Фильтры
Категории

Респираторы одноразовые

Респіратори одноразові  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 25 товарів
Подкатегории

Респіратори FFP1 від вірусів, інфекцій і не тільки

Противірусні респіратори ffp1 мають особливий попит у зв'язку з поширенням коронавірусу, інфекцій і бактерій, що передаються повітряно-крапельним шляхом. Медицина не може контролювати зміну і штампи нових вірусів, що з'являються, захистити себе від них заздалегідь не вийде. Але у ваших руках придбати якісні та відповідні респіратори для захисту від різних вірусних груп.

Респіратори 1 класу (FFP1) мають здатність фільтрувати до 80% небезпечних домішок у повітрі з концентрацією від 2 мг/м3. Ці чудові показники залишають лише 20% на проникнення через фільтрувальний матеріал шкідливих для здоров'я частинок. До того ж, такі респіратори легкі та прості, не викликають дискомфортних відчуттів, більшість моделей складаються, що спрощує спосіб зберігання і транспортування.

У нашому каталозі представлені найбільш затребувані противірусні респіратори напівмаски FFP1, першого класу захисних властивостей, від найбільш надійних виробників. Фахівці радять купити респіратор від вірусів FFP1 або 1 класу фільтрувальної здатності, щоб використовувати його за призначенням у будь-який момент або для захисту від виробничого пилу.

Зручні та практичні моделі респіраторів не втрачають своїх захисних властивостей в умовах знижених і підвищених температур і надійно захищають від рідких і твердих частинок. Достатній рівень фільтрації дає змогу використовувати захисний елемент ЗІЗ як респіратор від коронавірусу. Хоча щільність цієї моделі менша, ніж противірусні респіратори FFP2 і FFP3, які також можна знайти на нашому сайті, напівмаска 1 класу захисту має свої переваги та є вельми ефективною у своїй сфері застосування.

Респіратори від вірусів або марлева пов'язка

Коли 11 березня 2020 року ВООЗ ввела режим пандемії через коронавірус, марлеві хірургічні пов'язки просто зникли з прилавків аптек. Хоча фахівці однозначно стверджували, що маска марлева не є дієвим засобом захисту від вірусів і створена, щоб убезпечити хворого від поширення інфекцій. Невігластво брало гору, і люди продовжували скуповувати марлеві пов'язки.

Чому марлева пов'язка може бути далеко не ефективною проти вірусів і бактерій:

1. відсутність герметичного прилягання до вулиці, на відміну від респіратора;

2. структура тканини марлевої пов'язки дуже велика, тому вільно пропускає мікроскопічні віруси та інфекції, матеріал респіраторів має особливу конструкцію і відрізняється наявністю фільтрувальної речовини;

3. маску від вірусу необхідно міняти через кожні 2 години, що істотно збільшує вартість захисного елемента, і вона не є економним засобом захисту. Респіратор FFP1, хоча і є одноразовим, може надійно захищати протягом восьми годин.

Як видно, є обґрунтовані причини купити від інфекції та бактерій респіратор 1 класу захисту. А марлеву маску, якщо використовувати за призначенням, потрібно застосовувати для захисту оточуючих від власних біологічних рідин, якщо хворий чхне чи кашлятиме. Вони не є підходящим засобом захисту від вірусів, які передаються повітрям.

Респіратори напівмаски FFP1 є найпопулярнішими ЗІЗ на виробництві, оскільки захищають від більшості шкідливих речовин і мають демократичну ціну. Багатьох приваблює низька вартість марлевих пов'язок, хоча ціна респіратора FFP1 від вірусу теж невелика, і він здатний захищати довший відрізок часу.

Фільтрувальні напівмаски ffp1 для захисту від аерозолів одноразового застосування виготовляються з нетканого екологічно чистого матеріалу. Як засіб індивідуального захисту, респіратори захищають органи дихання від крупнодисперсного пилу, зокрема й від цементу, вугільного та дерев'яного пилу, а також від металевої стружки.

Медичний респіратор із клапаном видиху

Поширення вірусів призвело до активного використання одноразових респіраторів як засобів індивідуального захисту не тільки на різних підприємствах, будівництвах, а й для безпечного пересування в громадських місцях. Респіратори від вірусів посідають лідируючі позиції, і оскільки ситуація у світі не змінюється, і навряд чи зміниться в найближчому майбутньому. Люди привчають себе до використання цього елемента захисту.

У зв'язку зі своєю діяльністю, медичні працівники та рятувальні служби використовують медичний респіратор для захисту від бактерій та інфекцій. Купити медичний респіратор можна для особистого користування, якщо ви регулярно користуєтеся громадським транспортом, відвідуєте місця з великим скупченням людей або плануєте похід у поліклініку, відвідати когось із друзів у лікарні.

Найпопулярнішим варіантом є медичний респіратор із клапаном видиху, чому багато хто зупиняє свій вибір саме на цій моделі ЗІЗ:

 • Найдешевший і найлегший варіант захисту, з високими показниками фільтрувальної здатності до 80% блокування шкідливих домішок.
 • Респіратор FFP1 з клапаном дасть вам змогу активно виконувати фізичну роботу, зробить комфортною швидку ходьбу або підйом сходовою кліткою.
 • Медичні респіратори з клапаном видиху зменшують опір диханню в кілька разів, що зменшує навантаження на дихальну систему та серцевий м'яз.

У нашому каталозі ви зможете вибрати різні види респіраторів від вірусів і від пилу 1 класу захисту, які влаштують вас за ціновим діапазоном і фільтрувальними властивостями. Противірусні респіратори FFP1 багато в чому перевершують просту медичну маску, а головною особливістю є властивість захищати в умовах перевищення гранично допустимої концентрації ГДК у 30 разів!

Респіратор FFP1 від різного виду пилу

Величезний попит ця модель має для використання на різних підприємствах і майстернях, де спостерігається підвищена концентрація пилу, а працівникам потрібен захист від твердих і рідких частинок, без специфічної токсичності. Для яких місць підійде респіратор 1 класу захисту:

 • Сільське господарство, рослинництво;
 • Для суднобудування і машинобудування;
 • Харчова промисловість;
 • Захист від вугільного та цементного пилу;
 • Надійний бар'єр від будівельного пилу різного типу;

Обирайте тільки надійну продукцію, не варто економити на своєму здоров'ї та здоров'ї своїх близьких. Різні види пилу, потрапляючи в організм людини, здатні викликати алергічну реакцію або серйозні проблеми з диханням.

Ціна противірусного респіратора або напівмаски FFP1 в Україні

Вартість противірусного респіратора оптом цілком співмірна якості та захисним властивостям, які ця модель представляє. Вироби закордонного виробництва мають підвищену ціну, що пояснюється виготовленням на більш якісному обладнанні та використання особливих технологій. Однак є і цілком бюджетні варіанти вітчизняного виробництва, респіратори від вірусу виробник Україна мають гідні фільтрувальні властивості.

На нашому сайті представлені найбільш затребувані моделі респіраторів 1 фільтрувального класу. У вас є можливість вигідно оптом купити респіратори від вірусів і пилу, оформити замовлення з доставкою в будь-яке місто України.

Ми працюємо для вас, готові надати консультацію і допомогти вибрати найкращий варіант маски для захисту. Телефонуйте просто зараз!

Респіратори FFP2 - гарантований захист від вірусів і дрібного пилу

Поширення коронавірусу з Китаю дало початок активному використанню засобів індивідуального захисту органів дихання. На особливу увагу заслужила група респіраторів FFP, які відповідають певним класам фільтрувальних властивостей. Фільтрувальні напівмаски, офіційно визнані від короновірусу, є N95, які приблизно відповідають FFP2 або другому класу.

Фільтрувальна напівмаска ffp2 одноразового використання відповідає класифікації ЄС - для уловлювання аерозолю з твердих і рідких частинок (SL) - 94%. Такий високий показник захисних якостей дозволив отримати напівмасці особливе призначення - противірусний респіратор 2 класу захисту.

Респіратор від коронавірусу має вловлювати найдрібніші частинки мікроорганізмів, дана модель може використовуватися навіть у замкнутих приміщеннях і залишає тільки 6% на можливість зараження інфекцією, бактерією або вірусом. Пандемія коронавірусу 2019-2020 торкнулася багатьох країн, під час випробувань респіратор 2 класу захисту було визнано ефективним захисним засобом від цього вірусного захворювання.

Фільтрувальні напівмаски 2 класу були схвалені протоколом ВООЗ для медичних працівників і для захисту під час контакту із зараженими коронавірусом людьми. Захисний пристрій нового покоління респіратор ffp2, надійно прилягає до обличчя, запобігає потраплянню будь-якої інфекції. Різниця між напівмасками FFP1, FFP3 і даного респіратора напівмаски FFP2, в рівні фільтрувальної здатності згідно з визначеннями стандарту EN149:2001. Другий клас є оптимальним середнім рівнем захисту до 12 ГДК.

Високоякісний респіратор ffp2 медичний відповідає потрібному еквіваленту для справжнього захисту від вірусної інфекції, а також має ефективний фільтр від мінерального та синтетичного пилу, зокрема дерев'яного та металевого походження.

На нашому сайті представлені найпродуктивніші моделі респіраторів другого рівня захисту, які ви можете замовити гуртом зручним для вас способом з доставкою по всій Україні. Надається можливість вигідно купити противірусні респіратори FFP2, виготовлені з матеріалів, які не викликають подразнення і не ускладнюють мовлення.

Противірусні респіратори - на сторожі вашого здоров'я

Респіратор медичний FFP2 утримує 94% інфекції, для приготування використовується високотехнологічний фільтрувальний матеріал з високою якістю фільтрації. Респіратори від вірусів мають невелику вагу, що є їхньою позитивною стороною.

Протиаерозольний респіратор FFP2 для захисту органів дихання за призначенням і пристроєм також використовується в медичних установах, рятувальними службами та в приватному порядку, якщо ви збираєтеся відвідати місце великого скупчення людей або потенційні небезпечні території.

Використання респіратора створює додаткове фізичне навантаження на користувача. Ступінь навантаження залежить від типу використовуваного респіратора, характеру виконуваної роботи і стану здоров'я співробітника. Які типи респіраторів від вірусів Ви можете зустріти:

Респіратор FFP2 з клапаном - невеликий пристрій зі спеціальною мембраною, розташовується в центрі напівмаски або збоку і виконує важливу функцію. Призначення клапана під час кожного видиху виводити гаряче повітря і вологість з-під маски, тим самим зменшуючи температуру підмасочного простору.

Респіратор FFP2 без клапана - надає менш комфортні умови користування, є найкращим варіантом захисту від вірусів і бактерій. Якщо мембранний пристрій вийде з ладу, це додатковий отвір для проникнення хвороботворних мікроорганізмів.

Під час дослідження було помічено, що використання респіраторів від вірусів без клапана може бути нелегким завданням для людей із захворюваннями дихальної системи і серцево-судинної системи. Оскільки спостерігається підвищений опір диханню. Однак, якщо періодично знімати респіратор у чистому приміщенні для того, щоб зробити кілька глибоких вдихів і видихів, таке навантаження знижується.

Маски медичні - наскільки надійний захист?

Бажання захистити себе і своїх близьких від небезпечних мікроорганізмів може провокувати ухвалювати й не обізнані рішення. Якщо купити респіратор або маску, яка не принесе потрібного результату, то це не тільки на вітер викинуті гроші, але й потенційна загроза інфікування небезпечним вірусом. Медичний респіратор відрізняється від марлевої маски.

У нашому каталозі в розділі "противірусні респіратори" представлені моделі, які на належному рівні захищають органи дихання від інфекції та бактерії, що передаються повітряно-крапельним шляхом. До цієї категорії не належить медична марлева маска. Фахівці рекомендують купити противірусний респіратор FFP2 в Україні та не ігнорувати додаткові запобіжні заходи.

Медичні або хірургічні маски не зможуть уберегти на потрібному рівні, з деяких причин:

 • Для боротьби з коронавірусом теоретично марлеві пов'язки марні, оскільки розміри вірусу настільки малі, що без проблем проникають через маску;
 • Маска має тонку структуру і не прилягає герметично по краю обтюрації;
 • Відсутність фільтрувального матеріалу знижує рівень захисту.

Звісно, вам вирішувати, але варто подумати двічі, чи потрібно витратити гроші на малоефективні засоби захисту органів дихання. Якщо можна вибрати якісні респіратори спеціального призначення від вірусних інфекцій за недорогою ціною. Відмінний асортимент представлений на нашому сайті за доступною вартістю і з доставкою в будь-який регіон країни.

Для яких цілей ще купують респіратор FFP2

Респіратор від коронавірусу FFP2, це не єдине призначення напівмаски даного типу. Модель рекомендується для захисту представників різних професій, робота яких пов'язана із запиленістю, задимленістю і викидами аерозольного характеру. До такого списку належать такі види робіт:

 • Мінеральний і синтетичний пил;
 • Сільське господарство, порошкоподібні пестициди;
 • Вугільний і цементний пил;
 • Газозварювальні роботи, різання;
 • Деревообробна промисловість, деревина м'яких порід;
 • Від дрібнодисперсних твердих аерозолів, що конденсується після випаровування металу за високих температур.

Доцільно застосовувати для захисту органів дихання від силікатного, металургійного, гірничорудного дрібнодисперсного пилу. Однак забороняється їх застосування для захисту від високотоксичних речовин типу синильної кислоти.

Респіратори класу Р2 мають номінальний коефіцієнт захисту, що дорівнює 12 ГДК. Що це означає? Противірусний респіратор другого рівня захисту забезпечує безпечну роботу за концентрації небезпечних частинок у повітрі, що перевищує гранично допустимі норми в 12 разів!

Засоби індивідуального захисту органів дихання виконують життєво важливу функцію, на цих елементах не варто заощаджувати і, природно, краще придбати підвищений рівень захисту, ніж заощадити і бути недостатньо захищеним.

Купуйте тільки сертифіковані та сучасні засоби дихального захисту (ЗІЗ) від відомих і надійних виробників. Ми будемо раді допомогти вам купити оптом противірусні респіратори FFP2 з доставкою по всій Україні найкращої якості. Будьте здорові та приємних покупок!

Справжній захист від інфекцій, вірусів, токсинів - респіратори FFP3

Не дарма, "респіратор" латинською означає "дихання". Цей пристрій покликаний забезпечувати безпечне дихання повітрям, відфільтрованим від різних збудників хвороб і шкідливих домішок. Найбільшої популярності противірусний респіратор FFP3 набув після поширення коронавірусу з Китаю в інші країни. Отже, пропонуємо Вашій увазі ефективний і потужний респіратор від коронавірусу та інших вірусних збудників, що передаються повітряно-крапельним шляхом.

Дана модель має третій клас рівень фільтрації, що є найсильнішим у своїй категорії або в порівнянні з респіраторами FFP1 і FFP2, які також є надійними моделями і представлені на нашому сайті. Проте, як то кажуть, "краще перебрати, ніж недобрати", особливо коли великий ризик зараження, краще придбати респіратор з найбільшим коефіцієнтом захисту.

Категорія FFP3 захищає від коронавірусу, тому що цей штамп найчастіше передається повітряним шляхом, коли заражений кашляє і чхає поруч. Фільтрувальна напівмаска 3 класу може блокувати потрапляння слини та мокротиння від хворої людини. Крім того, купити противірусний респіратор FFP3 - вірне рішення для захисту від різного роду пилу й аерозольних частинок у повітрі, на різних підприємствах.

Клінічні вимірювання показали можливості респіратора 3 класу захисту - ГДК 50 або здатність фільтрувати гранично допустиму концентрацію шкідливих речовин у повітрі до 50 разів! Такі дослідження вивели цю модель у лідируючі позиції для засобів індивідуального захисту органів дихання. А головною перевагою є здатність фільтрувальної напівмаски утримувати шкідливі частинки до 99%! На нашому сайті у вас є можливість купити респіратор FFP3 від коронавірусу та інших інфекцій, який залишає вірогідність зараження лише мізерний 1%.

Маски та респіратори від коронавірусу

Захисне пристосування являє собою фільтрувальну напівмаску, де фільтрувальний матеріал також є лицьовою частиною. Такі моделі, завдяки конструкції, мають легку вагу, і використовується без додаткових фільтрів. Респіратори та маски від вірусів мають таку будову:

 1. Основне полотно - фільтрувально-сорбувальний матеріал;
 2. Більшість моделей масок забезпечені клапаном видиху;
 3. М'який і приємний для шкіри обтюратор;
 4. Еластичне наголов'я, виконане з двох стрічок із пряжками для регулювання натягу;

Модифікація може змінюватися залежно від конкретної моделі та виробника. Основний критерій для респіраторів, що захищають від вірусних інфекцій, це належний рівень фільтрувальних здібностей. Тому не кожна маска чи медична пов'язка, яку ви побачите в аптеках чи магазині, надасть потрібний захист. А якщо придбати не підходящий варіант, він може послабити пильність користувача, і дасть змогу перебувати йому в небезпечних зона ризиках довгий час.

Опис респіратора від коронавірусу:

 • Фільтрувальний коефіцієнт захисту від 80%, ця модель має захисну функцію до 99% від інфекції;
 • Надійна і герметична фіксація по лінії обтюратора, по лицьовій частині;
 • Відповідна зміна респіратора від вірусів і відповідна утилізація.

У нашому каталозі Ви можете вибрати для себе і своїх близьких, а також співробітників і цілого цеху, противірусні респіратори FFP3 3 класу захисту, сертифікованої якості і від перевірених виробників. У тому числі вітчизняного та зарубіжного виробництва, які відрізняються формою, наявністю клапана і рівнем комфортного користування.

Обирайте з розумом - які маски не захищають від вірусів

Ми щиро зацікавлені в добробуті наших покупців, тому пропонуємо надійні товари та вчасно інформуємо, для яких цілей вони є придатними, а для яких не приносять користі.

Після виникнення вірусної пандемії 2019-2020 у Китаї, люди побачили в засобах масової інформації зображення, де маси китайців у різних респіраторах пересуваються вулицями.

Інформаційний посил доніс до користувачів важливість одягання маски під час виходу на вулицю. Однак далеко не кожна маска від вірусів виявиться ефективною. Наприклад, марлева пов'язка або хірургічна маска не належить до категорії захисного засобу від інфекції, бактерій і вірусів. Вона приваблює маленькою ціною і доступністю, її не шкода міняти кожні кілька годин, але марлева маска має зовсім інше призначення.

Представники ВООЗ рекомендують купити медичний респіратор для побутового користування і для безпечного пересування у великому скупченні людей. Він повинен відповідати характеристики респіратора для коронавірусу, мати відповідний клас фільтрації, якій цілком відповідає респіратор FFP3.

Респіратор медичний купити Україна виробник чи інша країна, доцільніше з ГДК 50. Варто зазначити, що така модель підійде для використання в приміщеннях з великою запиленістю та високою концентрацією отруйних речовин.

Як правильно вибрати відповідний респіратор

Консультанти нашого інтернет-магазину можуть надати вам допомогу при виборі противірусного респіратора. Дадуть відповідь на всі ваші запитання, щоб ви зробили осмислений вибір, який влаштує вас за всіма характеристиками і в ціновому діапазоні. Отримати консультацію можна в телефонному режимі або взяти до уваги такі моменти:

 • Модель респіратора повинна точно відповідати європейському стандарту EN-149:2001, який розділяє фільтрувальні маски на три класи фільтрації. Номер класу, по наростаючій, визначає її захисні здібності, якщо вам потрібен найвищий рівень можете сміливо купити противірусний респіратор FFP3;
 • Розраховуйте, що носити респіратор необхідно з максимальною щільністю прилягання по лицьовій частині. Тому, якщо у вас є борода, вуса, пірсинг та інші елементи, вони можуть порушити ступінь герметичності, у такому разі може краще використовувати повнолицьові маски.
 • Виберіть відповідну форму: чашоподібна, конвертного типу, респіратор, який тримає форму або складається;
 • Наявність клапана або його відсутність. Респіратор із клапаном видиху 3 клас дасть вам змогу мати більш комфортне дихання, без сильного опору. Такий невеликий елемент виконує важливе призначення, виводити вуглекислий газ назовні, знижуючи тим самим температуру і рівень вологи під маскою.

Противірусні респіратори (FFP3) 3 класу дають гарантії

Респіратор найвищого класу захисту надійно оберігає від зараження вірусними інфекціями повітряно-крапельним шляхом. Така модель може сміливо гарантувати, що користувач має лише 1% вірогідності зараження вірусом або бактеріями, що передаються через дихання, але якщо він не порушуватиме інших запобіжних заходів, коли перебуває в зоні ризику. Наявність респіратора не означає, що можна халатно ставитися до правил гігієни та ігнорувати інші вказівки щодо захисту від вірусів.

Інтернет-магазин Рowertool спеціалізується на засобах індивідуального захисту, пропонує сучасні респіратори від вірусів і бактерій, які також захищають від різного виду пилу, шкідливих випарів. Уже сьогодні ви можете купити оптом противірусні респіратори FFP3 з доставкою по всій Україні, телефонуйте нам просто зараз!

 • Професійний захисний респіратор 3М 9332 FFP3 (99,9% ГДК) має сучасний тришаровий дизайн, що забезпечує герметичне приляганням по лінії обтюрації. Модель має стійкість до дрібнодисперсного пилу, води, масляних аерозолів, гофрована верхня частина та носовий затискач надає надійну фіксацію. По штучно, в пачці один респератор.

  275 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Захисний респіратор із клапаном МІК FFP3 (99% ГДК), різних пилоутворень, що передаються повітряно-крапельним шляхом, є визнаним ефективним засобом захисту, виготовленим на науковій базі, без використання латексу, відповідає всім міжнародним стандартам.

  20 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Матеріал з якого виготовлено респіратор Росток 3ПК не подразнює шкіру і не викликає алергії. Носовий металевий фіксатор забезпечує щільне прилягання для кращого захисту і додаткового комфорту при носінні. Сумісний з іншими захисними засобами. М'який гіпоалергенний матеріал спанбонд. Чудово захищає від дрібнодисперсного пилу, туману, органічних і водних...

  11 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Распродажа!

  Респіратор захисний з клапаном НЕОН FFP3 забезпечує фільтрувальний захист для органів дихання від диму, пилу, бактерії, мікроорганізмів. Форма дозволяє зручно складати навпіл для перенесення. Подвійне еластичне наголов'я, клапан видиху має низький опір диханню, нетканий матеріал не викликає подразнення шкіри.

  20 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Складаний одноразовий респіратор захисний НЕОН FFP2 з клапаном видиху не спотворює звук мови, забезпечуючи вільне спілкування і високий рівень захисту, що відповідає класу 2. Гіпоалергенний тришаровий фільтрувальний матеріал.

  15 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний НЕОН FFP1, що складається, з клапаном видиху для регулювання температури в підмасковому просторі та захищає дихальні органи людини від різного виду пилу, газу та пари. Сумісний з іншими засобами індивідуального захисту. Дві еластичні тасьми. Носовий алюмінієвий затискач. Складна форма, вертикальний шов.

  10 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Захисний респіратор НЕОН AURA FFP3 конвертного типу має універсальний розмір, розроблений з клапаном видиху для високого рівня захисту третій клас. Протиаерозольний захист, респіратор від парів і газів.

  25 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Складаний протиаерозольний респіратор захисний Неон Aura FFP2 з клапаном призначено для захисту органів дихання від твердих і рідких частинок. Ступені захисту: FFP2 NR D, 12 ГДК;

  20 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний НЕОН AURA FFP1 з клапаном видиху вирізняється складною формою з горизонтальним швом. Зручна і компактна маска відповідає першому класу захисту 4 ГДК. Квадратний клапан видиху. Конвертна форма.

  15 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Складаний захисний респіратор маска НЕОН FFP3 без клапана оберігає органи дихання людини від потрапляння в легені найдрібнішого пилу, їдкого диму, аерозолів. Третій рівень захисту. Уся площа напівмаски є фільтрувальним матеріалом. Рівень фільтрації 98%. Додатковий носовий фіксатор. Висока якість матеріалів.

  15 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Зручний захисний респіратор Неон ffp2 без клапана має додатковий фіксатор для перенісся та еластичні гумки. Другий рівень захисту. Зручна складна форма для зберігання, респіратор дає змогу безпечно працювати за забруднень до 12 ГДК, фільтрує до 94%. Білий колір.

  10 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Багаторазовий респіратор захисний Неон FFP1 без клапана надає користувачеві захист за фільтрацією до 80%. Носовий металевий затискач захований всередину, забезпечує хорошу фіксацію захисної маски. Перший ступінь захисту 12 ГДК. Білий колір, простий дизайн.

  7 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Противірусний респіратор із клапаном МІКРОН FFP2 (90% ГДК) розроблено з метою обмежити контакт дихальної системи зі шкідливими аерозольними розпиленнями, мікроорганізмами різного типу, також димом і пилом.

  15 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний вугільний НЕОН FFP2 N95 з клапаном видиху протиаерозольного типу, для індивідуального регулювання прилягання є металевий носовий затискач, температурний діапазон для використання від -30 °C до +50 °C.

  14 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний без клапана МІКРОН FFP2 (90% ГДК) має високу ефективність для захисту дихання під час роботи з дрібнодисперсними та рідкими аерозолями, з пилом середньої токсичності. Захисна маска універсального розміру, металевий носовий затискач, складна конструкція. ПІД ЗАМОВЛЕННЯ!

  14 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний з клапаном МІКРОН FFP1 (12% ГДК) призначений для захисту від нетоксичного пилу, а також великих дисперсних аерозолів. Для зручності прилягання використовуються перфорована конструкція напівмаски, носовий затискач. Одноразовий респіратор оснащений клапаном видиху збоку. Універсальний розмір. ПІД ЗАМОВЛЕННЯ!

  13 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Вугільний захисний респіратор із клапаном МІКРОН FFP2 (90%) вирізняється середньою ефективністю фільтрації, пластикові тримачі фіксувальних гумок. Оснащений клапаном видиху, це додатковий комфорт для людей, яким доводиться носити респіратор в окулярах. Ступінь захисту - до 12 ГДК. ПІД ЗАМОВЛЕННЯ!

  20 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний MEDICALSPAN FFP3 без клапана видиху надає захист органів дихання від різних видів аерозолів. Кріплення гумок наголов'я в чотирьох точках. Ступінь захисту: FFP3 NR D (до 50 ГДК) від дрібнодисперсних аерозолів рослинного та мінерального походження. Багатошарова структура.

  6 грн Ціна з ПДВ

  Є в наявності

 • Професійний і сучасний респіратор 3М 9161 FFP1 від і різних пилоутворень, захищає органи дихання і має легку вагу та компактні габарити. Дизайн напівмаски має ергономічну форму, рельєфна поверхня має стійкість до деформації та забезпечує зручне використання, під час вдиху та видиху матеріал не торкається обличчя. Кратне 15шт.В одній пачці 15шт.Ціна...

  525 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Використовується захисний респіратор 3М 9152 FFP2 (90% ГДК) модель без клапана від водомасляних аерозолів, тонкодисперсного пилу. Складаний респіратор належить до другого класу захисту органів дихання, який відповідає 90% гранично допустимі концентрації. Завдяки розширеній конструкції, респіратор має збільшений і просторий підмасочний простір. Кратне...

  1 000 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний 3М 9101 FFP1 VFLEX з горизонтальними складками, вирізняється зручною посадкою, завдяки рифленій поверхні унеможливлюється зіткнення маски зі шкірою обличчя. Ступінь захисту до 4 ГДК. Одноразова маска респіратор. Виготовлений відповідно до ДСТУ EN 149:2001+А1:2009с. Вага 5г. Кратне 25шт.В одній пачці 25шт.Ціна за пачку!

  750 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Матеріал, з якого виготовлено респіратор Росток 2П, не подразнює шкіру і не викликає алергії. Носовий металевий фіксатор забезпечує щільне прилягання для кращого захисту та додаткового комфорту при носінні. Сумісний з іншими захисними засобами. М'який гіпоалергенний матеріал спанбонд. Чудово захищає від дрібнодисперсного пилу, туману, органічних і водних...

  14 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор 3м 9162 FFP2 від пилу виготовляють із високоякісного фільтрувального матеріалу, напівмаску оснащено клапаном видиху, для виведення повітря, вологи й тепла під час дихання, чим забезпечується комфорт використання маски в будь-яких умовах. Кратне 15шт.В одній пачці 15шт.Ціна за пачку!

  999 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Респіратор захисний Спектр 2К FFP2 призначений для запобігання проникненню в організм забруднювальних речовин до 90% ГДК, модель із клапаном видиху, оснащений спеціальною прокладкою для вбирання вологи. Будова респіратора забезпечує зручність для осіб різних розмірів.

  14 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

 • Спрощену конструкцію має захисний респіратор TFM 220 FFP2 без клапана видиху, завдяки плоско складній формі, ця модель підходить під будь-який розмір обличчя. Незвичайна форма забезпечує високий рівень прилягання по обличчю. Не перешкоджає огляду, респіратор призначений для захисту від пилу та аерозолів. Рівень захисту 2 клас (FFP2).

  4 грн Ціна без НДС

  Є в наявності

Показано 1 - 25 из 25 товаров

Предлагаем респіратори одноразові с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Респіратори одноразові

Високоякісний респіратор для захисту дихання одноразовий практичний, хоч і невеликий елемент ЗІЗ. Для господарських потреб і безпеки на робочому місці, респіратори повинні бути в необхідній кількості і завжди під рукою. Проста конструкція і легка вага дають змогу без зусиль носити в кишені або в рюкзаку, тримати на робочому місці та в разі потреби швидко надіти на обличчя.

Респіратор одноразового застосування використовують для захисту органів дихання. Респіратор може мати вдосконалену конструкцію, наприклад, клапан. У разі додаткової модернізації вартість одноразового респіратора збільшується, нарівні з його можливостями. Найпростіший захисний респіратор називається "пелюстка", має вузький напрямок. Тому й ціна респіратора одноразового найменша, дає змогу купувати продукт пакунками, бо другого використання не передбачено.

Наш інтернет-магазин Powertoolа пропонує одноразові респіратори купити високої якості і за доступною ціною. Ми стежимо за новинками в області засобів індивідуального захисту і регулярно поповнюємо каталог новими позиціями, найпопулярнішими і затребуваними. Унікальні та сучасні одноразові респіратори відгуки заслужили тільки в схвальному напрямку. Купуючи засоби для безпеки у нас, ви по-справжньому піклуєтеся про своє здоров'я.

Види простих респіраторів

 Респіратори від пилу одноразові - полегшений засіб захисту органів дихання від різних видів аерозолів, зокрема диму та пилу. За своєю функціональністю респіратор не збагачує повітря, що вдихається, киснем, тому його використовують, коли в повітрі не менше 17% кисню.

 Респіратори це різновид фільтрувальних засобів індивідуального захисту для органів дихання людини. Одноразовий респіратор діє за принципом простої пов'язки. Респіратори, окрім різного рівня захисту, зустрічаються декількох видів:

 • Чаша або формована маска.
 • Конвертного типу, складається з двома смужками.
 • Конвеєрного типу з трьома смужками.

 У сучасному промисловому світі респіратор потрібен практично кожній людині, медичний респіратор використовують для захисту від вірусів, бактерій, людина може вдягати прилад у разі алергії на запахи, лупу тварин або пилок квітів, щоб поліпшити якість життя і не страждати від симптомів. Мешканці міст часто користуються цим приладом, коли вихлопні автомобільні гази або промислові викиди перевищують допустимі норми.

 Респіратор спортивний протипиловий зробить пробіжку в межах міста безпечною для дихальної системи. Хоча очищення повітря від шкідливих домішок відбувається не за рахунок сорбенту або поглинача, а шляхом простої фільтрації через волокнистий матеріал. Для захисту від токсичних речовин цей вид ЗІЗ не є придатним.

 При виконанні генерального прибирання господині часто захищають ніс і рот від пилу, одягнувши пелюстковий респіратор, ціна якого дешева з огляду на одноразове використання. Однак ця модель ефективно володіє газопилозахисними властивостями, високою еластичністю та іншими перевагами:

 • Легка вага;
 • Невеликий опір диханню;
 • Мінімальний тиск на лицьову частину;
 • Швидко одягаються і швидко знімаються;
 • Проста конструкція;
 • Зручні гумки для фіксації.

 Пелюстка респіратори у великому асортименті за доступною вартістю представлені в нашому каталозі, ви можете зробити замовлення у великому обсязі й отримаєте його в найкоротші терміни. А сфера застосування, яку має респіратор пелюстка, широка як у побуті, так і у виробничій галузі.

Респіратор з клапаном

Одноразові респіратори застосовуються на виробництві для захисту органів дихання від твердих частинок, що генеруються в пил під час обробки або руйнування твердих матеріалів.

Унікальні респіратори фото яких можна бачити на сайті, мають різну конструкцію і призначення. В інструкції до респіратора вказується мінімальний розмір частинок, які він здатний вловлювати, і на який вид роботи він розрахований.

Одноразовий респіратор із клапаном видиху дає змогу довгий час використовувати пристрій. Завдяки особливому влаштуванню клапана збільшується комфорт користувача і процес дихання. Прилад здатний захистити від неорганічних речовин, парів бензину, хлору, аміаку.

Чудові відгуки споживачів заслужив протиаерозольний респіратор 3М від пилу і туману, має опуклу форму і щільно прилягає. У чому позитивні моменти наявності клапана:

 1. При одночасному використанні з респіратором захисних окулярів, виключається запотівання.
 2. Можна застосовувати респіратор у приміщенні з підвищеною вологістю і за високих температур.

У процесі використання необхідно періодично перевіряти щільність прилягання маски до обличчя, це досягається завдяки голосовому затиску.

Безклапанний респіратор

Одноразові респіратори для фарбування мають міцний внутрішній захисний шар і надають надійний та ефективний захист. Респіратор надягають на обличчя таким чином, щоб ніс і підборіддя розмістилися повністю всередині нього. Розмір регулюється за допомогою гумових ременів.

Герметизацію можуть порушити борода або окуляри, цей фактор необхідно враховувати при підборі захисного предмета. Постарайтеся купити респіратор від пилу, формованої або чашоподібної форми, зручний для виконання певної роботи.

Вартість респіраторів без клапана на порядок менша, такий вид активно використовують на промислових підприємствах, де респіратор змінюють щозміни або через кілька годин праці. Термін використання залежить від концентрації шкідливих речовин.

Сучасна маска респіратор одноразова надає оптимальний комфорт, зручність і захист. Респіратор одноразовий це правильне рішення для захисту дихальної системи, пристрій забезпечує легше дихання та комфортний захист від небезпечних частинок.

 


Респіратори одноразові - великий асортимент респіраторів для роботи, купити в Україні за найкращою ціною

Респіратори одноразові купити недорого в Україні, респіратор росток, мікрон, неон, нітрас, пелюстка, 3м. Швидка доставка. Будь-який вид оплати. ПДВ.