Категории

МІЛІТАРІ Військова амуніція

МІЛІТАРІ Військова амуніція  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 94 товарів
Подкатегории

 Найнеобхідніше військове спорядження з доставкою

 Спорядження військове - це набір предметів і виробів, які спрощують виконання військових завдань і сприяють поліпшенню умов проживання в екстремальних умовах. Наприклад, таке спорядження допомагає переносити, зберігати і використовувати зброю, крім цього, надавати першу медичну допомогу.

 Комплект військового спорядження складається з різних аксесуарів і комплектуючих, до нього можуть входити бронеелементи, різні підсумки, кобури, фляги, шоломи, тактичні сумки та рюкзаки тощо. Залежно від умов обстановки і бойових завдань, військове спорядження може відрізнятися.

 Спорядження військових завжди виготовляють із міцних і зносостійких матеріалів, не тільки для тривалої служби виробів, а й для виконання своїх функцій на належному рівні. Так би мовити, щоб спорядження не підвело в найбільш невідповідний момент. Тому збираючись будь-яке військове спорядження купити в Україні з доставкою або оптом, переконайтеся в його професійному виготовленні.

 Магазин військового спорядження може пропонувати вироби в наборах або окремо, найчастіше ціна військового спорядження в Україні буде нижчою, якщо робити оптові закупівлі або купувати військову амуніцію комплектами.

 Військові фляги, джгути та спальники

 Армійське спорядження, екіпірування та амуніція використовуються як під час бойових дій, так і для налагодження повсякденного життя військового в польових умовах. У нас ви можете замовити і купити спальні мішки, пластикові фляги і кровоспинні джгути, відмінної якості і за доступною вартістю.

 Комплект предметів, необхідних військовослужбовцям, повинен відповідати певним вимогам. У нашому магазині ви можете купити військове спорядження недорого з доставкою, яке має такі характеристики:

 • Міцність і стійкість до зношування. Не завжди у військових буде можливість швидко замінити предмет екіпіровки, що вийшов з ладу, на завданні можуть перебувати тривалий час і спорядження повинно витримувати навантаження.
 • Практичність, для цього виробники використовують універсальні розміри, прості конструкції та високоякісні матеріали.
 • Питома вага спорядження має бути в межах розумного, адже солдату доводиться буквально на собі носити всю амуніцію. Тому іноді раціональніше купити пластикову флягу, ніж важкий металевий аналог.
 • Камуфляжне військове забарвлення виробів і додаткових предметів сприяє непомітності бійця, таким чином сприяє захисту і збереженню життя.

 Спорядження для військових також може використовуватися в мирних цілях, під час виконання рятувальних операції або для виживання в екстремальних умовах. Екіпірування та аксесуари для військових також активно використовуються туристами і любителями дикої природи. 

 Спорядження військового недорого і сердито

 Чи можливо таке? Сучасні виробники вітчизняної продукції намагаються знизити вартість військового спорядження в Україні, це вдається за рахунок відсутності великих витрат на доставку продукції. Однак такі вироби не можуть коштувати копійку, тому що для їхнього виготовлення мають використовуватися тільки якісні та надійні матеріали, інакше такі вироби не відповідатимуть важливим критеріям і званню "військового" спорядження.

 Спорядження для військових піддається інтенсивній експлуатації та зносу, тому занадто дешева продукція, найімовірніше, швидко вийде з ладу і вам доведеться платити двічі. Намагайтеся купити спорядження військове в Україні з доставкою в середньому ціновому діапазоні, так ви не будете переплачувати, але зможете придбати гідну амуніцію для військового.

 На що звертати увагу під час вибору:

 • Фурнітура - найчастіше металева або твердосплавний пластик. В іншому випадку застібки і кріплення під впливом ультрафіолету або перепаду температур стануть крихкими і швидко зламаються, приводячи в непридатність весь виріб.
 • Габаритні розміри - не завжди найбільший рюкзак або спальник це добре. Переконайтеся, яке спорядження вам необхідне для конкретних умов і завдань, не купуйте непотрібні аксесуари, вони можуть стати зайвим баластом.
 • Універсальні характеристики - недороге військове спорядження може мати широкий спектр застосування, тим самим заощаджуючи вам кошти. Наприклад, можна купити спальний мішок із температурним режимом використання до плюс 6, а можна придбати одразу спальник на -1°С і ходити з ним і влітку, і восени.

 Отже, спорядження для військового може мати камуфляж від тепловізорів і від радарів, складатися з найрізноманітніших наборів, забезпечувати додатковий захист і спрощувати перебування в екстремальних умовах.

 Ці товари вирізняються своєю стійкістю до зносу та інших негативних чинників, тому ви можете використовувати їх без будь-яких проблем у будь-яких умовах. Телефонуйте, ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо вигідно й оперативно з доставкою в Україні купити військове спорядження.

 

На сторожі вашого захисту - бронежилети

Для військових, поліцейських та особливих підрозділів питання безпеки завжди стоїть гостро, навіть у мирний час. Виконуючи різні види служб можна отримати поранення від вогнепальної, холодної зброї або вторинних осколків. Для захисту торсу з фронту і ззаду найдоступніше купити бронежилети або плітоноски в Україні, які з легкістю комплектуються різними додатковими захисними пристосуваннями.

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити бронежилети бронежилети з доставкою та розвантажувальні жилети плитоноски без броніплит, для індивідуальної комплектації за власним бажанням. Ми допоможемо підібрати вам найбільш підходящий варіант, з огляду на особливості застосування і цінову політику. Адже вартість бронежилета в Україні безпосередньо залежить від класу захисту і компонування.

Бронежилети виконують важливу роль незважаючи на пасивний захист, походження цього спорядження допоможе вам переконатися вкотре наскільки значним може бути його внесок у збереження життя свого власника.

Тактичний бронежилет - історія виникнення та розвитку

Як відомо, науковий прогрес будувався на розробках і внесках у військову справу. Найкращі бронежилети з'явилися так само. Вони стали своєрідною відповіддю на гострі питання безпеки, у зв'язку зі стрімким розвитком вогнепальної та іншої зброї. До речі, не всі знають, що купити бронежилет можна також для захисту внутрішніх життєво важливих органів від холодної зброї.

Бронежилети в далекому минулому виглядали зовсім інакше, наприклад, для захисту від стріл використовувався

очеретяний панцир і всі ми знаємо, який вигляд мали в середні віки кольчуга та обладунки. З появою нової зброї довелося розробляти і сучасні варіанти захисту, ти як для військових, так і для цивільних осіб. Перші бронежилети мали пристойну вагу до 35 кг і могли забезпечити тільки частковий захист від вогнепальної зброї, найчастіше мали вигляд латного обладунку.

Сучасний цілісний бронежилет виробляється з урахуванням інноваційних матеріалів і здатний захистити свого користувача від осколків мін і куль різного калібру, зокрема, з термозміцненим осердям, найчастіше можливе штатне встановлення бічних бронеелементів. Щорічно сотні тисяч життів рятуються завдяки використанню цього нескладного, але вельми цінного спорядження зовнішнього носіння.

Виходячи з цього можна виділити два основних види бронежилетів:

 1. Тактичний бронежилет зовнішнього застосування;
 2. Бронежилети прихованого носіння.

Другий варіант з'явився в доступному користуванні порівняно не так давно. У 2000-х роках було розроблено матеріали з підвищеною міцністю, але мінімальним об'ємом і унікальними захисними властивостями, що дало підставу для вдосконалення засобів індивідуального захисту типу бронежилети. Тепер тонкий бронежилет можна було заховати під одяг, що стало вельми популярним серед охоронців, бізнесменів і топ-зірок.

Армійський жилет відрізняється позасезонним застосуванням. Тобто, такий бронежилет Ви можете розмістити як поверх зимового одягу, так і затягнувши регульовані елементи, комфортно використовувати бронежилет з мінімальною кількістю одягу в спекотну пору року. Найчастіше таке захисне обмундирування регулюється по талії. Деякі моделі можуть передбачати розмірну сітку. Як видно, відмінності є, поговоримо про них детальніше.

Класи захисту бронежилетів

Які є типи бронежилетів в Україні? Відповідь на це питання допоможе вам вибрати захисний засіб, який задовольнить всі вимоги і серед великої кількості бронежилетів припаде вам за ціною і смаком.

Щоб наші покупці могли купити бронежилети в Україні гуртом за ціною, доступною для кожного, ми поповнили асортимент найбільш затребуваними моделями бронежилетів середнього класу, які вирізняються надійністю і виготовляються з матеріалів, стійких до екстремальних умов. Отже класифікація бронежилетів:

 • Перший, другий клас вирізняються невеликою масою і насамперед захищають від вогню безоболочникових куль та інших типів короткої стулкової зброї. Для деяких видів бойових дій це непоганий варіант.
 • 3, 4 клас бронежилета найбільш затребуваний, який ідеально поєднує в собі міцність і надійність, і при цьому вартість бронежилета 3 клас в Україні доступна для охочих.
 • П'ятий, шостий клас - захисні жилети зовнішнього застосування, призначені переважно для спецпідрозділів і силових структур.

Дехто думає, що чим вищий клас бронежилета, тим краще. Однак варто враховувати і такий фактор як маса захисної екіпіровки. Військовому або співробітнику поліції іноді доводиться перебувати в бронежилеті довго, і варто врахувати, що бронежилет 3 клас важить у середньому 10 кг, а бронежилет 6 клас - до 23 кг. А з такою вагою бігти, стрибати або швидко пересуватися можна тільки після спеціальної підготовки і невеликий період часу.

Плитоноски, бронепластини - основний елемент захисту

Плітоноска чохол для плит, яка представлена на нашому сайті, виготовляється з матеріалу, стійкого до стирання, з водонепроникним ефектом, моделі, що не сковує рухів і не має зайвих елементів. Плітанос БЖ має велкро-панелі для кріплення нашивок і патчів. Ми пропонуємо вигідну можливість купити соціальний бронежилет в Україні з пластиною з турецької гарячекатаної сталі 7 мм, яка проходить загартування і відпустку, має високі ударостійкі властивості.

Бронежилети зі сталевими пластинами такого типу комплектуються шаром транспортерної стрічки та ізолоном 10 мм, що підвищує амортизацію під час удару. Перевагою захисної плити для жилета є невелика вага 4, 5 кг. При цьому забезпечується необхідна рухливість, свобода дій, оперативність реагування на загрозу.

Такі сучасні моделі бронежилета в збірці захищають навіть від патронів Калашникова. Готові надати всі необхідні матеріали з дослідження, випробувань і результатів відстрілу, щоб ви були впевнені, що можете купити в Україні бронежилети і плитоноски зовнішнього носіння, зроблені на совість!

Одяг для військових в Україні з доставкою

Військовий одяг призначений також для співробітників силових структур і МНС, спецпризначенців, службовців в армії і звичайно, для бійців на передовій. Військова форма в Україні зазнала низку змін і з часом було розроблено власний камуфляжний візерунок, який відповідає сучасним світовим тенденціям і вимогам воєнного стану.

Одяг мілітарі вже давно став частиною моди, військовий камуфляж із задоволенням використовують на полюванні та риболовлі. Багато хто віддає перевагу носити військовий одяг у цивільному світі та прагне додати до гардероба стильний предмет одягу кольору хакі та Мілітарі, у такий спосіб засвідчивши підтримку та єдність духу з армією.

Тактичний військовий одяг не просто стиль або бренд, в його функцію входить створити сприятливі умови під час динамічних навантажень і комфорт в екстремальних умовах. Для себе або своїх близьких, а може і для реалізації купити військовий одяг мілітарі з доставкою по Україні для вас надається вигідна можливість на нашому сайті.

Військовий одяг - вимоги та особливості

Військова форма одягу для літа істотно відрізняється від зимових варіантів одягу для військових і армійських осіб. Однак, сезонність не єдиний критерій для вибору відповідного і зручного армійського одягу. До того, як купити військовий одяг з доставкою або безпосередньо в магазині, проаналізуйте обраний вами варіант на відповідність хоча б деяким важливим вимогам:

 • Військовий тактичний одяг має вирізнятися стійкістю до зношування;
 • Не на шкоду міцності, мають використовуватися не синтетичні, а натуральні матеріали;
 • Гігроскопічність або повітропроникність необхідна як для літнього військового одягу, так і для зимових елементів одягу;
 • Справедлива ціна військового одягу в Україні, не дозволяйте на собі наживатися;
 • Конструкція або пошиття одягу також впливають на здатність швидко рухатися;
 • Вологопроникність і теплопровідність також важливі фізичні властивості одягу.

Одяг для військових найчастіше використовують у складних погодних умовах і цей фактор не можна скидати з рахунків. Намагайтеся купити військовий одяг з доставкою в Україні відмінної якості і тоді вам не доведеться переплачувати. Звісно, для рибалки та мисливця одяг відрізнятиметься від екіпіровки військового, який виконує бойові завдання.

Жіночий військовий одяг

Магазин військового одягу найчастіше містить моделі унісекс, одяг для військових операцій або військової служби вирізняється практичністю, тому має здебільшого широкий крій, який пасує як чоловікам так і жінкам. У рідкісних випадках або за спецзамовленням, можна знайти військові жіночі футболки або штани.

Для виробництва одягу військової тематики здебільшого використовують бавовну або льон, з невеликим додаванням синтетичних волокон. Це дає змогу уникнути усадки футболок, сорочок і штанів після прання і змінюваності, а також збільшує міцність тканини. Одяг має відповідати навколишньому середовищу, порі року і забезпечувати рухливість користувача та збереження здоров'я.

Жіночий одяг військовий не повинен ускладнювати рух, дихання і кровообіг, а також істотно не звужувати поле зору і не знижувати гостроту слуху (стосується головних уборів і балаклав), що перешкоджало б виконанню професійних обов'язків або наданню першої медичної допомоги.

Військові балаклави для чоловіків і жінок нічим не відрізняються. Найчастіше цей вид одягу поділяється на зимовий і літній варіант. Тому вважаючи за краще купити балаклаву військову в Україні, звертайте увагу на щільність матеріалу і камуфляжний малюнок.

Вимоги, що пред'являються до форменого одягу для військовослужбовців, відповідають стандартам якості та забезпечують високу боєздатність військових сил. Повинна бути мета, не просто купити одяг військовий, раз так треба, а придбати по-справжньому якісний одяг, який максимально підходить до певних умов перебування людини. І тут важливу роль відіграє також забарвлення військового одягу.

Як вибрати забарвлення для військового одягу

Багатьом відомо, що забарвлення для військового одягу підбирається не просто так. Дизайн мілітарі або пікселі не тільки допомагає ставати непомітним у навколишньому середовищі, ніби ліс, пустеля або степ. Одяг для військових розробляється спеціальним чином, щоб наскільки можливо підвищити безпеку і зробити людину непомітною не тільки для неозброєного ока.

Військовий одяг піксель камуфляж має особливі візерунки, які стають мультиспектральними, тобто дають змогу ховатися не лише від людського ока, а й від різних приладів. Таким чином виконує навіть захисну функцію.

Магазини військового одягу готові запропонувати великий асортимент, з огляду на специфіку даних елементів одягу, приділіть достатній час вибору, тоді ви зможете по-справжньому надійний і міцний купити військовий одяг в Україні з доставкою.

Газове та автогенне обладнання для роботи та відпочинку

Різання, пайка, зварювання та інші види робіт пов'язані із застосуванням автогенного обладнання. Також до нього належать редуктори, запобіжні клапани, різні пальники, без яких не обходиться напівавтоматичне або газове зварювання. У нашому інтернет-магазині Ви можете підібрати найкращі товари за доступною вартістю.

Газозварювальні прилади забезпечують високу точність різання, без будь-яких втрат продуктивності та зниження рівня безпеки. Вогнезахисні та зворотні клапани дають змогу виконувати роботу якісно і без потенційно небезпечних моментів у роботі.

Рowertool інтернет-магазин пропонує високоякісне автогенне обладнання оптом з доставкою в Україні від надійних виробників і за привабливою ціною. Величезний асортимент, який ми вам пропонуємо, надає велику нішу для вибору. Консультація менеджерів допоможе визначитися з найкращим варіантом для вашої роботи, ми допоможемо зібрати комплексне замовлення і оформити оперативну доставку.

Пропанові газові пальники та різаки

Пропанові газові пальники і різаки знаходять своє застосування на металообробних виробництвах, а також у будівельній сфері. Пропановий пальник для пайки незамінний для монтажних і покрівельних робіт, також це корисний інструмент для власників приватних будинків і, гаражів, дач і заміських садиб.

Пальники газові покрівельні складаються з міцного корпусу, зручного руків'я, розподільного сопла і газового шланга. Також до пристрою пальника належать газова трубка, редуктор, балон з пропаном і хомути. Зварювальне газове обладнання виробляється як українськими, так і зарубіжними виробниками, є моделі з регуляторами і без нього.

Газорізальне обладнання призначене для широкої сфери застосування і при цьому показує високі показники ККД. А ціна на автогенне обладнання оптом в Україні залежить від виробника і обраної моделі. Набрати потрібну вам модель з урахуванням вашого бюджету допоможуть наші досвідчені фахівці, телефонуйте нам просто зараз і замовляйте автогенне обладнання на газу з доставкою в будь-який регіон.

Газокисневе обладнання оптом в Україні купується для проведення робіт у промислових і побутових умовах, автогенне обладнання забезпечує хорошу швидкість, на нашому сайті також представлені і комплектуючі та приладдя для газозварювального обладнання. Більшість видів виробів наділяються спеціальним запальним елементом, що забезпечує розпалювання пальника одним рухом руки.

Газові пропанові редуктори

Газовий редуктор для приватного будинку призначений для регулювання тиску газу, що надходить з балона. Більшість моделей виготовляються з латуні або алюмінію. Обираючи відповідну модель, зверніть увагу на максимальний тиск газу на виході та максимальний робочий тиск газу, який відрізнятиметься.

Пропановий газовий редуктор на балон крім регулювання також забезпечує зниження тиску газу. Ще одна з функцій редуктора - це підтримання робочого тиску газу в автоматичному режимі. Вироби мають невелику вагу, в середньому близько півкілограма.

Редуктори надають можливість безпечно виконувати газозварювальні роботи та різання металу, газ у такому разі надходить з балона в потрібному тиску, без коливань. Газові редуктори відрізняються монтажним положенням, яке може бути вертикальне або горизонтальне.

Туристичні пальники і балони

Пальники для роботи або відпочинку на природі продаються як окремо, так і в комплекті з газовим балоном, без якого неможлива робота пристрою. Щоб налаштувати оптимальний режим для пайки, вироби мають спеціальні регулювання полум'я. За своїм конструктивним виконанням пальник може мати довге або коротке сопло.

Автогенне обладнання для туризму лідирує в списках цілий рік, адже любителі зимового полювання або риболовлі так само активно використовують пальники і балони для розігріву їжі та обсмалювання туші тварин. Навесні, вирушаючи на пікнік, якщо ви візьмете з собою газовий туристичний пальник, вам не потрібно буде витрачати час на пошуки сухого хмизу для розпалювання багаття, та й взагалі можна обійтися без дров для приготування чаю або кави.

Від потужності пальника залежить інтенсивність горіння, а від місткості балона залежить обсяг газу. Похідні газові балони можуть мати вагу від 300 г і до понад 7 л. Багаторазові газові балони для пальника можна заправляти на будь-який час і використовувати для приготування їжі для великої компанії або сім'ї. Застосування газових пальників, як одного виду газового обладнання, має безліч переваг:

 • Можна використовувати різні види газу для заповнення балона;
 • Невеликі габаритні розміри пристрою;
 • Туристичні пальники не залишають кіптяви на посуді;
 • Газове обладнання для пікніка має доступну вартість;
 • Пальник і балон для пікніка можна вмикати за мінусової температури, підвищеної вологості та під час дощу.

Пальники характеризуються гарною формою полум'я і високою інтенсивністю теплового потоку. Багато моделей можуть доповнюватися комплектувальними пристосуваннями, такими як захист від вітру або відбивачі тепла. Більшість газових пальників з балонами оснащуються п'єзопідпалом і користувачеві навіть непотрібні сірники.

Газові паяльні лампи з п'єзопідпалом

Всім відомі гасові, бензинові та спиртові лампи для паяльних робіт, проте величезні і безперечні переваги мають газові паяльні лампи.

Більшість видів паяльних ламп з газом використовується з пробивними газовими балонами, температура полум'я до 1450°С.

Усунення газові лампи отримали за здатність формувати стійкий факел полум'я і при цьому відрізняється простотою застосування. Такий інструмент може використовуватися для з'єднання різних матеріалів, їх з'єднання, а також нагрівання лакофарбового покриття або водопровідних труб. У кожному господарстві знайдеться застосування такому пристрою, тому вибираючи купити автогенне обладнання оптом в Україні, багато хто зупиняє свій вибір на паяльних лампах.

Паяльні лампи створюють контрольоване полум'я і тому ідеально використовуються для високотемпературних робіт. Наприклад, якщо потрібно підігріти різьбові з'єднання для полегшення їхнього розбирання (утворилася іржа або обмерзання) лампа допоможе швидко і легко усунути цю проблему. Такий прилад може спокійно використовувати електрик для розігріву термоізоляції проводів.

В основному можна зустріти два види паяльних ламп:

 1. Лампи з насосом;
 2. Паяльна лампа без насоса.

Найголовнішою перевагою газового обладнання, зокрема паяльної лампи, є можливість створити полум'я більш високої температури горіння. Зокрема, якщо порівнювати з бензиновими аналогами. Туристичний газовий примус із п'єзопідпалом має типову будову газової паяльної лампи.

Газополум'яне обладнання постійно вдосконалюється, завдяки різним клапанам з'явилася можливість значним чином підвищити безпеку робіт з автогенними приладами. Сучасні моделі дають змогу не тільки регулювати довжину факела, а й навіть температуру вогню. Зручні для використання регулятори полум'я допомагають створити полум'я потрібної консистенції.

Обладнання також може використовуватися для дезінфекції приміщень, при цьому резервуар для палива може мати різну масу, від цього залежить час застосування інструментів. Приготування їжі в похідних умовах відбувається швидко і легко із застосуванням портативного газового обладнання. Тому наш магазин пропонує великий вибір газових туристичних балонів, газових туристичних пальників, газових пропанових пальників для роботи і паяльних ламп найвищої якості і за доступною вартістю.

Автогенне обладнання від відомих виробників завжди затребуваний і актуальний продукт на ринку, у нас ви можете замовити газові інструменти і до них комплектуючі, перехідники, зворотні клапани і заправні пристрої. Також пропонуємо вам різної довжини газокисневі ручні інжекторні різаки різної довжини, і багато іншого для проведення газозварювальних робіт. Звертайтеся до нас просто зараз, і ми раді надати вам найкращі інструменти, автогенне обладнання з доставкою оптом в Україні.

Показано 1 - 30 из 94 товаров

Предлагаем мілітарі військова амуніція с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Військова амуніція для справжніх чоловіків

 Амуніція для військових не лише підтверджує настрій: "до виконання військових обов'язків готовий!", а по-справжньому робить людину придатною і сприяє виконанню бойових завдань. Отже, військова амуніція що це? І яких нормативів має бути дотримано, щоб екіпірування солдата допомагало, а не заважало у важких ситуаціях?

 Військова амуніція мілітарі - це загальний склад необхідних предметів і речей для мобілізованих громадян, який сприяє виконанню військових операцій. Таке спорядження може бути практичним для любителів екстремальних видів спорту та виживання в дикій природі. У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити та вигідно купити військову амуніцію найсучаснішого зразка з доставкою в будь-яке місто України.

Призначення військової амуніції

Амуніція військового за зовнішньої простоти виконання вирішує багато завдань. Військове обмундирування гідно оцінили люди багатьох екстремальних професій, але першочергове призначення військової екіпіровки і тактичного спорядження це для проведення бойових завдань і служби в армії. Для яких цілей можна купити військову амуніцію оптом в Україні з доставкою для максимального використання:

 • Практичність і універсальність амуніції для військових допомагає і полегшує виконання багатьох військових завдань.
 • Забезпечує повноцінний відпочинок в екстремальних умовах, наприклад, просто неба.
 • Сприяє швидкому пересуванню військових у сприятливу та безпечну зону, ухиленню від потрапляння до ворожого полону.
 • Маскування, більшість елементів військової екіпіровки і тактичного одягу мають камуфляжне забарвлення, що допомагає сховатися на тлі природи.
 • Захисне призначення від хімічної, біологічної зброї, а також від снарядів і осколків.

Одяг військового, на відміну від цивільного, наділений багатьма перевагами, зокрема практичністю і зручністю, кожна модель продумана до дрібниць, відрізняється ергономічністю.

Амуніція для військового, якщо справа стосується одягу, надає свободу пересування, а наявність великої кількості кишень дає змогу все необхідне розмістити під рукою. Купити тактичний одяг можна з натуральних і синтетичних матеріалів, які забезпечують оптимальний рівень теплообміну і вологостійкості.

Список військової амуніції для бійців і не тільки

Магазин військової амуніції може містити величезний асортимент, який може заплутувати і збивати цілі. Необхідно точно вибрати для себе, для якої мети вам необхідне військове спорядження або армійський одяг. Це не тільки вбереже вас від непотрібних покупок, але також не створить зайвої ваги, оскільки в основному військове майно солдата доводиться переносити на собі. По-перше, постарайтеся купити військову амуніцію, яка підходить під погодні умови і сезон року.

По-друге, переконайтеся, що розмір відповідає або модель має універсальну розмірну сітку, можливо, в наявності будуть пряжки і ремені, які допомагають підігнати під максимальний комфорт. А ось що саме потрібно придбати, допоможе визначитися список військової амуніції:

 • Літня або зимова балаклава для захисту шкіри обличчя;
 • Каремат або спальний мішок;
 • Армійський посуд, фляга військова;
 • Джгут турнікет для зупинки кровотечі;
 • Військова амуніція розвантаження, спеціальний жилет;
 • РПС ремінно-плечова система;
 • Бронежилет, плитоноска з підсумками;
 • Бінокль, ліхтарі, маскувальна сітка;
 • Рюкзаки, камуфляжного кольору і кобура;
 • Страхувальний шнур для пістолета;
 • Снайперська лопата;
 • Камуфляжний костюм, термобілизна;
 • І розвантажувальні пояси.

Перелік військової амуніції може змінюватися залежно від певного підрозділу і спеціальних завдань, а також пори року. Проте військове екіпірування завжди вирізняється міцністю, водночас має легкість і термостійкість, характеризується здатністю тканини дихати, а ціна військової амуніції в Україні з доставкою не повинна перевищувати межу розумного. Дорого, не завжди якісно.

Бойова амуніція мілітарі в Україні складається з певних предметів, багато елементів видаються підрозділом в армії. Однак іноді виникає необхідність купити військову амуніцію для особистого користування, яка відрізнятиметься практичністю і належатиме власнику, а не загального застосування. Після служби, таке військове майно можна використовувати для туристичних походів, на полюванні та риболовлі або для активного відпочинку.

Бронежилети, військова амуніція розвантаження

У повній амуніції мають бути не тільки предмети, що спрощують перебування в екстремальних умовах, так би мовити для комфорту. Насамперед необхідно купити військову амуніцію в Україні з доставкою можна оптом чи вроздріб, яка спрямована на збереження життя військового. Якраз до цієї категорії відносяться бронежилети, жилети розвантаження і плітоноски.

Для якої мети необхідно придбати бронежилет або жилет розвантаження, не потрібно пояснювати, а ось які вимоги висуваються до захисної продукції, можна дізнатися з наступного переліку:

 • Зручна і продумана розвантажувальна система, в якій можна розмістити магазини для автомата, гранати та іншу амуніцію;
 • Матеріал бронежилета повинен витримати 2 бронепластини зі сталі або кераміки, які розміщуються спереду і ззаду;
 • Слоти і жорсткі адаптери розвантажувального жилета для скріплення з поясом виготовляються з якісної фурнітури;
 • Польова розвантажувальна система з інтегрованими підсумками для магазинів, найчастіше має систему індивідуального кріплення Молле;
 • Жилет має бути легким, не заважати рухам, не заважати керувати технікою і водночас надійно кріпиться на військовослужбовці;

У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір захисної амуніції, купити бронежилети, розвантаження і плітоноски в Україні з доставкою Ви можете за доступною вартістю і високої якості. Відстріляні бронепластини, які пройшли перевірку бойовими набоями і мають доступ до використання в їхніх умовах, Ви можете замовити в достатній кількості разом із плитоносками або окремо. У нас ви можете отримати детальну консультацію та замовити з доставкою по всій Україні військову амуніцію.


Купити тактичний одяг, бронежилети, спорядження в Україні з доставкою

Амуніція для військового, якщо справа стосується одягу, надає свободу пересування, а наявність великої кількості кишень дає змогу все необхідне розмістити під рукою. Купити тактичний одяг можна в нашому магізині з доставкою по Україні