Категории

Рукавиці робочі

Рукавиці робочі  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 7 товарів
Подкатегории

Трикотажні робочі рукавички з точкою ПВХ стануть у пригоді скрізь і всюди

Багатьом уже знайома вдосконалена модель робочих бавовняних рукавичок - трикотажна рукавичка з точкою ПВХ. Такі рукавички використовуються в побутових, промислових і виробничих сферах. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити робочі рукавички з крапкою ПВХ з трикотажу найкращої якості і за привабливою вартістю, з доставкою. Що ми можемо вам запропонувати?

Якісні чорні робочі трикотажні рукавички з ПВХ, окрім крапок, мають різноманітні малюнки на долоні, мають більш естетичний вигляд і не мазкий дизайн. Яскраві помаранчеві робочі рукавички ХБ з крапкою, помітні серед інших речей, таку модель складніше загубити на будівельному об'єкті.

Як з'являються точки ПВХ на рукавичках

Процес виробництва з одного боку дуже простий, завдяки чому вартість робочих рукавичок з крапкою ПВХ оптом невелика. З іншого боку виробникам знадобиться кілька спеціалізованих машин, щоб отримати міцні та високоякісні рукавички для роботи з нанесенням.

ПВХ крапки або малюнок наносяться на поверхню рукавичок методом трафаретного друку. Машина наносить полімер по заданій структурі малюнка шляхом штампа. Після проведення цієї маніпуляції робочі рукавички відправляють на сушку і тільки потім в пакувальний цех.

Термопластичний полімер полівінілхлорид (ПВХ) має підвищені стійкі якості. Тому активно використовується для ЗІЗ рук, полімерний матеріал не піддається впливу кислот, лугів, розчинників і мінерального масла. Тому рукавички надійно захищають руки від дрібних уколів і подряпин, при цьому зберігається хапальна здатність пальців і невелике зниження чутливості. Великою перевагою є натуральна основа - бавовняний матеріал, іноді додається лише невеликий відсоток поліестеру, для надання еластичних властивостей.

ПВХ крапки на рукавичках мають стійкість по відношенню до бензину, гасу, різних спиртів. Завдяки таким якостям купити робочі рукавички з точкою ПВХ в Україні рекомендується для таких професій: садівники, сантехніки, будівельники, механіки. Крім цього, враховуючи, що ціна рукавичок робочих трикотажних з точкою ПВХ оптом мінімальна, вони знаходять своє застосування в сільському господарстві, на риболовлі та полюванні, а також для домашнього господарства.

У чому відмінність трикотажних рукавичок для роботи

Безпека праці передбачає обов'язкову наявність робочих рукавичок на кожному робочому місці. Відкриваючи будь-яке підприємство, будівельний об'єкт, організатори праці повинні потурбуватися про придбання достатньої кількості ЗІЗ насамперед для рук, а потім для інших органів. Адже саме руки найбільш схильні до травматизму і контакту зі шкідливими речовинами.

Якщо Ви є представником робітничого класу, і ваш роботодавець не забезпечує необхідними засобами індивідуального захисту. Це привід для скарги, але тим часом, ви і ваше здоров'я може зазнавати негативного впливу. Щоб не витрачати даремно час, ви можете самостійно піклуватися про свою безпеку і замовити в інтернет-магазині рукавички для роботи трикотажні з ПВХ малюнком з доставкою по всій Україні. Наш магазин готовий вам допомогти.

Основні переваги трикотажних рукавичок робочих:

 • Хороша зносостійкість;
 • Руки не потіють, шкіра дихає;
 • Гіпоалергенність, немає шкірного подразнення;
 • Хороше зчеплення з предметом;
 • Доступна ціна трикотажних робочих рукавичок з точкою ПВХ;
 • Еластичний манжет не дозволяє зісковзувати з руки.

Практичні та зносостійкі рукавички з ПВХ крапкою надійно і дбайливо захищають руки при виконанні різних робіт від механічних пошкоджень і володіють безумовними перевагами за рахунок полімерного покриття для підвищення чіпкості.

Основні види рукавичок для роботи з ПВХ малюнком

Великий асортимент такого роду рукавичок обумовлений не тільки малюнком і щільністю нанесення точок. Існують різні критерії для вибору, проте всі варіанти мають максимальний рівень стійкості до стирання і тривалий термін носіння. У нашому каталозі Ви можете підібрати найкращі моделі, які мають відмінне зчеплення зі скількома поверхнями. Верхній край оброблений оверлоком, що істотно підвищує зносостійкість виробу.

Головні напрямки, за якими відрізняються робочі рукавички трикотажного виду:

 • Односторонні рукавички;
 • Двосторонні робочі рукавички;
 • Легка модель рукавичок;
 • Щільні рукавички для роботи;
 • ПВХ точка;
 • ПВХ малюнок або смужки.

Незалежно від рівня щільності рукавички характеризуються вільним повітрообміном, що дає змогу шкірі рук дихати, так унеможливлюється виникнення мокрих рук. Ефективний захист шкіри рук поряд з комфортом і зручністю в експлуатації, зумовлені відсутністю швів, руки в таких рукавичках не схильні до подразнення і вентиляції.

Купити робочі трикотажні рукавички з точкою ПВХ - що може бути простіше

Скориставшись інтернет-ресурсом Ви можете підібрати на сторінці нашого сайту, найбільш зручні для вас варіанти за характеристиками і ціною. Після замовлення, ми подбаємо, щоб Ви отримали товар швидко, без затримок і з доставкою в будь-яке місто України. У нас найбільш розумні ціни та відмінне сервісне обслуговування.

Замовивши тут робочі рукавички оптом, Ви отримуєте відмінну якість за низькою вартістю. Робочі рукавички зручні у використанні, відмінно сидять на руці, без алергенних матеріалів. Ми хочемо, щоб наші покупці користувалися тільки найкращим і завжди були задоволені. Ми поставляємо рукавички для вантажно-розвантажувальних робіт, для текстильної та легкої промисловості, для монтажних і демонтажних робіт.

Спеціальне полімерне покриття або ПВХ збільшує стійкість рукавичок до стирання і надає додатковий захист для рук. Навіть точковий шар полімерного покриття дає змогу працювати більш упевнено та захищено. У нас можна недорого купити трикотажні рукавички з точкою ПВХ оптом і повністю зосередитися на виконанні робочих завдань.

Робочі в'язані рукавички з покриттям - особливий вид захисту для ваших рук

Неважливо, де протікає робоча діяльність: присадибна ділянка, будівництво чи цех, фарбування паркану - неважливо. Трикотажні робочі рукавички з покриттям обов'язково стануть у пригоді досвідченому майстру. Надійний захист від подряпин, проколів, мозолів і негативного впливу різних речовин, запобігає травматизму і підвищує працездатність на будь-якому виробництві.

Трикотажні рукавички для роботи відрізняються зносостійкістю, довгий час тримають форму, не рвуться, не розтягуються. Захисні рукавички виготовляються зі щільної ХБ тканини, тому виключаються дискомфорт, алергічні реакції та почервоніння шкірних покривів. Багато моделей виготовляються за допомогою кругової в'язки, це означає, що робочі рукавички не мають швів, і не будуть натирати, навіть якщо не знімати їх всю зміну.

Робочі рукавички з покриттям нітрилу або поліуретану добре лягають на руці, не зісковзують і мають підвищену зносостійкість. Моделі, представлені в нашому каталозі, комфортні у використанні - не створюють труднощів у роботі з інструментом, не сковують рухи пальців рук. Купити рукавички робочі трикотажні з покриттям оптом в Україні для надійного захисту від забруднень, ударів, саден і дрібних порізів, є питанням організації безпечної праці для робітників, яким не варто нехтувати.

Заливка нітрилом - види рукавичок і особливості

Робочі рукавички з нітриловим покриттям є відмінним засобом індивідуального захисту для професій, пов'язаних із загальновиробничими роботами. Також це ефективний захист шкіри рук від впливу масел, мастил та інших речовин, що важко змиваються. Можна виділити два основних види рукавичок із заливкою нітрилом:

1. Робочі рукавички з неповною заливкою
2. Рукавички для роботи, повністю покриті нітрилом.

Часткове або неповне покриття нітрилом, залишає більше площі для повітрообміну рук. Такі рукавички особливо комфортні у спекотну пору року, шкіра рук продовжує дихати, руки не мокріють. Але водночас, завдяки рукавичкам руки надійно захищені від дії вологи та багатьох агресивних хімічних середовищ.

Найкращий рівень захисту нададуть робочі рукавиці з повним покриттям нітрилом або поліуретаном, такий вид рукавичок має не лише підвищену стійкість до стирання, а й блокує потрапляння шкідливих хімічних речовин, зокрема олій та жирів, на шкіру рук. При цьому руки контактують не з гумовою основою, а з приємною бавовняною тканиною.

Інтернет-магазин ПоверТул радий вам запропонувати кілька варіантів робочих рукавичок МБС покритих нітрилом повністю або частково, з різним манжетом, підвищеною міцністю на розрив і прокол. Продукція має довгий термін служби і забезпечує хороше зчеплення з предметами. Купити робочі рукавички з нітриловим покриттям оптом в Україні можна для ефективної експлуатації, тривалий період часу.

Маслобензостійкі рукавички для роботи

Нітрилові захисні рукавички МБС (маслобензостійкі) широко застосовуються для всіх видів робіт при короткому або довгому контакті з нафтопродуктами. Рукавички мають підвищену стійкість до вуглеводів, і перевершують рукавички з ПВХ покриттям за реакцією на нафту, гас, дизель та інші речовини.

Робочі рукавички для захисту від бензину і гасу мають герметичність і стійкість до розриву і зачепів. І при цьому Ви можете безпечно працювати, не тільки не піддаючись впливу хімічних речовин, а й мати хороше зчеплення рук з різними промасленими поверхнями. Захисні робочі рукавички добре витримують вплив слабких розчинів кислот, маслобензостійкі, не протікають.

Робочі рукавички МБС оптом в Україні замовляють, тому що завдяки комбінованому складу, основа 100% ХБ і верхнє покриття, досягається комфорт і ефективний захист для рук. Поряд з цим рукавички довго служать і не викликають клопоту в експлуатації.

Використовують рукавички такого типу під час обслуговування транспорту, СТО, автомайстерні, будівельні роботи, контакти з нафтопродуктами. А низька вартість рукавичок для роботи МБС нітрил сприяє популярності захисного засобу для рук.

Робочі рукавички для скляра, муляра

Спеціалізовані рукавички мають вузьке спрямування, оскільки є захистом рук для певного роду професій, відповідно відрізняються технічними властивостями. Робочі рукавички для муляра забезпечують безпеку поверхні рук і хороше зчеплення, при цьому дотримується гігроскопічність і хороша вентиляція.

Робочі рукавички з антивібраційними властивостями - незамінні для роботи з вібруючими верстатами, ручними трамбувальними машинами і при роботі з відбійними молотками. Вібрація не передається на руки користувача завдяки пригнічувальним властивостям рукавичок і спеціальним вкладишам, що розміщені на хапальній частині робочих рукавичок.

Рукавички для скляра мають прогумовану поверхню та ХБ основу. Хороша чутливість пальців і антиковзаюча поверхня сприяють злагодженій роботі, і забезпечує хороше захоплення. М'який і еластичний манжет захищає внутрішню частину рукавичок від потрапляння сторонніх предметів.

Основні переваги робочих в'язаних рукавичок з покриттям:

 • Запобігають тепловому або хімічному опіку шкіри рук;
 • Попереджаються різні професійні хвороби рук;
 • Покриття захищає від впливу масел, жирів і спиртів;
 • Робочі рукавички не створюють труднощів під час роботи з інструментом.

Що вибрати: еластичний або жорсткий манжет робочих рукавичок

Перш ніж замовити оптом з доставкою рукавички робочі трикотажні з покриттям, необхідно правильно вибрати відповідні варіанти. Захисні рукавички відрізняються видом манжета. Це впливає не тільки на естетичні властивості, відрізняється рівень захисту та експлуатаційні особливості захисних засобів для рук.

Отже, які рукавички робочі трикотажні з покриттям купити Ви можете на нашому сайті:

 1. Рукавички робочі покриті нітрилом з м'яким манжетом - це означатиме, що модель має еластичний в'язаний манжет, який щільно прилягає до руки, і щоб зняти рукавичку, потрібно докласти зусиль. Для деяких видів робіт це є великим плюсом, робочі рукавички не злітають з руки, а надійно зафіксовані.
 2. Рукавички робочі з нітрилом твердий манжет - широкий манжет цієї моделі дає змогу легко і просто зняти рукавички, за потреби навіть скинути їх з рук. Певні професії вимагають саме такого підходу до роботи, щоб якомога менше контактувати з речовиною на рукавичках.

Незалежно від вашого вибору, кожен вид рукавичок має повне покриття нітрилом для абсолютного захисту шкіри рук. Бавовняна основа забезпечує комфортні відчуття і виключає виникнення алергічних реакцій у користувача.

Очевидно, що руки робітника потребують такого додаткового захисту, як рукавички. Можна довго гадати, обирати високоякісний продукт чи те, що подешевше, однак, ви знатимете, що у нас ви можете купити рукавиці робочі трикотажні оптом в Україні в достатній кількості та з оперативною доставкою. Чекаємо вашого дзвінка.

Спеціальні хімічно стійкі захисні рукавички недорого і з доставкою вам додому

Захисні рукавички для рук від розчинників, кислот і всіляких хімікатів, у наш час, повинні бути в кожному будинку. Але не тільки господині повинні турбуватися про належний рівень захисту своїх рук. Багато видів професій на обов'язковому рівні вимагають наявності хімічно стійких рукавичок, щоб уберегти поверхню рук від негативного впливу препаратів.

Хімічно стійкі рукавички купити рекомендується для захисту рук від хімічно активних речовин працівникам автомайстерень, у сільському господарстві, харчовій промисловості, нафтохімічних підприємствах, працівникам лабораторій і фармацевтичної галузі. На нашому сайті представлений великий вибір найпопулярніших варіантів рукавичок з латексу, нітрилу та інших матеріалів.

Крім низької ціни латексні хімічно стійкі рукавички вирізняються відмінною еластичністю. Рукавички хімзахисту гарантують надійний захист рук не лише від механічних ушкоджень, а насамперед від впливу шкідливих хімічних елементів. Рівень безпеки залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені, та його товщини. Також від цих показників залежить термін експлуатації захисних виробів для рук.

Види рукавичок хімічного захисту

Рукавички для захисту від хімікатів можуть виготовлятися з різних матеріалів. Виходячи з цього, слід вибрати і купити рукавички хімічно стійкі, які підходять безпосередньо для певного виду робіт. Хімічні речовини з різною швидкістю руйнують рукавички, і виходячи зі стійкості матеріалу до впливу хімікатів, підбираються вироби.

Найпоширеніші види матеріалу для виробництва рукавичок хімічного захисту:

 • Нітрил;
 • Латексний матеріал;
 • Неопрен;
 • Полівінілхлорид;
 • Вітон і бутил.

Захисні робочі рукавички стійкі до органічних розчинників та інших їдких хімічних речовин за своєю структурою мають подовжені манжети для захисту зап'ястя. І види хімстійких рукавичок залежать від агресивності речовини, з якою працівник контактуватиме на підприємстві чи виробництві.

Як правильно вибрати рукавички для хімії

Високоякісні захисні рукавички, що витримують сильні розчинники, відповідають певним вимогам ДСТУ і надають надійний рівень захисту тільки за умови використання в належних умовах, для яких вони призначені. У разі неправильного вибору людина може зазнати впливу шкідливого хімічного впливу.

Рукавички для хімії поділяються на три категорії за своїми захисними властивостями:

 1. Високий рівень хімічного захисту - "Е";
 2. Середня хімічна стійкість - "G";
 3. Низький рівень захисту - "F".

Для захисту від лугів, спиртів і кислот фахівці рекомендують купити хімічно стійкі рукавички з латексу і спокійно працювати, не побоюючись шкоди. Стійкість нітрилових захисних рукавичок щодо жирів і продуктів нафтопереробки, зокрема гасу і бензину, повсюдно відома. Тому вони так само завжди в топі.

На жаль, рукавички з натурального латексу у деяких користувачів можуть викликати алергічні реакції, цей момент необхідно враховувати при виборі відповідної моделі. Латексні рукавички ідеальний варіант для представників медичної галузі та для роботи в хімлабораторіях.

Сильні сторони рукавичок для роботи з хімією

Гумові рукавички для роботи з хімією забезпечують кращий захист для рук при виконанні клінінгових послуг, контакті з нафтопродуктами і різними масляними поверхнями. Вибір оптимальної товщини рукавичок сприяє досягненню максимальної чутливості та комфорту під час їх використання.

Рукавички захисні хімічно стійкі стали володарями таких переваг:

 • Висока стійкість до зношування;
 • Вологонепроникність;
 • Хороша еластичність і збереження чутливості;
 • Не ускладнюють рух рук;
 • Стійкість до спиртів і складних ефірів;
 • Невисока вартість хімічно стійких захисних рукавичок в Україні;
 • Достатня довжина для захисту зап'ястя, довжина хімстійких рукавичок від 30 см.

Рукавички кислотостійкі мають більш високі властивості на міцність, ніж класичні господарські рукавички. Будь-який тип захисних хімічно стійких моделей мають опір на розрив і певний опір абразивному впливу. Також рукавички для захисту від хімічних речовин ефективно захищають від мікроорганізмів, бактерій і грибків.

Рукавички неопренові хімічно стійкі можуть мати за дизайном спеціальне рифлення для підвищення властивостей зчеплення й утримання слизьких і гладких предметів. Всі захисні рукавички мають маркування на відповідність стандарту ДСТУ.

Рукавички хімічні довгі, можуть бути універсальними захисними моделями, трапляються маслостійкі та кислотостійкі рукавички. Такі рукавички надійно протистоять впливу хімічних елементів, на робочому місці або в побуті. Але ж дуже часто виконуючи домашню роботу без захисних рукавичок, ми можемо отримати хімічний опік або алергічне висипання на шкірі.

Рукавички від хімічних впливів мають певну механічну стійкість, проте не призначені, щоб захистити руки від порізів і колючих предметів. Отже, як же можна швидко і легко рукавички кислотостійкі купити оптом в Україні?

Можна використати інтернет-ресурс і зробити замовлення в інтернет-магазині не виходячи з дому. Це зручно не тільки в період карантину, що допомагає уникнути контакту з великою масою людей. Оформляючи замовлення через інтернет-магазин ви економите свій час і сили. Ми забезпечимо вам доставку прямо на робоче місце або до вас додому.

Купити рукавички хімічно стійкі в Україні

Гумові рукавички для роботи з хімією завжди затребувані і є ходовим товаром, незважаючи на стійкість до стирання і механічного впливу. Тому багато підприємств намагаються відразу і в достатній кількості купити оптом рукавички хімічно стійкі, щоб не виникло дефіциту в засобах ЗІЗ і простою в роботі.

Рукавички стійкі до розчинників також мають міцність на розрив і вплив жирів і масел. Хороша хімічна стійкість до спиртів у робочих рукавичок з нітрилу і неопрену. Захисні показники нітрилових рукавичок вищі за вироби з латексу.

В інтернет-магазині Ви можете купити рукавички хімічно стійкі оптом, такого номіналу:

 • Рукавички для роботи з хімією - захист від бризок і аерозолів;
 • Захисні рукавички для нетривалих робіт;
 • Рукавички з відмінною хімічною стійкістю для тривалих робіт.

У нашому магазині великий вибір рукавичок за доступними цінами, найбільш популярних виробників. Захисні рукавички чорного кольору, а також жовті латексні господарські рукавички в достатній кількості завжди є на нашому складі. У нас ви можете оформити замовлення через кошик самостійно, або за допомогою оператора, зателефонувавши за одним з номерів телефонів, зазначених на сайті.

Якщо ви бажаєте, щоб ми передзвонили вам, достатньо залишити свій контактний номер телефону, ми зв'яжемося з вами найближчим часом і допоможемо оформити замовлення. З нами ви зможете швидко і легко купити захисні хімічно стійкі рукавички оптом в Україні і не турбуватися про безпеку рук.

Показано 1 - 7 из 7 товаров

Предлагаем рукавиці робочі с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


Робочі рукавички незамінні помічники в кожній справі

Рукавичками для роботи користуються всі професії без винятку, в тому числі домогосподарки. Сучасне виробництво рукавичок надає великий вибір, відповідно до умов роботи та групи ризику. Знижується небезпека, збільшується комфорт і естетичність, ось чому варто купити робочі рукавички для захисту рук і вашого здоров'я.

Інтернет-магазин "PowerTool" пропонує найбільш затребувані види рукавичок, що пройшли перевірку досвідом і часом, за найпривабливішими цінами і з доставкою в будь-який регіон України. Особливо, якщо вам потрібні робочі рукавички оптом, ви зайшли за адресою. Будемо раді співпраці, телефонуйте нам просто зараз!

Купити рукавички робочі на нашому сайті не складе труднощів, Ви можете залишити свій номер телефону, і ми передзвонимо вам. Або за допомогою мобільного зв'язку Ви можете зв'язатися з нашими консультантами, використовуючи номери телефонів, зазначені на сайті у верхній частині.

Щоб робити покупки на нашому сайті було ще простіше, ви можете зареєструватися і мати свій власний кабінет, збираючи вподобані вам товари в кошик, а після оформити замовлення. Який би варіант ви не обрали, ви отримаєте якісний товар, хороше сервісне обслуговування і тільки позитивні емоції від співпраці з нами.

 Виробництво робочих рукавичок

Рукавичка робоча відрізняється не тільки зовні, а своїми властивостями і технічними характеристиками. Для виробництва трикотажних рукавичок використовують не тільки в'язальний верстат і оверлок, найчастіше потрібне обладнання для нанесення шару ПВХ на внутрішній бік рукавичок. Завдяки цій невеликій деталі робочі рукавички надають не тільки захист від саден і мозолів, досягається ефект антиковзання.

Автоматизоване обладнання значним чином прискорює процес виробництва. А користувачі можуть купити робочі рукавички оптом вартість, яких доступна і тримається на невисокому рівні. Спеціальна пакувальна машина упаковує рукавички для роботи в коробки або пакети, ведмедики, залежно від виду і призначення рукавичок.

Виробляються рукавички для робочих цілей з пряжі, таких видів:

 • Бавовняні нитки,
 • Вовняна пряжа,
 • Напіввовняні нитки,
 • Комбіновані штучні нитки.

Виняток становлять латексні або нітрилові рукавички без ХБ основи. Від якості сировини залежить властивість і міцність вихідного матеріалу. Варто тільки виробнику робочих рукавичок додати кевларову нитку, то рукавички зможуть захистити руки робітника від порізів, а тефлонова нитка робить рукавички жаростійкими.

 Найкращі робочі рукавички

Багато користувачів, рукавички робочі купити віддають перевагу тим, які забезпечують належний рівень захисту і просто зручні або подобаються. Для деяких важливо, як рукавички сидять на руці, їхня еластичність і гіпоалергенність.

Іншим важливий сучасний гарний зовнішній вигляд і дизайнерське оформлення. Якщо зібрати своєрідний рейтинг, можна виділити кілька груп найпопулярніших рукавичок для роботи в Україні:

 • Рукавички бавовняні бавовняні чорні;
 • Рукавички трикотажні з ПВХ малюнком на долоні;
 • Робочі рукавички покриті нітрилом з м'яким еластичним манжетом;
 • Рукавички "Вампірки" для роботи;
 • Господарські латексні рукавички жовті або червоні;
 • Блакитно жовті (як прапор) захисні рукавички з латексу.

Вибір рукавичок не завжди визначається особистими уподобаннями, адже в пріоритеті безпека і зручність. Але погодьтеся, набагато приємніше робочі рукавички оптом купити, які будуть не тільки захищати ваші руки, а й радувати вас своїм зовнішнім оформленням.

 Види рукавичок для роботи

Якісні робочі рукавички вирізняються щільністю в'язки і найчастіше мають яскраве забарвлення. Яскравий колір, що використовується спеціально, є великою перевагою, адже полегшує бачення в темряві і візуально легше визначити межу захищеності руки. Моделі рукавичок для роботи різні за класами: 5,7,8, 10, 13, 15 залежно від числа петель в дюймі. Що вищий клас, то тонша в'язка для виробництва рукавичок х/б.

В основному рукавички можна розділити за такими категоріями:

 1. Рівень міцності;
 2. Екологічність і відсоток синтетики;
 3. Пропускна здатність повітря;
 4. Ціна робочих рукавичок.

Рукавички робочі оптом потрібні для захисту рук від різного роду пошкоджень, зокрема загальновиробничого бруду і пилу. Іноді руки потребують захисту від впливу хімічних речовин, теплового або ультрафіолетового впливу, перепаду температур. При цьому особлива увага приділяється безпечним умовам праці з дотриманням правил техніки безпеки.

Купити робочі рукавички особливо рекомендується для захисту рук користувача від зовнішніх негативних впливів і проявів на підприємствах і виробництвах. При цьому важливо, щоб захист не став причиною дискомфорту, тому варто відмовитися від придбання тих зразків, які сковують рухи.

 Сезонність рукавичок робочих

Одним із критеріїв вибору робочих рукавичок є відповідність сезону, порі року і температурному діапазону. Звісно, в зимову пору року працівники потребуватимуть захисту рук не тільки від фізичного впливу, але й потребуватимуть також захисту від знижених температур і вітру.

Рукавички зимові робочі відрізняються за деякими параметрами:

 • Теплий хутряний або флісовий підклад;
 • Міцний вітронепроникний верх;
 • Зручний крій, незважаючи на підвищену щільність, пальці повинні згинатися;
 • Шкіряний або спилковий верх рукавичок.

Робочі шкіряні рукавички найчастіше використовують у демісезонний і зимовий час. Спилкові рукавички для роботи - ідеальний варіант для проведення газозварювальних робіт, ця модель забезпечує відмінний механічний і термозахист, такі рукавички дозволяють шкірі рук вільно дихати під час роботи.

Робочі утеплені рукавички можуть мати високий або низький манжет, при цьому зберігається рухливість пальців, щоб користувач міг виконувати різні маніпуляції руками. Такі зимові рукавички для роботи оберігають руки від обмороження. Термозахисні рукавички можуть мати комбіновану форму, наприклад, спилок розташовується тільки на тильній стороні долоні, долонька пошита з бавовни.

Для деяких видів робіт може знадобитися модель навпаки: посилена долонька зі спилка або замша, при цьому тильний бік рукавиці виготовляють із бавовняної тканини, чим досягається хороший повітрообмін і належний захист руки. Правильно підібрані рукавички вбережуть від травм, пошкоджень, опіків, порізів, бруду і пилу, води.

Робочі тонкі рукавички знадобляться в спекотну пору року, перш за все, для захисту рук від механічних впливів. Щоб унеможливити ковзання предметів у руці, на долоню наноситься ПВХ малюнок. Деякі моделі робочих рукавичок можуть мати відкриті або закриті пальці. Для роботи в саду і городі, робочі рукавички можуть мати веселе оформлення, різні квіточки, метелики і так далі.

Рукавички бавовняні оптом мають попит, оскільки бавовняна основа добре вбирає вологу і підвищує комфорт. Засоби індивідуального захисту рук - це не та сфера, якою можна нехтувати і на ній не варто економити. Від цього залежить не тільки здоров'я, але і якість виконуваної роботи. На нашому сайті ви можете зробити оптове маленьке або велике замовлення і отримати якісну продукцію під час доставки в будь-який регіон України.

 Рукавички спеціального призначення

Робочі рукавички особливого призначення мають вузькоспрямоване застосування. А найчастіше використовується у важкій промисловості, для металообробки, слюсарями, токарями, зварювальниками і мулярами. Однак деякі види робіт можуть зажадати купити робочі рукавички і такого виду:

 • Антивібраційні робочі рукавички;
 • Спилкові шкіряні рукавички для роботи - призначені для захисту від серйозних механічних пошкоджень, ударів і проколів.
 • Гумові або силіконові рукавички. Незамінні для медичних працівників, у харчовій промисловості, клінінгові послуги.
 • Краги для рук - виробляються зі шкіри або брезенту. Добре витримують удари, проколи, іскри та бризки розпеченого металу.

Ми будемо раді допомогти вам, надати необхідний запас робочих рукавичок на будь-який випадок у житті. Із засобами індивідуального захисту від "ПоверТул" будь-яка діяльність, починаючи з домашніх справ, саду - городу і до будівництва, обробки металу та хімічних речовин, стане безпечною. Поспішайте замовити робочі рукавички оптом вже зараз.


Рукавички робочі купити опт і роздріб, будь-який спосіб оплати.

Купити робочі рукавички будь-якого типу зі швидкою доставкою по всій Україні.