Категории

Респираторы FFP3 (50 ПДК 99%)

Респіратори FFP3 (50 ГДК 99%)  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 8 товарів
Показано 1 - 8 из 8 товаров

Предлагаем респіратори ffp3 (50 гдк 99%) с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Справжній захист від інфекцій, вірусів, токсинів - респіратори FFP3

Не дарма, "респіратор" латинською означає "дихання". Цей пристрій покликаний забезпечувати безпечне дихання повітрям, відфільтрованим від різних збудників хвороб і шкідливих домішок. Найбільшої популярності противірусний респіратор FFP3 набув після поширення коронавірусу з Китаю в інші країни. Отже, пропонуємо Вашій увазі ефективний і потужний респіратор від коронавірусу та інших вірусних збудників, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Дана модель має третій клас рівень фільтрації, що є найсильнішим у своїй категорії або в порівнянні з респіраторами FFP1 і FFP2, які також є надійними моделями і представлені на нашому сайті. Проте, як то кажуть, "краще перебрати, ніж недобрати", особливо коли великий ризик зараження, краще придбати респіратор з найбільшим коефіцієнтом захисту.

Категорія FFP3 захищає від коронавірусу, тому що цей штамп найчастіше передається повітряним шляхом, коли заражений кашляє і чхає поруч. Фільтрувальна напівмаска 3 класу може блокувати потрапляння слини та мокротиння від хворої людини. Крім того, купити противірусний респіратор FFP3 - вірне рішення для захисту від різного роду пилу й аерозольних частинок у повітрі, на різних підприємствах.

Клінічні вимірювання показали можливості респіратора 3 класу захисту - ГДК 50 або здатність фільтрувати гранично допустиму концентрацію шкідливих речовин у повітрі до 50 разів! Такі дослідження вивели цю модель у лідируючі позиції для засобів індивідуального захисту органів дихання. А головною перевагою є здатність фільтрувальної напівмаски утримувати шкідливі частинки до 99%! На нашому сайті у вас є можливість купити респіратор FFP3 від коронавірусу та інших інфекцій, який залишає вірогідність зараження лише мізерний 1%.

Маски та респіратори від коронавірусу

Захисне пристосування являє собою фільтрувальну напівмаску, де фільтрувальний матеріал також є лицьовою частиною. Такі моделі, завдяки конструкції, мають легку вагу, і використовується без додаткових фільтрів. Респіратори та маски від вірусів мають таку будову:

 1. Основне полотно - фільтрувально-сорбувальний матеріал;
 2. Більшість моделей масок забезпечені клапаном видиху;
 3. М'який і приємний для шкіри обтюратор;
 4. Еластичне наголов'я, виконане з двох стрічок із пряжками для регулювання натягу;

Модифікація може змінюватися залежно від конкретної моделі та виробника. Основний критерій для респіраторів, що захищають від вірусних інфекцій, це належний рівень фільтрувальних здібностей. Тому не кожна маска чи медична пов'язка, яку ви побачите в аптеках чи магазині, надасть потрібний захист. А якщо придбати не підходящий варіант, він може послабити пильність користувача, і дасть змогу перебувати йому в небезпечних зона ризиках довгий час.

Опис респіратора від коронавірусу:

 • Фільтрувальний коефіцієнт захисту від 80%, ця модель має захисну функцію до 99% від інфекції;
 • Надійна і герметична фіксація по лінії обтюратора, по лицьовій частині;
 • Відповідна зміна респіратора від вірусів і відповідна утилізація.

У нашому каталозі Ви можете вибрати для себе і своїх близьких, а також співробітників і цілого цеху, противірусні респіратори FFP3 3 класу захисту, сертифікованої якості і від перевірених виробників. У тому числі вітчизняного та зарубіжного виробництва, які відрізняються формою, наявністю клапана і рівнем комфортного користування.

Обирайте з розумом - які маски не захищають від вірусів

Ми щиро зацікавлені в добробуті наших покупців, тому пропонуємо надійні товари та вчасно інформуємо, для яких цілей вони є придатними, а для яких не приносять користі.

Після виникнення вірусної пандемії 2019-2020 у Китаї, люди побачили в засобах масової інформації зображення, де маси китайців у різних респіраторах пересуваються вулицями.

Інформаційний посил доніс до користувачів важливість одягання маски під час виходу на вулицю. Однак далеко не кожна маска від вірусів виявиться ефективною. Наприклад, марлева пов'язка або хірургічна маска не належить до категорії захисного засобу від інфекції, бактерій і вірусів. Вона приваблює маленькою ціною і доступністю, її не шкода міняти кожні кілька годин, але марлева маска має зовсім інше призначення.

Представники ВООЗ рекомендують купити медичний респіратор для побутового користування і для безпечного пересування у великому скупченні людей. Він повинен відповідати характеристики респіратора для коронавірусу, мати відповідний клас фільтрації, якій цілком відповідає респіратор FFP3.

Респіратор медичний купити Україна виробник чи інша країна, доцільніше з ГДК 50. Варто зазначити, що така модель підійде для використання в приміщеннях з великою запиленістю та високою концентрацією отруйних речовин.

Як правильно вибрати відповідний респіратор

Консультанти нашого інтернет-магазину можуть надати вам допомогу при виборі противірусного респіратора. Дадуть відповідь на всі ваші запитання, щоб ви зробили осмислений вибір, який влаштує вас за всіма характеристиками і в ціновому діапазоні. Отримати консультацію можна в телефонному режимі або взяти до уваги такі моменти:

 • Модель респіратора повинна точно відповідати європейському стандарту EN-149:2001, який розділяє фільтрувальні маски на три класи фільтрації. Номер класу, по наростаючій, визначає її захисні здібності, якщо вам потрібен найвищий рівень можете сміливо купити противірусний респіратор FFP3;
 • Розраховуйте, що носити респіратор необхідно з максимальною щільністю прилягання по лицьовій частині. Тому, якщо у вас є борода, вуса, пірсинг та інші елементи, вони можуть порушити ступінь герметичності, у такому разі може краще використовувати повнолицьові маски.
 • Виберіть відповідну форму: чашоподібна, конвертного типу, респіратор, який тримає форму або складається;
 • Наявність клапана або його відсутність. Респіратор із клапаном видиху 3 клас дасть вам змогу мати більш комфортне дихання, без сильного опору. Такий невеликий елемент виконує важливе призначення, виводити вуглекислий газ назовні, знижуючи тим самим температуру і рівень вологи під маскою.

Противірусні респіратори (FFP3) 3 класу дають гарантії

Респіратор найвищого класу захисту надійно оберігає від зараження вірусними інфекціями повітряно-крапельним шляхом. Така модель може сміливо гарантувати, що користувач має лише 1% вірогідності зараження вірусом або бактеріями, що передаються через дихання, але якщо він не порушуватиме інших запобіжних заходів, коли перебуває в зоні ризику. Наявність респіратора не означає, що можна халатно ставитися до правил гігієни та ігнорувати інші вказівки щодо захисту від вірусів.

Інтернет-магазин Рowertool спеціалізується на засобах індивідуального захисту, пропонує сучасні респіратори від вірусів і бактерій, які також захищають від різного виду пилу, шкідливих випарів. Уже сьогодні ви можете купити оптом противірусні респіратори FFP3 з доставкою по всій Україні, телефонуйте нам просто зараз!


Противірусний респіратор FFP3

Купити противірусний респіратор FFP3 - вірне рішення для захисту від різного роду пилу й аерозольних частинок у повітрі, на різних підприємствах.