Захисні окуляри Univet 620U

300 грн

Ціна без ПДВ

  • Ціна з ПДВ
  • Ціна без ПДВ

Є в наявності

Доставка по Україні за 24 години.

Зробити замовлення по телефону: +38 (066) 715-45-47

Захисні прозорі окуляри UNIVET 620U закриті ефективно захищають від ударів механічних частинок і ультрафіолетових променів. Лінза панорамного типу не створює спотворення і не викликає втоми зору. Непряма вентиляція. Захист від подряпин. Вага 100 г. Перший оптичний клас.

Подробнее

Купити Захисні окуляри Univet 620U

Панорамні захисні окуляри UNIVET 620U в Україні оптом купити рекомендується для захисту від бризок рідких речовин і дрібних твердих частинок, при виконанні будівельних робіт і в металургії. Основний матеріал виготовлення лінзи для захисних окулярів це прозорий полікарбонат, який вирізняється підвищеною міцністю до механічного впливу. Непряма вентиляція сприяє комфортному використанню довгий відрізок часу.

Закриті захисні окуляри UNIVET 620U Італія для герметичного з'єднання зі шкірним покровом оснащені м'яким силіконовим обтюратором, окрім захисту від механічних частинок і різних крапель рідин, окуляри панорамні можна експлуатувати при температурі до +50 градусів і за -5С. Допускаються до роботи з аерозолями і за умов сильної запиленості.

Захисні окуляри Італія прозорі можна застосовувати для тривалого використання, укомплектований і комфортною широкою гумкою, легко регульований за розміром. При цьому ціна захисних прозорих окулярів UNIVET 620U оптом з доставкою в Україні, як і раніше, залишається в бюджетному сегменті. Передбачено носіння захисних окулярів поверх коригувальних окулярів для зору.

Характеристики товару Захисні окуляри Univet 620U

Країна виробник Італія
Пакування 1шт
Найменування Закриті окуляри

Переглянуті товари
Захисні окуляри Univet 620U

Захисні окуляри Univet 620U

300 грн

Є у наявності

Товари у цій категорії