Категории

Респираторы FFP2 (12 ПДК 90%)

Респіратори FFP2 (12 ГДК 90%)  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 12 товарів
Показано 1 - 12 из 12 товаров

Предлагаем респіратори ffp2 (12 гдк 90%) с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Респіратори FFP2 - гарантований захист від вірусів і дрібного пилу

Поширення коронавірусу з Китаю дало початок активному використанню засобів індивідуального захисту органів дихання. На особливу увагу заслужила група респіраторів FFP, які відповідають певним класам фільтрувальних властивостей. Фільтрувальні напівмаски, офіційно визнані від короновірусу, є N95, які приблизно відповідають FFP2 або другому класу.

Фільтрувальна напівмаска ffp2 одноразового використання відповідає класифікації ЄС - для уловлювання аерозолю з твердих і рідких частинок (SL) - 94%. Такий високий показник захисних якостей дозволив отримати напівмасці особливе призначення - противірусний респіратор 2 класу захисту.

Респіратор від коронавірусу має вловлювати найдрібніші частинки мікроорганізмів, дана модель може використовуватися навіть у замкнутих приміщеннях і залишає тільки 6% на можливість зараження інфекцією, бактерією або вірусом. Пандемія коронавірусу 2019-2020 торкнулася багатьох країн, під час випробувань респіратор 2 класу захисту було визнано ефективним захисним засобом від цього вірусного захворювання.

Фільтрувальні напівмаски 2 класу були схвалені протоколом ВООЗ для медичних працівників і для захисту під час контакту із зараженими коронавірусом людьми. Захисний пристрій нового покоління респіратор ffp2, надійно прилягає до обличчя, запобігає потраплянню будь-якої інфекції. Різниця між напівмасками FFP1, FFP3 і даного респіратора напівмаски FFP2, в рівні фільтрувальної здатності згідно з визначеннями стандарту EN149:2001. Другий клас є оптимальним середнім рівнем захисту до 12 ГДК.

Високоякісний респіратор ffp2 медичний відповідає потрібному еквіваленту для справжнього захисту від вірусної інфекції, а також має ефективний фільтр від мінерального та синтетичного пилу, зокрема дерев'яного та металевого походження.

На нашому сайті представлені найпродуктивніші моделі респіраторів другого рівня захисту, які ви можете замовити гуртом зручним для вас способом з доставкою по всій Україні. Надається можливість вигідно купити противірусні респіратори FFP2, виготовлені з матеріалів, які не викликають подразнення і не ускладнюють мовлення.

Противірусні респіратори - на сторожі вашого здоров'я

Респіратор медичний FFP2 утримує 94% інфекції, для приготування використовується високотехнологічний фільтрувальний матеріал з високою якістю фільтрації. Респіратори від вірусів мають невелику вагу, що є їхньою позитивною стороною.

Протиаерозольний респіратор FFP2 для захисту органів дихання за призначенням і пристроєм також використовується в медичних установах, рятувальними службами та в приватному порядку, якщо ви збираєтеся відвідати місце великого скупчення людей або потенційні небезпечні території.

Використання респіратора створює додаткове фізичне навантаження на користувача. Ступінь навантаження залежить від типу використовуваного респіратора, характеру виконуваної роботи і стану здоров'я співробітника. Які типи респіраторів від вірусів Ви можете зустріти:

Респіратор FFP2 з клапаном - невеликий пристрій зі спеціальною мембраною, розташовується в центрі напівмаски або збоку і виконує важливу функцію. Призначення клапана під час кожного видиху виводити гаряче повітря і вологість з-під маски, тим самим зменшуючи температуру підмасочного простору.

Респіратор FFP2 без клапана - надає менш комфортні умови користування, є найкращим варіантом захисту від вірусів і бактерій. Якщо мембранний пристрій вийде з ладу, це додатковий отвір для проникнення хвороботворних мікроорганізмів.

Під час дослідження було помічено, що використання респіраторів від вірусів без клапана може бути нелегким завданням для людей із захворюваннями дихальної системи і серцево-судинної системи. Оскільки спостерігається підвищений опір диханню. Однак, якщо періодично знімати респіратор у чистому приміщенні для того, щоб зробити кілька глибоких вдихів і видихів, таке навантаження знижується.

Маски медичні - наскільки надійний захист?

Бажання захистити себе і своїх близьких від небезпечних мікроорганізмів може провокувати ухвалювати й не обізнані рішення. Якщо купити респіратор або маску, яка не принесе потрібного результату, то це не тільки на вітер викинуті гроші, але й потенційна загроза інфікування небезпечним вірусом. Медичний респіратор відрізняється від марлевої маски.

У нашому каталозі в розділі "противірусні респіратори" представлені моделі, які на належному рівні захищають органи дихання від інфекції та бактерії, що передаються повітряно-крапельним шляхом. До цієї категорії не належить медична марлева маска. Фахівці рекомендують купити противірусний респіратор FFP2 в Україні та не ігнорувати додаткові запобіжні заходи.

Медичні або хірургічні маски не зможуть уберегти на потрібному рівні, з деяких причин:

  • Для боротьби з коронавірусом теоретично марлеві пов'язки марні, оскільки розміри вірусу настільки малі, що без проблем проникають через маску;
  • Маска має тонку структуру і не прилягає герметично по краю обтюрації;
  • Відсутність фільтрувального матеріалу знижує рівень захисту.

Звісно, вам вирішувати, але варто подумати двічі, чи потрібно витратити гроші на малоефективні засоби захисту органів дихання. Якщо можна вибрати якісні респіратори спеціального призначення від вірусних інфекцій за недорогою ціною. Відмінний асортимент представлений на нашому сайті за доступною вартістю і з доставкою в будь-який регіон країни.

Для яких цілей ще купують респіратор FFP2

Респіратор від коронавірусу FFP2, це не єдине призначення напівмаски даного типу. Модель рекомендується для захисту представників різних професій, робота яких пов'язана із запиленістю, задимленістю і викидами аерозольного характеру. До такого списку належать такі види робіт:

  • Мінеральний і синтетичний пил;
  • Сільське господарство, порошкоподібні пестициди;
  • Вугільний і цементний пил;
  • Газозварювальні роботи, різання;
  • Деревообробна промисловість, деревина м'яких порід;
  • Від дрібнодисперсних твердих аерозолів, що конденсується після випаровування металу за високих температур.

Доцільно застосовувати для захисту органів дихання від силікатного, металургійного, гірничорудного дрібнодисперсного пилу. Однак забороняється їх застосування для захисту від високотоксичних речовин типу синильної кислоти.

Респіратори класу Р2 мають номінальний коефіцієнт захисту, що дорівнює 12 ГДК. Що це означає? Противірусний респіратор другого рівня захисту забезпечує безпечну роботу за концентрації небезпечних частинок у повітрі, що перевищує гранично допустимі норми в 12 разів!

Засоби індивідуального захисту органів дихання виконують життєво важливу функцію, на цих елементах не варто заощаджувати і, природно, краще придбати підвищений рівень захисту, ніж заощадити і бути недостатньо захищеним.

Купуйте тільки сертифіковані та сучасні засоби дихального захисту (ЗІЗ) від відомих і надійних виробників. Ми будемо раді допомогти вам купити оптом противірусні респіратори FFP2 з доставкою по всій Україні найкращої якості. Будьте здорові та приємних покупок!


Респіратори FFP2 - гарантований захист від вірусів і дрібного пилу

Фільтрувальна напівмаска ffp2 одноразового використання відповідає класифікації ЄС - для уловлювання аерозолю з твердих і рідких частинок (SL) - 94%.