Категорії
Рукавички робочі трикотажні покриттям

Рукавички робочі трикотажні покриттям  Відмінні ціни, купити з доставкою по Україні

Пропонуємо 2 товарів
Показано 1 - 2 из 2 товаров

Пропонуємо рукавички робочі трикотажні покриттям з офіційною гарантією та доставкою по всій Україні.


Робочі в'язані рукавички з покриттям - особливий вид захисту для ваших рук

Неважливо, де протікає робоча діяльність: присадибна ділянка, будівництво чи цех, фарбування паркану - неважливо. Трикотажні робочі рукавички з покриттям обов'язково стануть у пригоді досвідченому майстру. Надійний захист від подряпин, проколів, мозолів і негативного впливу різних речовин, запобігає травматизму і підвищує працездатність на будь-якому виробництві.

Трикотажні рукавички для роботи відрізняються зносостійкістю, довгий час тримають форму, не рвуться, не розтягуються. Захисні рукавички виготовляються зі щільної ХБ тканини, тому виключаються дискомфорт, алергічні реакції та почервоніння шкірних покривів. Багато моделей виготовляються за допомогою кругової в'язки, це означає, що робочі рукавички не мають швів, і не будуть натирати, навіть якщо не знімати їх всю зміну.

Робочі рукавички з покриттям нітрилу або поліуретану добре лягають на руці, не зісковзують і мають підвищену зносостійкість. Моделі, представлені в нашому каталозі, комфортні у використанні - не створюють труднощів у роботі з інструментом, не сковують рухи пальців рук. Купити рукавички робочі трикотажні з покриттям оптом в Україні для надійного захисту від забруднень, ударів, саден і дрібних порізів, є питанням організації безпечної праці для робітників, яким не варто нехтувати.

Заливка нітрилом - види рукавичок і особливості

Робочі рукавички з нітриловим покриттям є відмінним засобом індивідуального захисту для професій, пов'язаних із загальновиробничими роботами. Також це ефективний захист шкіри рук від впливу масел, мастил та інших речовин, що важко змиваються. Можна виділити два основних види рукавичок із заливкою нітрилом:

1. Робочі рукавички з неповною заливкою
2. Рукавички для роботи, повністю покриті нітрилом.

Часткове або неповне покриття нітрилом, залишає більше площі для повітрообміну рук. Такі рукавички особливо комфортні у спекотну пору року, шкіра рук продовжує дихати, руки не мокріють. Але водночас, завдяки рукавичкам руки надійно захищені від дії вологи та багатьох агресивних хімічних середовищ.

Найкращий рівень захисту нададуть робочі рукавиці з повним покриттям нітрилом або поліуретаном, такий вид рукавичок має не лише підвищену стійкість до стирання, а й блокує потрапляння шкідливих хімічних речовин, зокрема олій та жирів, на шкіру рук. При цьому руки контактують не з гумовою основою, а з приємною бавовняною тканиною.

Інтернет-магазин ПоверТул радий вам запропонувати кілька варіантів робочих рукавичок МБС покритих нітрилом повністю або частково, з різним манжетом, підвищеною міцністю на розрив і прокол. Продукція має довгий термін служби і забезпечує хороше зчеплення з предметами. Купити робочі рукавички з нітриловим покриттям оптом в Україні можна для ефективної експлуатації, тривалий період часу.

Маслобензостійкі рукавички для роботи

Нітрилові захисні рукавички МБС (маслобензостійкі) широко застосовуються для всіх видів робіт при короткому або довгому контакті з нафтопродуктами. Рукавички мають підвищену стійкість до вуглеводів, і перевершують рукавички з ПВХ покриттям за реакцією на нафту, гас, дизель та інші речовини.

Робочі рукавички для захисту від бензину і гасу мають герметичність і стійкість до розриву і зачепів. І при цьому Ви можете безпечно працювати, не тільки не піддаючись впливу хімічних речовин, а й мати хороше зчеплення рук з різними промасленими поверхнями. Захисні робочі рукавички добре витримують вплив слабких розчинів кислот, маслобензостійкі, не протікають.

Робочі рукавички МБС оптом в Україні замовляють, тому що завдяки комбінованому складу, основа 100% ХБ і верхнє покриття, досягається комфорт і ефективний захист для рук. Поряд з цим рукавички довго служать і не викликають клопоту в експлуатації.

Використовують рукавички такого типу під час обслуговування транспорту, СТО, автомайстерні, будівельні роботи, контакти з нафтопродуктами. А низька вартість рукавичок для роботи МБС нітрил сприяє популярності захисного засобу для рук.

Робочі рукавички для скляра, муляра

Спеціалізовані рукавички мають вузьке спрямування, оскільки є захистом рук для певного роду професій, відповідно відрізняються технічними властивостями. Робочі рукавички для муляра забезпечують безпеку поверхні рук і хороше зчеплення, при цьому дотримується гігроскопічність і хороша вентиляція.

Робочі рукавички з антивібраційними властивостями - незамінні для роботи з вібруючими верстатами, ручними трамбувальними машинами і при роботі з відбійними молотками. Вібрація не передається на руки користувача завдяки пригнічувальним властивостям рукавичок і спеціальним вкладишам, що розміщені на хапальній частині робочих рукавичок.

Рукавички для скляра мають прогумовану поверхню та ХБ основу. Хороша чутливість пальців і антиковзаюча поверхня сприяють злагодженій роботі, і забезпечує хороше захоплення. М'який і еластичний манжет захищає внутрішню частину рукавичок від потрапляння сторонніх предметів.

Основні переваги робочих в'язаних рукавичок з покриттям:

  • Запобігають тепловому або хімічному опіку шкіри рук;
  • Попереджаються різні професійні хвороби рук;
  • Покриття захищає від впливу масел, жирів і спиртів;
  • Робочі рукавички не створюють труднощів під час роботи з інструментом.

Що вибрати: еластичний або жорсткий манжет робочих рукавичок

Перш ніж замовити оптом з доставкою рукавички робочі трикотажні з покриттям, необхідно правильно вибрати відповідні варіанти. Захисні рукавички відрізняються видом манжета. Це впливає не тільки на естетичні властивості, відрізняється рівень захисту та експлуатаційні особливості захисних засобів для рук.

Отже, які рукавички робочі трикотажні з покриттям купити Ви можете на нашому сайті:

  1. Рукавички робочі покриті нітрилом з м'яким манжетом - це означатиме, що модель має еластичний в'язаний манжет, який щільно прилягає до руки, і щоб зняти рукавичку, потрібно докласти зусиль. Для деяких видів робіт це є великим плюсом, робочі рукавички не злітають з руки, а надійно зафіксовані.
  2. Рукавички робочі з нітрилом твердий манжет - широкий манжет цієї моделі дає змогу легко і просто зняти рукавички, за потреби навіть скинути їх з рук. Певні професії вимагають саме такого підходу до роботи, щоб якомога менше контактувати з речовиною на рукавичках.

Незалежно від вашого вибору, кожен вид рукавичок має повне покриття нітрилом для абсолютного захисту шкіри рук. Бавовняна основа забезпечує комфортні відчуття і виключає виникнення алергічних реакцій у користувача.

Очевидно, що руки робітника потребують такого додаткового захисту, як рукавички. Можна довго гадати, обирати високоякісний продукт чи те, що подешевше, однак, ви знатимете, що у нас ви можете купити рукавиці робочі трикотажні оптом в Україні в достатній кількості та з оперативною доставкою. Чекаємо вашого дзвінка.