Категорії
Окуляри зварювальника

Окуляри зварювальника  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Пропонуємо окуляри зварювальника з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Робочі захисні окуляри для зварювання будь-якого типу

Окуляри захисні зварювальні в Україні випускаються різної форми і призначення. Але завжди є необхідними при виконанні зварювальних і супутніх робіт для захисту очей. Тому складно переоцінити користь такого пристрою як окуляри для зварювання. Захисні окуляри не тільки помічники зварювальника, але також оберігають очі від осколків металу та іскор, виключають печіння, запалення і почервоніння очей.

Окуляри захисні для зварювальних робіт класифікуються за двома основними критеріями:

  1. Закриті захисні окуляри для зварювальних робіт;
  2. Відкриті окуляри зварника;

Модель підбирається виходячи з умов роботи. Закриті захисні окуляри для зварювання захищають очі зверху і знизу від пилу, а також спереду і збоку від бризок рідин і твердих частинок. Будь-який вид зварювання супроводжується яскравими спалахами, тому окуляри повинні надійно захищати від інтенсивного світлового випромінювання. Часто затемненими окулярами користуються при роботі з токарним і слюсарним інструментом, металорізальним, деревообробним та іншим обладнанням.

Інтернет-магазин Рowertool пропонує вашому вибору окуляри зварювальника з прямою і непрямою вентиляцією, відкритого і закритого типу, зі склом різної форми, які призначені для виконання найрізноманітніших зварювальних заходів, як у побутових умовах, так і для регулярного користування у виробничих цілях. А так само, окуляри для зварювання на відкритій місцевості, для виконання робіт середньої потужності або високопотужних зварювальних операцій. У нас миттєва доставка, оперативне опрацювання замовлень і зручна ціна окулярів зварювальника в Україні, оскільки ми раді новим і постійним клієнтам!

Зварювальні окуляри для газозварювання

Окуляри газозварювальника обирають, також з огляду на місце проведення робіт і час, вночі або ввечері, просто неба або при яскравому сонці. На сторінці нашого сайту представлено високоякісні окуляри зварювальника для газозварювальних робіт, які за гідної якості матеріалу виготовлення і зручної комплектації, інструмент супроводжує невелика вартість.

Зварювальне обладнання може бути стаціонарним або переносним, найчастіше стаціонарне зварювальне обладнання застосовується на заводах, тому може виникнути необхідність купити оптом окуляри зварювальника в Україні, і наш магазин може в цьому допомогти. Високоякісні екземпляри, надійні в захисті та зручні у використанні окуляри зварника в будь-якій кількості завжди до ваших послуг.

Газове зварювання відрізняється від електрозварювання не тільки наявністю газових балонів, спеціальним пальником, присадним дротом. Завжди присутні різаки, які застосовуються для різання металу, а пальники для газового зварювання служать для з'єднання металевих елементів. Використовуючи газове зварювання, Ви маєте можливість регулювати рівень подачі газу і впливати на швидкість нагріву, тому для виконання таких робіт обов'язково потрібно купити окуляри для зварювальника надійної конструкції і хорошої якості.

Усі розуміють, що будь-який зварювальний процес передбачає плавлення металів, які з'єднуються між собою, утворюючи однорідну структуру за підвищених температур. Подбати про власну безпеку необхідно, навіть якщо ви збираєтеся виконати короткі роботи або маленькі зварювальні шви, у себе на подвір'ї або в гаражі. І основний орган, який найчастіше може постраждати - це зір, тому у нас великий вибір захисних окулярів для зварювальників.

Окуляри зварника для електрозварювання

Купити окуляри для електрозварювання є також однією з головних вимог з техніки безпеки, електрозварювальні роботи завжди потребують наявності електромережі і можуть вражати людей електрострумом, але найбільше шкоди отримують очі зварника.

Щоб виконати електрозварювання знадобиться спеціальний зварювальний електрод, зварювальні трансформатори або перетворювачі, хоча під час виконання електрозварювання нагрівається невелика ділянка, все ж залишається ймовірність отримати опік шкіри, травму ока від іскри або окалини. При виконанні масивних робіт знадобляться окуляри з бічним і верхнім надбрівним захистом. Щоб безпечно і комфортно працювати довгий відрізок часу, можна вибрати окуляри зварника з м'якими накладками з силікону або повсті. На сайті ви знайдете найрізноманітніші моделі такого типу.

Окуляри для зварювання напівавтоматом

Захисні окуляри для зварювальних робіт, як Ви вже зрозуміли, це невеликий, але важливий елемент захисної екіпіровки зварника. Напівавтоматичне газове зварювання металів здійснюється за допомогою дроту, а тому є варіацією зварювання електродугового типу. Проте необхідна присутність засобів індивідуального захисту, зокрема окулярів для зварювання напівавтоматом та іншого приладдя.

Особливо зручно користуватися захисними окулярами, коли вам потрібно виконати невелику процедуру зі зварювання металів і немає необхідності одягати громіздку маску шолом для зварювання. Також окулярами можна захищати очі, коли ви стоїте недалеко від безпосередніх зварювальних робіт або є помічником основного зварника.

Ціна окулярів зварювальника залежить від стійкості до ударів частинок, що летять, і безпосередньо виробника. Зважаючи на це, підбираючи відповідну модель для захисту очей, враховуйте не тільки економічний момент, а й рівень безпеки з технологічним ефектом.

Користувачі не повинні забувати, що захист для очей потрібен не тільки від зварювальної дуги, а й від світлового випромінювання, яке відбивається від стін і металевих поверхонь обладнання. Під час зварювання може знадобитися затемнення лінз різного рівня, наприклад скло зі слабким затемненням необхідне для підручних помічників біля зварювальних об'єктів. Також на вартість захисних окулярів зварника може впливати комплектація захисного приладу.

Окуляри зварника Хамелеони - особливості та переваги

Окуляри для зварювання Хамелеон мають основну особливість, поверхня скла затемнюється автоматично тільки на початку зварювальних робіт. Це дуже зручно і підвищує рівень безпеки, виключається можливість побачити "зайчика". Якщо ви вирішили купити окуляри зварювальника Хамелеон, більше вам не потрібно буде відволікатися, знімати або одягати окуляри, щоб розглянути зварювальний шов.

Моделі захисних окулярів з вбудованим автоматичним світлофільтром дають змогу користувачеві під час переходу від зварювання на інший тип роботи, наприклад, робота болгаркою або різанням, не змінювати захисних окулярів.

Захист очей здійснюється не тільки від яскравого світла, скло міцної конструкції, може мати спеціальне напилення для стійкості від подряпин і потертостей. Окуляри зварника відмінно захистять від будь-яких дрібних предметів, гарячих бризок рідин і негативних впливів різної інтенсивності. Якими особливостями і перевагами володіють окуляри газозварника або для проведення електрозварювальних робіт типу Хамелеон:

  • Моделі мають сумісність з іншими ЗІЗ, можуть кріпитися на каску або шнурок;
  • Доступна вартість окулярів зварника-хамелеон в Україні;
  • Багатофункціональність застосування, при інтенсивному зварюванні і середньої потужності;
  • Максимальна зручність, не потрібно знімати і одягати щоб перевірити якість виконаних робіт;
  • Моделі можуть мати прокладку з повсті, або іншого матеріалу по периметру верхньої частини оправи для комфорту;
  • Захисний засіб для очей не запотіває і надає широкий огляд користувачеві;
  • Закриті захисні окуляри надають максимальний захист і герметичність по лінії обтюрації.

Зварювальні окуляри хамелеон відгуки заслужили тільки схвально характеру. Окуляри для зварювання такого типу можуть бути використані для газокисневого різання і повітряно-плазмового різання. Оптичний клас, світлорозсіювання і гомогенність, забезпечують високу якість продукту для захисту зору. Живлення картриджа може здійснюватися від сонячної батареї або від літієвої батареї, в деяких випадках використовуються два способи одночасно.

Ступінь затемнення окулярів у вимкненому стані коливається в межах DIN 3, а в затемненому стані до DIN 16. Зміна прозорості скла відбувається за частки секунди, практично непомітно для людських очей, в автоматичному режимі.

Також серед переваг той факт, що окуляри для зварювальника хамелеони захищають від ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання, використовуючи окуляри ви зможете проводити зварювання у важкодоступних місцях. Бувають робочі ситуації, коли в шоломі маски для зварювання неможливо фізично наблизитися до необхідної робочої ділянки, тоді короткочасно можна використовувати окуляри зварника.

На нашому сайті ви можете замовити з доставкою окуляри для зварювальних робіт і не тільки, але також і рукавички зварювальника вогнетривкі, а також захисну маску та інші аксесуари для проведення безпечних і ефективних зварювальних робіт. Магазин Рowertool відкритий для пропозицій і обговорень, телефонуйте нам за будь-яким номером телефону, вказаним на сайті. Ми забезпечимо високий сервіс, оперативне відправлення і ви зможете купити окуляри зварювальника за доступною вартістю в будь-який регіон України!


Купити окуляри зварника широкий вибір, доставка по всій Україні.

Кращий асортимент за найкращими цінами опт і роздріб будь-який вид оплати, доставка 1-2 дні.