Категорії
Краги зварника

Краги зварника   Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Пропонуємо краги зварника з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Краги зварника необхідний предмет спецодягу.

Краги - необхідний предмет спецодягу для цілої низки професій. До їх числа входять зварювальники, сталевари, ковалі та інші, хто виконують свою роботу з використанням високих температур.

Для безпечного здійснення таких робіт необхідна низка умов, зокрема якісний спец одяг. До нього, крім іншого, входять зварювальні краги. Що вони з себе представляють? Це рукавички або рукавиці, виконані зі спеціальних термостійких матеріалів. Вони допомагають надійно захистити руки від опіків та іншого шкідливого впливу на шкіру.

Які існують види зварювальних краг.

На сторінках інтернету можна знайти великий асортимент захисних рукавиць для зварювання, проте фахівці рекомендують для надійності, купити краги зварювальника оптом, за рахунок підвищеної міцності матеріалу. Краги для зварювальних робіт бувають:

 1. Рукавички або п'ятипалі краги;
 2. Краги зі спилка двопалі;
 3. Трипалі захисні краги.
 4. Подовжені та короткі

Подовжені краги застосовуються зварювальниками при здійсненні великого обсягу робіт і для захисту від ще більших температур, ніж короткі моделі. Довгі краги зварювальника виготовляються з натурального матеріалу, тому вироби не викликають алергічних реакцій і мають підвищену міцність. При цьому в безпеці перебуває зап'ястя і шкіра до ліктя. Зварювальні спилкові рукавички зі шкіри здатні захистити руки користувача від травм, порізів і саден.

Короткі краги для зварювальних робіт стійкі до стирання і різних механічних впливів, оберігають руки від попадання іскор і крапель розплавленого металу. Краги короткого типу можуть бути як у вигляді рукавичок, так і двопалі для підручних робіт.

Хто може купити краги для зварювання

Хоча з назви вже зрозуміло, що насамперед краги призначені для проведення безпечних зварювальних робіт, такий захист для рук може стати в пригоді і представникам інших професій:

 • Будівельна сфера;
 • Монтажники і демонтажники;
 • Автослюсарські;
 • Каменярі та ковалі.

Крім цього, купити краги зварювальника оптом в Україні можуть також сталевари і представники різних лабораторій, де виконуються маніпуляції з підвищеними температурами. Робочі термостійкі рукавички закривають зап'ястя, такі моделі можуть бути використані для роботи з різними апаратами та обладнанням.

Краги зварювальні шкіряні можуть бути доповнені нарукавниками, фартухом і наколінниками для проведення безпечних зварювальних робіт. Як засоби індивідуального захисту рукавички для зварювальника повинні відповідати певним вимогам:

 • Краги для зварювальників повинні мати стійкість до вологи;
 • Рівномірні шви, без пропусків;
 • Захисні рукавички для зварювання повинні відрізнятися довгим терміном служби і зносостійкістю;
 • Надійна вогнетривкість і повний термічний захист рук;
 • Доступна вартість краг зварника оптом в Україні;
 • Підклад для зимових моделей виготовляється з використанням хутра або флісового матеріалу.

Для якісного та надійного захисту рук, оскільки вони найбільше перебувають у контакті зі зварювальним апаратом, потрібен захист у ділянці кистей і передпліч від бризок розпеченого металу та іскор. Найбільш практичний різновид робочих рукавичок або рукавиць з вузьким або широким манжетом, це термостійкі краги для зварювальних робіт з натуральних і синтетичних матеріалів.

Різновиди краг зварника за матеріалом

Зварювальні краги виготовляються як з натуральних, так і синтетичних матеріалів. Завжди в пріоритеті міцність, зносостійкість і стійкість до підвищених температур.

Часто для виготовлення краг використовується спилок. Це спеціально вироблена шкіра великої рогатої худоби. При особливій обробці краги виготовлені з цього матеріалу можуть застосовуватися в температурному режимі від -10 до +100 градусів Цельсія. Технологія виготовлення матеріалу надає крагам еластичності. Це важливо для якісного і зручного виконання робіт, оскільки вони не сковують рухи майстра.

Краги зварника купити можна і з інших матеріалів:

 1. Брезентові рукавиці для зварювання - незважаючи на жорстку структуру матеріалу, тканина має ущільнену фактуру. Вони застерігають руки від різних механічних впливів, наприклад, подряпин, саден, порізів.
 2. Замшеві краги - випускаються з підкладкою і без, є аналогом моделям зі спилкової шкіри, проте володіють більшою маневреністю і комфортом, за рахунок м'якості матеріалу. Рукавички стійкі до стирання і нагрівання.

Краги брезентові для зварювальників гарний варіант для виконання легких зварювальних робіт, таких як обробка поверхні металевою щіткою, робота з електродами і болгаркою. При контакті з надмірно підвищеними температурами матеріал може прогоріти. У такому разі рекомендується використовувати краги брезентові з подвійним наладонником або моделі зі шкіри, які можуть бути у вигляді рукавичок. З брезенту здебільшого виробляють рукавиці, не рукавички.

Багатьом подобаються краги брезентові, ціна на них набагато нижча, ніж варіанти, виготовлені зі спилка, азбесту або шкіри. Тому саме для підручних робіт і помічників зварювальників активно використовуються моделі, пошиті з брезенту для захисту рук.

Краги зварювальника брезентові вогнетривкі забезпечують хороше зчеплення, ця особливість має важливе значення, особливо під час важких фізичних навантажень і під час контакту з вологими поверхнями та інструментами.

Як правильно вибрати краги зварника

Під час вибору враховується ступінь захищеності та зручність для виконання робіт. Перш ніж купити краги зварювальника оптом недорого в Україні з доставкою, важливо звертати увагу на якість швів, оскільки вони є їхнім слабким місцем. Найміцніші шви робляться кевларовою ниткою.

Не менш важливе значення, для забезпечення безпеки, має правильний крій зварювальних краг. Розтруб або верхня частина краг, що захищає передпліччя, повинен бути розширений і мати конусоподібну форму. Це дає змогу за необхідності швидко зняти краги.

Зимові та літні краги

Для комфорту і зручності під час виконання різних зварювальних робіт або пов'язаних з підвищеними температурами, виробники випускають краги, різні за сезонністю:

 1. Зимові краги зварника;
 2. Краги літні полегшені.

Кожен вид має свої особливості, мета призначення залишається незмінною. Незалежно від щільності матеріалу краги повинні надавати високий рівень захисту для шкіри рук зварювальника і характеризуватися стійкістю до зносу і механічного пошкодження.

Для холодної пори року випускаються утеплені краги. Вони використовуються для виконання робіт за низьких температур у зимову пору року або в неопалюваних приміщеннях. При цьому краги зимові ефективно захищають руки не тільки від іскор, а й від переохолодження.

Важливо, щоб краги виготовлялися з повітропроникної тканини, яка не знижує рухливість пальців. Зимові рукавиці для зварювання призначені для застосування в діапазоні від незначних негативних до невеликих плюсових температур.

Комбіновані рукавички для зварювальника поєднують кілька матеріалів одразу, наприклад, брезент і спилок, шкіру та замшу. Міцні вставки зі шкіри або спилка розташовуються на місцях, які найбільше ушкоджуються і зношуються. Цей прийом дозволяє збільшити термін експлуатації захисного виробу. А наш інтернет-магазин готовий надати вам зручні, високоякісні та надійні краги зварювальника з доставкою в будь-який регіон країни.


Купити краги зварника за найнижчими цінами, доставка по всій Україні.

Краги зварювальника - широкий асортимент за найнижчими цінами з будь-яким способом оплати.