Категорії
Маска 3М USA

Маска 3М USA  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 10 товарів
Показано 1 - 10 из 10 товаров

Пропонуємо маска 3м usa з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Повнолицьові маски 3М USA купити з доставкою по Україні - який вибір

Маска 3М USA нагадує собою сучасний протигаз, що пройшов модернізацію і чимось схожий на шолом космонавта. Багато видів робіт вимагають герметичного захисту для органів дихання, очей і шкіри обличчя, всі ці грані захисту поєднує в собі повнолицьова маска від американської компанії 3М.

Виробники 3М США вже довгий час лідирують у світі виробництва засобів індивідуального захисту різного спрямування, проводять власні розробки та інженерні досягнення, впроваджують передові технології і йдуть в авангарді виробництва масок, напівмасок і захисних респіраторів для органів дихання. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити з доставкою маски 3М USA по всій Україні, за прийнятною ціною і високої якості.

Захист органів дихання завжди в пріоритеті, особливо при контакті з токсичними речовинами. Однак навіть багато побутових процедур, як-от фарбування, штукатурні роботи, обприскування дерев у саду та дезінфекція кліток тварин, також вимагають носіння захисних пристосувань для дихальної системи. А якщо купити повнолицьову маску 3М USA оптом недорого, ви одразу можете захистити і шкіру обличчя, і зір, у такий спосіб заощадивши на інших засобах індивідуального захисту для зору.

Маски серії 3М призначені для повного закриття обличчя і рекомендовані до використання в тих видах робіт, коли виникає загроза зараження отруйними газами або випарами. Сфера застосування цього засобу захисту дуже величезна і великою перевагою є можливість розбору маски і заміни комплектуючих деталей або фільтрувальних картриджів. Крім цього, існують й інші особливості, розглянемо їх детальніше.

Особливості будови масок 3М

По-перше, маски 3М характеризуються використанням подвійних фільтрів, які розташовуються з боків зліва і справа. За своєю будовою маска повнолицьова закриває підборіддя, ніс, рот, лоб і очі користувача. Повнолицьова маска США повинна відповідати обличчю робітника за формою, для цього обирається необхідний розмір.

Маски повнолицьові 3М USA прості та надійні в експлуатації моделі, характеризуються невеликою вагою до 400 г. Багато хто з тих, хто вирішив купити маски 3М USA оптом в Україні з доставкою, ніколи не пошкодували про придбання високоякісного аксесуару для захисту дихання як ніби, так і для виробничого застосування. Маска США 3М - це річ, яка коштує своїх грошей, а з огляду на те, що фільтри можна міняти, захисна фільтрувальна маска прослужить довгий період часу і окупить свою вартість.

До того ж щиток повнолицьової маски захищає від механічного та хімічного впливу. Якщо ви не використовуєте напівмаску, то для захисту очей вам доведеться купувати захисні окуляри. Усі маски 3М мають стандартний вхід, до якого підбираються фільтри різного ступеня захисту, залежно від безпосередньої сфери застосування і ступеня забруднення повітря в конкретній ситуації.

Якими перевагами володіють маски повнолицьові від виробника 3М:

  1. Кріплення фільтрів - байонет. Простий і зручний спосіб, що дає змогу змінювати фільтр без необхідності зняття маски з голови користувача. Заміна картриджа за системою байонет дає змогу визначити повне встановлення фільтра до клацання. Таким чином на заміну йде кілька секунд.
  2. Правильно збалансована чаша з гуми зі зручною насадкою для носа, виробники 3М використовують гіпоалергенні матеріали, тому при контакті зі шкірою гумові частини не викликають алергічних реакцій у працівника.
  3. Низький опір диханню, в наявності 2 фільтри і центральний широкий клапан видиху, який знижує температуру під маскою і швидко виводить відпрацьоване повітря назовні.
  4. Ударостійке полікарбонатне скло забезпечує широке панорамне поле для зору, простір під маскою дає змогу використовувати коригувальні окуляри для зору;
  5. Щільний і зручний гумовий обтюратор комфортно розташовується на голові та надійно фіксує повнолицьову маску.
  6. Регульоване гумове наголов'я має 4 фіксатори, що коригують розмір по голові користувача, додаткова планка для фіксації на потилиці дає змогу не злетіти масці з голови під час інтенсивного руху.

Маски 3М США серії 6000 мають практично універсальне застосування, при зміні фільтрів. Якщо ви заздалегідь знаєте, для чого вам потрібна маска, то вигідно купити повнолицьову маску 3М USA з фільтрами одночасно і не переплачувати за доставку. У нас на сайті ви можете вибрати відповідні варіанти.

Маски респіратор 3М з фільтрами

Змінні фільтри для масок 3М розширюють сферу застосування захисного пристосування і дають змогу використовувати маски в різних умовах. Тому під час вибору необхідно враховувати, якщо ви робитимете шліфування поверхонь, Вам потрібен один вид фільтра, а для захисту від кислот і ртутних парів, знадобиться зовсім інший фільтрувальний картридж 3M.

Повнолицьові маски 3М USA серії 6.000 з фільтрами зазвичай трапецієподібної форми, кріпляться за допомогою системи байонет. Якщо виникає необхідність встановити захист від великих часток пилу на фільтр рекомендується додатково встановити передфільтр. Однак, щоб він тримався на фільтрі необхідно використовувати тримач із пластику. Усі необхідні комплектуючі Ви можете купити на нашому сайті одночасно з повнолицьовою маскою 3М.

Маски багаторазового застосування мають підвищену міцність, комфорт, вирізняються легкістю очищення, завжди присутні клапан видиху 3m і модульна система заміни фільтрів. Для комбінованого захисту від аерозолів і газів, парів Вам необхідно:

  • Фільтр 3М 6051 А1, 6057 АВЕ1, передфільтр 5911 і тримач передфільтра 501;
  • Фільтр 3m 6055 А2, 6059 АВЕК1, передфільтр 5925 і тримач фільтра 501;
  • Фільтрувальний картридж 3М 6054 К1, 6075 А1, передфільтр 5935 і тримач 501.

Необхідно заповнити, що зміну фільтрувального пристрою проводять у разі утруднення дихання, а також коли ви відчули специфічний смак або запах у підмасковому просторі, а також коли минув термін служби фільтрувального картриджа 3М. Серед протиаерозольних фільтрів виділяються 5911, 5925 і 5935 від твердих і рідких аерозолів, для використання спільно з протигазами фільтрами.

Комплектуючі та змінні деталі маски 3М

У нашому каталозі Ви можете замовити з доставкою по Україні та купити маски 3М USA не тільки з фільтрами, а й з іншими змінними деталями. Щоб захистити скло від механічного впливу, подряпин і тріщин використовується захисна плівка 3М 6885 для респіратора серії 6000.

Змінна захисна плівка оберігає поверхню лінзи від потрапляння бризок фарби і різних хімічних речовин, що важливо, якщо ви працюєте з фарбопультом. Така невелика деталь збільшує термін експлуатації в кілька разів і дає змогу зберегти лінзу прозорою і чистою для подальшого використання.

А також сама полікарбонатна лінза 3М 6898 для маски 6000 виготовляється з ударостійкого полікарбонатного скла, що вирізняється стійкістю до подряпин і хімічного впливу. Однак трапляються форс-мажорні обставини (ви впустили маску або під час транспортування вона постраждала від удару), у такому разі вам не потрібно купувати нову маску 3М, достатньо провести зміну лінзи.

Однією з переваг масок 3М є можливість використання системи подачі повітря і одночасне використання засобів захисту органів слуху. Наголов'я з поліетилену на з чотирма ременями забезпечує легке регулювання і швидкий підгін під свій розмір.

Інтернет-магазин Рowertool пропонує повнолицьові маски 3М виробник США, ці захисні пристрої забезпечують підвищену зносостійкість, і не вимагають специфічного догляду, просто легко підтримувати чистоту аксесуара. Вироби можуть застосовуватися для безпечної роботи в автомобілебудуванні, виробництві лакофарбових матеріалів, під час роботи з електролітами та розчинами кислот, медицина та лабораторії, будівництво та МНС. Прийнятна ціна маски 3М USA оптом в Україні дає можливість одразу закупити потрібну кількість для бригади, цеху або заводу. Ми надамо детальну консультацію, зробимо доставку оперативною і готові розглянути вашу пропозицію при великому оптовому замовленні.


Маска респіратор 3м 6800 6900 доставка по всій Україні

Купити повнолицьову маску респіратор 3м 6000 з доставкою по всій Україні