Фильтры
Фільтри
Призначення
Виробник
Категории

Защита головы

Захист голови  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 1 товар
Показан 1 товар

Предлагаем захист голови с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Професійний захист голови за доступною ціною тепер в Україні!

Для багатьох будівельних і ремонтних об'єктів дотримання техніки безпеки є пріоритетним, до того ж, це вимога закону. Головний засіб захисту голови це захисна каска. Нехтування цим елементом індивідуального захисту може коштувати робочому життя. Використання каски в місцях підвищеної небезпеки дасть вам змогу уникнути травматизму і спокійно виконувати свою роботу.

Захист для голови буває різний, за конфігурацією, міцністю і вартістю, а найголовніше за призначенням. Один вид вберігає голову від ультрафіолету і термоудару або від знижених температур, інші захищають від пошкодження шкірних покривів обличчя, струсу головного мозку, в разі травми голови.

Нещасні випадки трапляються не тільки на будівельних підприємствах, де щось важке може впасти зверху. Виконуючи роботу у вузьких тунелях, авторемонт в оглядовій ямі, робота за верстатом з гострими краями - всі ці сфери діяльності потребують додаткового та якісного захисту голови.

Ми пропонуємо найпоширеніші засоби індивідуального захисту голови - міцна та сучасна каска. Каталог продукції містить великий вибір різних моделей за кольором, з додатковими комплектуючими елементами та різними цінами, для будь-якого споживача. З нами Ви можете купити захисну каску найкращого виробництва від популярних виробників.

Матеріал для захисних виробів

З чого ж сьогодні виготовляють захисні каски? Адже не тільки від продуманої форми будівельної каски залежить, чи витримає вона удар і як з амортизує. Велику роль у захисті відіграє міцність і склад основного матеріалу.

Виготовляючи каски для захисту голови, виробники обирають особливий сплав пластику ABS, стабілізований під ультрафіолет. Захист голови ефективний не тільки від удару важких предметів, а також від удару електрикою, сонячних променів, крапель розплавленого металу. Характеристика повинна включати в себе міцність, комфорт і довговічність. Широка лінія товару представлена у нас на сайті, має всі необхідні технічні якості для безпечної та довгої експлуатації.

Засоби захисту для голови проходять спеціальну перевірку якості. Для виробництва вибирається ударостійкий матеріал, запатентований у багатьох країнах:

 • Армоване скловолокно полікарбонату;
 • Пластик АВС;
 • Поліетилен;
 • Поліефір вугільної кислоти.

Може здатися, що металева каска матиме більшу міцність, однак це не так. Незважаючи на більшу вагу, вона не забезпечує достатнього захисту. Унікальний захист для голови із пластику забезпечує вільну циркуляцію повітря, таким чином підвищуючи комфорт і має мінімальну вагу 310-340г.

Де ви можете сміливо використовувати пластикову каску

Захист на голову одягається робітникам під час роботи або перебування на території підприємств:

 • Будівельні заходи;
 • Металургія;
 • Гірничодобувна промисловість;
 • Робота в шахті;
 • Лісозаготівля, деревообробна промисловість;
 • Монтажні або ремонтні роботи на висоті.

Засоби захисту голови ГОСТу повинні відповідати беззастережно, від цього залежить рівень порятунку і запобігання травми або струсу голови. Вартість передусім складатиметься від бренду і заводу-виробника, а також залежить від таких чинників, як матеріал виготовлення, наявність підшоломника, можливість кріплення на каску окулярів або світильника, а також цільового застосування.

Різновид захисних касок

Каска безпеки має різні призначення, і ціна захисної каски залежить від її функції. Якісна фарба з плавними краями, що не розколюється і не вигорає на сонці.

Ось кілька найпопулярніших видів:

 • Механічні, мають здатність гасити удари, вам не страшна цегла, що впала, або інструмент.
 • Хімічні - стійкі до впливу металів хімічних препаратів.
 • А температурні будівельні, мають стійкість до високих температур і захищають від впливу електричного струму.

Якщо хтось думає, навіщо купити білу каску для будівництва, це мазкий колір. Насправді біле маркування використовується для керівного складу підприємства, директорів, начальників заводів та інструкторів. А в більшій кількості намагаються купити помаранчеву каску для робітників або будівельників.

Специфіка роботи диктуватиме вибір захисної каски, для виконання роботи з розпеченими металами обирають один вид, для будівництва або роботи на висоті інший, випускають захисні каски для електромонтажників.

Якщо вам потрібна захисна каска для виконання діяльності в спекотний період пори року, а також для приміщень з високою температурою, найкращим варіантом стане вентильований різновид. Спеціальні отвори і простір під каскою, розроблені так, щоб забезпечити систему вентиляції.

Вимоги до якісної каски

Поширений захист голови каски має відповідати найвищим вимогам, це не та сфера, де можна економити, травми голови завжди мають трагічні наслідки.

Обираючи відповідний варіант, насамперед звертайте увагу не на низьку ціну, а на надійного виробника, який добре себе зарекомендував. Вас має цікавити тільки найнадійніший захист, голова ваша гідна цього, зверніть увагу, яким критеріям повинна відповідати захисна каска:

 1. Висока амортизаційна здатність;
 2. Діелектрична міцність;
 3. Оснащена міцністю до перфорації;
 4. Витримувати бічний удар;
 5. Стійкість до знижених температур;
 6. Пожежостійкість;
 7. Округлий і гладкий корпус.

Каски з термопластичних матеріалів, як-от пластик або поліетилен, мають бути оснащені бічними елементами з тугоплавкого матеріалу, для додаткової амортизувальної функції. Захисні каски втрачають механічну міцність під впливом ультрафіолету і теплових сонячних променів. З огляду на цю особливість, такий вид захисту голови не служить понад 3 роки.

Захист голови від ударів має специфічну конструкцію, а для роботи на висоті обирається каска із застібкою під підборіддям. Якщо на корпусі каски з'являються тріщини, вона втрачає свої захисні здібності і потребує заміни. Оснащення всередині може бути з поліетилену або тканих матеріалів, здатних поглинати вологу.

Конструкція ЗІЗ голови

Такий засіб захисту, як каска, складається з двох частин:

 1. Основний корпус;
 2. Ремені та амартизатор.

Елементи всередині захисної каски виготовляються з особливих матеріалів, які не викликають алергічних реакцій або подразнення шкірних покривів. Захисні головні убори мають розмір від 54 до 62 см і оснащені легким регулюванням під необхідний розмір.

Низькопрофільна конструкція має невелику вагу та подовжений виступ у потиличній частині, який додатково захищає шию працівника. Поширена модель каски це з козирком і полями, така конструкція ідеальна для захисту голови від падаючих предметів і не загороджує видимість.

Вибираючи який захист голови купити, проявіть скрупульозність, подивіться на будову, склад матеріалу і конструкцію фіксувальних ременів. Щільні, міцні та комфортні ремені повинні добре фіксувати каску на голові, щоб вона не злітала. Для цього використовують несучу і потиличну стрічку. Фахівці рекомендують, щоб забарвлення було яскравим і його було добре видно в темряві або поганому освітленні, впадало в око здалеку.

Козирок захищає очі не тільки від променів сонця, крапель дощу і пилу, а й від потрапляння дрібних предметів. Бічні поля мають стоки від води і захистять від удару збоку. За конструкцією налобна стрічка прикріплюється до несучих ременів і допомагає каску щільно закріпити на голові.

Індикатор ступеня зносу

Будівельні захисні каски від корпорації 3М, мають специфічне червоне коло на корпусі. Це непроста прикраса дизайну, насправді УФ-індикатор, що вказує на ступінь зносу пластику.

Червоний круглий значок у процесі експлуатації втрачає свою яскравість, це означатиме, що пластиковий корпус зазнав сильного впливу ультрафіолету, через що може стати ламким, і каску відправляють на утилізацію.

Ми зібрали для своїх клієнтів найпопулярніші та найзатребуваніші моделі захисних касок, у нас ви зможете купити захист голови оптом у Харкові, найкраще поєднання ціни та якості.


Засоби захисту голови - каска будівельна, навушники будівельні, щитки захисні за найкращими цінами в Україні

Засоби захисту голови - шумопригнічувальні навушники будівельні, щитки газонокосаря або лісоруба, каски захисні. Безготівковий розрахунок з ПДВ. Швидка доставка по Україні. Найкращі ціни.