Категории

Бронежилеты

Бронежилети  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 27 товарів
Показано 1 - 27 из 27 товаров

Предлагаем бронежилети с официальной гарантией и доставкой по все Украине.


На сторожі вашого захисту - бронежилети

Для військових, поліцейських та особливих підрозділів питання безпеки завжди стоїть гостро, навіть у мирний час. Виконуючи різні види служб можна отримати поранення від вогнепальної, холодної зброї або вторинних осколків. Для захисту торсу з фронту і ззаду найдоступніше купити бронежилети або плітоноски в Україні, які з легкістю комплектуються різними додатковими захисними пристосуваннями.

У нашому інтернет-магазині Ви можете замовити бронежилети бронежилети з доставкою та розвантажувальні жилети плитоноски без броніплит, для індивідуальної комплектації за власним бажанням. Ми допоможемо підібрати вам найбільш підходящий варіант, з огляду на особливості застосування і цінову політику. Адже вартість бронежилета в Україні безпосередньо залежить від класу захисту і компонування.

Бронежилети виконують важливу роль незважаючи на пасивний захист, походження цього спорядження допоможе вам переконатися вкотре наскільки значним може бути його внесок у збереження життя свого власника.

Тактичний бронежилет - історія виникнення та розвитку

Як відомо, науковий прогрес будувався на розробках і внесках у військову справу. Найкращі бронежилети з'явилися так само. Вони стали своєрідною відповіддю на гострі питання безпеки, у зв'язку зі стрімким розвитком вогнепальної та іншої зброї. До речі, не всі знають, що купити бронежилет можна також для захисту внутрішніх життєво важливих органів від холодної зброї.

Бронежилети в далекому минулому виглядали зовсім інакше, наприклад, для захисту від стріл використовувався

очеретяний панцир і всі ми знаємо, який вигляд мали в середні віки кольчуга та обладунки. З появою нової зброї довелося розробляти і сучасні варіанти захисту, ти як для військових, так і для цивільних осіб. Перші бронежилети мали пристойну вагу до 35 кг і могли забезпечити тільки частковий захист від вогнепальної зброї, найчастіше мали вигляд латного обладунку.

Сучасний цілісний бронежилет виробляється з урахуванням інноваційних матеріалів і здатний захистити свого користувача від осколків мін і куль різного калібру, зокрема, з термозміцненим осердям, найчастіше можливе штатне встановлення бічних бронеелементів. Щорічно сотні тисяч життів рятуються завдяки використанню цього нескладного, але вельми цінного спорядження зовнішнього носіння.

Виходячи з цього можна виділити два основних види бронежилетів:

  1. Тактичний бронежилет зовнішнього застосування;
  2. Бронежилети прихованого носіння.

Другий варіант з'явився в доступному користуванні порівняно не так давно. У 2000-х роках було розроблено матеріали з підвищеною міцністю, але мінімальним об'ємом і унікальними захисними властивостями, що дало підставу для вдосконалення засобів індивідуального захисту типу бронежилети. Тепер тонкий бронежилет можна було заховати під одяг, що стало вельми популярним серед охоронців, бізнесменів і топ-зірок.

Армійський жилет відрізняється позасезонним застосуванням. Тобто, такий бронежилет Ви можете розмістити як поверх зимового одягу, так і затягнувши регульовані елементи, комфортно використовувати бронежилет з мінімальною кількістю одягу в спекотну пору року. Найчастіше таке захисне обмундирування регулюється по талії. Деякі моделі можуть передбачати розмірну сітку. Як видно, відмінності є, поговоримо про них детальніше.

Класи захисту бронежилетів

Які є типи бронежилетів в Україні? Відповідь на це питання допоможе вам вибрати захисний засіб, який задовольнить всі вимоги і серед великої кількості бронежилетів припаде вам за ціною і смаком.

Щоб наші покупці могли купити бронежилети в Україні гуртом за ціною, доступною для кожного, ми поповнили асортимент найбільш затребуваними моделями бронежилетів середнього класу, які вирізняються надійністю і виготовляються з матеріалів, стійких до екстремальних умов. Отже класифікація бронежилетів:

  • Перший, другий клас вирізняються невеликою масою і насамперед захищають від вогню безоболочникових куль та інших типів короткої стулкової зброї. Для деяких видів бойових дій це непоганий варіант.
  • 3, 4 клас бронежилета найбільш затребуваний, який ідеально поєднує в собі міцність і надійність, і при цьому вартість бронежилета 3 клас в Україні доступна для охочих.
  • П'ятий, шостий клас - захисні жилети зовнішнього застосування, призначені переважно для спецпідрозділів і силових структур.

Дехто думає, що чим вищий клас бронежилета, тим краще. Однак варто враховувати і такий фактор як маса захисної екіпіровки. Військовому або співробітнику поліції іноді доводиться перебувати в бронежилеті довго, і варто врахувати, що бронежилет 3 клас важить у середньому 10 кг, а бронежилет 6 клас - до 23 кг. А з такою вагою бігти, стрибати або швидко пересуватися можна тільки після спеціальної підготовки і невеликий період часу.

Плитоноски, бронепластини - основний елемент захисту

Плітоноска чохол для плит, яка представлена на нашому сайті, виготовляється з матеріалу, стійкого до стирання, з водонепроникним ефектом, моделі, що не сковує рухів і не має зайвих елементів. Плітанос БЖ має велкро-панелі для кріплення нашивок і патчів. Ми пропонуємо вигідну можливість купити соціальний бронежилет в Україні з пластиною з турецької гарячекатаної сталі 7 мм, яка проходить загартування і відпустку, має високі ударостійкі властивості.

Бронежилети зі сталевими пластинами такого типу комплектуються шаром транспортерної стрічки та ізолоном 10 мм, що підвищує амортизацію під час удару. Перевагою захисної плити для жилета є невелика вага 4, 5 кг. При цьому забезпечується необхідна рухливість, свобода дій, оперативність реагування на загрозу.

Такі сучасні моделі бронежилета в збірці захищають навіть від патронів Калашникова. Готові надати всі необхідні матеріали з дослідження, випробувань і результатів відстрілу, щоб ви були впевнені, що можете купити в Україні бронежилети і плитоноски зовнішнього носіння, зроблені на совість!