Категорії
Газові пальники пропанові

Газові пальники пропанові  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 14 товарів
Показано 1 - 14 из 14 товаров

Пропонуємо газові пальники пропанові з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Пропанові газові пальники і різаки в Україні вигідно і недорого

Газовий пальник на пропані найчастіше виготовляється на основі латуні і забезпечує ефективне виконання робіт, пов'язаних з високим температурним нагріванням. Існує досить великий асортимент газових приладів для пайки. Паяльне обладнання у вигляді ручного пальника, активно використовується на практиці для таких цілей:

 1. Пальник здійснює розігрів;
 2. Використовується для плавки металу;
 3. І пайка металів невеликої маси.

Плавність полум'я регулюється за допомогою керуючого редуктора, який найчастіше розташовується на патрубку, що веде до сопла. Таким чином, ручний газовий пальник дає змогу змінювати інтенсивність потоку полум'я і формувати необхідний для роботи факел.

Газовий пальник для пропанового балона успішно використовують для найрізноманітніших цілей, зокрема для випалювання поверхонь. Ручні пальники вирізняються зручністю в експлуатації і невеликою вагою, водночас здатні виконувати найрізноманітніші маніпуляції і підключаються до балонів від 5 л до 100 л. Перевагою такого обладнання насамперед вважається компактність і доступна ціна газового пальника пропанового оптом в Україні.

Інтернет-магазин Рowertool відкриває можливість купити оптом газові пальники пропанові відмінної якості і від відомих виробників, також для безпечної та ефективної роботи необхідні клапан вогнезапобіжний і зворотні клапани кисневі на різак або редуктор. У нас ви знайдете все що потрібно для проведення робота з газовим обладнанням, на нашому сайті можна оформити доставку в будь-яке місто країни.

Пальник для пайки твердим припоєм

Пропановий пальник для пайки твердим припоєм - високоефективний прилад, що дає змогу отримати точкове рівномірно спрямоване полум'я і виконувати роботи в будівельній сфері, автослюсарській сфері, а також для спаювання труб і обробки ювелірних виробів.

Створення цілісних конструкцій з металів і різних сплавів, зокрема міді та алюмінію, досягається за допомогою додавання розплавленого припою, в цьому допомагає такий інструмент як газовий пальник. Оскільки з'єднання, зроблене з використанням твердого припою, здатне витримати серйозні навантаження, такий припій виготовляють із тугоплавких металів, він має зазвичай великий розмір.

Невеликий розмір пристосування і компактність належать до переваг ручного газового пальника. Купити газовий пальник пропановий ручний сміливо можна для проведення робіт у важкодоступних місцях або в маленькому приміщенні.

Пальник для пайки холодильників дає змогу створити надійні та довговічні з'єднання, також справляється з монтажем систем кондиціонерів та інших побутових комунікацій. Рідко, коли майстри обходяться без такого потрібного приладу, виконуючи встановлення та ремонти обладнання. Портативний аварійний інструмент для пайки або газовий паяльник може бути з п'єзопідпалом і без нього. Сучасні моделі дають змогу зробити роботу нескладною і безпечною.

Пальник для паяння пластику можна встановлювати на одноразовий балон, проте для масштабних робіт, які вимагають великої інтенсивності полум'я, потрібен стаціонарний балон. Пайку і зварювання газу можуть застосовувати навіть у ювелірній справі, іноді майстру для виконання виробу потрібна висока температура плавлення або рівний шов деталей.

Газовий пальник для пайки дуже легко транспортувати, помістивши, наприклад, у стандартний сантехнічний ящик або в слюсарну сумку. Обладнання має й інші переваги:

 • Широкий модельний ряд і велика сфера застосування виробу;
 • Забезпечення високої чистоти з'єднань і міцності конструкцій;
 • Регулювання температури і потужності потоку полум'я;
 • Народна вартість газового пропанового пальника оптом в Україні;
 • Моделі мають зручні ергономічні ручки і легку вагу;
 • Вузьке сопло дає змогу підбиратися до потрібних деталей у вузьких місцях.

Газові пропанові пальники також активно використовуються в радіоаматорській практиці, під час паяння радіаторів і корпусів, та інших деталей, які вимагають інтенсивного підігріву. Портативний аварійний інструмент для пайки, особливо виручить, коли недоступна електрика.

Таке обладнання, природно, вимагає дотримання техніки безпеки, рекомендується купити газові пропанові пальники одночасно з іншими засобами індивідуального захисту, з такими як окуляри, захисні рукавички і напівмаски-респіратори. У нас на сайті ви знайдете всі необхідні елементи в достатній кількості і зможете заощадити на доставці, роблячи покупку в одному магазині.

Покрівельні пропанові ручні пальники

Пальники пропанові покрівельні характеризується хорошою формою полум'я і високою інтенсивністю теплового потоку. Можна вибрати два види за конструкцією:

 • Пальник із широким соплом;
 • Газовий пальник з вузьким соплом.

Подовжене сопло газового пальника дає змогу застосовувати обладнання для пайки пропіленових труб, мідних або алюмінієвих конструкцій у важкодоступних місцях. Однак майстри з виготовлення та ремонту ювелірних прикрас, гравери та ювеліри зазвичай використовують газові пальники з коротким соплом. Також при виконанні різних покрівельних робіт може знадобитися газовий пальник або різак із соплом різної довжини, залежно від характеру робочого процесу.

Газові пальники пропанові в Україні досвідченими майстрами використовуються одночасно з вогнезапобіжним газовим клапаном для захисту від протитечії газу або від зворотного удару полум'я. Під час роботи з дрібними деталями також важливо регулювати температуру і потужність горіння, багато видів пальників мають такі функції. На нашому сайті представлені різні види газових пальників, щоб допомогти Вам визначитися з вибором, наші досвідчені консультанти готові надати потрібну інформацію.

Купити газовий пальник для покрівлі можна для зварювання чорних металів з товщиною шва від 0,5 до 0,2 мм. При цьому, газозварювальний пропановий пальник може бути різної довжини. Наразі виробляються пальники довжиною від 30 до 48 см.

Газові пальники для ремонту покрівлі можуть бути з професійної серії або простої конструкції, як для виконання домашніх завдань. Різниця, залежно від діапазонів робочих температур - прилади побутового призначення здатні розігрівати до 1500 °С, а професійні - до 2000 °С.

Газові пальники на пропані виробляються з різними типами вузлів, це дає змогу до виробів підключати одноразові або заправні ємності з паливом, типу газових балонів. Природно, газові пальники зі стаціонарними балонами відрізняються тим, що можуть створювати полум'я високої температури. Грілки мають простоту використання і не вимагають підключення електричного живлення.

Потужні та надійні пропанові пальники для пайки зі зворотними клапанами гарантують безпечне вимкнення газу при виникненні аварійної ситуації. Тому рекомендується купити газові пальники пропанові для паяння, а на додаток до них придбати комплектуючі та витратні матеріали з доставкою, на нашому сайті можна замовити всі необхідні клапани.

Високоякісний пропановий пальник для зварювання вирізняється якістю збірки та експлуатаційними характеристиками. Хоча в пропанових пальниках регулювання полум'я в більшості випадків виконується ручним методом, шви виходять високої якості.

А якщо вам необхідно виконати роботу м'яким і одночасно твердим припоєм, досить придбати напівпрофесійний газовий пальник. У нашому каталозі зібрані надійні та недорогі газові пропанові пальники і різаки. У нас ви можете оформити оптове замовлення з доставкою, будемо раді співпраці!


Газові пальники пропанові купити оптом в Україні

Газові пальники пропанові