом радиться завдяки його універсальному застосуванню і невеликій вазі, оскільки завдяки конструкції досягається хороша міцність, але без збільшення ваги, що важливо, особливо якщо доводиться використовувати кілька десятків карабінів.

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити будь-який вподобаний вам карабін з доставкою по всій Україні, у нас прийнятні ціни і швидко можливість купити оптом карабіни надійної якості в сучасному виготовленні.


Страхувальні карабіни для альпінізму робіт на висоті, купити з доставкою по Україні

Широкий асортимент сталевих страхувальних карабінів, опт роздріб, будь-який спосіб оплати, доставка по всій Україні