Категорії
Електродотримачі

Електродотримачі  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 3 товарів
Показано 1 - 3 из 3 товаров

Пропонуємо електродотримачі з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Електродотримачі для зварювальних робіт і вимоги до них

Електродотримачі або в народі зварювальний держак виконує важливу і часом просто необхідну роль під час проведення зварювальних робіт методом ручного дугового зварювання. Зварювальники добре знайомі з цим предметом і багато хто вже знає, як купити електродотримачі, які забезпечували б міцне і надійне закріплення електрода потрібного діаметра. Для новачків, які хочуть дізнатися, як правильно вибрати тримач для зварювання і для професіоналів, які бажають поповнити свій досвід, ми підготували корисну інформацію.

В інтернет-магазині Рowertool представлені електродотримачі різного типу і конфігурації, наприклад, Ви можете купити електродотримач оптом в Україні з доставкою, з такими відмітними ознаками:

 • Електродотримач з гумовою ручкою;
 • Електродотримачі зі спеціальними насічками на ручці від прослизання в руці;
 • Електродотримачі з рукояткою з ударостійкого ізолюючого пластику;
 • Гвинтовий електродотримач для зварювальних робіт.

За своїм призначенням електродотримач - це прилад для утримання електрода, який допомагає отримати якісний шов, без пор та інших дефектів. Щоб правильно вибрати потрібну вам модель, враховуйте розмір використання електрода, тому утримувачі електродів випускаються різної довжини, які витримують різний опір струму 300 ампер або 500 ампер. Моделі, представлені на нашому сайті, забезпечують надійні контакти для зварювання і абсолютно безпечні для користувачів, незалежно від їхнього професійного стажу.

Недорогі електротримачі з доставкою купити у нас ви можете різної ваги і різного типу приєднання зварювального кабелю. А сучасні моделі забезпечують швидку і легку заміну електрода і докорінно відрізняються від радянських аналогів. Тримачі електродів надають продуктивні умови роботи, підлягають хорошій експлуатації і мають достатню механічну міцність, тому прослужать довго.

З яких частин складається зварювальний держак

Перш ніж купити електродотримач, Ви маєте розуміти не тільки його призначення, а й різні особливості, який він має вигляд і з чого складається. Головні складові електродотримача:

 1. Корпус приладу;
 2. Затискний пристрій;
 3. Рухома частина;
 4. Рукоятка електродотримача.

Правильний вибір електродотримача

На перший погляд простий і зрозумілий прилад, але від нього залежить зручність і безпека робіт, а також якість і міцність зварних з'єднань. Рекомендується вибирати моделі, які відповідають таким вимогам:

 • Дозволяють проводити зварювання в різних просторових положеннях;
 • Держаки для електродів мають бути сумісні з більшістю типів зварювальних апаратів;
 • Якісний електродотримач не повинен мати неізольованих зон.

Електродотримач, на жаль, регулярно контактує зі стрижнем, що плавиться, тому може вийти з ладу. Тому купити електродотримачі для встановлення та кріплення електрода, часта потреба. Тримач для електродів, крім усього іншого, має бути легким і зручним, при цьому звертайте увагу на цінову політику. Вартість електродотримачів в Україні не повинна бути занадто високою і відповідати марці виробу.

Важливої уваги заслуговує і рукоятка, її форма і матеріал виготовлення. Зручний і практичний електродотримач електродів повинен мати подовжену ручку, щоб якомога далі рука користувача перебувала від гарячих об'єктів. Тримачі для електродів з рифленими ручками сприяють безпеці, не ковзають у руці та дають змогу вибрати оптимальне зручне положення руки для роботи.

Основні види електротримачів

Тримач для електродів в Україні представлений багатьма моделями. Тому якщо Ви тільки починаєте свою практику, може виникнути багато питань і побоювання придбати непотрібні вам моделі. Рекомендується спочатку вивчити це питання, щоб не витрачати даремно кошти і купити електродотримач хорошої якості і за доступною вартістю.

Електродотримач 500а має середню потужність, зустрічаються моделі тримачів 200А, 300А і навіть 600А. Хоча всі вони виконують основне призначення - підведення струму до зварюваних деталей у заданому положенні. У нас на сайті представлені найбільш перевірені і міцні моделі, які зручні в застосуванні і підвищують продуктивність процесу зварювання.

Купити електротримачі оптом в Україні недорого Ви можете такого різновиду:

 • Затискні або гвинтові тримачі електродів, утримують електрод в одному або двох положеннях щодо рукоятки. Гвинтовий електродотримач закритого типу з ізольованим корпусом.
 • Пружинні або важільні електродотримачі нагадують кліщі, які виготовляються з металу або латуні. Такий вид дає змогу швидко і просто встановлювати електроди під різними кутами, проводиться надійне кріплення і при цьому струмопровідні жили недоступні.
 • Тримач поворотний або електродотримач молоток дає змогу швидко і надійно здійснювати фіксацію стрижня, але тільки під прямим кутом.

Електротримач прищіпка або пружинний варіант, що користується особливою прихильністю серед досвідчених зварювальників, завдяки відсутності неізольованих зон струмознімача і можливістю утримувати елемент у найрізноманітніших положеннях. Такий інструмент здатний зробити надійних 10.000 затискачів.

Найкращий тримач для зварювання рідко є вузькоспеціалізованим, оскільки такі моделі не тільки складно влаштовані, а й використовуються для підключення тільки до конкретних зварювальних апаратів. Однак універсальну модель можна використовувати практично до всіх зварювальних апаратів. Бувають тримачі-прищіпки, засновані на пружинній або важільній дії.

Електродотримачі "КРОКОДИЛ"

Багато хто чув вирази електродотримачі "крокодили" або клеми маси, які дуже популярні, це та ж сама модель у вигляді прищіпки, якісний варіант має литу латунну конструкцію, що сприяє безпеці зварювальника. І найчастіше моделі випускаються легкі за вагою, це дуже практично, щоб рука зварника не втомлювалася під час тривалої роботи з інструментом.

Електродотримачі vita оснащуються потужними пружинами, що забезпечує надійний контакт, при цьому тільки підведення повністю недоступне. За відносно великого обсягу щодня виконуваних робіт параметри електротримача вельми важливі. Віддавайте перевагу перевіреним і надійним моделям, від відомих виробників. Багато інформації надають відгуки про електротримачі Vita або крокодил.

Клема маси, кроккодили або затискач прищіпка - по суті, один і той самий апарат, хоча ціна електротримача в Україні може відрізнятися залежно від магазину і виробника. Тримач для зварювання, зроблений своїми руками, може мати низку недоліків, наприклад, менше варіантів кріплення зварювального стрижня і завжди є ймовірність ураження струмом.

Електродотримачі для зварювання призначені тільки допомагати вам під час виконання електрозварювальних або газозварювальних робіт, а й створюють певний бар'єр між рукою користувача та електрикою, підвищеними температурами. Тому, перш ніж майструвати щось самому або користуватися саморобними тримачами електродів, подумайте, чи вартість електродотримача для зварювання є доступною для більшості користувачів, щоб ризикувати своїм життям.

Зауважте, купити електродотримач оптом чи вроздріб сьогодні не становить жодних проблем. На сторінках інтернету ви знайдете багато варіантів. Наш інтернет-магазин вирізняється не лише якістю продукції, а й оперативною доставкою та швидким опрацюванням замовлень.

Зварювальні електродотримачі, не забувайте, можуть захистити Ваші руки від крапель розплавленого металу і допомогти виконати роботу якісно і швидко. Інтернет-магазин ПоверТул надає можливість на вигідних умовах з доставкою по всій Україні купити оптом електродотримачі для зварювання, різного зразка і в різному ціновому діапазоні. Будемо раді відповісти на всі ваші запитання, телефонуйте нам!


Електродотримачі- зварювальний держак купити з доставкою по Україні

Електродотримачі як правильно вибрати тримач для зварювання... швидка доставка, будь-який вид оплати.