Фильтры
Категории

Респіратори

Респіратори  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 72 товарів
Подкатегории

Маска респіратор

  Практична і зручна маска-респіратор незамінний прилад ЗІЗ на будь-який випадок у житті. Для функціональності маски встановлюються спеціальні плоскі фільтрувальні елементи, що містять сорбент або поглинач. Класифікація респіраторів, перш за все, будується на використання певного виду фільтра.

 Зручна і легка маска респіратор 3М або Stalker повсюдно використовується для ефективного захисту органів дихання. Повнолицьові маски мають високий рівень захисту від туману, пилу, пари або газу і чинять невеликий опір диханню. Щоб не викликати подразнення шкіри виробники для лицьової частини маски використовували м'який еластомер.

 У конструкції продумані всі деталі, пристрій має легку вагу й укомплектований підмасочником, що мінімізує кількість гарячого та вуглекислого газу під маскою. Ми пропонуємо тільки високоякісні моделі, з чудовими відгуками від фахівців у цій галузі, які вирізняються комфортабельністю у використанні.

 У каталозі інтернет-магазину Рowertool ви зможете вибрати маски респіратори повнолицьові, які якісно захищають не тільки дихальну систему, а й слизову оболонку очей і шкіру обличчя. Допускається комплектація широким вибором фільтрів, які Ви можете змінювати за потребою. Багаторазові маски - ефективний як засіб індивідуального захисту працівника, при несприятливій атмосфері повітря.

З чого виготовлена панорамна лінза

 Найбільшу площу серед елементів маски займає оглядова лінза або скло. Насправді прозора маска виготовлена не зі скла. Огляд здійснюється через полікарбонатну лінзу, яка має такі переваги:

 • Стійкість до подряпин і тріщин;
 • Ударостійкий матеріал;
 • Не спотворює видимість;
 • Виняток запотівання;
 • Поверхня не затирається, не стає каламутною;
 • Простота у використанні, не потребує особливого догляду.

 Всі ці характеристики забезпечують підвищений комфорт користувача. Респіратор маска вимагає мінімального обслуговування і має хорошу збалансованість. Це надійний прозорий щиток від хімічного та механічного впливу. Полікарбонатну маску використовують багато спецслужб, рятувальні підрозділи та військові, тим більше, це незамінний атрибут для промислового використання.

 Маска повнолицьова багаторазового використання, тому економічна й ергономічна, може використовуватися довгий період часу. Користувач не зобов'язаний проходити спеціальну підготовку з експлуатації приладу, на відміну від захисного протигаза. Респіратор дитячий має відмінність за розміром.

 Фіксувальні ремені з чотирьох сторін сходяться в один елемент на потиличній частині, завдяки чому досягається найкращий спосіб кріплення маски на голові. Виробники мають багаторічний досвід виготовлення масок і для панорамної лінзи використовують найкращий матеріал, з високими технічними характеристиками, в міцності та надійності Ви можете не сумніватися.

Газодимозахисний респіратор

Не тільки для спеціальних служб, а й для простого населення газодимозахисний респіратор - багатозначний прилад, здатний врятувати життя під час виникнення пожежі або витоку газу, зокрема різних хімічних речовин.

Унікальна маска з респіратором легко одягається і серед засобів індивідуального захисту йде в авангарді вже довгий час. Працівник у масці має стильний зовнішній вигляд, водночас може носити каску, шапку чи панамку і навіть не знімати окуляри, форма панорамної маски має особливі вигини, окуляри для зору чи від сонця, не перешкода.

Змінні частини маски респіратора дає змогу підтримувати прилад у робочому стані протягом тривалого періоду. У нашому каталозі є можливість вибору маски за розміром і конструктивними особливостями. Медичні респіратори необхідні під час надзвичайних ситуацій або для цивільної оборони при бактеріологічній загрозі.

Распіратор професійний має бути укомплектований фільтрами не тільки для пилу, а й також коробами з підвищеною ефективністю для захисту від газів, туману або диму. Унікальна байонетна система кріплення фільтрів дає змогу встановлювати фільтри дуже швидко, навіть в умовах роботи.

Виняткові особливості, які мають розпиратори маски, розширюють можливості їхнього застосування, і роблять практично універсальними, адже шкірні покриви та слизові оболонки очей, під надійним захистом.

Сфери застосування

Найпоширенішими галузями застосування повнолицьової маски респіраторної функції, заведено вважати будівництво, промисловість і металургію. Будівельний респіратор блокує дрібний і великий пил, крейдяну або штукатурну суспензію, а також ефективний під час демонтажу перегородок, цегляної кладки та іншої діяльності, пов'язаної з будівельними матеріалами, які можуть завдати шкоди дихальній системі.

Розпиратор маска повнолицьова 3М 6700 виготовлена з термопластику, забезпечує найбільший панорамний огляд через лінзу, в комплектації йде підмасочник для нейтралізації вуглекислого газу. Прилад застосовують у разі підвищених концентрацій шкідливих речовин у повітрі та на об'єктах, де є ризик завдання шкоди легеням людини.

У ситуаціях, коли розпиратор малярний малоефективний, користувачам достатньо встановити відповідний фільтр на маску 3М 6900 і продовжувати виконувати лакофарбові роботи. До того ж, повнолицьові респіратори, ціна яких завищена через наявність фільтрів, насправді вигідніші, оскільки ви купуєте вже готовий набір.

Кожен вид 3м респіратор ДСТУ відповідає за всіма показниками, проходить лабораторні випробування і тестується в найекстремальніших умовах. Унікальна розробка компанії 3М - це особливі кріплення і високофункціональні клапани видиху, тому маска респіратор 3М 6800 практично витвір мистецтва.

Для максимального захисту можна використовувати хімкостюм 3М 6000 укомплектований усіма необхідними ЗІЗ елементами. Повнолицьова маска респіратор Stalker коштує в половину менше, ніж американські апарати 3М, проте якість заслуговує на повагу.

Ми хочемо, щоб ви користувалися найкращим. Каталог надасть Вам можливість респіратор маску купити в Харкові Україна, за найвигіднішими цінами, без нескінченної низки посередників, за послуги яких споживачам також доводиться платити. Якісний респіратор завод 3М або Stalker, підтверджує сертифікатом відповідності та надає офіційну гарантію.

Респіратор напівмаска

 Сучасна фільтрувальна напівмаска респіратор докорінно відрізняється від своїх попередниць у минулому. Покращився дизайн і функціональні можливості, а двофільтрова конструкція дає змогу якісно очищати повітря і виконувати роботу в масці довший період часу.

 Необхідність купити респіратори виникає не тільки у працівників хімічної або індустріальний промисловості, цей прилад виявиться вельми корисним під час ремонту будинку, утилізації відходів, чищення стоків, під час оброблення дерев і кущів та дезінфекції приміщень. У каталозі ви знайдете напівмаски респіратори від провідних виробників, відомих унікальними розробками та за доступною ціною.

 Пристрій маски є багаторазовим, більшість деталей замінюються і подовжують експлуатаційний термін пристрою. Швидке оформлення замовлення та оперативна доставка, а також спрощений спосіб замовлення, допоможуть вам насолодитися покупкою якісного приладу для захисту дихання, в небезпечному для здоров'я середовищі.

Складові частини

 Основний матеріал напівмаски для корпусу - це м'який або силікон. Особлива конструкція маски дає змогу приєднати систему подачі повітря за допомогою компресора. У нашому інтернет-магазині ви знайдете доповнювальні комплектуючі для респіратора такого типу, наприклад, відкриті або закриті окуляри для захисту очей, під час роботи в запиленому приміщенні.

 Респіратор напівмаска максимально ефективний при регулярній заміні фільтрувальних коробок. Зокрема і плоских фільтрів для респіратора 3М, які мають спеціальну миттєву систему кріплення в роз'єм маски. Респіратор медичний захищає від бактерій і вірусів, не просто в період грипу, а навіть під час сильних викидів у лабораторіях. Для використання напівмаски не потрібно проходити специфічного навчання для її застосування дорослій людині.

 Характеристика напівмаски респіраторного типу:

 • Вага - в середньому 86 -136 г, без фільтра;
 • Клапан видиху;
 • Клапан вдиху;
 • Прокладка з натуральної гуми;
 • Допускається кріплення двох фільтрів;
 • Еластичні ремені кріплення;

Байонетна система кріплення вже відома в усьому світі і тепер в Україні можна купити напівмаску респіратор, оснащену таким видом фіксації. Професійні 3М респіратори посідають рейтингові позиції вже довгий час завдяки байонетному зміцненню, принцип дії якого полягає в одному русі і фільтр швидко встановлений у відповідний паз.

Респіратор від пилу багаторазовий виготовлений унікальним методом, за якого зменшується тиск на перенісся. Нові розробки дали змогу зробити так, що сьогодні напівмаска респіратор 3m, зарубіжного виробництва, найбільш затребувана і популярна серед споживачів.

Розміри напівмаски

 Напівмаска забезпечує якісний і надійний захист тільки в тому разі, якщо вона відповідає для цього виду робіт і щільно прилягає до обличчя протягом усього періоду використання. Усі моделі масок розробляються за особливими технологіями, тому категорично забороняється переробляти або вдосконалити напівмаску на власний розсуд.

 Респіратор протигазовий відрізняється від інших спеціальним набором парних фільтрувальних коробок. Технічні характеристики респіратора напівмаски забезпечують підвищений комфорт користувача завдяки трьом ременям наголов'я і застібці, яка зменшує натяг гумок шляхом легкого натискання із заднього боку.

 Якщо лицьові елементи напівмаски нещільно прилягають до лицьової частини, заходити в забруднену зону не можна. Тому розмір респіратора напівмаски не повинен бути великим або маленьким, він повинен підходити вам на сто відсотків.

 Серія напівмасок представлена 6000 і 7500, кожна з них має свої особливості за конструкцією і є надійним помічником для роботи, коли в атмосфері концентрація твердих і рідких аерозолів перевищує пкд від 4 до 50 разів. За розмірами респіратори напівмаски 3М діляться на такі групи:

 • Респіратори 3m 7500 - 7501 (найменший розмір), 7502 (середній розмір) і 7503 (найбільший).
 • Серія масок респіраторів 6200 3М - 6201 "S", 6202 "M", 6203 L".

 Незважаючи на різноманітність розмірів, кожна напівмаска окремо може регулюватися додатково, за допомогою гумових ременів. Таким чином, можна досягти найкращого розташування респіратора на обличчі працівника і забезпечити надійний захист дихальних органів від шкідливих речовин.

Вагомі причини купити респіратор напівмаску

 Среди множества преимуществ, респиратор полумаска, цена которого полностью соответствует качеству, обладает ещё разносторонней функциональностью. Устройство можно применять в доме, на даче и в саду, на фабриках и заводах, при работе с деревом и металлом. А также при ремонтно-строительных работах, в том числе покраска, обработка ацетоном поверхности и демонтаж, который связан с большим количеством строительной пыли.

 Серед безлічі переваг, респіратор напівмаска, ціна якого повністю відповідає якості, має ще різнобічну функціональність. Пристрій можна застосовувати в будинку, на дачі та в саду, на фабриках і заводах, під час роботи з деревом і металом. А також під час ремонтно-будівельних робіт, зокрема фарбування, обробка ацетоном поверхні та демонтаж, який пов'язаний з великою кількістю будівельного пилу.

 Респіратор напівмаска 3М 6200 повний комплект, може похвалитися унікальною розробкою компанії. Оскільки силіконова частина маски підтримує нормальну температуру тіла, особлива будова клапана видиху зменшує накопичення всередині маски теплого повітря.

Ось кілька причин, чому варто стати власником такого приладу як напівмаска респіратор:

 • Парні полегшені фільтри;
 • Випускається в декількох розмірах;
 • Невелика вага, не створює дискомфорту під час роботи;
 • Великий вибір фільтрів;
 • Гіпоалергенний силікон для лицьової частини;
 • Можливість індивідуальної підгонки розміру.

 Для виготовлення апарату виробник використовує термопластичний еластомер, з'єднання каучуку і полістиролу. А також силікон - гума, що містить силікон і не викликає дискомфорту або алергії. Максимальна вага напівмаски респіратора з двома фільтрами, з очищеним активованим вугіллям, становить 355 г.

 Коли для роботи ви використовуєте й інші засоби індивідуального захисту, їх наявність не завадить вам, за потреби, зняти напівмаску респіратор. Продуманий пристрій маски дає змогу швидко проводити заміну фільтрів, не зупиняючи для цього весь робочий процес. А високоякісний клапан видиху, розроблений спеціально так, щоб полегшити дихання людини, знизивши концентрацію вуглекислого газу.

 Напівмаски багаторазового використання допускають облаштування апарату примусової подачі повітря, в тому випадку, коли склад атмосфери невідомий або відсоток отруйних речовин дуже високий. Напівмаска респіратор серії 6000 3m може бути використана з комбінованими фільтрами 5911 і 5935 для захисту від парів, газів і аерозолів.

Респіратори одноразові

Високоякісний респіратор для захисту дихання одноразовий практичний, хоч і невеликий елемент ЗІЗ. Для господарських потреб і безпеки на робочому місці, респіратори повинні бути в необхідній кількості і завжди під рукою. Проста конструкція і легка вага дають змогу без зусиль носити в кишені або в рюкзаку, тримати на робочому місці та в разі потреби швидко надіти на обличчя.

Респіратор одноразового застосування використовують для захисту органів дихання. Респіратор може мати вдосконалену конструкцію, наприклад, клапан. У разі додаткової модернізації вартість одноразового респіратора збільшується, нарівні з його можливостями. Найпростіший захисний респіратор називається "пелюстка", має вузький напрямок. Тому й ціна респіратора одноразового найменша, дає змогу купувати продукт пакунками, бо другого використання не передбачено.

Наш інтернет-магазин Powertoolа пропонує одноразові респіратори купити високої якості і за доступною ціною. Ми стежимо за новинками в області засобів індивідуального захисту і регулярно поповнюємо каталог новими позиціями, найпопулярнішими і затребуваними. Унікальні та сучасні одноразові респіратори відгуки заслужили тільки в схвальному напрямку. Купуючи засоби для безпеки у нас, ви по-справжньому піклуєтеся про своє здоров'я.

Види простих респіраторів

 Респіратори від пилу одноразові - полегшений засіб захисту органів дихання від різних видів аерозолів, зокрема диму та пилу. За своєю функціональністю респіратор не збагачує повітря, що вдихається, киснем, тому його використовують, коли в повітрі не менше 17% кисню.

 Респіратори це різновид фільтрувальних засобів індивідуального захисту для органів дихання людини. Одноразовий респіратор діє за принципом простої пов'язки. Респіратори, окрім різного рівня захисту, зустрічаються декількох видів:

 • Чаша або формована маска.
 • Конвертного типу, складається з двома смужками.
 • Конвеєрного типу з трьома смужками.

 У сучасному промисловому світі респіратор потрібен практично кожній людині, медичний респіратор використовують для захисту від вірусів, бактерій, людина може вдягати прилад у разі алергії на запахи, лупу тварин або пилок квітів, щоб поліпшити якість життя і не страждати від симптомів. Мешканці міст часто користуються цим приладом, коли вихлопні автомобільні гази або промислові викиди перевищують допустимі норми.

 Респіратор спортивний протипиловий зробить пробіжку в межах міста безпечною для дихальної системи. Хоча очищення повітря від шкідливих домішок відбувається не за рахунок сорбенту або поглинача, а шляхом простої фільтрації через волокнистий матеріал. Для захисту від токсичних речовин цей вид ЗІЗ не є придатним.

 При виконанні генерального прибирання господині часто захищають ніс і рот від пилу, одягнувши пелюстковий респіратор, ціна якого дешева з огляду на одноразове використання. Однак ця модель ефективно володіє газопилозахисними властивостями, високою еластичністю та іншими перевагами:

 • Легка вага;
 • Невеликий опір диханню;
 • Мінімальний тиск на лицьову частину;
 • Швидко одягаються і швидко знімаються;
 • Проста конструкція;
 • Зручні гумки для фіксації.

 Пелюстка респіратори у великому асортименті за доступною вартістю представлені в нашому каталозі, ви можете зробити замовлення у великому обсязі й отримаєте його в найкоротші терміни. А сфера застосування, яку має респіратор пелюстка, широка як у побуті, так і у виробничій галузі.

Респіратор з клапаном

Одноразові респіратори застосовуються на виробництві для захисту органів дихання від твердих частинок, що генеруються в пил під час обробки або руйнування твердих матеріалів.

Унікальні респіратори фото яких можна бачити на сайті, мають різну конструкцію і призначення. В інструкції до респіратора вказується мінімальний розмір частинок, які він здатний вловлювати, і на який вид роботи він розрахований.

Одноразовий респіратор із клапаном видиху дає змогу довгий час використовувати пристрій. Завдяки особливому влаштуванню клапана збільшується комфорт користувача і процес дихання. Прилад здатний захистити від неорганічних речовин, парів бензину, хлору, аміаку.

Чудові відгуки споживачів заслужив протиаерозольний респіратор 3М від пилу і туману, має опуклу форму і щільно прилягає. У чому позитивні моменти наявності клапана:

 1. При одночасному використанні з респіратором захисних окулярів, виключається запотівання.
 2. Можна застосовувати респіратор у приміщенні з підвищеною вологістю і за високих температур.

У процесі використання необхідно періодично перевіряти щільність прилягання маски до обличчя, це досягається завдяки голосовому затиску.

Безклапанний респіратор

Одноразові респіратори для фарбування мають міцний внутрішній захисний шар і надають надійний та ефективний захист. Респіратор надягають на обличчя таким чином, щоб ніс і підборіддя розмістилися повністю всередині нього. Розмір регулюється за допомогою гумових ременів.

Герметизацію можуть порушити борода або окуляри, цей фактор необхідно враховувати при підборі захисного предмета. Постарайтеся купити респіратор від пилу, формованої або чашоподібної форми, зручний для виконання певної роботи.

Вартість респіраторів без клапана на порядок менша, такий вид активно використовують на промислових підприємствах, де респіратор змінюють щозміни або через кілька годин праці. Термін використання залежить від концентрації шкідливих речовин.

Сучасна маска респіратор одноразова надає оптимальний комфорт, зручність і захист. Респіратор одноразовий це правильне рішення для захисту дихальної системи, пристрій забезпечує легше дихання та комфортний захист від небезпечних частинок.

 

Фільтри для респіратора

 Фільтр до респіратора збільшує захисні властивості приладу і дає змогу оберігати дихальну систему від шкідливих домішок у повітрі. Фільтрувальні пристрої мають різні класи захисту і бувають круглої або трапецієподібної форми.

Сучасний змінний фільтр для респіратора має унікальні можливості як елемент засобів індивідуального захисту і широку сферу застосування. Залежно від виду забруднення навколишнього повітря, ми пропонуємо різні фільтрувальні респіратори за ступенем захисту.

Найкраща ціна на фільтр респіратора в каталозі нашого інтернет-магазину дасть вам змогу вигідно робити великі замовлення й отримувати їх за короткий термін. У нас ви можете купити респіратор з фільтром, необхідним вам для виконання певної роботи, від надійного виробника.

Респіратори, оснащені фільтрами, вважаються високоякісним пристроєм ЗІЗ, при цьому існує окрема класифікація фільтрів респіраторів. Щоб правильно вибрати з величезного асортименту і купити потрібну вам модель, можете отримати рекомендації телефоном від наших фахівців. Наш сайт надає вибір фільтрів від різних типів газів, комбіновані, протиаерозольні та протипилові.

Які бувають змінні фільтрувальні коробки

 Фільтри для респіраторів по праву є ключовим елементом, що забезпечує високий рівень безпеки. І завдяки наявності фільтрів, респіратор належить до багаторазового виду і може використовуватися в різних ситуаціях. За призначенням можна виділити кілька груп:

 • Фільтр пиловий
 • Газовий фільтр для респіратора
 • Фільтр вугільний

Якісний респіратор із фільтром має кілька класів захисту, які позначаються маркуванням із буквами і кольоровою смужкою на корпусі коробки. Щоб полегшити вагу всього пристрою, фільтри респіраторів виготовляють із пластмаси.

Респіратор фільтрувальний - це оптимальний захист від дрібнодисперсного пилу, під час розпилювання різних лакофарбових матеріалів і навіть невидимих газів, без запаху. Універсальні комбіновані фільтри здатні поєднувати в собі захист від усіх типів забруднення. В інших ситуаціях, вид фільтра для респіратора буде залежати від речовини, яка знаходиться в повітрі.

Коли в атмосфері високий рівень концентрації твердих частинок і пилу, протипилові фільтри відмінно впораються з поставленим завданням. Для виробництва протиаерозольний респіратор з відповідним фільтром володіє всіма необхідними характеристиками і надійно захистить під час розпилення шкідливих аерозолів.

Вугільні фільтри для респіратора

 Найбільш поширеними і популярними для використання в побуті, на фабриках і заводах є респіратори з фільтром вугілля.

Вугільний респіратор містить у складі сорбент, здатний поглинати і нейтралізувати шкідливі токсичні речовини. Головним наповнювачем виступає активоване гранульоване вугілля, що ефективно очищає склад повітря.

За рівнем захисту респіратори з фільтрами діляться на такі групи:

1 рівень - проводиться фільтрація твердих частинок, прилад є ідеальним варіантом під час будівельно-ремонтних робіт;

2 рівень - достатня ефективність з нейтралізації дрібного пилу, туману або диму;

3 рівень - з вірусами, бактеріями і дуже дрібними крупицями повітрі, зокрема небезпечних аерозольних сполук.

Своє застосування респіратор вугільний фільтр знайшов навіть у хімічній промисловості і як засіб захисту дихання, повинен знаходитися практично в кожному будинку. Як видно, щоб придбати надійний професійний респіратор важливо враховувати безліч факторів і параметрів.

Допомога у виборі респіраторних фільтрів

 Респіратори, оснащені фільтрами, повсюдно використовують для захисту від високодисперсних аерозолів, концентрація яких у повітрі до 400 мг на кубічний метр. Щоб очистити повітря від шкідливих аерозольних домішок, достатньо вибрати фільтр із волокнистим матеріалом.

Для фільтрації довкілля від пари газоподібних домішок фільтру доводиться проводити різні фізико-хімічні процеси, щоб людина могла безпечно дихати. Підбір фільтра непросте завдання, проте не принесе жодної користі, якщо не зможе боротися з необхідною вам речовиною.

Якщо трапилося так, що склад повітря достеменно невідомий, ми рекомендуємо використовувати комбінований фільтр із підвищеним захисним класом, що здатен надати максимальний захист у будь-яких умовах. Однак він теж має певні обмеження. У його функцію не входить боротьба з високо токсичними речовинами, наприклад, синильна кислота.

Як визначити, що фільтр пора міняти? Першою з ознак буде важке дихання, через забитий фільтр важко дихати. По-друге, споживач може почути специфічний запах газу, при використанні протигазового фільтра від речовини з їдким запахом. І по-третє, багато видів фільтрів мають часовий діапазон по використанню, через певний проміжок активного використання, фільтр стає непридатним.

На заводах і фабриках з підвищеною небезпекою праці вугільні фільтри для респіратора можуть виявитися не практичними. Необхідно враховувати умови, в яких проводиться діяльність людини і підібрати відповідний фільтр.

Одними з унікальних варіантів є фільтр для респіратора 3М, під час сертифікації в лабораторних умовах він отримав найвищі показники, спрямовані на очищення повітря за всіма трьома рівнями захисту. Основне завдання респіраторного фільтра мати невелику вагу і максимально блокувати шкідливі домішки. Фільтри 3М респіратор прекрасно справляються з поставленими завданнями, використовуючи сорбент або каталізатор.

Великий вибір засобів індивідуального захисту в тому числі фільтр на респіратор ви знайдете в інтернет-магазині powertool. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію без накруток і за доступною ціною. Магазин з легкістю організовує оперативну доставку в будь-яку частину в Україні.

Показано 1 - 30 из 72 товаров

Предлагаем респіратори с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Поспішайте купити респіратори від найкращих виробників!

 Каталог респіраторів містить промислові та професійні моделі від різних заводів виробників. Зручна і практична конструкція порадує навіть найвибагливішого покупця, у нас ви можете респіратор купити оптом або поштучно, без накруток. Міцні респіратори 3 м, Бриз, Stalker, а також вітчизняних виробників у широкому ціновому діапазоні.

Найкращі варіанти зібрані в практичні комплекти, де підібраний респіратор з найбільш затребуваним видом фільтра, Отже, вам не потрібно витрачати час на пошуки підходящого фільтруючого пристрою. В інтернет-магазині кожен респіратор фото якого представлено, містить докладний опис про позитивні і негативні сторони апарату, ви зможете зробити усвідомлений вибір і довго користуватися покупкою.

Респіратори в нашому магазині надійної якості, відповідають стандартам і зручні у використанні. І до Вашої уваги - респіратори маски, напівмаски, респіратори одноразового типу та вугільні фільтри для респіратора.

 Респіратор одноразового застосування

 У нас представлені види респіраторів за двома головними категоріями:

 1. Багаторазові
 2. Одноразові респіратори

Не можна сказати, що один варіант кращий, а інший гірший, кожен вид має своє призначення і свої переваги. Пристрій респіратора одноразового застосування спрощено до мінімуму, а дешевизна дасть вам змогу змінювати його за кожної потреби. Такий респіратор добре використовувати для особистого використання під час роботи з великим колективом, ви не будете переживати про рівень гігієнічності апарату.

Основне завдання респіратора - це захист від різних видів аерозолів, диму або пилу. Цю функцію відмінно виконують як одноразові, так і багаторазові респіратори. Відзначатися вони можуть за часом дії та за ефективністю проти певних видів забруднення.

Звичайно ж, респіратор зварювальника, з огляду на специфіку роботи докорінно відрізнятиметься від того, як влаштований респіратор будівельника. Головна умова - прилад має щільно прилягати до лицьової частини голови, герметично розташовуватися на переніссі, але не здавлювати надмірно. З нашими респіраторами ви почуватиметеся комфортно і зможете виконувати різну роботу, не відволікаючись і не помічаючи наявність приладу.

 Фільтрувальний респіратор

 Респіратор це прилад для захисту органів дихання людини від впливу шкідливих газів, парів і хімікатів. І як легкий індивідуальний засіб захисту він прекрасно справляється зі своїм завданням. При більш серйозних забрудненнях атмосфери, рекомендується використовувати протигази.

Можна виділити дві категорії, які входять до фільтрувального респіратора:

 • Напівмаска.
 • Повнолицьова маска респіратор.

Респіратор Бриз, один із найпопулярніших сьогодні в Україні, постійно перебуває в рейтингу і представлений як напівмаскою, так і маскою із захисним склом для всього обличчя. Ця продукція широко використовується в побутовому призначенні і для цивільної оборони. Основною перевагою продукції є те, що її можна дуже легко і швидко надіти на обличчя. Не потрібно проходити жодного додаткового навчання або медичного обстеження, як у випадку з протигазами.

Респіратори з фільтрувальною функцією доповнюються спеціальними фільтрами плоскої форми. Наша компанія пропонує вам купити респіратор фільтрувальний з комплектувальними фільтрами різного призначення, не тільки від пилової суспензії, а навіть від аміаку та інших хімічних речовин. Сильні в конструкції, також сильні в ефективності, наші респіратори це гарантія захисту.

 Протипиловий респіратор

 Багато ситуацій можуть вимагати використання респіраторів проти пилу: під час ремонту, будівництва, пилова буря на вулиці, під час демонтажу різних покриттів тощо. Високоякісний протипиловий респіратор виявиться вельми корисним на лісопилці та при деревообробному виробництві.

 Респіратори 3М зі спеціальними фільтрами від пилу, мають гарантію 5 років і виготовляються у вигляді напівмаски, для зручності кріпляться ременями на голові. Від дрібного або крупного пилу найчастіше потрібен захист тільки для органів дихання, а очі та шкіра обличчя, вуха залишаються відкритими.

Коли пилова суспензія дуже дрібної концентрації і може подразнювати слизову оболонку очей, використовується напівмаска респіратор із захисними окулярами. На нашому сайті представлені великі колекції масок і напівмасок для якісного захисту від промислового та будівельного пилу для роботи на вулиці або в приміщенні.

 Протигазовий респіратор

 Респіратор від різних видів газів вимагає наявності певного фільтра. Концентрація пилу і газу в різних ситуаціях може відрізнятися, іноді достатньо використовувати респіратор пелюстка, а в іншому випадку ніяк не обійтися без повнолицьової маски. Сфера застосування: виготовлення або шліфування металевих виробів, робота в лабораторії з хімічними препаратами, рятувальні роботи.

 Найкращий респіратор від пилу, який оснащений вугільним фільтром, ви можете бути впевнені в захисті в будь-якому випадку. Зрештою, респіратор ціна якого мінімального номіналу, швидше за все, має одноразову функцію.

Респіратори найвищого класу комплектуються клапанами для видиху. Професійний респіратор крім додаткового фільтра з активованого вугілля, обладнаний клапаном видиху для зниження вуглекислого газу під маскою.

 Ми пропонуємо гідний вибір якісних протигазових респіраторів, в моделях передбачена заміна фільтра. Тому багаторазовий респіратор це не тільки практично, але й вигідно. Досить міняти фільтри і прилад прослужить вам довгий відрізок часу.

 Протиаерозольний респіратор

 Медичний респіратор належить до групи протиаерозольного виду і надійно захищає від вірусів і бактерій, апарат корисний у період епідемії та пандемії, як працівникам медицини, так і для населення. Респіратори призначені для захисту від твердих і рідких аерозолів, у сільському господарстві під час обприскування рослин пестицидами або хімікатами, а також від випаровування фарби. Захисну функцію покладено на фільтри, які у великому асортименті Ви можете знайти у нас в каталозі.

 Протиаерозольна фільтрувальна напівмаска респіратор надійний бар'єр від отруйних парів, шкідливих випарів, туману і диму. Скільки можна носити респіратор - немає однозначної відповіді, час експлуатації залежить від класу ефективності фільтра і щільності отруйних речовин в атмосфері. Респіратор для обприскування саду повинен очищати повітря для дихання і надійно захищати очі від потрапляння дрібних крапель.

 Респіратор протидимний - незамінний атрибут у кожному домі, що дає змогу благополучно дістатися до безпечної зони в разі виникнення пожежі. Для нейтралізації пожежі використовується протигаз, респіратор виявляється малоефективним.

 Протиаерозольний респіратор має найвищий рівень ефективності, його універсальне призначення і проти пилу, і проти аерозольних розпилень, робить його затребуваним на ринку.

 Змінні фільтри для респіратора

За типом речовин, з якими мають боротися респіратори, поділяють на групи і фільтри. Фільтр для респіратора вельми корисний в умовах нормальної концентрації кисню в атмосфері, за низького відсотка використовують фільтрувальні пристрої з ізолювальною дією.

Наш асортимент фільтрів для респіраторів регулярно поповнюється новими позиціями. Фільтр респіратора 3М 6055 або 6051 використовуються для очищення повітря від чадного газу і токсичних речовин. Найкраща пропозиція ціни та якості в цьому році, респіратор від пилу купити Харків можна безпосередньо в магазині або через інтернет послуги.

Доцільніше купити респіратор для роботи з отрутохімікатами багаторазового виду і з декількома змінними фільтрами, щоб не зупиняти процес роботи.

Ми працюємо для того, щоб ви мали можливість мати професійні засоби захисту для очей та обличчя, від перевірених виробників. Захисні респіратори та маски є універсальними протекторами для максимального очищення повітря для дихання. Всі ЗІЗ респіратор в нашому магазині мають можливість індивідуального регулювання по обличчю, за допомогою спеціальних ременів і носового затиску. Респіратори мають невелику вагу, мають роз'єми для приєднання фільтрувальних патронів.


Респіратори - захист органів дихання, купити респіратор із доставкою по Україні, ціна, відгуки

Респіратори купити за найкращими цінами в Україні з ПДВ. Бюджетні організації, оптові ціни. Будь-який вид оплати. Швидка доставка.