Фильтры
Фільтри
Виробник
Категории

Гражданские противогазы

Цивільні протигази  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 21 товарів
Показано 1 - 21 из 21 товаров

Предлагаем цивільні протигази с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Цивільні протигази

 Головне призначення цивільного протигаза це захист простого населення і працівників підприємств. Незамінний цивільний протигаз цп блокує для дихання шкідливі речовини не тільки за рахунок своєї герметичності, а й забезпечує знезараження повітря, що надходить через фільтр.

 Для користування протигазами цивільного типу не потрібно проходити особливого навчання, їхня конструкція спеціально спрощена, а вага залежить від фільтрувальної коробки і маски протигаза. Інтернет-магазин Рowertool з радістю готовий вам запропонувати надійні та високоякісні протигази для побутового та промислового використання.

 Хімічний протигаз повинен відповідати вашому розміру і зручно розташовуватися на голові, а для цього правильно визначте розмір цивільного протигаза. Навіть якщо ви не плануєте користуватися протигазом довгий проміжок часу, в надзвичайній ситуації він повинен надати можливість робітникові піти в безпечне місце, без пошкодження органів дихання, зору і шкіри обличчя.

 У каталозі ви знайдете класичні протигази СРСР 1980 і сучасні панорамні протигази з комбінованими фільтрами (2018, 2019). Бажаємо приємних покупок.

Типи протигазів за фільтрами

 У нас ви можете вибрати і замовити найбільш затребувані моделі, які можна розділити за ступенем захисту фільтра:

1 - низька ефективність. призначений для захисту від великих частинок пилу. Такий апарат виявиться ефективним як зручний респіратор під час ремонтних і будівельних робіт.

2 - середній клас, на порядок вищий за 1 клас. Протигаз здатний блокувати туман, дим і дрібну суспензію пилу і захищати від аерозольних препаратів. Використовувати протигаз під час пожежі можна тільки в тому разі, якщо немає викиду токсичних речовин.

3 - велика ефективність досягається завдяки комплексним фільтрам, які здатні нейтралізувати навіть віруси і хімічні речовини в атмосфері.

 Промислові фільтрувальні протигази мають гарантійний термін понад 10 років, апарат не потребує особливого догляду. Виробники цивільних протигазів описують в інструкції як мити і зберігати протигаз.

 У нашому світі повному підробок під відомі бренди, важко знайти хорошого постачальника. Засоби індивідуального захисту стоять на сторожі вашого здоров'я і їх вибору необхідно приділяти граничну увагу. Тому ми пропонуємо продукцію, яка має відмінні відгуки від споживачів і фахівців. Сертифікати якості підтверджують високий рівень виготовлення, що засобу захисту можна повністю довіряти.

Протигаз гп-7 має кілька моделей:

 • ЦП 7 В - має спеціальний пристрій для прийому рідини, за допомогою трубки працівник у протигазі може пити воду.
 • ЦП 7пм - панорамна маска, що відкриває великий огляд для зору 70%, не закриває голову повністю.
 • ЦП 9 - протигаз укомплектований двома переговорним пристроєм і використовуються для захисту від хімічних речовин.

 Як засіб індивідуального захисту від газів і для захисту очей, цілком підійде простий пристрій протигаза цп-5. Вироби, які призначені для використання в разі військових конфліктів і надзвичайних ситуацій, у разі заміни фільтра можуть бути використані в промисловому призначенні.

Як користуватися протигазом

  Пристрій має кілька особливостей і складається з фільтрувального елемента, маски зі склом, клапанної коробки. Цивільний протигаз цп-7 перед тим як надіти вивертають, якщо це шолом-маска. Останнім часом дедалі більшої популярності набуває протигаз панорамний маг, який не закриває вуха, дає змогу зберігати хорошу чутність і має великий прозорий щиток для захисту обличчя.

 Протигаз із панорамною маскою кріпиться на голові за допомогою фіксувальних ременів, яких залежно від моделі може бути від 3 до 5 штук. Вони виготовляються з гуми або щільної тканини, мають фіксувальні пристрої для підгонки розміру.

Як зрозуміти, що фільтр підходить

Багато сучасних протигазів виготовляють із пластику і не тільки корпус, а й фільтрувальну коробку. Завдяки цьому зменшується маса всього приладу і працівник може з легкістю пересуватися в апараті.

Фільтрувальні коробки цп-7 вибирають залежно від виду речовини, проти якої спрямована дія коробки. Для позначення на корпусі розташовані спеціальні кольорові маркери, за якими ви можете зрозуміти склад фільтра.

Для роз'яснення на коробці знаходяться ще й літерні позначення, які підкажуть потужність і область призначення фільтрувальної речовини. Наприклад, сіра смужка позначає активність фільтра проти нафти і газу, а червоний світловий маркер визначає фільтр від ртуті. Здебільшого на корпусі розташовується кілька кольорових смужок, а це означає, що фільтри комбіновані і здатні боротися з кількома речовинами одночасно.

Практичніше відразу купити набір цивільного протигаза з відповідним фільтром. Хоча в основному фільтри для цивільних протигазів мають стандартний роз'єм для під'єднання до маски.

Як визначити, що фільтр вийшов з ладу

Деякі фільтрувальні коробки мають термін експлуатації, виражений у часовому діапазоні. Тому необхідно уважно читати інструкцію. Інші види стають непридатними до використання після того, як їхня вага змінилася і вони стали важчими. Це означає, що сорбент у коробці ввібрав у себе занадто багато речовин, і не працюватиме ефективно. Коробку протигаза необхідно замінити на новий варіант.

У середньому, гарантійний термін фільтра для протигаза 3 роки для коробок вуглекислого газу і 5 років для інших видів. Більш точну інформацію надають виробники протигазів в Україні.

Що послухати сигналом, що фільтр протигаза необхідно терміново замінити:

 • Ви почали відчувати запах газу, пилу або іншої хімічної речовини. Однак це не стовідсотковий спосіб, оскільки багато отруйних речовин не мають свого характерного запаху і ви можете не відчути, що коробка перестала знезаражувати повітря.
 • Кінець терміну експлуатації. Не потрібно зайвий раз ризикувати, використовувати протигаз цп 7, після того як у фільтрувальні коробки закінчився термін придатності, забороняється нормативними актами. Ви можете нашкодити самому собі, не варто економити на своєму здоров'ї. Ви вчасно купуєте коробки для захисного протигаза.
 • Стало важко дихати, це може бути ознакою, що порошок ввібрав вологу і вже не може справлятися зі своїм завданням

Фільтрувальний порошок у коробці протигаза зношується швидше ніж сам пристрій. Багато моделей протигаза підлягають продовженню терміну придатності, після лабораторних випробувань.

Фільтрувальний протигаз

Установи або приватні особи можуть купити цивільні протигази, як оптом так і вроздріб, як прилад для захисту від отруйних літаючих речовин. Протигаз фільтрувального класу, знайшов своє застосування в таких галузях:

 • Ремонт у будинку або квартирі, захист від пилу, крейди і фарби.
 • Під час пожежі, від чадного газу.
 • У хімічній промисловості
 • Лакофарбові роботи на підприємстві.
 • Радіоактивні речовини.
 • Пари ртуті та аміаку.
 • Очищення стоків, каналізації.
 • Утилізація отруйних відходів.

Використання ізолюючих протигазів

Хоча цивільний протигаз насамперед належить до фільтрувального виду. Це один з найулюбленіших варіантів для захисту дихальної системи в промисловій сфері. Протигаз від чадного газу комплектується відповідними коробками і готовий до використання.

Однак варто трохи змінити конструкцію і протигаз із фільтрувального перетвориться на ізолювальний апарат. Для цього замість фільтрувальної коробки до протигаза під'єднують гофрований шланг і балон зі стисненим киснем. У підсумку, працівник дихає не очищеним повітрям через фільтри, а киснем з балона.

Шолом маска протигаза дає змогу обладнати штанговий вид, достатньо під'єднати спеціальні шланги довжиною від 10 до 40 м. Шланговий протигаз також належить до ізолюючої групи захисних засобів дихання. Тільки в цьому випадку, повітря для дихання співробітника подається не з балона, а з чистої кімнати або з вулиці по шлангах.

Цивільні протигази будь-якого типу, з різними масками і фільтрами, ми підготували для вас у великому асортименті. Всього-лише зробіть дзвінок - ми допоможемо оформити замовлення швидко і вигідно.


Цивільні протигази - сертифікати, санітарний висновок - купити протигази в Україні, ціна, відгуки.

Цивільні протигази з сертифікатами та санітарним висновком, повний пакет документів. ОПТОМ Цивільні протигази ЦП5, ЦП-7, ЦП-9, шлангові протигази типу ПШ. Будь-який вид оплати. Швидка доставка. ПДВ.