Категорії
Рукавички захисні (хімічно стійкі)

Рукавички захисні (хімічно стійкі)  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Немає товарів

Пропонуємо рукавички захисні (хімічно стійкі) з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Спеціальні хімічно стійкі захисні рукавички недорого і з доставкою вам додому

Захисні рукавички для рук від розчинників, кислот і всіляких хімікатів, у наш час, повинні бути в кожному будинку. Але не тільки господині повинні турбуватися про належний рівень захисту своїх рук. Багато видів професій на обов'язковому рівні вимагають наявності хімічно стійких рукавичок, щоб уберегти поверхню рук від негативного впливу препаратів.

Хімічно стійкі рукавички купити рекомендується для захисту рук від хімічно активних речовин працівникам автомайстерень, у сільському господарстві, харчовій промисловості, нафтохімічних підприємствах, працівникам лабораторій і фармацевтичної галузі. На нашому сайті представлений великий вибір найпопулярніших варіантів рукавичок з латексу, нітрилу та інших матеріалів.

Крім низької ціни латексні хімічно стійкі рукавички вирізняються відмінною еластичністю. Рукавички хімзахисту гарантують надійний захист рук не лише від механічних ушкоджень, а насамперед від впливу шкідливих хімічних елементів. Рівень безпеки залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, та його товщини. Також від цих показників залежить термін експлуатації захисних виробів для рук.

Види рукавичок хімічного захисту

Рукавички для захисту від хімікатів можуть виготовлятися з різних матеріалів. Виходячи з цього, слід вибрати і купити рукавички хімічно стійкі, які підходять безпосередньо для певного виду робіт. Хімічні речовини з різною швидкістю руйнують рукавички, і виходячи зі стійкості матеріалу до впливу хімікатів, підбираються вироби.

Найпоширеніші види матеріалу для виробництва рукавичок хімічного захисту:

 • Нітрил;
 • Латексний матеріал;
 • Неопрен;
 • Полівінілхлорид;
 • Вітон і бутил.

Захисні робочі рукавички стійкі до органічних розчинників та інших їдких хімічних речовин за своєю структурою мають подовжені манжети для захисту зап'ястя. І види хімстійких рукавичок залежать від агресивності речовини, з якою працівник контактуватиме на підприємстві чи виробництві.

Як правильно вибрати рукавички для хімії

Високоякісні захисні рукавички, що витримують сильні розчинники, відповідають певним вимогам ДСТУ і надають надійний рівень захисту тільки за умови використання в належних умовах, для яких вони призначені. У разі неправильного вибору людина може зазнати впливу шкідливого хімічного впливу.

Рукавички для хімії поділяються на три категорії за своїми захисними властивостями:

 1. Високий рівень хімічного захисту - "Е";
 2. Середня хімічна стійкість - "G";
 3. Низький рівень захисту - "F".

Для захисту від лугів, спиртів і кислот фахівці рекомендують купити хімічно стійкі рукавички з латексу і спокійно працювати, не побоюючись шкоди. Стійкість нітрилових захисних рукавичок щодо жирів і продуктів нафтопереробки, зокрема гасу і бензину, повсюдно відома. Тому вони так само завжди в топі.

На жаль, рукавички з натурального латексу у деяких користувачів можуть викликати алергічні реакції, цей момент необхідно враховувати при виборі відповідної моделі. Латексні рукавички ідеальний варіант для представників медичної галузі та для роботи в хімлабораторіях.

Сильні сторони рукавичок для роботи з хімією

Гумові рукавички для роботи з хімією забезпечують кращий захист для рук при виконанні клінінгових послуг, контакті з нафтопродуктами і різними масляними поверхнями. Вибір оптимальної товщини рукавичок сприяє досягненню максимальної чутливості та комфорту під час їх використання.

Рукавички захисні хімічно стійкі стали володарями таких переваг:

 • Висока стійкість до зношування;
 • Вологонепроникність;
 • Хороша еластичність і збереження чутливості;
 • Не ускладнюють рух рук;
 • Стійкість до спиртів і складних ефірів;
 • Невисока вартість хімічно стійких захисних рукавичок в Україні;
 • Достатня довжина для захисту зап'ястя, довжина хімстійких рукавичок від 30 см.

Рукавички кислотостійкі мають більш високі властивості на міцність, ніж класичні господарські рукавички. Будь-який тип захисних хімічно стійких моделей мають опір на розрив і певний опір абразивному впливу. Також рукавички для захисту від хімічних речовин ефективно захищають від мікроорганізмів, бактерій і грибків.

Рукавички неопренові хімічно стійкі можуть мати за дизайном спеціальне рифлення для підвищення властивостей зчеплення й утримання слизьких і гладких предметів. Всі захисні рукавички мають маркування на відповідність стандарту ДСТУ.

Рукавички хімічні довгі, можуть бути універсальними захисними моделями, трапляються маслостійкі та кислотостійкі рукавички. Такі рукавички надійно протистоять впливу хімічних елементів, на робочому місці або в побуті. Але ж дуже часто виконуючи домашню роботу без захисних рукавичок, ми можемо отримати хімічний опік або алергічне висипання на шкірі.

Рукавички від хімічних впливів мають певну механічну стійкість, проте не призначені, щоб захистити руки від порізів і колючих предметів. Отже, як же можна швидко і легко рукавички кислотостійкі купити оптом в Україні?

Можна використати інтернет-ресурс і зробити замовлення в інтернет-магазині не виходячи з дому. Це зручно не тільки в період карантину, що допомагає уникнути контакту з великою масою людей. Оформляючи замовлення через інтернет-магазин ви економите свій час і сили. Ми забезпечимо вам доставку прямо на робоче місце або до вас додому.

Купити рукавички хімічно стійкі в Україні

Гумові рукавички для роботи з хімією завжди затребувані і є ходовим товаром, незважаючи на стійкість до стирання і механічного впливу. Тому багато підприємств намагаються відразу і в достатній кількості купити оптом рукавички хімічно стійкі, щоб не виникло дефіциту в засобах ЗІЗ і простою в роботі.

Рукавички стійкі до розчинників також мають міцність на розрив і вплив жирів і масел. Хороша хімічна стійкість до спиртів у робочих рукавичок з нітрилу і неопрену. Захисні показники нітрилових рукавичок вищі за вироби з латексу.

В інтернет-магазині Ви можете купити рукавички хімічно стійкі оптом, такого номіналу:

 • Рукавички для роботи з хімією - захист від бризок і аерозолів;
 • Захисні рукавички для нетривалих робіт;
 • Рукавички з відмінною хімічною стійкістю для тривалих робіт.

У нашому магазині великий вибір рукавичок за доступними цінами, найбільш популярних виробників. Захисні рукавички чорного кольору, а також жовті латексні господарські рукавички в достатній кількості завжди є на нашому складі. У нас ви можете оформити замовлення через кошик самостійно, або за допомогою оператора, зателефонувавши за одним з номерів телефонів, зазначених на сайті.

Якщо ви бажаєте, щоб ми передзвонили вам, достатньо залишити свій контактний номер телефону, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо оформити замовлення. З нами ви зможете швидко і легко купити захисні хімічно стійкі рукавички оптом в Україні і не турбуватися про безпеку рук.