Фильтры
Фільтри
Пакування
Категории

Фильтра для противогаза

Фільтри для протигазів  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 21 товарів
Показано 1 - 21 из 21 товаров

Предлагаем фільтри для протигазів с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Фільтри для протигазів

 Найважливішим елементом фільтрувального протигаза є коробка фільтр. Сучасні фільтри для протигаза мають різьбове з'єднання M40 і є універсальними придатними практично для більшості протигазових масок.

 У цій категорії ми зібрали для вас фільтрувальні коробки протигазів від відомих виробників, гарантійний термін від 3 до 5 років, для різних ситуацій. Кожен окремий фільтр надає захист тільки від конкретної отруйної речовини, пари або газу. Інтернет-магазин powertool укомплектував протигази найбільш затребуваними і ефективними фільтрами, надійного виробництва і високої якості.

 Вугільні фільтрувальні коробки і від аміаку, відрізняється за своїм складом. Фільтр для протигаза ЦП від чадного газу, для визначення має на корпусі буквено - кольорове позначення, яке є всесвітньою системою маркування протиаерозольних фільтрів. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, фільтри для цивільних або промислових протигазів перед відправкою проходять додаткову перевірку. Ми готові надати сертифікати, ви можете бути впевнені, що отримуєте оригінал.

Вимоги до фільтрувальних коробок

 По-перше, коробка протигаза має бути абсолютно герметичною. Навіть за тиску 100 мм ртутного стовпа. Промислові та цивільні протигази комплектуються малогабаритними коробками, які містять невеликий шар фільтрату, проте здатність очищення повітря, що вдихається людиною, достатня.

 По-друге, фахівці зазначають, що за потоку повітря 30 л за хвилину, коробка повинна мати хороший опір.

 Державні нормативи та вимоги ДСТУ для фільтра цп, регулюють якість засобів індивідуального захисту, в період експлуатації та спосіб зберігання. При порушенні цих правил, фільтр для протигаза може втратити свою ефективність і бути марним при надзвичайних ситуаціях.

 Продукція нашої компанії відповідає всім необхідним стандартам якості, заслужила хорошу репутацію на ринку споживачів і має відмінні відгуки від фахівців ЗІЗ. Вироби для захисту органів дихання зберігаються належним чином на складах, де підтримується потрібний температурний режим і допустима вологість. Фільтр протигаза виконує найвідповідальнішу функцію і наші співробітники, як ніхто розуміють цей фактор, тому дбають про правильне навантаження і транспортування продукції ЗІЗ.

З яких матеріалів виготовляють фільтри для протигаза

 Багато що залежить від призначення і фірми виробника. Найчастіші в побуті, виготовляються з таких видів матеріалу:

 • Жіноча форма циліндра
 • Алюмінієвий сплав
 • Ударостійкий пластик

 Багато сучасних фільтрів виготовляються з полімерного композитного матеріалу або спеціального пластмаса і містять фільтрувальний або поглинаючий наповнювач. Фільтрувальні коробки пг 7 найбільш популярні серед промислового використання і призначені для очищення повітря від слабо хімічних домішок.

 Від матеріалу корпусу залежить вага коробки, вона варіюється від 250 до 340 г, природно, металевий варіант важить більше, ніж фільтрувальна коробка із пластику.

 Споживачі мають знати, як перевірити фільтр протигаза. Безумовно коробка не повинна мати вм'ятин або іржі на поверхні. Коли настає періодичність перевірки протигазів, заодно перевіряють і коробки. Горловина протигазової коробки не повинна бути пом'ята. Зокрема, якщо в процесі експлуатації через фільтр важко дихати або чується запах газу, він став непридатним.

 Рівень потужності фільтра

 Як будь-який прилад захисту, фільтрувальна поглинаюча коробка має різний діапазон за потужністю, і цей факт необхідно враховувати під час вибору потрібного вам варіанта. Виникли складнощі з тим, що вам потрібно - телефонуйте нам, ми готові допомогти визначитися і підібрати фільтр до протигаза правильно.

 Уже давно існує система поділу фільтра для протигаза за ефективністю:

 • 1 рівень, відповідає першому класу захисту і є одним зі слабких фільтрів. Така модель принесе користь у побутовому використанні, легкій промисловості, прилад захищає від пилу.
 • 2 (середній) рівень, призначення фільтрувальної коробки блокувати дим і деякі види газів.
 • 3 рівень, найсильніший на даний момент, здатний блокувати дрібнодисперсний пил, хімічні та радіоактивні частинки, а також бактеріологічні речовини.

 Стандартна циліндрична форма коробки цп 5 або цп 7, продається за різною ціною не тільки через склад, а й від заводу-виробника. Від виду коробки залежатиме, скільки коштує фільтр для протигаза в Україні.

 Зазвичай підсумок для протигаза укомплектований кількома різними фільтрувальними коробками на будь-яку надзвичайну ситуацію. А в сумці можуть міститися скельця на протигаз, гофрований шланг для протигаза та олівець від запітніння окулярного вузла.

 Літерні позначення на фільтрі

 Отже, Ви точно знаєте, навіщо вам потрібен протигаз і хочете для цієї мети вибрати відповідний фільтр. Однак на корпусі майже китайські ієрогліфи, що робити? А чого ви очікували, що на етикетці все буде розписано як у супермаркеті. Перш за все, фільтрувальна коробка - це пристрій ЗІЗ, який від самого початку призначався для військової промисловості, звідси й шифрування на корпусі.

 У нашому каталозі знаходяться фільтрувальні коробки від вітчизняних і зарубіжних виробників, а маркувальна система одна в усьому світі. Це спрощує вибір коробки для протигаза, чи то фільтр дот 600, чи то фільтр drager (Німеччина) під аміак.

Представляємо Вашій увазі марки фільтрувальних коробок:

 • "В" - неорганічні фари і гази;
 • "SX" - нейтралізація вуглекислого газу;
 • "Р" - медичний напрямок, блокіратор вірусів і бактерій.
 • "А" - захист від органічних парів і газів;
 • "Hg" - призначення від ртуті;
 • "NOP3" - оксиди азоту й аерозолі;
 • "К" - фільтр від аміаку.

 Звичайно, для простої людини, яка не пройшла спеціальну підготовку, розібратися в латинських буквах і кольоровому маркуванні не так просто. Тому важливо усвідомити, що фільтри протигаза діляться на дві великі категорії, і вам важливо з'ясувати, до якої з них належить ваша ситуація. Здебільшого споживачам доводиться вибирати з двох фільтрів:

 • Протиаерозольний фільтр - має другу назву комбінований, надає захист від газу, пилу, пари та аерозолю.
 • Протигазовий фільтр - має призначення тільки проти пари та газу, та й то певного виду.

 У надзвичайних ситуаціях використовують одночасно ці два фільтрувальні пристрої, для максимального захисту дихальної системи людини.

Комбіновані фільтри для протигазів

 Характерним позначенням для фільтра комбінованого типу є біла маркувальна лінія на корпусі коробки. Експлуатаційний період фільтра залежить від рівня захисту, розміру та складу. Протиаерозольний фільтр має менший час дії, як порівняти з протигазами коробками.

 В основі дії фільтра знаходиться оброблене спеціальними хімічними речовинами вугілля. Активоване вугілля як сорбент, збирає у своїх порах отруйні речовини. Комбіновані фільтрувальні коробки мають захист від газу і пара образних шкідливих речовин та аерозолів.

 За конструкцією на кришці коробки завжди є навинтована горловина. Комбінована коробка фільтр для протигаза захищає дихання людини від шкідливого впливу хімікатів, пестицидів і різних аерозолів.

 Випускаються фільтри малого і габаритного розміру. Наприклад, фільтр протигазовий Бриз аміак і ртуть, має всі необхідні сертифікати якості, комбінований напрям. Такі фільтри здатні поєднувати в собі захист від усіх типів забруднення і максимально ефективні для цивільної оборони.

 Фільтри для протигаза вугільні 2019 використовуються в умовах концентрації пилу і твердих частинок у повітрі. Як видно, хоча багато фільтрів зовні схожі, вони докорінно відрізняються за складом і мають своєрідну класифікацію.

 Наш сайт допоможе вам купити фільтри і комплектуючі для протигазів найвищої якості, широкий асортимент коробок від чадного газу, ртуті, аміаку, комбінованих дот м 600 і вугільних варіантів. Ціна фільтра для протигаза, менша ніж на ринку. Ми можемо похвалитися оперативною доставкою та своєчасною обробкою замовлення, телефонуйте просто зараз!


Фільтри для протигаза ДОТ, ТамбовМаш, Drager - купити фільтрувальні коробки протигазів в Україні, ціна, відгуки

Фільтри для протигаза з сертифікатами та санітарним висновком, повний пакет документів. ОПТОМ. Будь-який вид оплати. Швидка доставка. ПДВ.