Фільтри
Фільтри
Виробник
Пакування
Виробник
Категорії
Маска респіратор

Маска респіратор  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 13 товарів
Подкатегории
Показано 1 - 13 из 13 товаров

Пропонуємо маска респіратор з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Маска респіратор

  Практична і зручна маска-респіратор незамінний прилад ЗІЗ на будь-який випадок у житті. Для функціональності маски встановлюються спеціальні плоскі фільтрувальні елементи, що містять сорбент або поглинач. Класифікація респіраторів, перш за все, будується на використання певного виду фільтра.

 Зручна і легка маска респіратор 3М або Stalker повсюдно використовується для ефективного захисту органів дихання. Повнолицьові маски мають високий рівень захисту від туману, пилу, пари або газу і чинять невеликий опір диханню. Щоб не викликати подразнення шкіри виробники для лицьової частини маски використовували м'який еластомер.

 У конструкції продумані всі деталі, пристрій має легку вагу й укомплектований підмасочником, що мінімізує кількість гарячого та вуглекислого газу під маскою. Ми пропонуємо тільки високоякісні моделі, з чудовими відгуками від фахівців у цій галузі, які вирізняються комфортабельністю у використанні.

 У каталозі інтернет-магазину Рowertool ви зможете вибрати маски респіратори повнолицьові, які якісно захищають не тільки дихальну систему, а й слизову оболонку очей і шкіру обличчя. Допускається комплектація широким вибором фільтрів, які Ви можете змінювати за потребою. Багаторазові маски - ефективний як засіб індивідуального захисту працівника, при несприятливій атмосфері повітря.

З чого виготовлена панорамна лінза

 Найбільшу площу серед елементів маски займає оглядова лінза або скло. Насправді прозора маска виготовлена не зі скла. Огляд здійснюється через полікарбонатну лінзу, яка має такі переваги:

  • Стійкість до подряпин і тріщин;
  • Ударостійкий матеріал;
  • Не спотворює видимість;
  • Виняток запотівання;
  • Поверхня не затирається, не стає каламутною;
  • Простота у використанні, не потребує особливого догляду.

 Всі ці характеристики забезпечують підвищений комфорт користувача. Респіратор маска вимагає мінімального обслуговування і має хорошу збалансованість. Це надійний прозорий щиток від хімічного та механічного впливу. Полікарбонатну маску використовують багато спецслужб, рятувальні підрозділи та військові, тим більше, це незамінний атрибут для промислового використання.

 Маска повнолицьова багаторазового використання, тому економічна й ергономічна, може використовуватися довгий період часу. Користувач не зобов'язаний проходити спеціальну підготовку з експлуатації приладу, на відміну від захисного протигаза. Респіратор дитячий має відмінність за розміром.

 Фіксувальні ремені з чотирьох сторін сходяться в один елемент на потиличній частині, завдяки чому досягається найкращий спосіб кріплення маски на голові. Виробники мають багаторічний досвід виготовлення масок і для панорамної лінзи використовують найкращий матеріал, з високими технічними характеристиками, в міцності та надійності Ви можете не сумніватися.

Газодимозахисний респіратор

Не тільки для спеціальних служб, а й для простого населення газодимозахисний респіратор - багатозначний прилад, здатний врятувати життя під час виникнення пожежі або витоку газу, зокрема різних хімічних речовин.

Унікальна маска з респіратором легко одягається і серед засобів індивідуального захисту йде в авангарді вже довгий час. Працівник у масці має стильний зовнішній вигляд, водночас може носити каску, шапку чи панамку і навіть не знімати окуляри, форма панорамної маски має особливі вигини, окуляри для зору чи від сонця, не перешкода.

Змінні частини маски респіратора дає змогу підтримувати прилад у робочому стані протягом тривалого періоду. У нашому каталозі є можливість вибору маски за розміром і конструктивними особливостями. Медичні респіратори необхідні під час надзвичайних ситуацій або для цивільної оборони при бактеріологічній загрозі.

Распіратор професійний має бути укомплектований фільтрами не тільки для пилу, а й також коробами з підвищеною ефективністю для захисту від газів, туману або диму. Унікальна байонетна система кріплення фільтрів дає змогу встановлювати фільтри дуже швидко, навіть в умовах роботи.

Виняткові особливості, які мають розпиратори маски, розширюють можливості їхнього застосування, і роблять практично універсальними, адже шкірні покриви та слизові оболонки очей, під надійним захистом.

Сфери застосування

Найпоширенішими галузями застосування повнолицьової маски респіраторної функції, заведено вважати будівництво, промисловість і металургію. Будівельний респіратор блокує дрібний і великий пил, крейдяну або штукатурну суспензію, а також ефективний під час демонтажу перегородок, цегляної кладки та іншої діяльності, пов'язаної з будівельними матеріалами, які можуть завдати шкоди дихальній системі.

Розпиратор маска повнолицьова 3М 6700 виготовлена з термопластику, забезпечує найбільший панорамний огляд через лінзу, в комплектації йде підмасочник для нейтралізації вуглекислого газу. Прилад застосовують у разі підвищених концентрацій шкідливих речовин у повітрі та на об'єктах, де є ризик завдання шкоди легеням людини.

У ситуаціях, коли розпиратор малярний малоефективний, користувачам достатньо встановити відповідний фільтр на маску 3М 6900 і продовжувати виконувати лакофарбові роботи. До того ж, повнолицьові респіратори, ціна яких завищена через наявність фільтрів, насправді вигідніші, оскільки ви купуєте вже готовий набір.

Кожен вид 3м респіратор ДСТУ відповідає за всіма показниками, проходить лабораторні випробування і тестується в найекстремальніших умовах. Унікальна розробка компанії 3М - це особливі кріплення і високофункціональні клапани видиху, тому маска респіратор 3М 6800 практично витвір мистецтва.

Для максимального захисту можна використовувати хімкостюм 3М 6000 укомплектований усіма необхідними ЗІЗ елементами. Повнолицьова маска респіратор Stalker коштує в половину менше, ніж американські апарати 3М, проте якість заслуговує на повагу.

Ми хочемо, щоб ви користувалися найкращим. Каталог надасть Вам можливість респіратор маску купити в Харкові Україна, за найвигіднішими цінами, без нескінченної низки посередників, за послуги яких споживачам також доводиться платити. Якісний респіратор завод 3М або Stalker, підтверджує сертифікатом відповідності та надає офіційну гарантію.


Маска респіратор повнолицьова від 1050грн комплект - Повнолицьові маски 3м 3м 6700, 6800, 6900. за найкращими цінами в Україні.

Маска респіратор повнолицьова 3м 6700, 6800, 6900. Повнолицьові маски від 1050грн. Кращі ціни, швидка доставка, будь-який вид оплати. Доставка по Україні 24 години. ОПТ. Роздріб.