Категории

Защитные очки

Захисні окуляри  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 3 товарів
Показано 1 - 3 из 3 товаров

Предлагаем захисні окуляри с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Професійний захист очей - захисні окуляри з доставкою по Україні!

Захищати зір - пріоритетне завдання під час виконання практично будь-якої роботи. Тому захисні окуляри завжди знайдуть своє місце при виконанні професійних і аматорських завдань по дому або в цеху.

Різні види робіт з техніки безпеки вимагають обов'язкової наявності захисних окулярів, тому багато підприємств регулярно купують оптом окуляри захисні в Україні з доставкою, які за своєю структурою бувають двох типів:

  • Закриті захисні окуляри для безпечної роботи;
  • Захисні окуляри відкритого типу.

Кожен вид має своє призначення, а також сильні та слабкі сторони. Тому найчастіше окуляри для роботи вибирають з урахуванням виду діяльності та умов праці. Надійність, хороший огляд, сучасний зовнішній вигляд і зручність у використанні можуть запропонувати вам захисні окуляри, представлені у нас на сайті!

Захисні окуляри медичні незамінні не тільки в період пандемії, але і є обов'язковим атрибутом для багатьох медичних працівників, зокрема стоматологів, терапевтів і педіатрів. Купити захисні окуляри для медиків можуть усі охочі, оскільки відомо, що багато вірусів і бактерій найчастіше проникають в інший організм через слизову оболонку очей. Тому захист очей при такій професії є основним бар'єром.

У нас на сайті ви можете замовити з доставкою окуляри захисні для різних галузей господарства, безпечним заняттям спортом і для будь-якого виду будівництва. А в яких сферах життя ще можуть стати в нагоді легкі та практичні захисні окуляри?

Основне завдання захисних окулярів

Може здатися, що і так зрозуміло, чому виникає необхідність купити захисні окуляри оптом чи вроздріб, закритого або відкритого типу, з вентиляцією або без. Однак багато людей, навіть не уявляють, що піддають свій зір невиправданому ризику під час виконання побутових завдань або професійної роботи. Наприклад, мало хто знає, що найчастіше виконуючи роботу в саду чи на городі, Ви повинні носити захисні окуляри.

Основна функція захисних окулярів - вберегти очі від травматизму, а також потрапляння в них їдких і шкідливих речовин, які можуть завдати шкоди всьому організму. До цього також належать сторонні предмети, чужорідні частинки, зокрема пил і газ. Лінзи окулярів також захищають шкіру на обличчі навколо очей від ударів і осколків, зокрема від гілок і холодного вітру. Від чого ще захищають окуляри для працівників:

  • Захист зору від яскравого освітлення;
  • Захист від механічного впливу, протиударні окуляри;
  • Захист від хімічних реагентів і випарів;
  • Захисні окуляри для лікарів і спортсменів.

Найчастіше захисні окуляри купити в Україні не складає труднощів, щоб унеможливити проблеми із зором і мати надійний захист очей від шкідливих рідин і дрібних частинок. Щоб забезпечити хорошу безпеку собі або своїм працівникам, необов'язково вибирати захисні окуляри зі склом.

Технологічний процес не стоїть на місці, багато видів сучасних захисних окулярів виготовляється з полікарбонату та інших видів пластику, які надають хорошу і прозору оглядовість, при цьому забезпечуючи окулярам легку вагу. А в разі надзвичайної події виключається ймовірність пошкодження очей осколками скла.

Захисні окуляри від пилу повинні герметично прилягати до обличчя. Також якщо вам потрібні захисні окуляри для роботи з рідинами, лаками або фарбами, переконайтеся, що лінза витримують вплив хімічних препаратів. Уже сьогодні виробляються спеціальні захисні окуляри, які оснащуються протиударними лінзами, що незамінне під час роботи з металевою стружкою.

Захисні окуляри для болгарки

Незалежно від того, часто вам доводиться працювати з болгаркою чи зрідка, завжди є ризик пошкодити зір від випадкової іскри або стружки з металу.

Окуляри для роботи зі шліфом машиною повинні мати достатню кількість вентиляційних отворів і справлятися зі своєю основною функцією. Наприклад, силіконові захисні окуляри хоча і можуть деформуватися під впливом високих температур, здатні витримати будь-які удари.

Без додаткового захисту для зору завжди присутня небезпека, навіть під час виконання короткої маніпуляції з ризиком пошкодити зір. Багатьом сантехнікам доводиться штробити стіни з бетону, навіть електрики іноді працюють перфоратором або болгаркою під час прокладання електропроводу. І може здатися, що захисні окуляри рідко застосовуються, тому не потрібні, але вони можуть зіграти важливу роль у найбільш невідповідний момент і захистити ваш зір від непоправної шкоди. Краще нехай будуть у наявності.

Захисні окуляри трансформери

Останнім часом дедалі більшою популярністю користуються захисні пристосування для очей компактного розміру і легкої ваги. Це дає змогу завжди мати окуляри при собі в складеному вигляді, без зусиль перевозити їх і без проблем використовувати різноманітні футляри, що захищає окуляри для очей від пошкоджень. Щоб окуляри зменшилися в розмірі, використовують різні з'єднання, які скріплюють складові частини.

Окуляри Трансформери захисні можуть складатися в два і більше разів, може зменшуватися довжина дужок. А також самі окуляри можуть складатися навпіл у районі перенісся. Така зручна структура захисного елемента дозволить вам завжди мати його під рукою або в кишені рюкзака, сумки. Найчастіше ціна захисних окулярів залежить від виробника або бренду, модифікована конструкція також може зіграти свою роль.

Складні окуляри для захисту очей, без зусиль поміщаються навіть у невеликій кишені робочих штанів. Тому рідко залишаються кинутими не на своєму місці, через це менше ймовірності, що вони впадуть і подряпаються або розіб'ються. І хоча їхня вартість може бути більшою за стандартні робочі окуляри, на практиці вони виявляються економнішими.

Як вибрати і купити окуляри захисні незапотіваючі

Для багатьох видів робіт дуже важливий такий момент, як незапітніле скло. Така проблема виникає, коли людина довгий час носить засоби індивідуального захисту для очей, виконує різні маніпуляції за підвищених температур або в умовах великої вологості.

Весь секрет криється в системі вентиляції. Окуляри для захисту очей, які не запотівають, обладнані вентиляцією і мають можливість відведення зайвої вологи, щоб екран не запотівав. Хоча можна досягти такого ж ефекту і без наявності вентиляції, для цього можна скористатися такими способами:

1. антизапотівальне напилення спеціального зразка;

2. Спеціальні краплі для протирання екрана, які не дають змоги волозі збиратися на поверхні.

Однак найстійкішого і стовідсоткового результату вдається досягти тільки за наявності вентиляції. Який це має вигляд? Залежно від моделі захисні окуляри можуть мати певну кількість вентиляційних отворів. Таким чином, випаровування вологи відбувається більш продуктивно і швидко, зберігаючи скло окулярів прозорим і чистим.

Вентильовані захисні окуляри можуть мати бічні отвори для провітрювання або невеликі отвори зверху і знизу лінз. Усе залежить від будови корпусу й оправи. При цьому дизайн відіграє велику роль, оскільки, щоб розташувати вентиляційні отвори, оправа має бути певного розміру і конструкції. Тому іноді доводиться вибирати між безпекою і стилем.

Певні специфічні види робіт можуть забороняти до використання окулярів з вентиляцією, коли йдеться про роботу з різними випарами, газами та хімічними реагентами. Наприклад, хімічні лабораторії, які часто займаються з'єднанням хімічних елементів, що через отвори можуть проникнути в слизову і завдати непоправної шкоди. У таких випадках використовуються захисні окуляри закритого типу без вентиляції, таким засобом індивідуального захисту користуються недовго або наносять спеціальний розчин від запітніння. Або використовуються спеціальні захисні окуляри для хімічних лабораторій з непрямою вентиляцією.

У нашому інтернет-магазині великий вибір різних видів захисних окулярів, які виручать вас у різних сферах життя. Ми можемо підібрати найбільш підходящий варіант з урахуванням специфіки виконуваної вами роботи. І ви отримаєте належний рівень безпеки для ваших очей, оскільки у вас будуть найкращі та найзручніші захисні окуляри для роботи.


Професійний захист очей - захисні окуляри з доставкою по Україні!

Як обрати і купити окуляри захисні, захисні окуляри закритого та відкритого типів, великий вибір товарів з доставкою по Україні. Готівковий і безготівковий розрахунок.