Категорії
Напівмаска MSA USA

Напівмаска MSA USA  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Пропонуємо напівмаска msa usa з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Виробник MSA країна США на варті вашої безпеки на сторожі вашої безпеки

Світовий лідер у розробці високоякісних і перевірених засобів індивідуального захисту для представників найрізноманітніших професій. Про цю компанію чули люди в усьому світі, організація MSA забезпечує захист робітників більш ніж у 140 країнах. І тепер в Україні можна купити продукцію MSA для захисту органів дихання і не тільки, за доступною вартістю і передової якості.

Історія компанії, що прославилася на весь світ

Mine Safety Appliances, або MSA Safety (нам зрозуміліше "Ем Ес Ей Сейфеті"), було засновано за сприяння американського винахідника й підприємця, творця фонографа та телефону Томаса Алва Аддісона. І відтоді дотримуються того самого напрямку, постійно розробляючи нові інноваційні прилади та засоби захисту людей, яким доводиться працювати в небезпечних для життя умовах.

У 1914 році компанія розпочала свою діяльність у Піттсбурзі, штат Пенсільванія. На Російський ринок компанія потрапила 1968 року, філія і склад компанії розташовується в Москві. Хоча найбільша частина діяльності спрямована на Північну Америку. Американська компанія випробовує продукцію, аналізує її роботу і постійно вдосконалюється.

Основна продукція MSA USA

Провідний у світі виробник засобів захисту здоров'я людей і захисту обладнання, завжди прагнув забезпечити людям найкращі умови роботи, щоб вони завжди поверталися до своїх родин. І досі цей виробник чудово справляється з поставленими завданнями і асортимент його продукції незмінно розширюється з кожним роком. Пріоритеті використання сучасних матеріалів для захисту користувачів від загрозливих і небезпечних ситуацій на робочому місці та в житті.

Ключові товари використовуються в протипожежній службі, в нафтогазовій галузі, в галузі будівництва та для комунальних служб. У наш час ви можете купити маски MSA USA для захисту органів дихання, а також протигазів, костюмів хімічного захисту, касок і засоби газового аналізу. Останні найбільш популярні, це невеликі сигналізатори та газоаналізатори індивідуального користування.

Наприклад, пожежні шоломи виробляються з 1960 років і зазнали масу модернізацій. Крім цього, американська компанія MSA може запропонувати:

 • Обладнання, що здійснює контроль концентрації токсичних газів;
 • Респіратори напівмаски з плоским профілем;
 • Фільтри поглиначі та напівмаски MSA USA;
 • Вимірювачі вмісту горючих газів (CH4, C3H8, H2) і токсичних речовин;
 • Окуляри захисні Racers MSA-Sordin, США, відкритого і закритого типу;
 • Капюшони рятувальні для пожежників;
 • Повнолицьові маски MSA USA;
 • Захисні каски для голови з плавною системою Fas-Trac;
 • Засоби захисту від падіння з висоти, тепловізори;
 • Напівмаска для захисту від газів саморятівник і багато іншого.

Універсальна лінія продуктів компанії застосовується в широкій галузі гірничодобувної промисловості та для військових. Оптимальний захист органів дихання від різних шкідливих речовин досягається за допомогою використання тільки перевіреного та якісного обладнання, з цією роллю прекрасно справляються повнолицьові та напівмаски MSA США, замовити з доставкою, які в Україні сьогодні не складе труднощів.

Приміром, окуляри для захисту зору під час стрільби з пневматики і вогнепальної зброї використовуються так само на полюванні. І для захисту від механічного та фізичного впливу, захисні засоби підходять для різних погодних і виробничих умов.

У нас ви можете купити оптом захисні напівмаски MSA USA, вони забезпечують оптимальний захист, підвищений комфорт і виготовлені з використанням новітніх технологій. Маски для захисту органів дихання мають термін експлуатації до 8 років!!! При цьому всього лише невелика вага від 80 до 100с гр.

Пріоритети та цінності компанії з виробництва ЗІЗ

Великою перевагою є той факт, що вся продукція має стильний дизайн і високий рівень комфорту при носінні. Взяти, до прикладу, портативні газоаналізатори, які оснащені зручними кнопками та, мають великий монітор і міцний прогумований корпус, все це дає змогу не боятися зовнішнього впливу. І це потребувало високоякісної інженерної та технічної роботи, бо компанія MSA USA дотримується у виготовленні продукції лише високої планки виробництва та якості.

Тож якщо ви думаєте придбати будь-які захисні засоби компанією MSA, ви отримаєте надійну продуману продукцію, в сучасному дизайні та ніколи не пошкодуєте, що вирішили купити напівмаску MSA США для роботи чи застосування в побуті.

Компанія пропонує своїм постійним користувачам продукцію ЗІЗ, вкладаючи в неї багаторічний досвід. Виробник MSA США розробив дивовижну шлангову систему подачі повітря і професійні дихальні апарати замкнутого циклу, і мобільну болонську систему подачі стисненого повітря. Усе це характеризує компанію як професіонала у своїй справі з величезною базою знань і досвіду.

А напівмаски MSA USA можуть застосовуватися в металургії, на хімічному виробництві, для дерева або каменеобробки, також у гірничодобувній промисловості та в будівельній сфері. Форма маски надає широкий кут огляду і з легкістю дає змогу використовувати інші захисні засоби, на кшталт окулярів або каски.

У пріоритетах у компанії робити вироби ще були безпечними. Ця високоякісна продукція дає змогу безпечно працювати з сипучими матеріалами, які містять азбест, мідь, барій, титан, ванадій, хром, марганець, вугільний пил. Природно, ви отримаєте високий рівень захисту в галузі фармацевтики та харчової промисловості.

Американська компанія MSA USA дуже цінує здоров'я своїх користувачів, тому всі вироби для захисту органів дихання виробляються з гіпоалергенного матеріалу, і мають такі переваги:

 • Знижений опір диханню;
 • Висока надійна лінія обтюрації;
 • Хороше співвідношення ціни напівмаски MSA USA і якості;
 • Зручна посадка на голові;
 • Регульовані лямки для фіксації;
 • Надійні захисні фільтри 2 штуки.

Ще виробник завжди розширює сферу застосування своїх захисних засобів, тому напівмаски можна використовувати під час роботи на хімічних заводах, фабриках, а також у сферах, де використовують електричне, газове зварювання або різання металів, переробку скло- і мінераловолокнистих матеріалів. Крім цього, призначення - захист від карценогенних аерозолів, радіонуклідів, грибків, мікроорганізмів (віруси, бактерії, спори).

Виробник також постачає фільтри з байонетним кріпленням, які дають змогу просту зміну картриджа без зняття маски. Дія фільтрів не заважає природному диханню. Завдяки цьому під час вдихання повітря через фільтрувальний елемент мінімізується навантаження на грудну клітку, що запобігає появі задишки.

Затребувані засоби захисту органів дихання людини, що добре зарекомендували себе, а також захист слуху і захисний одяг, а також обладнання для тестів і компресорів. Напівмаски виробляються в 3 розмірах і можуть похвалитися простим одяганням, недавним приляганням і виготовленням з використанням новітніх технологій. На нашому сайті ви можете замовити продукцію цієї компанії з доставкою в будь-яке місто України.

Рowertool пропонує фільтрувальні засоби найвищої якості, зокрема, напівмаски msa usa оптом вартість в Україні, яких вас приємно порадує. Ми забезпечимо оперативну доставку куди ви скажете. Захисні напівмаски і повнолицьові маски фільтрувальні, допускається до роботи в найскладніших умовах.


Купити продукцію MSA з доставкою по Україні - купити недорого в інтернет магазині

Купити маски MSA USA оптом і в роздріб. Світовий лідер у розробці високоякісних і перевірених засобів індивідуального захисту для представників найрізноманітніших професій