Категорії
Пальники для напівавтоматичного зварювання

Пальники для напівавтоматичного зварювання  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 12 товарів
Показано 1 - 12 из 12 товаров

Пропонуємо пальники для напівавтоматичного зварювання з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Пальники для напівавтоматичного зварювання з доставкою по Україні

Пальник для напівавтомата зазвичай додається до зварювального обладнання. Однак, так буває не завжди і пальник, як звичайний витратний матеріал, з часом може потребувати заміни. Якщо правильно підібрати і купити зварювальний пальник для напівавтомата, це відіб'ється не тільки на ефективності, а й на безпеці виконуваних робіт.

І щоб отримати професійний шов, недостатньо вибрати один лише напівавтомат, важливо правильно вибрати і купити пальник для напівавтомата, який є головним інструментом зварника. При цьому варто врахувати покупцеві, що довжина рукава апарату може відрізнятися, залежно від призначення.

Як стверджують фахівці, хороший зварювальний пальник - це половина якісної роботи.

У нас на сайті ви можете купити зварювальні пальники для напівавтомата з рукавом максимальної довжини, що дасть вам змогу виконувати зварювальні роботи на висоті без підняття апарата. Ми пропонуємо своїм покупцям величезний вибір зварювальних пальників для напівавтоматичного зварювання за привабливою ціною і найвищої якості. Пальники для зварювання дають змогу працювати оператору з різними видами дроту.

Пістолети для напівавтомата виробляються побутові та напівпрофесійні з показником 150-180 А. Найпотужніші моделі витримують зварювання на від 200 до 400 ампер. Ці параметри повинні відповідати характеристикам зварювального апарату. Наші фахівці допоможуть вам зробити правильний вибір і підібрати найкращу модель для виконання необхідних маніпуляцій.

Який пістолет для напівавтомата найкращий

Зварювальні пістолети оснащуються шлангом або рукавом різного розміру. І чим довший рукав, тим ціна зварювального пальника для напівавтомата оптом в Україні буде вищою. А тому підвищена вартість, не завжди показник відмінної якості, вона може бути обумовлена комплектацією, а не поліпшеними характеристиками.

Пістолет зварювальний для напівавтомата найкращий той, який задовольнятиме вас за потужністю і відмінно виконуватиме необхідні завдання в конкретному випадку. Для з'єднання рукоятки зварювального апарату використовують падаючі рукав, тому достатня увага при виборі приділяється цій деталі, в яку входить кабель живлення і канал переміщення матеріалів захисту.

Пістолет на напівавтомат може похвалитися такими перевагами:

 • Висока продуктивність процесу;
 • Відмінна якість зварювальних швів;
 • Доступна вартість зварювального пальника оптом в Україні з доставкою;
 • Достатня легка вага і гнучкість для маніпулювання в процесі робіт;
 • Можливість проведення зварювальних робіт на вазі.

Як основна частина зварювального обладнання, пальник для напівавтомата відповідає за забезпечення підведення електричного струму при електрозварюванні до електрода. Однак існують певні відмінності: вид охолодження, вид роз'єму для під'єднання до зварювального апарату і сила струму зварювання.

Термін служби зварювальних газових пальників для напівавтомата залежить від інтенсивності використання обладнання, використання напівавтоматів дає змогу обробляти різні види металів, з огляду на це можна купити оптом зварювальні пальники для напівавтоматів для роботи з кольоровими та чорними металами. У нас на сайті великий вибір продукції за різною ціною, ми швидко обробляємо замовлення і здійснюємо оперативну відправку в будь-яке місто. Ціна пальника для напівавтомата різниться від технічних особливостей: довжини каналу, типу охолодження і діаметром дроту.

Складові частини пальників для напівавтомата

Основною перевагою зварювального пальника для напівавтомата є можливість проведення робіт у важкодоступних місцях. За своєю структурою рукоятка пальника виготовляється з використанням литого матеріалу з ізоляційними властивостями. Наконечники виготовляються з бронзи, сплаву міді та графіту. Зварювальний пальник для напівавтомата з наконечниками з вольфраму і міді може похвалитися найбільш тривалим терміном експлуатації.

Пальник для напівавтомата складається з таких частин:

 • Гусак, усередині якого розташований канал для подачі дроту;
 • Мідний наконечник;
 • Сопло газового пальника;
 • Ізоляційне кільце і електронний тримач;
 • Кабель шланг, усередині якого розташована трубка подачі газу;
 • Основа з рукояткою та ізоляційна втулка.

Зварювальні пальники для напівавтомата використовують шлейф або канал для передачі присадного матеріалу, флюсу або захисного газу. При цьому важливу роль виконує довжина рукава, яка починається від 3 м до 7 м. Від цих показників залежить можливість пересування оператора і проведення зварювальних робіт у вузьких і недоступних місцях.

Як вибрати пальник для зварювання напівавтоматом

Практично кожен покупець бажає заощадити на виборі зварювального пальника для напівавтомата і продовжити термін його експлуатації. Від вибору пальника залежать виробничі витрати, зручність роботи зварника і продуктивність праці. Щоб купити пальник для напівавтомата оптом в Україні і після не пошкодувати, необхідно враховувати такі важливі чинники:

 1. Сила струму пальника;
 2. Метод охолодження;
 3. Довжина рукава;
 4. Ергономічність виробу.

Важливе питання, сила струму пальника повинна відповідати силі струму апарату для зварювальних робіт, з яким йому доведеться працювати. Такий аспект, як довжина рукава, вибирається, відштовхуючись від цілей і завдань, які ви плануєте виконувати.

Зі свого боку метод охолодження може бути повітряним або рідинним. Зварювальні пальники для напівавтомата з повітряним охолодженням застосовуються для роботи зі струмами до 250 ампер. Таким чином ефективно виконувати короткі шви. А якщо ви плануєте проводити протяжні шви з підвищеними навантаженнями, рекомендується вибрати зварювальний пальник з рідинним охолодженням.

Вибір пальника для напівавтомата також може залежати від типу управління:

 • Кнопковий пальник;
 • Вентильний тип управління;
 • Універсальний спосіб увімкнення.

Крім цих показників, перш ніж купити зварювальні пальники для напівавтомата, враховуйте необхідний розмір і мінімальну вагу, а також стійкість оболонки рукава до впливу низьких температур і абразиву. Потужність пальника можна визначити за максимальною силою струму, від цього залежатиме вид зварювання та умови роботи.

Якою має бути рукоятка зварювального пальника

Руків'я пальника для зварювальних робіт має відрізнятися ергономікою і зручністю. По-перше, рукоятка виготовляється з термостійкого та ізоляційного матеріалу, тільки в тому разі корпус пальника буде безпечним.

По-друге, форма рукоятки пальника повинна добре лежати в руці і не викликати дискомфорту або додаткового навантаження на зап'ястя зварника. Ідеально, коли корпус пальника збалансований, що дає змогу знизити навантаження при виконанні робіт довгий період часу. Багато виробників спеціально роблять на рукоятці прогумовані вставки, які покращують ергономіку і виключають ковзання апарату в руках.

Зварювальні пальники для напівавтомата в Україні можна придбати як вітчизняного, так і зарубіжного виготовлення. Вибирайте ті моделі, де кнопка запуску розташована точно під пальцем, що спрощує робочий процес і впливає на точність операцій. Дедалі частіше зустрічаються моделі з євророз'ємом, що дає змогу під'єднувати зварювальний пальник до різного апарату і робить підключення безпечним.

Зварювальні пальники для напівавтоматів відгуки зварювальників показали, що форма і конструкція руків'я відіграє значну функцію. Оскільки багатьом майстрам доводиться утримувати в руках прилад по 8 годин щодня. Місце розташування кнопки ввімкнення має бути зручним і відокремлене перегородкою від інших пальців, щоб унеможливити випадкове натискання.

Рейтинг зварювальних пальників для напівавтомата показує відмінні показники німецьких виробників. Рукав Німеччина з євророз'ємом під дріт 0,6 -1,0 мм вирізняється високою якістю виготовлення і ергономічним корпусом. На нашому сайті представлені моделі як від німецьких брендів, такі від вітчизняних виробників: Іскра і Темп, також у нас можна придбати точкове зварювання краб.

Інтернет-магазин Рowertool крім вигідної ціни, пропонує кваліфіковані консультації при виборі обладнання та оперативну доставку зварювальних пальників для напівавтомата в будь-яке місто України. Аргоновий пальник, точкове зварювання, рукава і пістолети поворотні і неповоротні, а також різні рукава під дріт - ви знайдете в нашому каталозі. І найголовніше високоякісні та надійні зварювальні пальники для напівавтоматів оптом в Україні.


Купити зварювальні пальники для напівавтоматів за найнижчими цінами з доставкою по всій Україні

Зварювальні пальники для напівавтоматів опт і роздріб безготівковий розрахунок з ПДВ