Категорії
Стропи та фали

Стропи та фали  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 16 товарів
Показано 1 - 16 из 16 товаров

Пропонуємо стропи та фали з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Стропи та фали засоби захисту від падіння з висоти

Що таке стропи? Нескладне питання для тих, хто працює на висоті або у кого робота пов'язана з переміщенням вантажу. Від надійності та якості виготовлення цього пристосування залежить не тільки цілісність вантажу, а й безпека працівників. Фахівці рекомендують перш ніж купити страхувальні стропи, не поспішаючи оцінити рівень небезпеки і врахувати цілу низку моментів. Стропи слід підбирати, виходячи з того, який саме вантаж вони будуть піднімати, яка його вага, поверхня, умови середовища тощо.

Як складовий елемент страхувального пояса, страхувальний строп передбачає наявність фала, який зі свого боку може виготовлятися з різних матеріалів. Не варто нехтувати заходами безпеки, виконуючи маніпуляції на висоті, досить купити оптом стропи запобіжні з амортизаторами або без і можна уникнути страшної трагедії.

В інтернет-магазині Рowertool є можливість вибрати найрізноманітніші стропи подвійні, з карабінами, з амортизаторами, з плетеного шнура і каната. Виріб відповідає вимогам ДСТУ і здатний забезпечити надійний рівень безпеки тим, хто працює на висоті.

Стрічкові стропи або стропи з плетеного шнура можуть мати різну ширину і довжину (від 50 мм до 300 мм завширшки і довжину від 1м і до 10 м). Наш магазин пропонує великий асортимент, Ви можете замовити страхувальні стропи з доставкою в будь-який регіон України і бути впевненими в надійності обраної продукції.

Стропи з карабінами використовують як у промисловості, так і в аматорському альпінізмі. Для зниження динамічного навантаження використовують додаткові амортизатори для строп. Тому на ціну строп для пояса впливає наявність і розмір карабіна.

Види та маркування стропів

Маркування стропів допомагає визначити вантажопідйомність. Завжди варто пам'ятати, що заборонено використовувати пошкоджені стропи, навіть для побутових потреб. На бирці вказується така інформація: тип стропи, серійний номер, робоча довжина і максимальна вантажопідйомність. Ви маєте бути абсолютно впевнені, що зробили правильний вибір, вирішивши купити стропи і фали певного зразка.

Кожного разу, перед початком використання страхувального обладнання для проведення висотних робіт, зокрема фали і стропи, необхідно проводити ретельну візуальну перевірку всіх елементів для виявлення зношених і пошкоджених частин. Згідно з технікою безпеки, не дозволяється працювати зі стропами, що мають дефекти, пошкодження або брак.

Споживачеві маркування може також надати інформацію про завод виробника, а також може бути вказана дата тестування стропа.

Які бувають стропи за матеріалом виготовлення:

 1. Ланцюгові стропи;
 2. Текстильні стропи.

Сталеві стропи використовують для роботи з вогнем і це чудовий варіант, якщо поверхня має гострі краї. Однак металеві стропи не використовуються, якщо існує ймовірність ураження електричним струмом. Кожен різновид фала і стропа має свої особливості та призначення.

Чому текстильні стропи кращі

Найбільш затребуваним і одним із травмобезпечних, прийнято вважати текстильний строп. Продукція має легку вагу і м'яку текстуру, до того ж, вартість текстильних строп для страхувального пояса оптом в Україні набагато нижча, ніж металеві аналоги.

Крім цього, стропи та фали мають й інші сильні сторони:

 • Універсальне застосування;
 • Невелика вага, зручно для транспортування і перенесення;
 • Високий електроопір;
 • Невелике водопоглинання;
 • Стійкість до впливу різних температур;
 • Стропи такого типу невибагливі у догляді.

Для виробництва текстильних строп використовують текстильну тканинну стрічку із синтетичних матеріалів. Для цього можуть бути використані поліпропіленові, поліамідні або поліестерові матеріали. Оскільки є деякі обмеження для такого виду захисних аксесуарів, перед тим як купити стропи з плетеного шнура, необхідно дізнатися про обмеження щодо температурного режиму.

Фахівці не рекомендують використовувати капронові стропи під час роботи, де вантаж і предмети можуть нагріватися понад 80 градусів. Стрічкові стропи, як знімний запобіжний елемент спорядження, мають хорошу гнучкість, що спрощує процес експлуатації.

Перевага невеликої ваги не тільки знижує трудовитрати, а й спрощує спосіб доставки, якщо замовити страхувальні стропи оптом з доставкою по Україні, ціна і габарити товару менші. На кінцях можуть бути гаки, карабіни, петлі та скоби. Як не дивно, для спрощення способу визначення строп за міцністю і вантажопідйомністю виробники використовують кольорове маркування. Ці показники прийняті в усьому світі, колір строп відповідає рівню міцності та надійності.

Вантажопідйомність стрічкового стропа

Як ми вже говорили, щоб визначити який вибрати страхувальний строп для безпечної роботи на висоті або для страховки вантажу, слід звернути увагу на його колір:

 • Білий строп ширина 50мм - 0,75 т;
 • Фіолетовий колір строп 50мм - 1 т;
 • Зелений стрічковий строп 60 мм - 2 т;
 • Жовтий строп ширина стрічки 90 мм - 3 т;
 • Сірий страхувальний строп 120 мм - 4.

Стрічкові стропи з двома карабінами дуже зручно фіксують працівника і вберігають його від випадкового падіння, також можуть бути використані для фіксації вантажу під час транспортування. При цьому розмір карабіна може відрізнятися, бувають страхувальні стропи з маленькими карабінами, з великими карабінами, комбінованими варіантами: на одному кінці маленький, а на протилежному великий карабін.

Для підвищення маневреності іноді страхувальний строп може мати на кінці невелику ділянку ланцюга, на яку фіксується карабін. Сталеві та канатні стропи також оснащуються карабінами або амортизаторами. На нашому сайті ви можете вибрати у великому асортименті різні стропи та файли, наприклад, вигідно купити подвійний строп зі шнура з амортизаторами і трьома карабінами, для фіксації працівника за дві точки.

Види текстильних строп

Стропи і фали купити намагаються для будівельних і монтажних робіт, оскільки ці вироби мають високу стійкість до механічних пошкоджень і впливу ультрафіолету, холоду і тепла, а також вологи. Матеріал для текстильних стрічок не схильний до корозії, не деформується при вигинах. Для збільшення терміну служби існують спеціальні накладки.

Основні види строп страхувальних для пояса:

 1. Строп стрічковий - ідеальний варіант для монтажників, має деякі обмеження, не слід використовувати вироби за наявності гострих країв;
 2. Канатний строп, крім основного застосування під час електромонтажних робіт, може використовуватися для спуску в колодязі та глибокі ями;

Страхувальний пояс завжди комплектується стропом, який відповідає рівню загрози і вазі працівника. Строп у вогнетривкому брезентовому чохлі з вбудованим карабіном-гаком використовується пожежниками і працівниками МНС під час роботи в умовах підвищених температур і відкритого вогню.

Стропи для пояса особливо необхідні під час проведення масштабних будівельних робіт, а також у сільському господарстві, під час роботи на стовпах і ліквідації надзвичайних подій. Фали і стропи для пояса та інші вироби мають офіційні сертифікати, що дає змогу використовувати вироби в різних галузях промисловості та в будівництві. 

Стропи зі сталевого троса для пояса

Висотні роботи завжди пов'язані з ризиком. Щоб надійно захистити працівників на небезпечних об'єктах від падіння з висоти, слід оптом купити стропи зі сталевого троса і фали рятувальні в достатній кількості. Що унеможливить травматизм на робочому місці та нещасні випадки.

Металеві стропи є частиною страхувальних систем і обов'язково використовуються в комплекті із запобіжними поясами. Сталеві стропи відрізняються міцністю матеріалу і довгим терміном експлуатації.

У нашому інтернет-магазині PowerTooL ви можете замовити з доставкою стропи зі сталевого троса, в обплетенні ПВХ, а також ланцюговий строп. Утримуючі елементи для запобіжного пояса виробляються з вогнетривкого матеріалу і допускаються до використання на конструкціях з гострими і ріжучими краями.

Фахівці нашого магазину проконсультують вас і допоможуть зробити правильний вибір запобіжних строп і фалів для пояса, які нададуть надійний захист від раптового падіння і провисання під час роботи на висоті. Ми готові забезпечити вас усіма необхідними засобами індивідуального захисту, телефонуйте нам просто зараз!


Купити страхувальні стропи і фали для запобіжного пояса, купити в Україні з доставкою

Замовити страхувальні стропи оптом з доставкою по Україні, стропи зі сталевого троса, каната, шнура, вогнетривке покриття, подвійний строп