Фильтры
Категории

Протигази

Протигази  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 58 товарів
Подкатегории

Цивільні протигази

 Головне призначення цивільного протигаза це захист простого населення і працівників підприємств. Незамінний цивільний протигаз цп блокує для дихання шкідливі речовини не тільки за рахунок своєї герметичності, а й забезпечує знезараження повітря, що надходить через фільтр.

 Для користування протигазами цивільного типу не потрібно проходити особливого навчання, їхня конструкція спеціально спрощена, а вага залежить від фільтрувальної коробки і маски протигаза. Інтернет-магазин Рowertool з радістю готовий вам запропонувати надійні та високоякісні протигази для побутового та промислового використання.

 Хімічний протигаз повинен відповідати вашому розміру і зручно розташовуватися на голові, а для цього правильно визначте розмір цивільного протигаза. Навіть якщо ви не плануєте користуватися протигазом довгий проміжок часу, в надзвичайній ситуації він повинен надати можливість робітникові піти в безпечне місце, без пошкодження органів дихання, зору і шкіри обличчя.

 У каталозі ви знайдете класичні протигази СРСР 1980 і сучасні панорамні протигази з комбінованими фільтрами (2018, 2019). Бажаємо приємних покупок.

Типи протигазів за фільтрами

 У нас ви можете вибрати і замовити найбільш затребувані моделі, які можна розділити за ступенем захисту фільтра:

1 - низька ефективність. призначений для захисту від великих частинок пилу. Такий апарат виявиться ефективним як зручний респіратор під час ремонтних і будівельних робіт.

2 - середній клас, на порядок вищий за 1 клас. Протигаз здатний блокувати туман, дим і дрібну суспензію пилу і захищати від аерозольних препаратів. Використовувати протигаз під час пожежі можна тільки в тому разі, якщо немає викиду токсичних речовин.

3 - велика ефективність досягається завдяки комплексним фільтрам, які здатні нейтралізувати навіть віруси і хімічні речовини в атмосфері.

 Промислові фільтрувальні протигази мають гарантійний термін понад 10 років, апарат не потребує особливого догляду. Виробники цивільних протигазів описують в інструкції як мити і зберігати протигаз.

 У нашому світі повному підробок під відомі бренди, важко знайти хорошого постачальника. Засоби індивідуального захисту стоять на сторожі вашого здоров'я і їх вибору необхідно приділяти граничну увагу. Тому ми пропонуємо продукцію, яка має відмінні відгуки від споживачів і фахівців. Сертифікати якості підтверджують високий рівень виготовлення, що засобу захисту можна повністю довіряти.

Протигаз гп-7 має кілька моделей:

 • ЦП 7 В - має спеціальний пристрій для прийому рідини, за допомогою трубки працівник у протигазі може пити воду.
 • ЦП 7пм - панорамна маска, що відкриває великий огляд для зору 70%, не закриває голову повністю.
 • ЦП 9 - протигаз укомплектований двома переговорним пристроєм і використовуються для захисту від хімічних речовин.

 Як засіб індивідуального захисту від газів і для захисту очей, цілком підійде простий пристрій протигаза цп-5. Вироби, які призначені для використання в разі військових конфліктів і надзвичайних ситуацій, у разі заміни фільтра можуть бути використані в промисловому призначенні.

Як користуватися протигазом

  Пристрій має кілька особливостей і складається з фільтрувального елемента, маски зі склом, клапанної коробки. Цивільний протигаз цп-7 перед тим як надіти вивертають, якщо це шолом-маска. Останнім часом дедалі більшої популярності набуває протигаз панорамний маг, який не закриває вуха, дає змогу зберігати хорошу чутність і має великий прозорий щиток для захисту обличчя.

 Протигаз із панорамною маскою кріпиться на голові за допомогою фіксувальних ременів, яких залежно від моделі може бути від 3 до 5 штук. Вони виготовляються з гуми або щільної тканини, мають фіксувальні пристрої для підгонки розміру.

Як зрозуміти, що фільтр підходить

Багато сучасних протигазів виготовляють із пластику і не тільки корпус, а й фільтрувальну коробку. Завдяки цьому зменшується маса всього приладу і працівник може з легкістю пересуватися в апараті.

Фільтрувальні коробки цп-7 вибирають залежно від виду речовини, проти якої спрямована дія коробки. Для позначення на корпусі розташовані спеціальні кольорові маркери, за якими ви можете зрозуміти склад фільтра.

Для роз'яснення на коробці знаходяться ще й літерні позначення, які підкажуть потужність і область призначення фільтрувальної речовини. Наприклад, сіра смужка позначає активність фільтра проти нафти і газу, а червоний світловий маркер визначає фільтр від ртуті. Здебільшого на корпусі розташовується кілька кольорових смужок, а це означає, що фільтри комбіновані і здатні боротися з кількома речовинами одночасно.

Практичніше відразу купити набір цивільного протигаза з відповідним фільтром. Хоча в основному фільтри для цивільних протигазів мають стандартний роз'єм для під'єднання до маски.

Як визначити, що фільтр вийшов з ладу

Деякі фільтрувальні коробки мають термін експлуатації, виражений у часовому діапазоні. Тому необхідно уважно читати інструкцію. Інші види стають непридатними до використання після того, як їхня вага змінилася і вони стали важчими. Це означає, що сорбент у коробці ввібрав у себе занадто багато речовин, і не працюватиме ефективно. Коробку протигаза необхідно замінити на новий варіант.

У середньому, гарантійний термін фільтра для протигаза 3 роки для коробок вуглекислого газу і 5 років для інших видів. Більш точну інформацію надають виробники протигазів в Україні.

Що послухати сигналом, що фільтр протигаза необхідно терміново замінити:

 • Ви почали відчувати запах газу, пилу або іншої хімічної речовини. Однак це не стовідсотковий спосіб, оскільки багато отруйних речовин не мають свого характерного запаху і ви можете не відчути, що коробка перестала знезаражувати повітря.
 • Кінець терміну експлуатації. Не потрібно зайвий раз ризикувати, використовувати протигаз цп 7, після того як у фільтрувальні коробки закінчився термін придатності, забороняється нормативними актами. Ви можете нашкодити самому собі, не варто економити на своєму здоров'ї. Ви вчасно купуєте коробки для захисного протигаза.
 • Стало важко дихати, це може бути ознакою, що порошок ввібрав вологу і вже не може справлятися зі своїм завданням

Фільтрувальний порошок у коробці протигаза зношується швидше ніж сам пристрій. Багато моделей протигаза підлягають продовженню терміну придатності, після лабораторних випробувань.

Фільтрувальний протигаз

Установи або приватні особи можуть купити цивільні протигази, як оптом так і вроздріб, як прилад для захисту від отруйних літаючих речовин. Протигаз фільтрувального класу, знайшов своє застосування в таких галузях:

 • Ремонт у будинку або квартирі, захист від пилу, крейди і фарби.
 • Під час пожежі, від чадного газу.
 • У хімічній промисловості
 • Лакофарбові роботи на підприємстві.
 • Радіоактивні речовини.
 • Пари ртуті та аміаку.
 • Очищення стоків, каналізації.
 • Утилізація отруйних відходів.

Використання ізолюючих протигазів

Хоча цивільний протигаз насамперед належить до фільтрувального виду. Це один з найулюбленіших варіантів для захисту дихальної системи в промисловій сфері. Протигаз від чадного газу комплектується відповідними коробками і готовий до використання.

Однак варто трохи змінити конструкцію і протигаз із фільтрувального перетвориться на ізолювальний апарат. Для цього замість фільтрувальної коробки до протигаза під'єднують гофрований шланг і балон зі стисненим киснем. У підсумку, працівник дихає не очищеним повітрям через фільтри, а киснем з балона.

Шолом маска протигаза дає змогу обладнати штанговий вид, достатньо під'єднати спеціальні шланги довжиною від 10 до 40 м. Шланговий протигаз також належить до ізолюючої групи захисних засобів дихання. Тільки в цьому випадку, повітря для дихання співробітника подається не з балона, а з чистої кімнати або з вулиці по шлангах.

Цивільні протигази будь-якого типу, з різними масками і фільтрами, ми підготували для вас у великому асортименті. Всього-лише зробіть дзвінок - ми допоможемо оформити замовлення швидко і вигідно.

Панорамні протигази

Найнадійнішим засобом для захисту органів дихання є протигази. Вони відрізняються не тільки за складом фільтрувальних коробок, а й за конструктивними особливостями. Найсучаснішими і стильними вважаються панорамні протигази. У нас ви можете вибрати протигази з панорамною маскою Бриз-кама, 3М та інших відомих виробників.

Протигази виготовлені в заводських умовах і проходять спеціальну тестувальну перевірку в лабораторіях, перед постачанням на склад. Лицьова частина протигаза, як великий прозорий щиток, не просто захищає шкіру обличчя і очі, вона відкриває хороший огляд. Це збільшує комфортабельність і працівникові не потрібно повертати голову щоразу, щоб подивитися з боку в бік.

Панорамна маска протигаза від пилу і газів міцний і якісний пристрій, перевірений часом. До Вашої уваги, найбільш затребувані і передові моделі, виготовлені за сучасними технологіями. Наш сайт допоможе вам купити панорамну маску маг дешево і без жодних турбот.

Складові частини маски

Маска відповідає за низку важливих функцій і сприяє дії всього протигаза. Керуватися у виборі маски насамперед потрібно не лише розміром чи стильним зовнішнім виглядом, панорамна маска має відповідати галузі застосування, адже вона є індивідуальним засобом захисту.

Маска повнолицьова ппм складається з таких частин:

 1. Панорамне скло з полікарбонату, стійке до механічних і хімічних пошкоджень.
 2. Переговорний пристрій з гарною якістю мови.
 3. Підмасочник із крильцями.
 4. Клапани видиху і вдиху.
 5. Корпус з обтюратором.
 6. Термоеластопластовий корпус маски.
 7. Фіксувальні ремені, від 3-5 штук.

Панорамне циліндричне скло виконує функцію захисного екрана і надає велику площу огляду. І багато хто прагне купити панорамну маску ппм-88 для людей з контактними лінзами або стандартними окулярами. Конструкція маски дає змогу використовувати протигаз, не знімаючи прилади для корекції зору.

Повнолицевий протигаз має панорамне скло, яке виконано зі спеціальною кривизною, змінного типу і з зовнішнім вигином центральної зони. Така обтічна форма є максимально зручною для використання протигаза.

Протигаз панорамна маска маг має безліч переваг перед стандартною шолом маскою і лідирує за багатьма показниками. Наприклад, наявність підмасочника не тільки знижує рівень вуглекислого газу, даючи змогу споживачеві дихати чистішим повітрям, перебуваючи в масці. Підмасочник виготовлений спеціальної г-подібної форми з полімерного і дуже еластичного матеріалу.

А у чому різниця

За своєю будовою, панорамна маска маг відрізняється від гумового шолома, який ми звикли бачити. А повні маски для захисту обличчя так само ефективно захищають органи дихання та очі працівників, як і шолом-маски гумового виду.

Герметичне прилягання маски до обличчя забезпечує обтюратор, різниця полягає у 2 моментах:

 • Панорамна маска має полімерне панорамне скло у вигляді циліндра;
 • Маска ппм 88 обладнана спеціальним підмасочником із двома клапанами видиху.

Моделі протигазів можуть відрізнятися невеликими додатковими пристосуваннями, наприклад переговорним пристроєм або спеціальним виробом для подачі і пиття води працівникові в протигазі. У каталозі на нашому сайті ви зустрінете великий асортимент різних панорамних масок, від недорогих до преміум класу, зарубіжних виробників.

Протигаз маска маг має особливу форму скла зі змінним радіусом кривизни, клапан видиху розміщений у нижній частині маски. Протигазові панорамні маски випускаються окремою серією для дітей. Для дитини панорамну маску маг купити можна у 2 варіантах: для дошкільнят і дітей шкільного віку.

Ще одна суттєва різниця, маска панорамна промислова може мати роз'єм під кріплення 2 фільтрів. У цьому разі модель має розміщення фільтрувальних коробок з боків від лицьової частини.

Від чого захищають протигази

Як не дивно протигаз не є панацеєю від усіх бід. Деякі протигази мають обмежений радіус дії, який продиктований вмістом фільтрувальної поглинаючої коробки. Протигаз маска маг вбереже зір і шкіру обличчя від токсичних і хімічних речовин, а вуха і голова залишаються відкритими, необхідно враховувати цей фактор.

Сучасні протигази знаходять своє застосування для захисту органів дихання співробітників військових і силових структур від впливу токсичних або хімічних речовин, для армії при виконанні бойових або навчальних завдань, а також для працівників МНС під час ліквідації катастрофи та аварії.

Відсоток вмісту кисню в повітрі є важливим показником. Фільтрувальна коробка очищає повітря від парів аерозолів отруйних і отруйних речовин такої групи:

 • Хлор протягом 40 хвилин
 • Сірководень 25 хвилин
 • Фурфурол 300 хвилин
 • Соляна кислота 20 м
 • Татраетилсвинець 50 м
 • Етилмеркаптан 40 м
 • Нітробензол 40 м
 • Фенол 200 хвилин

Марки промислових протигазів призначені для захисту простого населення в разі агресивного впливу або аварійного викиду отруйної речовини.

Панорамний промисловий протигаз вельми корисний на виробництві, фабриках і заводах не тільки від їдких хімічних препаратів, а й від виробничого пилу, газу та інших випарів.

Протигази панорамні активно використовуються:

 • пожежні;
 • військові;
 • медичні;
 • авіаційні;
 • для підводних робіт.

Військовий панорамний протигаз відрізняється від протигаза для фарбування. Така модель укомплектована додатковими пристосуваннями, є підсумок для протигаза.

Величина огляду

Площа огляду - одна з найважливіших характеристик, яка є вирішальною під час вибору - купити панорамний протигаз або консервативну шолом маску. Порівняйте величину огляду деяких видів протигаза:

 • Протигаз Маг 2 до 76%;
 • Панорамна маска 70%;
 • Маска гумовий шолом 42%;
 • Протигаз Пг 7 33%.

На здатність захищати ваше здоров'я від шкідливих речовин у повітрі, розміри панорамного скла ніяк не впливають. Ступінь захисту залежить від якості протигаза і влаштування коробок фільтрувального призначення.

Одним з аргументів на користь панорамного виду протигаза є його невелика вага, доступна вартість і модний сучасний образ. Протигаз панорамна маска маг ціна, якої доступна для більшості споживачів, продається у великій кількості в нашому інтернет-магазині.

Повнолицьову маску виготовлено з твердого матеріалу, тому під час зберігання і транспортування вона займає більше місця ніж гумовий шолом, який можна згорнути.

Усі засоби ЗІЗ протигази, тим паче мають відповідати певним стандартам якості, виготовляється з гіпоалергенних матеріалів, зокрема ті частини протигаза, які контактують зі шкірою обличчя.

Німецький протигаз драгер 6300 належить до протигазів групи гп-9 і є одним із потужних атрибутів для професійного захисту дихальної системи. Якість відповідає європейським стандартам, деякі моделі мають спеціальну щільну сумку для зберігання, в наявності необхідні протигазні фільтри.

Вартість панорамної маски

Всі протигази панорамні представлені в каталозі мають помірну вартість, без прихованих страховок або платежів. Наш інтернет-магазин Рowertool вже довгий час йде в авангарді за найкращою пропозицією ціни та якості.

У скільки вам обійдеться протигаз залежить від різних моментів:

 1. Обрана вами фірма-виробник.
 2. Модель протигаза.
 3. Комплектуючі елементи, фільтр, сумка або сполучна трубка.
 4. Наявність інтерактивності: переговорний пристрій, відкриті вуха.

Шукаєте де купити протигаз в Україні? Ласкаво просимо powertool! Найрізноманітніший асортимент засобів індивідуального захисту за доступними цінами і з щомісячними знижками Ви можете знайти в інтернет-магазині. Вдалих покупок!

Маска протигаза

 Важливим елементом захисного протигаза є маска. Маски фільтрувальних протигазів можна не знімати протягом 12 годин, тільки замінювати коробки. Пристрій і конструкція протигаза з роками змінювалися і в результаті, сьогодні на ринку України можна купити маску протигаза різного виду.

Каталог компанії Рowertool містить різні види протигазів і комплектуючих для них за найдоступнішими цінами в регіоні. Ми пропонуємо тільки найбільш ходові моделі, які випробувані в критичних ситуаціях і в промисловому використанні. Якість на висоті - виробники постаралися на славу, ви зможете вибирати з найнадійніших варіантів.

Просто зараз замовте панорамні маски ппм або шолом маску шмп оптом чи вроздріб, продукція завжди в наявності. Відправка замовлень проводиться щодня, незалежно від обсягу. Щоб пристрій працював, необхідно правильно підібрати фільтрувальну коробку, з необхідною дією. А деякі фільтри можуть захистити від декількох видів отруйних речовин. Отже, наш сайт до ваших послуг.

Маска для захисту голови повністю

 Шолом маска протигазова є представницею класичного пристрою протигаза ще з часів Першої світової війни. Гумовий шолом щільно обтягує всю голову, захищаючи вуха і потиличну частину від парів і токсичних речовин.

Протигаз активно захищає від органічних газів і парів з температурою кипіння понад 65 градусів, а якщо вам потрібен захист від аміаку або чадного газу, то необхідно враховувати цей аспект під час вибору коробки для протигаза. Отруйні випаровування можуть негативно позначатися на шкірі обличчя: використання гумової маски в цьому разі - правильне рішення.

Маска шмп випускається в 5 розмірах і має певні елементи:

 • Круглий очковий вузол
 • Центрове розташування фільтра
 • Обтічна форма
 • Щільна гума білого або чорного кольору.

Мало кому відомо, які бувають розміри протигазів. Для деяких необхідно виміряти голову по колу по вертикалі, для інших моделей горизонтально, краще ознайомитися з інструкцією виробника. Вибір протигаза завжди непроста справа, маска має зручно розташовуватися на голові, не бовтатися і не стягувати шкіру обличчя. Навіть невеликі складки можуть призвести до порушення герметичності, і отруйні речовини будуть надходити під протигаз.

Методика підбору протигаза відрізняється від цп 9 і так далі. Уточнюйте розміри у наших консультантів у телефонному режимі.

Залежно від моделі відрізняється місце, де вказано розмір протигаза. Від розміру протигаза залежить кількість, яка поміщається в ящику.

Якщо ви виміряли висоту обличчя від підборіддя до брів у сантиметрах, тоді розмір протигазової маски-шолома визначають таким чином:

 • №1 - до 63 см;
 • №2 - до 65,5 см;
 • №3 - до 68 см;
 • №4 - до 70,5 см;
 • №5 - від 71 см і вище.

Шолом маска протигаза як засіб індивідуального захисту забезпечує хороший рівень безпеки під час проведення ремонтних або рятувальних робіт при зараженій атмосфері.

Протигаз п'ятого типу, який винайшли ще в Радянському Союзі, чинить невеликий опір диханню і щільно сидить на голові. Шолом маска виготовлена з міцної гуми. Основне призначення клапанної коробки розподіляти повітря, що вдихається і видихається.

Цивільна модель протигаза цп-7 крім свого основного призначення - захист дихання - вельми популярна як ексцентричний подарунок на день народження або для пінболу чи страйболу.

Маска з великим панорамним склом

 Це наступний вид протигазової маски, який набуває все більшої популярності останнім часом. Сьогодні без зусиль можна купити маску протигаз для особистого користування або зберігання вдома про всяк випадок. Заводи і фабрики, які стикаються з хімічною промисловістю, комплектують весь склад працівників панорамними мазками для захисту дихання.

Маска протигаз це якісний бар'єр проти диму, пилу та отруйних аерозольних речовин. Завдяки великому панорамному склу, маска відрізняється від шолом-маски і закриває тільки передню частину обличчя. Вуха залишаються відкритими, багато хто бачить у цьому позитивний момент, зокрема, коли потрібно уважно слухати команди.

У чому ще відмінність цього виду маски? Відкритими залишаються тім'яна і задня частина голови. За необхідності Ви можете надіти каску або хімічний захисний костюм. Маска ппм 88 не стягує голову і не викликає жодного дискомфорту.

Панорамна маска маг вельми зручно для людей, які змушені носити окуляри для зору. Використовуючи панорамну маску, не виникає необхідності знімати. Практично і комфортно в цій масці виконувати малярні, штукатурні, будівельні та всілякі ремонтні роботи. Панорамний протигаз із фільтром не зменшує огляд, можна дивитися на всі боки, не повертаючи голову.

Маска протигаза зі збільшеним очковим вузлом

 Для любителів класики в нашому каталозі представлені протигазові маски з трапецієподібним окулярним вузлом, який збільшує кут огляду, але не є панорамним склом. Великі роз'єми для очей дають змогу з легкістю дивитися вниз, не нахиляючи голову. Модель укомплектована переговорним пристроєм, тому фільтрувальна коробка розташовується з лівого боку.

Протигазова шолом-маска має 5 фіксувальних ременів, які сходяться на потиличній частині. Маска протигаза Бріз Кама заслужила відмінну репутацію від постійних клієнтів і є лідером продажів.

Промислові протигази часто використовуються в побуті, і тому немає необхідності, щоб голова працівника була повністю закрита гумовим шоломом. Для таких ситуацій спеціальна була розроблена маска маг, зі стандартним різьбовим з'єднанням для фільтра. Протигазові фільтри мають спеціальні марки, що визначають їхній діапазон впливу на хімічні речовини. У нас ви можете купити маску протигаз вже укомплектовану необхідним вам фільтром.

Від чого протигази не захищають

 Протигаз здійснює очищення повітря за допомогою фільтрувальної коробки, вона має обмеження не тільки в часовому діапазоні, але також і за силою дії. Сама по собі фільтрувальна коробка цп 7 не може відфільтрувати повітря, за присутності таких речовин:

 • Оксиди азоту.
 • Аміак.
 • Окис вуглецю.
 • Диметиламін.
 • Метил хлористий.

Чи означає це, що проти цих хімічних речовин протигаз взагалі марний? Звичайно ж ні, потрібна невелика модернізація. Ця група АХОВ вимагає додаткової комплектації. А саме: до фільтрувальної коробки протигаза, яка вже містить шихти, приєднується інший фільтр із необхідним маркером або патрон дпг-1 чи дпг-3.

Звичайні цивільні протигази призначені для ситуації, коли кисень перевищує 17% і є постійний приплив повітря.

Навіть якщо встановити на протигаз фільтр і потужний патрон, час дії все одно обмежений. Наприклад, перебувати в приміщенні з аміаком можна від 30 хвилин до 1 години, з хлором - від 80 до 100 хвилин, солярна кислота - тільки півгодини в будь-якому разі.

Якщо в повітрі окис вуглецю, то інтервал перебування в протигазі залежить від температури навколишнього середовища. І за мінусової температури цей час зменшується майже в половину. Якщо на вулиці плюсові показники, цей час захисної дії 300 хвилин, а при морозі всього лише 2 години.

Важлива інформація: застосовувати цивільний або промисловий протигаз, якщо склад шкідливих речовин повітря невідомий, не рекомендується. Єдиним виходом у цій ситуації є використання ізолюючого або шлангового протигаза.

Краща маска протигаз

 Який протигаз найкращий нині? Той, який є відповідним для виконання необхідних саме вам робіт. Погодьтеся, що рятувальні роботи під час аварій або ядерного викиду докорінно відрізнятимуться від фарбування паркану. Тому найкраща маска протигаз, це та, яка зручно і комфортно розташовується на вашій голові і на 100% справляється зі своєю функцією.

Захисну здатність маски визначає фільтр, який також великому асортименті представлений на нашому сайті. А якщо говорити про будову маски для протигаза окремо, її розмір не повинен бути великим або маленьким. Які ще існують важливі пункти:

 • Маска протигаза ппм-88 - поверхня панорамного скла не повинна бути з подряпинами або тріщинами, якщо полікарбонатне скло стало каламутним, його замінюють на новий варіант.
 • Шолом-маска шмп - перевірте стан гуми, атрибут непридатний, навіть якщо є маленькі дірочки.
 • Маска з окулярним отвором для очей - поверхня скла не повинна пітніти, якщо таке відбувається, використовуйте спеціальний гель або серветки проти запотівання скла протигаза.

Шлангові протигази

  Протигаз без обмеження за часом - це не фантастика, насправді існує особливий вид протигаза, яким можна користуватися під водою або на суші довгий період часу. Шланговий протигаз з примусовою подачею повітря незамінна річ для рятувальників і працівників хімічної промисловості. У цій категорії ви зможете знайти найкращі марки протигазів за доступною вартістю від виробника.

 Шланговий протигаз має незвичайну комплектацію набору, окрім маски для обличчя, є з'єднувальні трубки, плечові лямки, пояс з мотузкою і шланги. Використовуються різні лицьові частини, зокрема панорамна маска або гумова шолом-маска.

 Для зручного транспортування виробник доповнює комплект циліндричним барабаном, який дає змогу переносити шланги без особливих труднощів і вони не заплутуватимуться. Шланговий протигаз пш допускає з'єднання різних за довжиною повітропідвідних шлангів.

 З чого виготовляють шланги

 Основним матеріалом для виготовлення шлангів для протигаза є гумова тканина. Як і раніше зустрічаються моделі, де шланги для протигазів виготовляються з ПВХ матеріалів. У процесі експлуатації розподіляються шланги необхідно таким чином, щоб не було перегинів, зверху не тиснули важкі предмети, а кінець бажано зафіксувати.

 Одноканальний ізолюючий шланг, міцної конструкції, поставляє повітря до дихальної системи, а значить, відповідає за ваше здоров'я і життя. Перед застосуванням шлангового протигаза, вся довжина перевіряється на герметичність.

 Ізолюючий протигаз вимагає комплектації балона зі стисненим повітрям, який за допомогою різьблення приєднується до сполучної шлангу. У комплект може входити металевий штир, який прикріплюють до кінця шланги протигаза і вставляють у землю. Це робиться для того, щоб працівник не переживав, що вільний кінець мимоволі зайде в отруйну зону. Особливо це необхідно робити, якщо співробітник працює поодинці, без напарника, який стежить за шлангами.

 Протигаз шланговий 2 славиться тим, що дає змогу працювати на великих дистанціях, адже розмір довжини шланга більший, ніж у протигаза пш-1, удвічі. Шланговий ізолювальний протигаз може мати довжину шланги до 40 м.

 Переваги

  На сайті представлений каталог, де у великому асортименті представлені марки протигазів, найрізноманітнішого номіналу. Ви можете вибрати протигаз шланговий від різних заводів виробників, різної комплектації та у відмінному ціновому діапазоні.

 Протигаз пш належить до потужних пристроїв, що дають змогу перебувати і працювати в екстремальних умовах, де в атмосфері перебувають отруйні гази, пари, дим або отрутохімікати.

 Позитивні моменти, які переконують купити шланговий протигаз:

 • Пояс доповнений плечовими ременями з хб тканини, що перешкоджає ковзанню лямок з плечей.
 • Не запотівання лінз завдяки підмасочнику;
 • Фарбування барабана для перенесення шлангового протигаза має стійкість до перепаду температур;
 • Людині, яка планує працювати в шланговому протигазі, не потрібно проходити додаткове медичне обстеження.
 • Довжина шланги 10, 20 і 40 метрів на вибір;

 Поліпшення ергономічних характеристик і усунення недоліків, які зустрічалися в моделях у минулому, вивело застосування протигаза на новий рівень.

 У сучасних моделях можуть використовуватися повнолицьові маски з корпусом з еластичного полімеру. Пристрій для захисту органів дихання і голови здійснює свою роботу за допомогою надання чистого повітря через шланги з чистої зони або шляхом фільтрації атмосферного повітря через фільтр, розташований на кінці шланги.

 Протигаз шланговий пш-1 10 може бути укомплектований однією гумовою маскою і однією панорамною маскою, або двома протигазними масками з трапецієподібними очковими вузлами. У нас ви знайдете великий вибір наборів шлангових протигазів.

 У чему є недоліки

 Слабким моментом шлангового ізолюючого протигаза є обмежена кількість стисненого повітря, яке знаходиться в балоні. Тому будову шланговий протигаз має різну. Якщо Ви плануєте ізолюючий протигаз купити навіть з довгими шлангами, користуватися ним без обмежень не вийде, в середньому в межах 3 годин.

 Ще одним недоліком протигаза зі шлангами - це велика вага, це ускладнює пересування працівника. Для військових операцій цей вид протигаза не є зручним, у ньому складно виконувати маневри, рукопашний бій, перебігати місцевістю або здійснювати стрибки. Від солдатів, навіть під час хімічної атаки, очікується, що за першої ж команди вони мають атакувати ворога. А ось для рятувальних цілей це незамінний атрибут.

 Міцні гумові шланги кріпляться не до маски протигаза, а до гофрованої з'єднувальної трубки, яка легко гнеться на всі боки і дає змогу працівникові комфортно почувати себе в протигазі. Завдяки такому пристрою, прибирається навантаження з голови. Вимогам ДСТУ протигази шлангові в точності відповідають, виробники стежать за нормативами і надають необхідні сертифікати якості.

Протигази з природною подачею повітря

 Цей підвид шлангових протигазів подає повітря самовсмоктувальним способом. У сфері промисловості або комунального господарства, для ремонтних робіт у цистернах або інших глибоких ємностях необов'язково використовувати електродвигун для подачі кисню, особливо для короткочасних робіт.

 Шлангові протигази пш-1 пш-2 відрізняються конструкцією і набором амуніції. Але обидва варіанти можуть бути з примусовою або природною подачею чистого повітря. Єдина умова для експлуатації - це знаходження чистого кисню на відстані, яка не перевищує розмір довжини шланга.

 По суті, повітря подається за допомогою дихання працівника. Шланги можуть бути згорнутими в бухту або переноситися на барабані, в комплекті йде сигнально рятувальна мотузка і спеціальна підвісна система. Маска протигаз вибирається залежно від уподобань або сфери застосування апарату.

 Дихальні шляхи людини повністю ізольовані від забрудненого середовища, тому користуватися таким протигазом можна незалежно від концентрації та виду отруйної речовини. Зокрема, коли неможливо зробити проби або аналіз отрутохімікату, який був розпорошений у приміщенні.

Протигаз з примусовою подачею повітря

 Спосіб подачі повітря в шланг буває різним, крім природного виділяють два види:

 • Ручна повітродувка.
 • Компресор.

 Примусова подача повітря, якою оснащений шланговий протигаз пш-2, забезпечує чистим киснем двох працівників одночасно. Вентилятор повітродувки працює від електромережі, допускається підключення трансформатора.

 Якщо подача чистого повітря здійснюється механічним способом, використовується ручний привід. Протигаз шланговий має розмір від 1 до 3, вага всього пристрою залежить від довжини армованого шланга.

 До кінця шланги кріпиться особливий фільтр, для очищення повітря, що піддається, від пилу, листя та інших предметів, які можуть потрапляти в шланг, що подає повітря, і заподіяти шкоду дихальній системі.

 Якщо вам потрібен дихальний апарат, купити шланговий протигаз пш правильне рішення. Ця модель сприймає модернізацію, тобто ви можете від'єднувати шланги, робити з нього фільтрувальний протигаз, приєднуючи фільтрувальні коробки або балон зі стисненим повітрям, тоді у вас буде ізолювальний протигаз. Всі необхідні комплектуючі ви можете придбати на нашому сайті за доступною ціною, як оптом, так і в роздріб.

 Протигаз шланговий Бріз Кама на базі протигаза гп 7 або з маскою ппм - ефективний пристрій з високими технічними показниками, перевершує багато аналогів і має доступну вартість.

 Уточнюйте пристрій протигаза у менеджерів, клапанна коробка може мати 1 клапан на вдих, або 2 клапани на видих, залежно від моделі бути оснащеним пристроєм для розмови або гумову трубку для пиття. Для всебічного захисту ви можете придбати хімкостюм бриз-кама, високоякісний і сертифікований продукт. Промисловий шланговий ізолюючий протигаз надійний засіб для захисту.

Фільтри для протигазів

 Найважливішим елементом фільтрувального протигаза є коробка фільтр. Сучасні фільтри для протигаза мають різьбове з'єднання M40 і є універсальними придатними практично для більшості протигазових масок.

 У цій категорії ми зібрали для вас фільтрувальні коробки протигазів від відомих виробників, гарантійний термін від 3 до 5 років, для різних ситуацій. Кожен окремий фільтр надає захист тільки від конкретної отруйної речовини, пари або газу. Інтернет-магазин powertool укомплектував протигази найбільш затребуваними і ефективними фільтрами, надійного виробництва і високої якості.

 Вугільні фільтрувальні коробки і від аміаку, відрізняється за своїм складом. Фільтр для протигаза ЦП від чадного газу, для визначення має на корпусі буквено - кольорове позначення, яке є всесвітньою системою маркування протиаерозольних фільтрів. Ми ретельно стежимо за якістю продукції, фільтри для цивільних або промислових протигазів перед відправкою проходять додаткову перевірку. Ми готові надати сертифікати, ви можете бути впевнені, що отримуєте оригінал.

Вимоги до фільтрувальних коробок

 По-перше, коробка протигаза має бути абсолютно герметичною. Навіть за тиску 100 мм ртутного стовпа. Промислові та цивільні протигази комплектуються малогабаритними коробками, які містять невеликий шар фільтрату, проте здатність очищення повітря, що вдихається людиною, достатня.

 По-друге, фахівці зазначають, що за потоку повітря 30 л за хвилину, коробка повинна мати хороший опір.

 Державні нормативи та вимоги ДСТУ для фільтра цп, регулюють якість засобів індивідуального захисту, в період експлуатації та спосіб зберігання. При порушенні цих правил, фільтр для протигаза може втратити свою ефективність і бути марним при надзвичайних ситуаціях.

 Продукція нашої компанії відповідає всім необхідним стандартам якості, заслужила хорошу репутацію на ринку споживачів і має відмінні відгуки від фахівців ЗІЗ. Вироби для захисту органів дихання зберігаються належним чином на складах, де підтримується потрібний температурний режим і допустима вологість. Фільтр протигаза виконує найвідповідальнішу функцію і наші співробітники, як ніхто розуміють цей фактор, тому дбають про правильне навантаження і транспортування продукції ЗІЗ.

З яких матеріалів виготовляють фільтри для протигаза

 Багато що залежить від призначення і фірми виробника. Найчастіші в побуті, виготовляються з таких видів матеріалу:

 • Жіноча форма циліндра
 • Алюмінієвий сплав
 • Ударостійкий пластик

 Багато сучасних фільтрів виготовляються з полімерного композитного матеріалу або спеціального пластмаса і містять фільтрувальний або поглинаючий наповнювач. Фільтрувальні коробки пг 7 найбільш популярні серед промислового використання і призначені для очищення повітря від слабо хімічних домішок.

 Від матеріалу корпусу залежить вага коробки, вона варіюється від 250 до 340 г, природно, металевий варіант важить більше, ніж фільтрувальна коробка із пластику.

 Споживачі мають знати, як перевірити фільтр протигаза. Безумовно коробка не повинна мати вм'ятин або іржі на поверхні. Коли настає періодичність перевірки протигазів, заодно перевіряють і коробки. Горловина протигазової коробки не повинна бути пом'ята. Зокрема, якщо в процесі експлуатації через фільтр важко дихати або чується запах газу, він став непридатним.

 Рівень потужності фільтра

 Як будь-який прилад захисту, фільтрувальна поглинаюча коробка має різний діапазон за потужністю, і цей факт необхідно враховувати під час вибору потрібного вам варіанта. Виникли складнощі з тим, що вам потрібно - телефонуйте нам, ми готові допомогти визначитися і підібрати фільтр до протигаза правильно.

 Уже давно існує система поділу фільтра для протигаза за ефективністю:

 • 1 рівень, відповідає першому класу захисту і є одним зі слабких фільтрів. Така модель принесе користь у побутовому використанні, легкій промисловості, прилад захищає від пилу.
 • 2 (середній) рівень, призначення фільтрувальної коробки блокувати дим і деякі види газів.
 • 3 рівень, найсильніший на даний момент, здатний блокувати дрібнодисперсний пил, хімічні та радіоактивні частинки, а також бактеріологічні речовини.

 Стандартна циліндрична форма коробки цп 5 або цп 7, продається за різною ціною не тільки через склад, а й від заводу-виробника. Від виду коробки залежатиме, скільки коштує фільтр для протигаза в Україні.

 Зазвичай підсумок для протигаза укомплектований кількома різними фільтрувальними коробками на будь-яку надзвичайну ситуацію. А в сумці можуть міститися скельця на протигаз, гофрований шланг для протигаза та олівець від запітніння окулярного вузла.

 Літерні позначення на фільтрі

 Отже, Ви точно знаєте, навіщо вам потрібен протигаз і хочете для цієї мети вибрати відповідний фільтр. Однак на корпусі майже китайські ієрогліфи, що робити? А чого ви очікували, що на етикетці все буде розписано як у супермаркеті. Перш за все, фільтрувальна коробка - це пристрій ЗІЗ, який від самого початку призначався для військової промисловості, звідси й шифрування на корпусі.

 У нашому каталозі знаходяться фільтрувальні коробки від вітчизняних і зарубіжних виробників, а маркувальна система одна в усьому світі. Це спрощує вибір коробки для протигаза, чи то фільтр дот 600, чи то фільтр drager (Німеччина) під аміак.

Представляємо Вашій увазі марки фільтрувальних коробок:

 • "В" - неорганічні фари і гази;
 • "SX" - нейтралізація вуглекислого газу;
 • "Р" - медичний напрямок, блокіратор вірусів і бактерій.
 • "А" - захист від органічних парів і газів;
 • "Hg" - призначення від ртуті;
 • "NOP3" - оксиди азоту й аерозолі;
 • "К" - фільтр від аміаку.

 Звичайно, для простої людини, яка не пройшла спеціальну підготовку, розібратися в латинських буквах і кольоровому маркуванні не так просто. Тому важливо усвідомити, що фільтри протигаза діляться на дві великі категорії, і вам важливо з'ясувати, до якої з них належить ваша ситуація. Здебільшого споживачам доводиться вибирати з двох фільтрів:

 • Протиаерозольний фільтр - має другу назву комбінований, надає захист від газу, пилу, пари та аерозолю.
 • Протигазовий фільтр - має призначення тільки проти пари та газу, та й то певного виду.

 У надзвичайних ситуаціях використовують одночасно ці два фільтрувальні пристрої, для максимального захисту дихальної системи людини.

Комбіновані фільтри для протигазів

 Характерним позначенням для фільтра комбінованого типу є біла маркувальна лінія на корпусі коробки. Експлуатаційний період фільтра залежить від рівня захисту, розміру та складу. Протиаерозольний фільтр має менший час дії, як порівняти з протигазами коробками.

 В основі дії фільтра знаходиться оброблене спеціальними хімічними речовинами вугілля. Активоване вугілля як сорбент, збирає у своїх порах отруйні речовини. Комбіновані фільтрувальні коробки мають захист від газу і пара образних шкідливих речовин та аерозолів.

 За конструкцією на кришці коробки завжди є навинтована горловина. Комбінована коробка фільтр для протигаза захищає дихання людини від шкідливого впливу хімікатів, пестицидів і різних аерозолів.

 Випускаються фільтри малого і габаритного розміру. Наприклад, фільтр протигазовий Бриз аміак і ртуть, має всі необхідні сертифікати якості, комбінований напрям. Такі фільтри здатні поєднувати в собі захист від усіх типів забруднення і максимально ефективні для цивільної оборони.

 Фільтри для протигаза вугільні 2019 використовуються в умовах концентрації пилу і твердих частинок у повітрі. Як видно, хоча багато фільтрів зовні схожі, вони докорінно відрізняються за складом і мають своєрідну класифікацію.

 Наш сайт допоможе вам купити фільтри і комплектуючі для протигазів найвищої якості, широкий асортимент коробок від чадного газу, ртуті, аміаку, комбінованих дот м 600 і вугільних варіантів. Ціна фільтра для протигаза, менша ніж на ринку. Ми можемо похвалитися оперативною доставкою та своєчасною обробкою замовлення, телефонуйте просто зараз!

Показано 1 - 30 из 58 товаров

Предлагаем протигази с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Нові протигази

 З нами у вас буде можливість не тільки мати новий особистий протигаз, а й вигідно придбати велику партію для реалізації або для спорядження робітників на підприємстві.

На сайті PowerTool до Вашої уваги представлені групи протигазів: панорамні, цивільні, шлангові та різні види масок для протигаза. Величезний вибір фільтрувальних коробок найрізноманітнішого спрямування, приємно здивує вас оптимальними цінами.

Кожен протигаз має свою сферу застосування. Військовий протигаз з панорамною маскою використовують для армії і військових операцій, вони комплектуються додатковими атрибутами. Для цивільної оборони використовують трохи інші варіанти, полегшені за вагою, що дають змогу швидко надіти прилад, на який приєднані всі необхідні деталі.

Промислові фільтрувальні протигази - незамінний прилад для захисту органів дихання в хімічних лабораторіях, фармацевтичних компаніях, у налаштуваннях, у лакофарбових цехах і для інших професій, сфера діяльності яких пов'язана з небезпечними та шкідливими речовинами для здоров'я людини.

Протигаз шланговий пш-1с має репутацію потужного та надійного пристрою, що дає змогу виконувати ремонтні або інші роботи у віддалених або замкнутих приміщеннях, резервуарах, колодязях, і при цьому довгий період часу. Усі протигази перед відправкою проходять додатковий контроль якості, щоб ви могли користуватися найкращим.

 Протигаз - це

 Багато хто візуально уявляє собі прилад для захисту дихання з фільмів або підручників. Однак мало хто знає, що протигаз - це складний пристрій, який комплектується необхідними елементами для виконання своїх функцій.

Лицьова частина протигаза, в наш час виготовляється 2 видів:

1. Шолом маска шмп, виготовляється з гуми, яка обтягує всю голову.

2. Маска повнолицьова ппм, прозорий щиток, що має великий кут огляду, закривається тільки лицьова частина голови.

Протигази використовуються за умови заздалегідь відомого складу та кількості шкідливих речовин у повітрі, для цього проводяться спеціальні проби. Це необхідно, щоб правильно підібрати фільтри, які будуть ефективними в боротьбі з небезпечними хімікатами в атмосфері. В іншому разі людина, яка перебуває в протигазі, не отримає належного захисту, а отримає велику дозу отруєння або може загинути.

За способом дії протигази прийнято розділяти на три групи:

 1. Ізолюючі види.
 2. Шлангова група протигазів.
 3. Фільтрувальні протигази.

Підбір протигаза відбувається залежно від ситуації, що склалася. У разі аварії або надзвичайних подій на заводах, лабораторіях із викидом хімічних або токсичних речовин рекомендується використовувати ізолювальні протигази, які забезпечать надійний захист. Протигаз доповнюється спеціальним балоном зі стисненим повітрям, тож незалежно від складу та концентрації токсичної речовини, ви будете в цілковитій безпеці.

На підприємствах часто виникає необхідність виконувати ремонтні або очисні роботи у вузьких резервуарах, цистернах, колодязях і необхідно мати пристойний запас часу. У цьому випадку для організації роботи використовується протигаз шланговий, укомплектований спеціальними шлангами від 10 до 40 м. Шланги забезпечують працівника чистим повітрям, яке надходить із не зараженої ділянки самостійно або за допомогою компресора.

Для побутових або промислових цілей необов'язково ізольований протигаз купити, Ви можете замовити фільтрувальний протигаз полегшеного типу. Фільтрувальні протигази відмінно справляються з пилом, туманом, парою і навіть шкідливими токсинами, якщо правильно підібрати фільтрувальну коробку.

 Хто винайшов перший протигаз

 У 1915 році в процесі військових дій Німеччина застосувала хімічну зброю і німецькі солдати для свого захисту використовували перші типові протигази. Винахід зброї масового ураження породив необхідність винайти доступні засоби захисту для населення і армії, так протигаз міцно увійшов у наше життя і використовуються досі.

За бажання, навіть сьогодні можна придбати раритетні протигази часів СРСР, шолом-маска яких виготовлена з гуми. Однак для активного використання більшість прагнуть протигази цивільні купити нові та високої якості.

Розміщую цю інформацію, наша мета не підвищити ваш рівень освіченості, а показати свою компетентність у цьому питанні і що ми добре знаємося на засобах індивідуального захисту. Компанія Рowertool вже довгий час стежить за виробництвом протигазів і їх комплектуючих пристосувань, для вас ми вибираємо найкращі моделі, щоб ви були впевнені, Ваше здоров'я в надійних руках.

 Які бувають протигази

 Необізнаній людині може здатися, що всі протигази, як то кажуть, "на одне обличчя" і немає ніякої різниці. Однак така думка помилкова, існує підрозділ протигазів за метою призначення.

Отже, які є протигази:

 • Протигази зі шлангами
 • Панорамні протигази
 • Цивільні протигази
 • Військові протигази
 • Протигази з повітрям
 • Протигази для пожежників

На початку ,визначтеся, навіщо вам потрібен протигаз. Щоб користуватися ним кожну зміну на роботі, на випадок пожежі або витоку газу, щоб іноді робити ремонт, фарбування на дачі або для захисту від ядерної чи бактеріологічної зброї, як то кажуть, все у світі може трапитися. Відштовхуючись від цього, ви зможете купити протигаз, який приноситиме вам користь, якщо не можете визначитися, наші працівники готові надати всю необхідну допомогу.

 Який потрібен протигаз для малярних робіт

 Одна з найбільш затребуваних сфер діяльності людини, де потрібен захисний протигаз - це хімічні леткі сполуки. Найчастіше ми стикаємося з ними під час фарбування олійною фарбою.

У виробничому масштабі фарбування деталей автоматизоване, але якщо обладнання вимагає присутності людини, вона повинна надягати протигаз шмп або для цього підійде протигаз маска маг.

Протигаз для фарбування відноситься до фільтруючого виду і до нього приєднується відповідна коробка, безпосереднього до маски або через спеціальний гофрований шланг. Якщо використовується сполучна гофрована трубка, тоді фільтрувальна коробка може розташовуватися на поясі або в сумці протигаза.

Панорамні протигази зручні для фарбування авто в закритому приміщенні або на вулиці, вони мають невелику вагу і велике панорамне скло. Незалежно від того, використовуєте ви в малярних роботах пульверизатор або пензель, панорамну маску краще заклеїти захисною плівкою від попадання бризок фарби.

Фахівці рекомендують для малярних робіт використовувати вугільні фільтри, різьбове з'єднання за ГОСТ підходить для всіх типів протигазів. А всередині фільтра знаходиться багатокомпонентний матеріал і гранули активованого вугілля, які нейтралізують негативний вплив хімікатів для дихання. І працівник вдихає вже очищене та безпечне повітря.

Протигази під час фарбування можуть мати і ширше спрямування, наприклад, комбіновані фільтри або фільтри від чадного газу. Захист здоров'я в пріоритеті, тому коробка повинна мати відповідний клас захисту або вище, але ніяк не нижче.

Шлангові протигази пш можуть бути використані, коли проводиться фарбування стін у приміщенні, у великих ангарах або підвалах. У цьому випадку ізолюючий протигаз - це гарантія безпечної роботи, працівникові не потрібно переживати, що дія фільтрувальних коробок закінчиться. Кисень подається безпосередньо з чистої зони, без попередньої фільтрації, оскільки в ній немає необхідності.

 У чому відмінність цивільного протигаза

 Кожен вид протигаза має свої особливості, зокрема за будовою і сферою застосування. Як видно з назви, протигаз цивільний фільтрувальний використовується для захисту дихальної системи у цивільних осіб, робітників, студентів, школярів тощо.

Протигази такого типу комплектуються фільтрувальними коробками, які підбирають залежно від забруднення атмосфери або використовують універсальний вид. Період експлуатації протигаза дає змогу сховатися в безпечному місці або вийти з небезпечної зони, але ніяк не працювати тривалий час, проводячи ремонтні або очисні роботи.

Цивільний протигаз може мати переговорний пристрій, що дає змогу використовувати для комунікації та команд не жести, а мову. Сучасний протигаз комплектуються пристроєм для пиття через трубочку.

Цей вид протигаза заборонено використовувати для проведення робіт у важкодоступних місцях, у цистернах або колодязях. Для цього використовують ізолювальний або шланговий протигаз пш1.

 3 види маски для протигаза

 Наш інтернет-магазин враховує будь-які уподобання споживачів і пропонує нові протигази з різними конструкціями для голови. Ви можете вибрати маски, різні за вагою, зручністю і величиною огляду:

 1. Гумовий шолом, з круглими невеликими очковими прорізами для очей. Протигаз повністю закриває всю голову і вуха.
 2. Протигаз маска тільки для обличчя, ззаду голова відкрита, тільки кріпильні ремені. Очковий вузол трапецієподібної форми збільшеного масштабу.
 3. Велике скло для обличчя з полікарбонату, маска ппм 88 охороняє до 70% огляд на всі боки.

Кожна маска відповідає високим технічним вимогам, при Вашому бажанні ми зберемо повний комплект для комплектації протигаза, ви одразу зможете почати його експлуатацію.


Протигази НОВІ, сертифікати, санітарний висновок - купити протигази в Україні, ціна, відгуки.

Протигази нові з сертифікатами та санітарним висновком, повний пакет документів. ОПТОМ Цивільні протигази ЦП5, ЦП-7, ЦП-9, шлангові протигази типу ПШ. Будь-який вид оплати. Швидка доставка. ПДВ.