Фильтры
Фільтри
Виробник
Пакування
Виробник
Категории

Маска респиратор

Маска респіратор  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 12 товарів
Подкатегории

Повнолицьові маски 3М USA купити з доставкою по Україні - який вибір

Маска 3М USA нагадує собою сучасний протигаз, що пройшов модернізацію і чимось схожий на шолом космонавта. Багато видів робіт вимагають герметичного захисту для органів дихання, очей і шкіри обличчя, всі ці грані захисту поєднує в собі повнолицьова маска від американської компанії 3М.

Виробники 3М США вже довгий час лідирують у світі виробництва засобів індивідуального захисту різного спрямування, проводять власні розробки та інженерні досягнення, впроваджують передові технології і йдуть в авангарді виробництва масок, напівмасок і захисних респіраторів для органів дихання. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити з доставкою маски 3М USA по всій Україні, за прийнятною ціною і високої якості.

Захист органів дихання завжди в пріоритеті, особливо при контакті з токсичними речовинами. Однак навіть багато побутових процедур, як-от фарбування, штукатурні роботи, обприскування дерев у саду та дезінфекція кліток тварин, також вимагають носіння захисних пристосувань для дихальної системи. А якщо купити повнолицьову маску 3М USA оптом недорого, ви одразу можете захистити і шкіру обличчя, і зір, у такий спосіб заощадивши на інших засобах індивідуального захисту для зору.

Маски серії 3М призначені для повного закриття обличчя і рекомендовані до використання в тих видах робіт, коли виникає загроза зараження отруйними газами або випарами. Сфера застосування цього засобу захисту дуже величезна і великою перевагою є можливість розбору маски і заміни комплектуючих деталей або фільтрувальних картриджів. Крім цього, існують й інші особливості, розглянемо їх детальніше.

Особливості будови масок 3М

По-перше, маски 3М характеризуються використанням подвійних фільтрів, які розташовуються з боків зліва і справа. За своєю будовою маска повнолицьова закриває підборіддя, ніс, рот, лоб і очі користувача. Повнолицьова маска США повинна відповідати обличчю робітника за формою, для цього обирається необхідний розмір.

Маски повнолицьові 3М USA прості та надійні в експлуатації моделі, характеризуються невеликою вагою до 400 г. Багато хто з тих, хто вирішив купити маски 3М USA оптом в Україні з доставкою, ніколи не пошкодували про придбання високоякісного аксесуару для захисту дихання як ніби, так і для виробничого застосування. Маска США 3М - це річ, яка коштує своїх грошей, а з огляду на те, що фільтри можна міняти, захисна фільтрувальна маска прослужить довгий період часу і окупить свою вартість.

До того ж щиток повнолицьової маски захищає від механічного та хімічного впливу. Якщо ви не використовуєте напівмаску, то для захисту очей вам доведеться купувати захисні окуляри. Усі маски 3М мають стандартний вхід, до якого підбираються фільтри різного ступеня захисту, залежно від безпосередньої сфери застосування і ступеня забруднення повітря в конкретній ситуації.

Якими перевагами володіють маски повнолицьові від виробника 3М:

 1. Кріплення фільтрів - байонет. Простий і зручний спосіб, що дає змогу змінювати фільтр без необхідності зняття маски з голови користувача. Заміна картриджа за системою байонет дає змогу визначити повне встановлення фільтра до клацання. Таким чином на заміну йде кілька секунд.
 2. Правильно збалансована чаша з гуми зі зручною насадкою для носа, виробники 3М використовують гіпоалергенні матеріали, тому при контакті зі шкірою гумові частини не викликають алергічних реакцій у працівника.
 3. Низький опір диханню, в наявності 2 фільтри і центральний широкий клапан видиху, який знижує температуру під маскою і швидко виводить відпрацьоване повітря назовні.
 4. Ударостійке полікарбонатне скло забезпечує широке панорамне поле для зору, простір під маскою дає змогу використовувати коригувальні окуляри для зору;
 5. Щільний і зручний гумовий обтюратор комфортно розташовується на голові та надійно фіксує повнолицьову маску.
 6. Регульоване гумове наголов'я має 4 фіксатори, що коригують розмір по голові користувача, додаткова планка для фіксації на потилиці дає змогу не злетіти масці з голови під час інтенсивного руху.

Маски 3М США серії 6000 мають практично універсальне застосування, при зміні фільтрів. Якщо ви заздалегідь знаєте, для чого вам потрібна маска, то вигідно купити повнолицьову маску 3М USA з фільтрами одночасно і не переплачувати за доставку. У нас на сайті ви можете вибрати відповідні варіанти.

Маски респіратор 3М з фільтрами

Змінні фільтри для масок 3М розширюють сферу застосування захисного пристосування і дають змогу використовувати маски в різних умовах. Тому під час вибору необхідно враховувати, якщо ви робитимете шліфування поверхонь, Вам потрібен один вид фільтра, а для захисту від кислот і ртутних парів, знадобиться зовсім інший фільтрувальний картридж 3M.

Повнолицьові маски 3М USA серії 6.000 з фільтрами зазвичай трапецієподібної форми, кріпляться за допомогою системи байонет. Якщо виникає необхідність встановити захист від великих часток пилу на фільтр рекомендується додатково встановити передфільтр. Однак, щоб він тримався на фільтрі необхідно використовувати тримач із пластику. Усі необхідні комплектуючі Ви можете купити на нашому сайті одночасно з повнолицьовою маскою 3М.

Маски багаторазового застосування мають підвищену міцність, комфорт, вирізняються легкістю очищення, завжди присутні клапан видиху 3m і модульна система заміни фільтрів. Для комбінованого захисту від аерозолів і газів, парів Вам необхідно:

 • Фільтр 3М 6051 А1, 6057 АВЕ1, передфільтр 5911 і тримач передфільтра 501;
 • Фільтр 3m 6055 А2, 6059 АВЕК1, передфільтр 5925 і тримач фільтра 501;
 • Фільтрувальний картридж 3М 6054 К1, 6075 А1, передфільтр 5935 і тримач 501.

Необхідно заповнити, що зміну фільтрувального пристрою проводять у разі утруднення дихання, а також коли ви відчули специфічний смак або запах у підмасковому просторі, а також коли минув термін служби фільтрувального картриджа 3М. Серед протиаерозольних фільтрів виділяються 5911, 5925 і 5935 від твердих і рідких аерозолів, для використання спільно з протигазами фільтрами.

Комплектуючі та змінні деталі маски 3М

У нашому каталозі Ви можете замовити з доставкою по Україні та купити маски 3М USA не тільки з фільтрами, а й з іншими змінними деталями. Щоб захистити скло від механічного впливу, подряпин і тріщин використовується захисна плівка 3М 6885 для респіратора серії 6000.

Змінна захисна плівка оберігає поверхню лінзи від потрапляння бризок фарби і різних хімічних речовин, що важливо, якщо ви працюєте з фарбопультом. Така невелика деталь збільшує термін експлуатації в кілька разів і дає змогу зберегти лінзу прозорою і чистою для подальшого використання.

А також сама полікарбонатна лінза 3М 6898 для маски 6000 виготовляється з ударостійкого полікарбонатного скла, що вирізняється стійкістю до подряпин і хімічного впливу. Однак трапляються форс-мажорні обставини (ви впустили маску або під час транспортування вона постраждала від удару), у такому разі вам не потрібно купувати нову маску 3М, достатньо провести зміну лінзи.

Однією з переваг масок 3М є можливість використання системи подачі повітря і одночасне використання засобів захисту органів слуху. Наголов'я з поліетилену на з чотирма ременями забезпечує легке регулювання і швидкий підгін під свій розмір.

Інтернет-магазин Рowertool пропонує повнолицьові маски 3М виробник США, ці захисні пристрої забезпечують підвищену зносостійкість, і не вимагають специфічного догляду, просто легко підтримувати чистоту аксесуара. Вироби можуть застосовуватися для безпечної роботи в автомобілебудуванні, виробництві лакофарбових матеріалів, під час роботи з електролітами та розчинами кислот, медицина та лабораторії, будівництво та МНС. Прийнятна ціна маски 3М USA оптом в Україні дає можливість одразу закупити потрібну кількість для бригади, цеху або заводу. Ми надамо детальну консультацію, зробимо доставку оперативною і готові розглянути вашу пропозицію при великому оптовому замовленні.

Маски для обличчя Stalker (Сталкер) 100% захист

Панорамні маски Stalker VITA гарантують безпеку працівників, рятувальників, ліквідаторів надзвичайних подій та працівників МНС, вже довгий період часу, у найрізноманітніших країнах світу. Продукція відповідає ГОСТам і має сертифікати відповідності. Основне призначення цього товару - це захист!

Який саме вид захисту можуть вам запропонувати виробники захисного виробу? Повнолицьові маски призначені для захисту, по-перше, органів дихання від шкідливих і отруйних речовин. А по-друге, маски оберігають шкіру обличчя та очі від агресивних хімічних речовин. При цьому забезпечується відмінний панорамний огляд через лінзу.

Сфера застосування захисного аксесуара дуже величезна, наприклад, це незамінний вид захисту під час роботи з пневмо- та електроінструментом та інших роботах, пов'язаних із підвищеною небезпекою травм очей та обличчя в різних галузях промисловості. Заодно користувач отримує захист системи дихання, за наявності небезпечних домішок у повітрі.

Інтернет-магазин Рowertool пропонує своїм відвідувачам повнолицьові маски Stalker з хімічними фільтрами, а також повні набори хімічного захисту костюми Сталкер, з передфільтрами і рукавичками. У нас ви можете замовити великий і малий досвід, ми гарантуємо оперативне відправлення продукції в будь-який регіон України.

Повнолицьові маски Stalker (Китай) купити чи не варто

Незважаючи на багаторічний досвід компанії, у деяких скептичних користувачів може виникнути питання: чи розумно купити маски для обличчя Stalker оптом в Україні, китайського виробництва? Для декого "Китай" може звучати як вирок або ярлик для неякісної та дешевої продукції. Однак, давайте дивитися на речі ширше.

На сьогоднішній день у світі склалася така система, що більшість продукції виробляється на китайських землях, при тому, що власники і розробники знаходяться зовсім в інших країнах. І часто товари виробляються на обладнанні та під наглядом інженерів з Європи.

Тому продукція найвищої якості і виготовляється тільки з перевірених матеріалів. Звісно, кожен користувач сам вирішує, чи купувати йому дорогу продукцію провідних брендів, проте часто доводиться платити лише за ім'я бренду. Або ви можете оптом вигідно купити панорамні маски STALKER для захисту органів дихання, а також обличчя та очей. І насолодитися відмінним результатом і високим рівнем захисту.

Варто також згадати, що багато експертів сходяться на думці, що продукція Stalker є аналогом американської компанії 3М, тільки за більш доступною ціною. Тому, навіщо платити більше, якщо ви можете замовити захисні маски Сталкер повнолицьові з доставкою з гіпоалергенного матеріалу, ефективні та економічні, з довгим терміном служби, на більш вигідних пропозиціях.

Маски Stalker сильні сторони

Однією з яскраво виражених переваг є широкоформатна лінза, яка забезпечує величезний огляд і дає змогу використовувати коригувальні окуляри. Панорамна лінза не спотворює видимість, вирізняється хорошою прозорістю, при цьому користувач абсолютно захищений. Матеріал лінзи має стійкість до абразивного зносу, стійкість до старіння і може використовуватися під час обробки металів з використанням охолоджувальних рідин. Є й інші особливості:

 • Безбарвна лінза вирізняється ударостійкістю;
 • Низький опір диханню;
 • Маска не потребує особливого догляду, легко підтримувати в чистоті;
 • Ціна маски Stalker в Україні пропорційна якості;
 • Продукція використовується у всіх кліматичних зонах і за підвищеної вологості;
 • Моделі мають полегшену конструкцію, що прибирає дискомфорт під час довгого користування;
 • Високоякісний і гіпоалергенний матеріал, для лінзи полікарбонатний матеріал;
 • Широкий спектр захисту від органічних газів і парів, а також були і диму, дрібних аерозолів.

Продукція компанії добре зарекомендувала себе і відгуки про маски Stalker в Україні підтверджують високу ефективність використання і довгий термін застосування. Засоби індивідуального захисту високої якості за прийнятними цінами використовують як для цивільної оборони, так і військові та поліцейські. І звичайно ж, у найрізноманітніших галузях промисловості.

Комплектація захисних масок

Індивідуальний захист органів дихання людини від шкідливих газоподібних і пароподібних речовин досягається за рахунок використання змінних 2 фільтрів. Завдяки цьому, маска має довгий термін експлуатації, досить просто міняти фільтри, і ви можете застосовувати її в найрізноманітніших сферах життя. Ви можете купити маску повнолицьову Stalker без фільтрів і окремо зібрати свою колекцію необхідних фільтрувальних картриджів.

Якщо ж ви точно знаєте, де і за якого об'ємного вмісту кисню ви використовуватимете захисний елемент, рекомендується одразу купити маску Stalker з фільтрами, завдяки їхньому бічному розташуванню створюється ідеальний баланс. Крім цього, маска може комплектуватися передфільтрами, які теж поставляються окремо.

Лінза має захист від подряпин і запотівання, тому ви отримуєте високий рівень захисту і комфорту за доступною вартістю. Багато деталей замінні, у разі поломки або порушення цілісності, Ви можете замінити деталь на іншу і продовжувати користуватися зручною і практичною маскою для захисту органів дихання та обличчя.

Отже, для повного комплекту необхідні змінні хімічні фільтри, захисні плівки проти подряпин і передфільтри. Всі необхідні елементи Ви можете замовити на нашому сайті, наші менеджери точно підберуть всі елементи, які відповідатимуть цій моделі, і ви зможете заощадити на доставці, отримавши весь набір одразу.

Де можна використовувати маску Stalker

Сфера застосування захисних масок дуже велика, як і температурний діапазон для допуску в роботу. Оскільки конструкція маски не ускладнює мовлення і має надійне кріплення фільтрів, захисний елемент використовується на різних виробництвах і представниками рятувальних підрозділів. Також перевагою є той факт, що для масок підходить великий асортимент фільтрувальних картриджів.

Купити маску Stalker недорого можна для захисту органів дихання від шкідливих домішок у разі їхньої концентрації в повітрі до 15 ГДК та об'ємного вмісту кисню не менше ніж 17% і не більше ніж 24%. Універсальна маска може захищати від найрізноманітніших видів отруйних речовин у повітрі, якщо використовувати фільтри широкого спектра, наприклад, від пара подібних і газоподібних речовин.

Лінія обтюрації також вирізняється високою надійністю, як і зручна посадка на голові, тому маска знайшла своє застосування в металургії та на хімічних виробництвах. Фільтрувальні вироби дають змогу безпечно працювати з сипучими матеріалами, і захищають органи дихання від вугільного пилу. У яких ще галузях Ви можете використовувати повнолицьову маску Сталкер:

 • Різні лабораторії та фармацевтика;
 • Хімічна та харчова промисловість;
 • Гірничодобувна та нафтопереробна сфера;
 • Спуск у яму, колодязі або глибокі резервуари;
 • Безпечне перебування в задимлених приміщеннях;
 • Сільське господарство і будівельна сфера.

Повнолицьова захисна маска Stalker 3 і 2 знайшли своє застосування для наукових досліджень, хімічних лабораторіях, також на АЗС. Використання маски допускається за температури до -40 градусів, користувач може перебувати в різних холодильниках барокамерах. Надійна фіксація досягається за допомогою регульованих лямок і фільтри фіксуються різьбовим кріпленням, вам не потрібно переживати, що він не до кінця встановлений. В іншому випадку, встановлення фільтра взагалі неможливе.

Наш магазин готовий надати вам маски Stalker повнолицьові в достатній кількості, ми можемо організувати швидку доставку в будь-який регіон країни. Асортимент продукції регулярно оновлюється, маски Stalker 2 і 3 з панорамними лінзами, стійкими до подряпин і великим вибором картриджів, продаються в різній комплектації. Ми раді будемо відповісти на всі ваші запитання і надати всю необхідну інформацію, щоб Ви могли усвідомлено і правильно повнолицьові захисні купити маски Stalker і у вас залишилися тільки приємні спогади про нашу співпрацю.

Показано 1 - 12 из 12 товаров

Предлагаем маска респіратор с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Маска респіратор

  Практична і зручна маска-респіратор незамінний прилад ЗІЗ на будь-який випадок у житті. Для функціональності маски встановлюються спеціальні плоскі фільтрувальні елементи, що містять сорбент або поглинач. Класифікація респіраторів, перш за все, будується на використання певного виду фільтра.

 Зручна і легка маска респіратор 3М або Stalker повсюдно використовується для ефективного захисту органів дихання. Повнолицьові маски мають високий рівень захисту від туману, пилу, пари або газу і чинять невеликий опір диханню. Щоб не викликати подразнення шкіри виробники для лицьової частини маски використовували м'який еластомер.

 У конструкції продумані всі деталі, пристрій має легку вагу й укомплектований підмасочником, що мінімізує кількість гарячого та вуглекислого газу під маскою. Ми пропонуємо тільки високоякісні моделі, з чудовими відгуками від фахівців у цій галузі, які вирізняються комфортабельністю у використанні.

 У каталозі інтернет-магазину Рowertool ви зможете вибрати маски респіратори повнолицьові, які якісно захищають не тільки дихальну систему, а й слизову оболонку очей і шкіру обличчя. Допускається комплектація широким вибором фільтрів, які Ви можете змінювати за потребою. Багаторазові маски - ефективний як засіб індивідуального захисту працівника, при несприятливій атмосфері повітря.

З чого виготовлена панорамна лінза

 Найбільшу площу серед елементів маски займає оглядова лінза або скло. Насправді прозора маска виготовлена не зі скла. Огляд здійснюється через полікарбонатну лінзу, яка має такі переваги:

 • Стійкість до подряпин і тріщин;
 • Ударостійкий матеріал;
 • Не спотворює видимість;
 • Виняток запотівання;
 • Поверхня не затирається, не стає каламутною;
 • Простота у використанні, не потребує особливого догляду.

 Всі ці характеристики забезпечують підвищений комфорт користувача. Респіратор маска вимагає мінімального обслуговування і має хорошу збалансованість. Це надійний прозорий щиток від хімічного та механічного впливу. Полікарбонатну маску використовують багато спецслужб, рятувальні підрозділи та військові, тим більше, це незамінний атрибут для промислового використання.

 Маска повнолицьова багаторазового використання, тому економічна й ергономічна, може використовуватися довгий період часу. Користувач не зобов'язаний проходити спеціальну підготовку з експлуатації приладу, на відміну від захисного протигаза. Респіратор дитячий має відмінність за розміром.

 Фіксувальні ремені з чотирьох сторін сходяться в один елемент на потиличній частині, завдяки чому досягається найкращий спосіб кріплення маски на голові. Виробники мають багаторічний досвід виготовлення масок і для панорамної лінзи використовують найкращий матеріал, з високими технічними характеристиками, в міцності та надійності Ви можете не сумніватися.

Газодимозахисний респіратор

Не тільки для спеціальних служб, а й для простого населення газодимозахисний респіратор - багатозначний прилад, здатний врятувати життя під час виникнення пожежі або витоку газу, зокрема різних хімічних речовин.

Унікальна маска з респіратором легко одягається і серед засобів індивідуального захисту йде в авангарді вже довгий час. Працівник у масці має стильний зовнішній вигляд, водночас може носити каску, шапку чи панамку і навіть не знімати окуляри, форма панорамної маски має особливі вигини, окуляри для зору чи від сонця, не перешкода.

Змінні частини маски респіратора дає змогу підтримувати прилад у робочому стані протягом тривалого періоду. У нашому каталозі є можливість вибору маски за розміром і конструктивними особливостями. Медичні респіратори необхідні під час надзвичайних ситуацій або для цивільної оборони при бактеріологічній загрозі.

Распіратор професійний має бути укомплектований фільтрами не тільки для пилу, а й також коробами з підвищеною ефективністю для захисту від газів, туману або диму. Унікальна байонетна система кріплення фільтрів дає змогу встановлювати фільтри дуже швидко, навіть в умовах роботи.

Виняткові особливості, які мають розпиратори маски, розширюють можливості їхнього застосування, і роблять практично універсальними, адже шкірні покриви та слизові оболонки очей, під надійним захистом.

Сфери застосування

Найпоширенішими галузями застосування повнолицьової маски респіраторної функції, заведено вважати будівництво, промисловість і металургію. Будівельний респіратор блокує дрібний і великий пил, крейдяну або штукатурну суспензію, а також ефективний під час демонтажу перегородок, цегляної кладки та іншої діяльності, пов'язаної з будівельними матеріалами, які можуть завдати шкоди дихальній системі.

Розпиратор маска повнолицьова 3М 6700 виготовлена з термопластику, забезпечує найбільший панорамний огляд через лінзу, в комплектації йде підмасочник для нейтралізації вуглекислого газу. Прилад застосовують у разі підвищених концентрацій шкідливих речовин у повітрі та на об'єктах, де є ризик завдання шкоди легеням людини.

У ситуаціях, коли розпиратор малярний малоефективний, користувачам достатньо встановити відповідний фільтр на маску 3М 6900 і продовжувати виконувати лакофарбові роботи. До того ж, повнолицьові респіратори, ціна яких завищена через наявність фільтрів, насправді вигідніші, оскільки ви купуєте вже готовий набір.

Кожен вид 3м респіратор ДСТУ відповідає за всіма показниками, проходить лабораторні випробування і тестується в найекстремальніших умовах. Унікальна розробка компанії 3М - це особливі кріплення і високофункціональні клапани видиху, тому маска респіратор 3М 6800 практично витвір мистецтва.

Для максимального захисту можна використовувати хімкостюм 3М 6000 укомплектований усіма необхідними ЗІЗ елементами. Повнолицьова маска респіратор Stalker коштує в половину менше, ніж американські апарати 3М, проте якість заслуговує на повагу.

Ми хочемо, щоб ви користувалися найкращим. Каталог надасть Вам можливість респіратор маску купити в Харкові Україна, за найвигіднішими цінами, без нескінченної низки посередників, за послуги яких споживачам також доводиться платити. Якісний респіратор завод 3М або Stalker, підтверджує сертифікатом відповідності та надає офіційну гарантію.


Маска респіратор повнолицьова від 1050грн комплект - Повнолицьові маски 3м 3м 6700, 6800, 6900. за найкращими цінами в Україні.

Маска респіратор повнолицьова 3м 6700, 6800, 6900. Повнолицьові маски від 1050грн. Кращі ціни, швидка доставка, будь-який вид оплати. Доставка по Україні 24 години. ОПТ. Роздріб.