Категорії

Рукавички робочі з точкою ПВХ трикотажні

Рукавички робочі з точкою ПВХ трикотажні  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 4 товарів
Показано 1 - 4 из 4 товаров

Пропонуємо рукавички робочі з точкою пвх трикотажні з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Трикотажні робочі рукавички з точкою ПВХ стануть у пригоді скрізь і всюди

Багатьом уже знайома вдосконалена модель робочих бавовняних рукавичок - трикотажна рукавичка з точкою ПВХ. Такі рукавички використовуються в побутових, промислових і виробничих сферах. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити робочі рукавички з крапкою ПВХ з трикотажу найкращої якості і за привабливою вартістю, з доставкою. Що ми можемо вам запропонувати?

Якісні чорні робочі трикотажні рукавички з ПВХ, окрім крапок, мають різноманітні малюнки на долоні, мають більш естетичний вигляд і не мазкий дизайн. Яскраві помаранчеві робочі рукавички ХБ з крапкою, помітні серед інших речей, таку модель складніше загубити на будівельному об'єкті.

Як з'являються точки ПВХ на рукавичках

Процес виробництва з одного боку дуже простий, завдяки чому вартість робочих рукавичок з крапкою ПВХ оптом невелика. З іншого боку виробникам знадобиться кілька спеціалізованих машин, щоб отримати міцні та високоякісні рукавички для роботи з нанесенням.

ПВХ крапки або малюнок наносяться на поверхню рукавичок методом трафаретного друку. Машина наносить полімер по заданій структурі малюнка шляхом штампа. Після проведення цієї маніпуляції робочі рукавички відправляють на сушку і тільки потім в пакувальний цех.

Термопластичний полімер полівінілхлорид (ПВХ) має підвищені стійкі якості. Тому активно використовується для ЗІЗ рук, полімерний матеріал не піддається впливу кислот, лугів, розчинників і мінерального масла. Тому рукавички надійно захищають руки від дрібних уколів і подряпин, при цьому зберігається хапальна здатність пальців і невелике зниження чутливості. Великою перевагою є натуральна основа - бавовняний матеріал, іноді додається лише невеликий відсоток поліестеру, для надання еластичних властивостей.

ПВХ крапки на рукавичках мають стійкість по відношенню до бензину, гасу, різних спиртів. Завдяки таким якостям купити робочі рукавички з точкою ПВХ в Україні рекомендується для таких професій: садівники, сантехніки, будівельники, механіки. Крім цього, враховуючи, що ціна рукавичок робочих трикотажних з точкою ПВХ оптом мінімальна, вони знаходять своє застосування в сільському господарстві, на риболовлі та полюванні, а також для домашнього господарства.

У чому відмінність трикотажних рукавичок для роботи

Безпека праці передбачає обов'язкову наявність робочих рукавичок на кожному робочому місці. Відкриваючи будь-яке підприємство, будівельний об'єкт, організатори праці повинні потурбуватися про придбання достатньої кількості ЗІЗ насамперед для рук, а потім для інших органів. Адже саме руки найбільш схильні до травматизму і контакту зі шкідливими речовинами.

Якщо Ви є представником робітничого класу, і ваш роботодавець не забезпечує необхідними засобами індивідуального захисту. Це привід для скарги, але тим часом, ви і ваше здоров'я може зазнавати негативного впливу. Щоб не витрачати даремно час, ви можете самостійно піклуватися про свою безпеку і замовити в інтернет-магазині рукавички для роботи трикотажні з ПВХ малюнком з доставкою по всій Україні. Наш магазин готовий вам допомогти.

Основні переваги трикотажних рукавичок робочих:

 • Хороша зносостійкість;
 • Руки не потіють, шкіра дихає;
 • Гіпоалергенність, немає шкірного подразнення;
 • Хороше зчеплення з предметом;
 • Доступна ціна трикотажних робочих рукавичок з точкою ПВХ;
 • Еластичний манжет не дозволяє зісковзувати з руки.

Практичні та зносостійкі рукавички з ПВХ крапкою надійно і дбайливо захищають руки при виконанні різних робіт від механічних пошкоджень і володіють безумовними перевагами за рахунок полімерного покриття для підвищення чіпкості.

Основні види рукавичок для роботи з ПВХ малюнком

Великий асортимент такого роду рукавичок обумовлений не тільки малюнком і щільністю нанесення точок. Існують різні критерії для вибору, проте всі варіанти мають максимальний рівень стійкості до стирання і тривалий термін носіння. У нашому каталозі Ви можете підібрати найкращі моделі, які мають відмінне зчеплення зі скількома поверхнями. Верхній край оброблений оверлоком, що істотно підвищує зносостійкість виробу.

Головні напрямки, за якими відрізняються робочі рукавички трикотажного виду:

 • Односторонні рукавички;
 • Двосторонні робочі рукавички;
 • Легка модель рукавичок;
 • Щільні рукавички для роботи;
 • ПВХ точка;
 • ПВХ малюнок або смужки.

Незалежно від рівня щільності рукавички характеризуються вільним повітрообміном, що дає змогу шкірі рук дихати, так унеможливлюється виникнення мокрих рук. Ефективний захист шкіри рук поряд з комфортом і зручністю в експлуатації, зумовлені відсутністю швів, руки в таких рукавичках не схильні до подразнення і вентиляції.

Купити робочі трикотажні рукавички з точкою ПВХ - що може бути простіше

Скориставшись інтернет-ресурсом Ви можете підібрати на сторінці нашого сайту, найбільш зручні для вас варіанти за характеристиками і ціною. Після замовлення, ми подбаємо, щоб Ви отримали товар швидко, без затримок і з доставкою в будь-яке місто України. У нас найбільш розумні ціни та відмінне сервісне обслуговування.

Замовивши тут робочі рукавички оптом, Ви отримуєте відмінну якість за низькою вартістю. Робочі рукавички зручні у використанні, відмінно сидять на руці, без алергенних матеріалів. Ми хочемо, щоб наші покупці користувалися тільки найкращим і завжди були задоволені. Ми поставляємо рукавички для вантажно-розвантажувальних робіт, для текстильної та легкої промисловості, для монтажних і демонтажних робіт.

Спеціальне полімерне покриття або ПВХ збільшує стійкість рукавичок до стирання і надає додатковий захист для рук. Навіть точковий шар полімерного покриття дає змогу працювати більш упевнено та захищено. У нас можна недорого купити трикотажні рукавички з точкою ПВХ оптом і повністю зосередитися на виконанні робочих завдань.